First game of 2017 season:
Login here

Weekly results -

Premier Division - 14 May, 1994

Radlett 27-0 (10.2) Luton Town
Hitchin 113-6 (31.0) Berkhamsted
Barnet 52-1 (19.1) Sawbridgeworth
Bishop's Stortford 49-6 (21.0) West Herts
North Mymms 84-1 (21.0) Welwyn Garden City
Hertford 57-2 (21.0) Hemel Hempstead Town
Hoddesdon 131-3 (23.0) Letchworth Garden City
St Albans 58-2 (17.0) Watford Town
Stevenage 118-8 (50.0) Cheshunt

Division One (2nd XI) - 14 May, 1994

Northampton Exiles II 41-0 (14.0) Wormley II
St Margaretsbury II Hatfield II Cancelled
Knebworth Park II 27-2 (15.0) Old Millhillians II
Broxbourne II 114-2 (25.0) Boxmoor II
Old Camdenians II 41-2 (14.0) Leverstock Green II
Eggington II Totteridge II Conceded
Potters Bar II 45-2 (15.2) Hatfield Hyde II
Old Finchleians II 32-1 (10.2) Langleybury II
Chorleywood II 152-5 (40.1) Wheathampstead II 21-1 (4.0) R

Division One - 14 May, 1994

Leverstock Green 79-3 (19.0) Old Camdenians
Totteridge 209-7 (50.0) Eggington
Hatfield Hyde 76-2 (25.0) Potters Bar
Old Finchleians 40-2 (18.0) Langleybury
Chorleywood 65-1 (19.0) Wheathampstead
Northampton Exiles 99-3 (23.0) Wormley
Hatfield 77-4 (26.0) St Margaretsbury
Knebworth Park 187-1 (35.0) Old Millhillians
Boxmoor 70-4 (30.0) Broxbourne

Premier Division (2nd XI) - 14 May, 1994

Watford Town II 74-1 (22.2) St Albans II
Cheshunt II 45-5 (25.0) Stevenage II
Luton Town II 174-5 (46.0) Radlett II
Berkhamsted II 203-8 (51.3) Hitchin II
Sawbridgeworth II 203-9 (50.3) Barnet II 204-6 (45.0)
West Herts II 178-9 (52.0) Bishop's Stortford II 81-6 (40.0)
North Mymms II 187-10 (50.3) Welwyn Garden City II
Hemel Hempstead Town II Hertford II Cancelled
Letchworth Garden City II 200-3 (43.0) Hoddesdon II

Premier Division (2nd XI) - 06 May, 1995

Letchworth Garden City II 181-7 (52.0) Langleybury II 157-7 (45.0)
Sawbridgeworth II 220-5 (49.0) Stevenage II 148-6 (32.0)
Hoddesdon II 135-10 (47.0) Berkhamsted II 136-0 (21.1)
Barnet II 175-6 (52.0) St Albans II 177-6 (40.0)
Bishop's Stortford II 215-3 (52.0) Hitchin II 140-8 (53.0)
Cheshunt II 92-10 (42.0) Hertford II 93-2 (27.2)
Luton Town II 208-10 (51.0) West Herts II 183-6 (46.0)
Cockfosters II 174-10 (48.0) Hemel Hempstead Town II 174-7 (46.0)
North Mymms II 203-7 (47.3) Welwyn Garden City II 206-3 (31.2)
Radlett II 220-1 (52.0) Watford Town II 157-9 (45.0)

Premier Division - 06 May, 1995

Radlett 201-7 (52.0) Watford Town 203-7 (42.1)
Letchworth Garden City 226-10 (51.5) Langleybury 158-10 (41.5)
Stevenage 292-9 (50.2) Sawbridgeworth 195-6 (44.0)
Hoddesdon 200-8 (48.4) Berkhamsted 202-5 (36.3)
St Albans 222-5 (41.0) Barnet 206-9 (53.0)
Bishop's Stortford 230-7 (47.0) Hitchin 172-8 (50.0)
Cheshunt 215-7 (43.3) Hertford 129-8 (25.0)
Luton Town 152-10 (49.5) West Herts 83-8 (39.0)
Cockfosters 179-9 (52.0) Hemel Hempstead Town 180-8 (45.0)
North Mymms 187-10 (51.4) Welwyn Garden City 177-7 (41.0)

Division One (2nd XI) - 06 May, 1995

Old Finchleians II 162-10 (49.1) Wormley II 139-10 (39.3)
Knebworth Park II 150-9 (52.0) Wheathampstead II 151-6 (39.1)
Leverstock Green II 164-9 (51.5) St Margaretsbury II 140-10 (42.0)
Hatfield II 207-4 (45.0) Cottered II 139-7 (52.0)
Old Millhillians II 219-4 (45.2) Old Camdenians II 128-9 (47.0)
Eggington II 122-10 (45.3) Chorleywood II 115-10 (47.2)
Totteridge II 161-9 (52.0) Dunstable II 162-7 (30.0)
Northampton Exiles II 136-10 (46.0) Potters Bar II 139-3 (28.2)
Broxbourne II 162-7 (52.0) Harpenden II 133-8 (41.0)

Division One - 06 May, 1995

Old Millhillians 176-10 (47.1) Old Camdenians 179-7 (38.0)
Eggington 146-10 (52.0) Chorleywood 148-3 (35.5)
UCA 123-10 (50.0) Dunstable 126-2 (25.0)
Potters Bar 178-9 (52.0) Northampton Exiles 144-10 (37.0)
Broxbourne 123-10 (51.0) Harpenden 124-7 (38.0)
Wormley 156-8 (52.0) Old Finchleians 157-4 (37.5)
Knebworth Park 193-8 (52.0) Wheathampstead 195-6 (40.0)
St Margaretsbury 213-10 (50.0) Leverstock Green 203-8 (45.0)
Boxmoor 159-10 (52.0) Hatfield Hyde 126-10 (43.2)

Premier Division - 11 May, 1996

Hoddesdon 160-10 (47.0) Luton Town 163-6 (42.0)
Stevenage 270-4 (45.0) Barnet 133-10 (32.0)
Hertford 186-7 (50.0) Berkhamsted 188-6 (45.0)
Hemel Hempstead Town 221-3 (52.0) Bishop's Stortford 225-5 (45.4)
Langleybury 155-10 (50.0) North Mymms 157-3 (45.0)
Potters Bar 152-9 (52.0) Cheshunt 156-4 (40.0)
West Herts 158-8 (52.0) Radlett 159-2 (34.0)
Sawbridgeworth 295-8 (52.0) Welwyn Garden City 180-6 (48.0)
Hitchin 219-8 (52.0) Letchworth Garden City 206-8 (48.0)
St Albans 184-8 (52.0) Watford Town 165-9 (48.0)

Division Two - 11 May, 1996

Old Albanian 197-8 (52.0) Parkfield 172-9 (48.0)
Totteridge 156-10 (36.5) Baldock 157-3 (26.5)
Old Haberdashers 54-10 (27.2) Eggington 55-0 (17.1)
Hatfield 173-10 (46.3) Rickmansworth 147-10 (48.4)
Northwood Town 197-10 (49.5) Old Owens 201-6 (47.0)
Holtwhites 195-5 (52.0) Preston 196-7 (48.0)
Bushey 148-10 (51.2) Datchworth 125-9 (48.0)
Redbourn 176-9 (52.0) North Enfield 177-6 (46.4)
Northampton Exiles 176-7 (52.0) Bayford & Hertford 151-9 (48.0)

Division One (2nd XI) - 11 May, 1996

Old Camdenians II 149-9 (50.3) Hatfield II 151-3 (35.5)
Berkhamsted II 157-9 (50.0) Old Millhillians II 145-10 (40.0)
Chorleywood II 182-9 (52.0) Leverstock Green II 136-8 (48.0)
Knebworth Park II 122-10 (49.0) Harpenden II 119-10 (50.5)
Old Finchleians II 117-10 (52.0) Wheathampstead II 118-4 (38.5)
Broxbourne II 207-7 (48.0) Northampton Exiles II 123-10 (30.0)
St Margaretsbury II 209-4 (52.0) Potters Bar II 212-5 (40.0)
UCA II 220-9 (51.0) Boxmoor II 128-10 (35.4)
Wormley II 159-9 (52.0) Cottered II 103-10 (37.2)

Division Three (2nd XI) - 11 May, 1996

Sandridge II 86-10 (33.0) Southgate Adelaide II 87-4 (26.0)
Old Elizabethans II Baldock II Conceded
Northchurch II 107-10 (39.0) Old Haberdashers II 108-6 (30.0)
Hatch End II 216-8 (52.0) Allenburys II 217-6 (44.0)
Southgate Compton II 122-10 (51.5) Reed II 124-8 (45.2)
Preston II 234-7 (52.0) Elstree II 69-10 (29.2)
Langley II 204-9 (49.0) Old Cholmeleians II 194-8 (44.0)
London Colney II 73-10 (34.0) Waltham X Rosedale II 76-5 (36.2)
Braughing II 154-10 (48.2) Ware II 157-9 (50.0)

Division One - 11 May, 1996

Knebworth Park 74-10 (30.0) Harpenden 75-4 (24.0)
Old Finchleians 171-8 (52.0) Wheathampstead 140-7 (48.0)
Broxbourne 115-10 (40.0) Abbots Langley 116-5 (30.0)
Cockfosters 240-7 (52.0) St Margaretsbury 161-3 (48.0)
Boxmoor 125-10 (51.3) UCA 129-3 (34.0)
Wormley 165-10 (50.3) Cottered 166-2 (46.1)
Old Camdenians 188-8 (52.0) Hatfield Hyde 191-7 (46.2)
Old Millhillians 153-9 (52.0) Dunstable 156-9 (47.3)
Leverstock Green 231-9 (52.0) Chorleywood 195-7 (48.0)

Division Three - 11 May, 1996

Reed 196-10 (50.5) Southgate Compton 154-10 (42.2)
Elstree 119-10 (48.0) Ickleford 123-3 (27.0)
Langley 274-4 (46.0) Old Cholmeleians 117-10 (50.2)
London Colney 228-6 (43.1) Waltham X Rosedale 67-10 (27.3)
Ware 155-10 (52.0) Braughing 156-5 (38.0)
Sandridge 167-10 (46.0) Southgate Adelaide 168-8 (51.1)
Old Elizabethans 120-10 (46.3) Kings Langley 123-3 (37.4)
Radlett III 150-10 (48.2) Northchurch 151-6 (48.2)
Hatch End 194-9 (52.0) Allenburys 54-10 (29.0)

Premier Division (2nd XI) - 11 May, 1996

Barnet II 95-10 (44.1) Stevenage II 96-5 (33.3)
Hertford II 208-6 (52.0) Dunstable II 206-8 (48.0)
Hemel Hempstead Town II 152-10 (52.0) Bishop's Stortford II 155-4 (43.0)
North Mymms II 175-7 (52.0) Langleybury II 180-2 (30.1)
Cockfosters II 83-10 (30.0) Cheshunt II 87-2 (30.0)
West Herts II 191-7 (52.0) Radlett II 192-2 (30.2)
Welwyn Garden City II 260-4 (44.4) Sawbridgeworth II 201-10 (52.4)
Letchworth Garden City II 76-10 (27.3) Hitchin II 77-4 (16.3)
St Albans II 94-10 (37.4) Watford Town II 72-10 (41.3)
Hoddesdon II 157-10 (40.0) Luton Town II 160-3 (40.0)

Division Two (2nd XI) - 11 May, 1996

Redbourn II 193-7 (52.0) North Enfield II 123-8 (48.0)
Bayford & Hertford II 161-9 (52.0) Abbots Langley II 111-7 (48.0)
Old Albanian II 85-10 (35.5) Parkfield II 86-1 (16.0)
Totteridge II 65-10 (28.0) Kings Langley II 69-1 (19.4)
Eggington II 161-10 (51.4) Radlett IV 162-2 (38.2)
Rickmansworth II 95-10 (36.3) Hatfield Hyde II 96-5 (33.3)
Old Owens II 200-7 (52.0) Northwood Town II 168-9 (48.0)
Holtwhites II 96-10 (39.5) Ickleford II 97-2 (34.0)
Datchworth II 188-10 (50.0) Bushey II 142-10 (40.0)

Division Two (2nd XI) - 10 May, 1997

Wormley II 148-5 (51.0) Preston II 149-3 (40.2)
Hatfield Hyde II 121-8 (53.0) Parkfield II 122-2 (28.4)
North Enfield II 118-9 (50.0) Kings Langley II 119-6 (43.0)
Ickleford II 116-9 (53.0) Datchworth II 118-6 (43.3)
Old Albanian II 205-3 (52.0) Bayford & Hertford II 150-9 (46.0)
Old Camdenians II 224-9 (50.4) Old Owens II 103-7 (45.0)
Bushey II 97-10 (41.2) Rickmansworth II 101-2 (15.0)
Eggington II Abbots Langley II Cancelled
Northwood Town II 200-10 (51.5) Old Haberdashers II 99-9 (48.0)

Division One - 10 May, 1997

Abbots Langley 123-10 (49.0) Cottered 126-5 (26.0)
North Enfield 87-2 (21.1) Boxmoor
Wheathampstead 128-7 (51.0) Dunstable 131-7 (38.0)
Broxbourne 220-4 (44.0) Cockfosters 201-6 (38.0)
Hertford 163-10 (50.0) Leverstock Green 164-7 (43.3)
Rickmansworth 106-10 (48.3) Harpenden 107-7 (50.1)
Old Millhillians 190-7 (50.0) Chorleywood 191-9 (44.0)
Wormley 187-7 (44.0) UCA 108-6 (38.0)
Hatfield Hyde 175-6 (44.0) St Margaretsbury 176-7 (37.4)

Division One (2nd XI) - 10 May, 1997

Broxbourne II 171-8 (46.0) Potters Bar II 85-6 (40.0)
Leverstock Green II 144-8 (53.0) Knebworth Park II 150-4 (34.1)
Redbourn II 108-10 (46.3) Harpenden II 109-2 (32.0)
Chorleywood II 198-3 (51.0) Watford Town II 199-4 (44.3)
Radlett IV 222-2 (49.2) UCA II 107-10 (31.0)
Hatfield II 205-7 (49.0) St Margaretsbury II 113-8 (51.0)
Northampton Exiles II 140-8 (53.0) Cottered II 141-3 (43.3)
Boxmoor II Old Finchleians II Cancelled
Wheathampstead II Berkhamsted II Cancelled

Division Two - 10 May, 1997

Redbourn 164-8 (53.0) Bushey 91-10 (41.0)
Northwood Town Old Haberdashers Cancelled
Preston 160-7 (46.0) Southgate Adelaide 86-9 (40.0)
Parkfield 204-10 (46.3) Hatfield 208-7 (47.2)
Northampton Exiles 52-2 (11.2) Eggington
Old Finchleians 169-7 (52.0) Baldock 114-10 (44.3)
Old Camdenians 230-3 (46.0) Old Owens 58-10 (36.3)
Bayford & Hertford 116-10 (41.0) Old Albanian 117-4 (45.1)
Datchworth 193-6 (48.0) Reed 194-6 (46.0)

Division Three (2nd XI) - 10 May, 1997

London Colney II 116-10 (49.1) Baldock II 120-2 (37.0)
Reed II 204-10 (47.2) Old Cholmeleians II 122-10 (49.0)
Holtwhites II Allenburys II Cancelled
Totteridge II 141-9 (53.0) Southgate Adelaide II 142-6 (43.3)
Elstree II 116-10 (45.2) Old Elizabethans II 108-10 (39.0)
Langley II Hatch End II Cancelled
Waltham X Rosedale II 112-10 (48.1) Southgate Compton II 118-1 (29.3)
Braughing II 153-6 (40.0) Sandridge II 124-8 (34.0)
Northchurch II Ware II Cancelled

Premier Division - 10 May, 1997

Hoddesdon 129-10 (37.3) Sawbridgeworth 130-8 (37.2)
Welwyn Garden City 202-7 (51.0) Watford Town 203-4 (46.0)
Langleybury 198-9 (49.0) St Albans 166-9 (43.0)
West Herts 241-5 (49.0) Stevenage 136-6 (40.0)
Knebworth Park 149-9 (53.0) North Mymms 114-8 (47.0)
Bishop's Stortford 133-8 (47.0) Barnet 133-7 (41.0)
Hemel Hempstead Town Luton Town Cancelled
Berkhamsted 156-8 (40.0) Cheshunt 157-3 (30.0)
Potters Bar 123-10 (53.0) Letchworth Garden City 124-3 (29.0)
Hitchin 127-10 (47.0) Radlett 128-2 (28.0)

Division Three - 10 May, 1997

London Colney Kings Langley Cancelled
Holtwhites 215-4 (40.0) Allenburys 147-4 (52.0)
Hatch End Langley Cancelled
Radlett III 215-8 (48.0) Totteridge 124-8 (42.0)
Ickleford 253-1 (37.4) Old Cholmeleians 141-5 (62.0)
Sandridge 69-10 (33.4) Braughing 71-3 (22.3)
Waltham X Rosedale 96-10 (33.4) Southgate Compton 97-2 (38.5)
Old Elizabethans 87-10 (40.0) Elstree 88-3 (35.1)
Ware 203-3 (42.0) Northchurch 129-7 (40.0)

Premier Division (2nd XI) - 10 May, 1997

Hoddesdon II Sawbridgeworth II Cancelled
Old Millhillians II 154-10 (49.4) Welwyn Garden City II 157-5 (42.0)
Langleybury II 133-10 (47.4) St Albans II 91-10 (33.3)
West Herts II 166-10 (49.1) Stevenage II 129-7 (50.0)
North Mymms II 203-6 (53.0) Hertford II 131-8 (47.0)
Barnet II 75-10 (48.0) Bishop's Stortford II 76-6 (39.0)
Luton Town II 176-9 (53.0) Hemel Hempstead Town II 167-9 (47.0)
Cheshunt II 98-7 (42.0) Dunstable II 99-1 (26.0)
Cockfosters II 149-10 (52.0) Letchworth Garden City II 150-5 (34.0)
Radlett II 117-10 (40.0) Hitchin II 94-10 (40.0)

Division Two - 09 May, 1998

*Old Haberdashers 93-10 (39.1) *Old Albanian 95-3 (30.0)
Northwood Town 249-4 (47.0) Baldock 171-7 (53.0)
Bushey 98-10 (49.4) Bayford & Hertford 99-2 (33.4)
*Reed 179-10 (52.2) *Preston 183-5 (43.4)
*Datchworth 159-10 (49.3) *Northampton Exiles 160-2 (36.0)
Old Owens 92-10 (37.0) Eversholt 94-4 (21.5)
Ampthill Town 175-10 (49.0) Ickleford 165-10 (43.0)
Redbourn Parkfield Conceded
Braughing 130-10 (48.3) Southgate Adelaide 94-10 (47.0)
Hatfield Hyde 123-10 (52.3) Northwood 124-5 (37.4)

Division Two (2nd XI) - 09 May, 1998

Old Albanian II 216-6 (47.0) Old Haberdashers II 194-8 (53.0)
North Enfield II 90-10 (44.4) Datchworth II 91-5 (55.0)
Abbots Langley II 206-9 (47.0) Southgate Adelaide II 167-8 (53.0)
Ickleford II 129-10 (43.1) Ampthill Town II 105-10 (36.3)
*Old Owens II 140-7 (53.0) *Eversholt II 141-6 (43.0)
*Wormley II 168-10 (50.0) *Northwood Town II 135-10 (40.0)
Bushey II 123-10 (46.2) Bayford & Hertford II 124-3 (34.1)
Reed II 171-10 (53.0) Preston II 176-8 (46.4)
*Redbourn II 64-10 (33.0) *Rickmansworth II 66-2 (23.3)
Hatfield Hyde II 148-8 (52.0) Northwood II 149-7 (36.5)

Division One (2nd XI) - 09 May, 1998

Broxbourne II 133-10 (40.0) Watford Town II 104-10 (36.0)
*Parkfield II 190-8 (53.0) *St Margaretsbury II 157-10 (42.5)
Potters Bar II 85-10 (45.0) Kings Langley II 86-1 (25.0)
*UCA II 156-10 (44.3) *Old Camdenians II 157-6 (37.3)
Hatfield II 214-5 (52.3) Cottered II 82-10 (41.2)
*Northampton Exiles II 120-10 (49.0) *Chorleywood II 124-2 (26.2)
*Boxmoor II 159-10 (51.3) *Chipperfield II 160-8 (47.2)
*Berkhamsted II 147-9 (52.1) *Leverstock Green II 148-5 (45.0)
*Radlett IV 107-10 (34.2) *Harpenden II 108-6 (50.2)
*Old Finchleians II 221-7 (50.0) *Cockfosters II 206-6 (50.0)

Premier Division (2nd XI) - 09 May, 1998

*Knebworth Park II 186-7 (53.0) *Hemel Hempstead Town II 134-7 (47.0)
Sawbridgeworth II 206-6 (50.0) Stevenage II 194-7 (50.0)
*Dunstable II 218-9 (53.0) *Hoddesdon II 219-3 (46.4)
Langleybury II 163-10 (51.0) Letchworth Garden City II 144-10 (46.0)
*Wheathampstead II 194-4 (53.0) *Hertford II 196-3 (44.4)
*North Mymms II 176-10 (50.0) *Welwyn Garden City II 177-8 (49.2)
St Albans II 227-2 (48.0) Barnet II 142-9 (52.0)
*West Herts II 207-9 (53.0) *Luton Town II 213-4 (42.1)
*Old Millhillians II 254-6 (53.0) *Radlett II 215-8 (47.0)
*Hitchin II 174-10 (53.0) *Bishop's Stortford II 156-8 (47.0)

Division Three (2nd XI) - 09 May, 1998

London Colney II 134-10 (48.0) Flitwick II 135-2 (30.5)
Eggington II 72-10 (29.0) Flitwick II 73-0 (16.5)
Hatch End II 180-8 (53.0) Southgate Compton II 182-5 (43.2)
Braughing II 212-7 (53.0) Brimsdown II 122-8 (47.0)
Baldock II 184-9 (53.0) Holtwhites Trinibis II 157-7 (47.0)
*Langley II 155-9 (53.0) *Northchurch II 159-7 (44.0)
Elstree II 132-9 (52.0) Waltham X Rosedale II 133-4 (35.5)
Old Cholmeleians II 59-10 (28.2) County Hall II 60-2 (20.0)
Old Elizabethans II 136-10 (40.0) Totteridge II 139-8 (35.0)
*Hatch End II 119-10 (44.0) *Ware II 120-9 (48.0)

Division One - 09 May, 1998

*Boxmoor 112-10 (41.0) *Chipperfield 113-1 (22.0)
*Wormley 221-7 (53.0) *Harpenden 224-5 (46.4)
*Hatfield 192-9 (52.0) *Cottered 100-5 (46.0)
Rickmansworth 173-8 (53.0) St Margaretsbury 146-9 (47.0)
Berkhamsted 150-9 (53.0) Leverstock Green 146-8 (47.0)
Old Camdenians 258-3 (43.0) UCA 88-10 (35.0)
Wheathampstead 211-5 (53.0) Abbots Langley 168-10 (45.0)
Chorleywood 201-7 (50.0) North Enfield 127-10 (47.3)
Old Finchleians 149-10 (51.2) Cockfosters 150-7 (47.1)
Dunstable 244-6 (49.0) Broxbourne 245-2 (49.1)

Division Three - 09 May, 1998

*Southgate Compton 149-10 (53.0) *Eggington 150-4 (28.0)
*London Colney 124-10 (50.2) *Radlett III 124-10 (43.3)
*Waltham X Rosedale 147-10 (44.4) *Old Elizabethans 84-10 (43.0)
Kings Langley 139-8 (53.0) Holtwhites Trinibis 109-10 (45.0)
Ware 176-10 (46.3) Eggington 178-5 (40.0)
Hatch End 75-10 (29.0) Elstree 78-7 (29.0)
Flitwick 245-8 (50.4) Northchurch 117-10 (37.0)
County Hall 178-4 (53.0) Clarendon 115-10 (46.5)
Sandridge 216-9 (43.4) Totteridge 133-10 (47.2)
*Old Cholmeleians 95-10 (43.1) *Langley 97-8 (42.0)

Premier Division - 09 May, 1998

*Hoddesdon 158-10 (44.0) *Watford Town 162-5 (47.0)
Stevenage 255-6 (53.0) Sawbridgeworth 193-10 (42.2)
*Langleybury 177-7 (53.0) *Letchworth Garden City 155-9 (47.0)
Old Millhillians 213-9 (53.0) Radlett 124-8 (47.0)
*North Mymms 229-7 (53.0) *Welwyn Garden City 230-3 (45.1)
Knebworth Park 155-9 (51.0) Hemel Hempstead Town 156-6 (44.4)
*West Herts 142-9 (53.0) *Luton Town 146-5 (43.0)
*Hertford 212-8 (51.0) *Potters Bar 131-10 (30.5)
Barnet 84-10 (39.0) St Albans 87-8 (39.0)
Hitchin 162-8 (53.0) Bishop's Stortford 166-2 (34.2)

Premier Division A (2nd XI) - 08 May, 1999

Bishop's Stortford v West Herts
St Albans v Langleybury
Welwyn Garden City v Knebworth Park
Letchworth Garden City v Hemel Hempstead Town
Radlett v Hoddesdon

Premier Division A - 08 May, 1999

Stevenage v Hemel Hempstead Town
North Mymms v Bishop's Stortford
Langleybury v St Albans
Hoddesdon v Radlett
Watford Town v Hertford

Division Two - 08 May, 1999

Datchworth v Redbourn
Northampton Exiles v Kings Langley
Eversholt v Bushey
Hatfield Hyde v Braughing
Ampthill Town v UCA
Northwood Town v Bayford & Hertford
Old Haberdashers v Baldock
North Enfield v Flitwick
Sandridge v Reed
Preston v Boxmoor

Division Three (2nd XI) - 08 May, 1999

Datchworth II v Old Cholmeleians II
London Colney II v Old Elizabethans II
Holtwhites Trinibis II v Waltham X Rosedale II
Bushey II v Totteridge II
Brimsdown II v Flitwick II
Braughing II v Ware II
Northchurch II v Elstree II
Botany Bay II v Clarendon II
Baldock II v Old Haberdashers II
Potton Town II v Hatch End II

Premier Division B - 08 May, 1999

Barnet v Cockfosters
Letchworth Garden City v Chorleywood
Potters Bar v Welwyn Garden City
West Herts v Luton Town
Sawbridgeworth v Old Millhillians

Division Two (2nd XI) - 08 May, 1999

Sandridge II v Reed II
Southgate Adelaide II v Old Albanian II
North Enfield II v Ickleford II
County Hall II v Radlett III
Bayford & Hertford II v Northwood Town II
Redbourn II v Southgate Compton II
UCA II v Abbots Langley II
Northwood II v Wormley II
Eversholt II v Old Owens II
Hatfield Hyde II v Parkfield II

Division Three - 08 May, 1999

Ware v Parkfield
Southgate Compton v Old Cholmeleians
Holtwhites Trinibis v Waltham X Rosedale
Potton Town v Hatch End
Ickleford v Brimsdown
Northchurch v Elstree
Botany Bay v Clarendon
Old Owens v Totteridge
London Colney v Old Elizabethans
County Hall v Radlett IV

Division One (2nd XI) - 08 May, 1999

Hitchin II 80-4 (23.2) Watford Town II
Kings Langley II 117-8 (47.0) Northampton Exiles II 121-3 (32.0)
Cockfosters II 119-10 (40.3) Chipperfield II 121-4 (32.2)
Old Finchleians II 214-7 (52.0) Old Camdenians II 141-7 (48.0)
Hatfield II 51-2 (18.0) Leverstock Green II
Boxmoor II 50-2 (12.0) Preston II
Ampthill Town II 85-7 (40.0) Rickmansworth II 39-7 (34.0)
St Margaretsbury II 168-9 (45.0) Broxbourne II 164-10 (38.4)
Harpenden II 57-1 (18.3) Barnet II
Potters Bar II 64-3 (23.0) Cottered II

Division One - 08 May, 1999

Wheathampstead 109-8 (44.0) Cottered 66-9 (38.0)
Hitchin 47-1 (14.0) Dunstable
Abbots Langley 49-1 (16.0) Rickmansworth
St Margaretsbury 153-10 (46.0) Broxbourne 154-4 (32.5)
*Old Finchleians 85-10 (32.3) *Old Camdenians 86-3 (20.3)
Wormley 27-3 (13.0) Northwood
Berkhamsted 33-4 (18.0) Harpenden
Leverstock Green 159-6 (40.5) Hatfield 77-10 (27.1)
Knebworth Park 25-3 (12.0) Chipperfield
Old Albanian 226-8 (41.0) Southgate Adelaide 188-8 (35.0)

Premier Division B (2nd XI) - 08 May, 1999

Sawbridgeworth v Old Millhillians
Chorleywood v Stevenage
Hertford v Dunstable
North Mymms v Luton Town
Berkhamsted v Wheathampstead

Division Six - 06 May, 2000

Preston II 160-7 (53.0) Leverstock Green II 154-10 (46.4)
Old Centralians 194-6 (53.0) Hatfield II 113-8 (47.0)
Old Cholmeleians Potton Town Cancelled
Old Owens Hexton Cancelled
Radlett III 150-9 (53.0) Clifton 154-2 (27.5)
*Old Finchleians II 102-10 (46.4) *Southgate Compton 103-7 (40.5)
Cheshunt 158-10 (50.0) Hertingfordbury 147-10 (49.1)
Ampthill Town II 119-7 (53.0) Broxbourne II 108-10 (35.0)
Harpenden III 128-10 (49.2) Tewin 88-10 (41.5)
London Colney Hitchin II Cancelled

Division Four - 06 May, 2000

Old Haberdashers 114-10 (52.4) Bayford & Hertford 115-8 (46.1)
*North Mymms II 209-10 (53.0) *Wheathampstead II 136-10 (37.0)
Boxmoor 203-8 (52.0) UCA 128-10 (43.2)
Redbourn 177-8 (53.0) Sandridge 157-9 (45.0)
Hatfield Hyde 91-10 (39.0) Sawbridgeworth II 39-10 (33.2)
*Chorleywood II 165-9 (50.0) *Reed 132-9 (44.0)
Northampton Exiles 146-10 (34.0) Dunstable II 149-5 (61.0)
Berkhamsted II 103-10 (46.4) Millhillians II 104-8 (52.0)
*Northwood Town 176-10 (49.0) *Bushey 173-6 (51.0)
*Ampthill Town 188-8 (53.0) *Braughing 110-10 (41.0)

Division Two - 06 May, 2000

*Rickmansworth 92-9 (44.0) *Old Albanian 93-2 (19.3)
Abbots Langley 226-7 (53.0) Hoddesdon II 226-7 (47.0)
Luton Town II 59-10 (30.0) Knebworth Park 65-0 (17.0)
St Margaretsbury 160-7 (51.0) Northwood 153-9 (45.0)
Southgate Adelaide 69-10 (44.3) Harpenden 73-6 (33.0)
Berkhamsted 193-5 (53.0) Broxbourne 185-7 (47.0)

Division Eight - 06 May, 2000

Sandridge II 103-10 (48.0) Southgate Compton II 104-5 (45.0)
North Enfield II 99-10 (48.0) Botany Bay II 100-4 (35.0)
Northwood Town II 184-10 (50.0) Knebworth Park III 129-10 (47.0)
Hertford III 121-8 (53.0) Holtwhites Trinibis II 125-2 (37.0)
Letchworth Garden City III 191-7 (53.0) Ickleford II 51-10 (35.0)
Allenburys 186-6 (53.0) Hatfield Hyde II 97-10 (43.0)
Parkfield II 131-7 (53.0) Cockfosters III 64-7 (47.0)
Langleybury III 151-10 (53.0) Bayford & Hertford II 154-5 (42.0)
UCA II 177-7 (51.0) Wormley II 27-10 (14.0)
*Reed II 201-6 (53.0) *Stevenage III 49-10 (35.4)

Division Ten - 06 May, 2000

West Herts III 128-10 (48.1) Knebworth Park IV 125-9 (51.0)
Stevenage IV 113-10 (46.0) Hatch End II 117-7 (39.1)
Greenwood Park 64-10 (32.0) St Thomas 65-2 (12.0)
*Graveley 47-10 (26.0) *Clifton II 49-2 (15.3)
*Hexton II 277-6 (46.0) *Waltham X Rosedale II 96-10 (42.0)
*Letchworth Garden City IV 74-10 (32.1) *Hoddesdon III 75-3 (24.0)
Ware II 196-8 (53.0) Shenley Village II 144-9 (47.0)
North Mymms IV Old Cholmeleians II Cancelled
Monken Hadley 217-5 (49.0) Sawbridgeworth III 88-10 (35.4)
Cavendish 235-10 (46.0) Watford Town III 142-10 (48.0)

Division Three - 06 May, 2000

Old Camdenians 111-9 (53.0) Wheathampstead 112-7 (47.0)
*Langleybury II 130-9 (53.0) *Welwyn Garden City II 131-3 (40.3)
Hatfield 127-10 (52.1) Old Finchleians 128-8 (45.0)
Knebworth Park II 207-3 (51.0) Bishop's Stortford II 208-5 (49.0)
*Letchworth Garden City II 161-10 (53.0) *Hertford II 162-5 (45.0)
Eversholt 180-9 (53.0) Flitwick 105-10 (39.4)
St Albans II 141-7 (53.0) Cottered 144-2 (32.0)
Stevenage II 175-7 (53.0) Kings Langley 155-8 (47.0)
Wormley 137-10 (52.3) Hemel Hempstead Town II 141-5 (39.1)
*West Herts II 130-10 (52.1) *Preston 132-6 (42.0)

Premier Division - 06 May, 2000

*St Albans 215-7 (58.0) *Letchworth Garden City 186-9 (52.0)
*West Herts 168-9 (58.0) *Bishop's Stortford 147-6 (52.0)
*Hemel Hempstead Town 194-9 (58.0) *Langleybury 195-8 (48.1)
Cockfosters 141-10 (52.4) Watford Town 142-5 (37.1)
*North Mymms 48-10 (41.4) *Stevenage 49-1 (20.5)
*Hertford 194-7 (58.0) *Hoddesdon 195-6 (50.2)

Division Nine - 06 May, 2000

*Old Owens II 93-10 (49.3) *Shenley Village 97-1 (28.3)
Totteridge II 199-8 (53.0) Flitwick II 119-8 (47.0)
St Albans III 174-6 (53.0) Braughing II 130-8 (47.0)
County Hall II 84-10 (50.0) Potton Town II 85-2 (30.0)
Potters Bar III Clarendon II Cancelled
*Elstree II 59-10 (41.0) *Welwyn Garden City III 60-3 (23.0)
London Colney II 139-10 (44.3) Datchworth II 62-10 (41.4)
Old Elizabethans II Old Haberdashers II Cancelled
Hatfield Crusaders 107-10 (47.4) North Mymms III 98-10 (48.1)
Northchurch II Brimsdown II Cancelled

Division Seven - 06 May, 2000

*Dunstable III 184-8 (53.0) *Hemel Hempstead Town III 178-6 (47.0)
Northwood II 209-7 (50.0) Watton-at-Stone 160-10 (47.0)
*Little B. Sahibs 199-6 (53.0) *Redbourn II 110-9 (47.0)
Northampton Exiles II 237-5 (52.0) Elstree 152-10 (45.3)
Kings Langley II 115-10 (43.0) Ware 95-10 (32.0)
Eversholt II 91-10 (43.5) Radlett IV 92-5 (38.2)
Southgate Adelaide II 110-9 (53.0) Cottered II 111-5 (36.0)
Old Camdenians II 103-10 (50.2) Waltham X Rosedale 105-2 (24.3)
Abbots Langley II 94-10 (51.0) Hatch End 96-3 (26.0)
Old Albanian II 208-7 (51.0) Boxmoor II 41-10 (21.0)

Division Five - 06 May, 2000

Holtwhites Trinibis 210-10 (46.0) Chipperfield II 142-8 (53.0)
*St Margaretsbury II 175-9 (53.0) *Old Elizabethans 176-6 (43.2)
Potters Bar II 149-10 (51.1) Clarendon 153-7 (46.3)
Botany Bay 188-4 (48.0) North Enfield 178-8 (52.0)
Northchurch 226-3 (53.0) Brimsdown 98-10 (30.0)
Baldock 211-8 (52.0) Watford Town II 88-10 (31.0)
Cockfosters II Rickmansworth II Cancelled
Harpenden II 188-6 (50.5) Datchworth 133-10 (43.3)
Ickleford 116-10 (51.0) Totteridge 117-8 (48.0)
Parkfield 144-10 (43.3) County Hall 146-2 (48.2)

Division One - 06 May, 2000

Chorleywood 122-10 (51.0) Radlett II 128-2 (40.1)
Dunstable 106-10 (50.0) Hitchin 107-2 (39.4)
Leverstock Green 99-7 (51.0) Sawbridgeworth 100-2 (16.4)
Chipperfield 91-10 (42.4) Welwyn Garden City 92-3 (24.5)
Millhillians 192-10 (51.3) Potters Bar 183-8 (48.0)

Division Twelve - 12 May, 2001

*Knebworth Park V 190-6 (53.0) *Monken Hadley II 129-10 (35.2)
Wheathampstead III v Old Camdenians III
*Southgate Adelaide III *Northampton Exiles III Conceded
*Wormley III *Langleybury IV Conceded
Rising Stars Baldock II Conceded
Botany Bay III 160-9 (47.2) Harpenden IV 183-8 (53.0)
Hertingfordbury II St Albans IV Conceded
Bushey II Letchworth Garden City V Conceded

Division Eight - 12 May, 2001

Langleybury III 73-7 (21.5) Wormley II 72-10 (30.2)
Welwyn Garden City III 165-9 (51.1) Stevenage III 166-5 (43.2)
London Colney II Hatfield Hyde II Cancelled
Hatfield Crusaders 209-4 (44.2) Letchworth Garden City III 208-7 (53.0)
*Flitwick II 138-7 (53.0) *Reed II 104-10 (35.3)
St Albans III 120-10 (53.0) Southgate Adelaide II 100-8 (47.0)
Old Haberdashers II Southgate Compton II Cancelled
North Enfield II 179-5 (53.0) Ickleford II 117-7 (47.0)
Shenley Village 152-10 (52.0) Knebworth Park III 153-5 (39.0)
Parkfield II Bayford & Hertford II Cancelled

Division Three - 12 May, 2001

*West Herts II 222-7 (48.0) *Wheathampstead 225-5 (52.0)
Luton Town II 169-6 (43.2) Hemel Hempstead Town II 168-10 (49.0)
UCA 200-6 (53.0) Knebworth Park II 154-10 (42.1)
Old Finchleians 157-6 (34.0) Bishop's Stortford II 153-8 (53.0)
Bayford & Hertford Stevenage II Cancelled
Letchworth Garden City II 157-9 (53.0) Ampthill Town 158-3 (44.2)
*Langleybury II 232-5 (53.0) *Northampton Exiles 176-5 (47.0)
*Redbourn 183-9 (53.0) *Welwyn Garden City II 94-10 (34.0)
*Hertford II 174-10 (51.4) *Dunstable II 152-10 (44.5)
*Bushey 140-7 (47.0) *St Albans II 222-8 (53.0)

Division Four - 12 May, 2001

Reed 211-4 (45.0) Wheathampstead II 60-10 (33.1)
*Botany Bay 202-10 (47.1) *Boxmoor 207-9 (51.0)
*Old Camdenians 107-0 (46.0) *Old Haberdashers 108-4 (25.0)
*Berkhamsted II 121-8 (40.4) *Totteridge 120-10 (46.4)
Millhillians II Holtwhites Trinibis Cancelled
Sandridge Chorleywood II Cancelled
County Hall 109-10 (29.0) Braughing 238-8 (53.0)
Clarendon 140-9 (53.0) North Mymms II 141-5 (42.5)
*Hatfield Hyde 148-9 (53.0) *Harpenden II 115-10 (25.3)
*Northwood Town 164-6 (33.5) *Northchurch 161-10 (50.0)

Division Nine - 12 May, 2001

St Thomas Potton Town II Cancelled
*Braughing II 99-5 (34.4) *County Hall II 98-10 (50.2)
*Elstree II 181-7 (53.0) *Clarendon II 185-5 (42.0)
Monken Hadley Datchworth II Cancelled
North Mymms III 185-7 (52.0) Northchurch II 186-5 (47.2)
*Cockfosters III 123-10 (30.0) *Graveley 153-8 (53.0)
Old Owens II Brimsdown II Conceded
*Clifton II 197-9 (53.0) *Greenwood Park 178-10 (43.0)
*Totteridge II 168-9 (48.0) *Cavendish 187-10 (52.0)
*Potters Bar III *Hoddesdon III Conceded

Division Five - 12 May, 2001

*London Colney 125-9 (47.0) *Datchworth 163-7 (53.0)
Old Elizabethans 184-9 (47.0) Chipperfield II 200-9 (53.0)
Rickmansworth II Hertingfordbury Cancelled
Brimsdown Hitchin II Conceded
*Potters Bar II 157-10 (45.0) *Clifton 90-10 (30.5)
Ickleford 177-8 (53.0) North Enfield 109-10 (40.3)
*Cheshunt 160-3 (0.0) *Sawbridgeworth II 157-10 (49.3)
*Parkfield 159-9 (46.0) *Potton Town 158-8 (53.0)
*Watford Town II 59-1 (14.3) *Baldock 56-10 (23.5)
*Preston II 212-8 (52.0) *St Margaretsbury II 119-10 (46.5.0)

Premier Division - 12 May, 2001

Hertford 228-9 (52.0) Hoddesdon 237-9 (58.0)
Watford Town 254-9 (58.0) Langleybury 255-4 (50.1)
Bishop's Stortford 141-10 (45.0) Stevenage 225-7 (58.0)
Hemel Hempstead Town 200-6 (49.1) Welwyn Garden City 245-4 (58.0)
*St Albans 138-7 (56.0) *West Herts 136-10 (52.5)

Division Ten - 12 May, 2001

*Knebworth Park IV 195-9 (53.0) *Shenley Village II 196-5 (46.5)
Hemel Hempstead Town IV Watford Town III Conceded
Dunstable IV 159-8 (53.0) Luton Town III 160-6 (46.0)
Welwyn Garden City IV 92-8 (24.4) Stevenage IV 88-10 (30.3)
Old Cholmeleians II 109-9 (25.1) West Herts III 108-10 (41.4)
Letchworth Garden City IV 93-7 (36.2) Ware II 92-10 (41.1)
Sawbridgeworth III Berkhamsted III Conceded
*Hexton II 90-8 (46.4) *Hatch End II 89-10 (34.5)
Old Elizabethans II 38-10 (33.1) St Albans West Indian 45-1 (8.0)
Waltham X Rosedale II Weston Cancelled

Division One - 12 May, 2001

*Cockfosters 171-3 (38.0) *Dunstable 170-9 (53.0)
North Mymms 185-8 (53.0) Letchworth Garden City 94-10 (41.3)
*Millhillians 153-10 (47.1) *Chorleywood 261-4 (47.0)
Potters Bar 94-10 (31.1) Knebworth Park 128-10 (43.4)
Sawbridgeworth 158-8 (47.0) Hitchin 193-8 (53.0)

Division Two - 12 May, 2001

*Chipperfield 187-5 (45.2) *Leverstock Green 186-8 (53.0)
*Kings Langley 197-4 (45.3) *Harpenden 194-4 (53.0)
St Margaretsbury 196-10 (53.0) Preston 110-7 (47.0)
*Eversholt 105-2 (28.3) *Broxbourne 104-10 (34.4)
*Wormley 112-1 (23.4) *Old Albanian 111-10 (51.1)
Abbots Langley 181-7 (53.0) Hatfield 182-4 (42.2)
*Berkhamsted 85-10 (39.5) *Cottered 89-7 (33.0)
*Hoddesdon II 86-10 (31.3) *Radlett II 263-2 (50.0)
*Flitwick 140-9 (47.0) *Northwood 158-7 (53.0)
Rickmansworth 129-10 (37.3) Southgate Adelaide 158-10 (51.2)

Division Six - 12 May, 2001

*Waltham X Rosedale 129-10 (46.4) *Kings Langley II 207-8 (53.0)
Cockfosters II Leverstock Green II Cancelled
Hatch End 224-6 (45.0) Hexton 221-7 (53.0)
Hemel Hempstead Town III 230-8 (53.0) Old Owens 171-7 (47.0)
*Southgate Compton 205-8 (53.0) *Radlett III 117-10 (40.2)
Old Cholmeleians Tewin Cancelled
*Hatfield II 132-10 (44.3) *Abbots Langley II 122-9 (55.0)
Old Albanian II 146-9 (52.0) Ampthill Town II 147-10 (47.3)
Eversholt II 239-8 (51.0) Broxbourne II 108-10 (31.4)
*Harpenden III 165-9 (51.0) *Old Finchleians II 203-4 (48.4)

Division Eleven - 12 May, 2001

*Harpenden Dolphins 193-10 (49.0) *St Margaretsbury III 79-10 (37.0)
Hatfield III 137-10 (51.4) Abbots Langley III 140-6 (42.2)
Leverstock Green III North Mymms IV Conceded
*Rickmansworth III 70-10 (31.3) *Northwood III 128-10 (32.5)
Broxbourne III 113-9 (36.2) Kings Langley III 112-10 (42.3)
*Flamstead 129-4 (40.0) *Cheshunt II 125-9 (53.0)
Chipperfield III v Chorleywood III
*Two Woods 151-10 (38.0) *Met Police Bushey 111-10 (29.0)
*Bentley Heath 41-10 (17.1) *Ibis 272-8 (39.0)

Division Seven - 12 May, 2001

*Cottered II 109-10 (47.1) *Redbourn II 61-10 (29.2)
*Northwood Town II 156-10 (51.3) *Ware 157-6 (40.0)
Allenburys 209-4 (52.4) Northwood II 98-10 (37.0)
*Boxmoor II 159-8 (44.4) *Botany Bay II 156-6 (53.0)
Radlett IV Old Camdenians II Cancelled
Little B. Sahibs UCA II Conceded
Elstree 144-10 (32.2) Holtwhites Trinibis II 222-10 (51.0)
*Old Centralians 230-7 (53.0) *Sandridge II 127-8 (47.0)
Hertford III 162-10 (52.0) Dunstable III 163-7 (42.0)
*Northampton Exiles II 111-10 (53.0) *Watton-at-Stone 112-6 (42.0)

Division Thirteen - 12 May, 2001

*Tewin II 223-5 (34.0) *Old Albanian III 87-10 (23.3)
Waltham X Rosedale III 171-10 (38.0) Potton Town III 172-6 (55.0)
Hemel Hempstead Town V v Hitchin III

Division Eight - 11 May, 2002

Wormley II 113-10 (52.3) County Hall II 114-5 (28.2)
*Old Haberdashers II 169-5 (46.0) *Southgate Compton II 165-8 (53.0)
Redbourn II 124-8 (47.0) Potters Bar III 177-7 (53.0)
Hatfield Hyde II 82-9 (36.0) St Albans III 83-2 (21.0)
Graveley 166-10 (52.0) Cavendish 167-3 (22.4)
*London Colney II 110-10 (35.0) *North Enfield II 154-10 (52.0)
*Sandridge II 122-5 (38.1) *Shenley Village 117-10 (47.3)
*Southgate Adelaide II 146-4 (45.0) *Bayford & Hertford II 142-7 (53.0)
Reed II 107-7 (53.0) Ickleford II 223-5 (47.0)
*Northampton Exiles II 22-10 (15.0) *Welwyn Garden City III 203-5 (46.0)

Division Three - 11 May, 2002

Letchworth Garden City II 195-6 (53.0) Langleybury II 199-4 (44.2)
*Bishop's Stortford II 119-10 (48.3) *Old Finchleians 120-5 (45.0)
*Bayford & Hertford 144-9 (47.0) *Southgate Adelaide 195-7 (53.0)
Botany Bay 172-7 (47.0) Welwyn Garden City II 208-9 (53.0)
*Bushey 130-6 (47.0) *Northampton Exiles 174-9 (53.0)
*Wormley 94-10 (39.4) *County Hall 147-10 (51.0)
Stevenage II 135-9 (53.0) Dunstable II 138-3 (32.0)
Redbourn 162-10 (50.4) Northchurch 163-7 (48.4)
*Rickmansworth 136-0 (30.0) *Hertford II 135-10 (51.0)
*Northwood Town 109-10 (36.4) *Wheathampstead 216-7 (52.0)

Division Four - 11 May, 2002

Sawbridgeworth II 198-6 (53.0) Clifton 183-5 (47.0)
Old Camdenians 90-10 (41.3) Clarendon 91-2 (29.4)
Sandridge 110-10 (51.0) Chorleywood II 111-3 (24.2)
*Braughing 176-10 (51.2) *Potters Bar II 177-5 (48.0)
Reed 173-9 (53.0) Potton Town 109-8 (47.0)
Boxmoor 70-10 (27.0) North Mymms II 74-2 (17.0)
*Harpenden II 174-9 (48.0) *West Herts II 203-7 (51.3)
*Old Haberdashers 88-10 (37.5) *Totteridge 89-6 (34.4)
*St Albans II 161-9 (47.0) *Luton Town II 196-5 (53.0)
Hatfield Hyde 122-2 (25.1) Holtwhites Trinibis 118-10 (41.2)

Division Nine - 11 May, 2002

Hemel Hempstead Town IV 180-9 (53.0) Clarendon II 184-6 (39.2)
Knebworth Park IV 145-10 (38.0) Langleybury III 69-10 (24.0)
Parkfield II 110-1 (24.3) Totteridge II 109-10 (52.5)
Northchurch II 194-9 (53.0) Greenwood Park 195-8 (46.0)
Elstree II 138-8 (53.0) North Mymms III 82-10 (40.1)
Clifton II 188-8 (53.0) Old Owens II 191-5 (43.0)
Stevenage III 76-1 (16.0) St Albans West Indian 74-10 (48.0)
Hoddesdon III Cockfosters III Conceded
Hexton II Braughing II Conceded
Potton Town II 143-10 (51.0) Monken Hadley 144-7 (41.0)

Division Five - 11 May, 2002

*Hertingfordbury 129-2 (27.1) *Baldock 123-10 (44.1)
Brimsdown 144-10 (42.0) Wheathampstead II 113-10 (45.3)
*Berkhamsted II 50-6 (26.0) *Rickmansworth II 49-10 (38.0)
London Colney 130-8 (53.0) North Enfield 131-7 (42.2)
*Waltham X Rosedale 178-9 (50.0) *Millhillians II 74-10 (36.0)
*Preston II 180-8 (53.0) *Hexton 153-10 (43.4)
St Margaretsbury II 139-10 (52.0) Ickleford 99-10 (40.0)
*Cheshunt 186-8 (47.0) *Kings Langley II 213-7 (53.0)
*Old Elizabethans 92-10 (42.3) *Radlett III 96-3 (24.0)
Parkfield 189-6 (53.0) Datchworth 120-9 (47.0)

Championship - 11 May, 2002

*Welwyn Garden City 136-5 (31.0) *St Albans 135-10 (56.5)
Potters Bar 114-10 (45.5) West Herts 92-10 (38.2)
*Stevenage 94-1 (21.0) *Hemel Hempstead Town 93-10 (53.0)
Hoddesdon 236-10 (56.3) Luton Town 159-9 (57.0)
*Hertford 196-3 (47.2) *Langleybury 194-7 (60.0)
*Bishop's Stortford 226-6 (53.0) *Chorleywood 229-8 (60.0)

Division Ten - 11 May, 2002

*Dunstable IV 155-9 (53.0) *Sawbridgeworth III 103-10 (30.0)
Welwyn Garden City IV 120-9 (55.0) Weston 117-10 (42.0)
Old Cholmeleians II 137-10 (47.5) Brimsdown II 133-10 (52.0)
Letchworth Garden City IV 25-10 (18.3) Waltham X Rosedale II 26-1 (7.1)
Harpenden Dolphins 134-10 (40.0) Ware II 135-6 (30.0)
Kings Langley III 92-10 (32.0) Two Woods 114-10 (48.1)
Hatch End II 153-8 (53.0) Met Police Bushey 128-10 (41.3)
Stevenage IV 187-9 (52.0) West Herts III 184-8 (48.0)
Datchworth II 117-10 (37.0) Shenley Village II 118-2 (30.0)
*Old Elizabethans II *Berkhamsted III

Division One - 11 May, 2002

*North Mymms 120-10 (50.5) *Letchworth Garden City 121-5 (38.3)
*Knebworth Park 31-2 (8.3) *Millhillians 30-10 (22.5)
Watford Town 177-10 (44.0) Hitchin 181-10 (50.0)
Dunstable 178-8 (53.0) Sawbridgeworth 160-8 (47.0)
Harpenden 130-10 (38.0) St Margaretsbury 132-2 (22.0)

Division Six - 11 May, 2002

Ware 153-10 (49.1) Hitchin II 84-10 (30.4)
*Holtwhites Trinibis II 91-6 (41.1) *Harpenden III 90-10 (40.0)
Hatch End 76-0 (14.4) Ampthill Town II 72-10 (33.0)
Chipperfield II 203-5 (52.0) Eversholt II 179-8 (48.0)
*Old Finchleians II 205-9 (51.0) *Southgate Compton 124-10 (42.3)
Hemel Hempstead Town III 192-8 (46.0) Tewin 191-7 (53.0)
*Northwood II 166-3 (43.0) *Watton-at-Stone 164-10 (50.0)
*Broxbourne II 119-10 (42.3) *Hatfield II 136-9 (53.0)
*Cockfosters II 109-10 (38.3) *Watford Town II 189-10 (51.0)
Old Albanian II 105-5 (34.4) Abbots Langley II 101-10 (40.4)

Division Eleven - 11 May, 2002

*Baldock II 73-1 (19.2) *Broxbourne III 69-10 (24.4)
*Flamstead 58-10 (10.2) *Rickmansworth III 205-6 (46.0)
Rising Stars 206-10 (49.0) Bentley Heath 207-7 (50.3)
Bragbury 148-10 (47.0) Leverstock Green III 157-10 (53.0)
Northwood III 97-10 (36.0) Wormley III 113-10 (50.0)
*Hatfield III 136-8 (41.1) *Cheshunt II 132-10 (50.2)
*Luton Town III *North Mymms IV Conceded
*Abbots Langley III *Chorleywood III Conceded
*St Margaretsbury III 75-8 (37.0) *Knebworth Park V 74-10 (41.3)

Division Two - 11 May, 2002

Hoddesdon II 112-4 (37.4) Leverstock Green 111-10 (42.0)
*Knebworth Park II 196-10 (50.4) *Flitwick 162-10 (40.3)
*Kings Langley 135-3 (40.2) *Northwood 133-9 (53.0)
Broxbourne 210-8 (52.0) Hatfield 157-8 (48.0)
Preston 83-10 (40.4) Cockfosters 203-6 (52.0)
Old Albanian 185-9 (53.0) Abbots Langley 115-6 (47.0)
*UCA 163-10 (47.0) *Cottered 197-7 (53.0)
Hemel Hempstead Town II 102-9 (47.0) Berkhamsted 120-9 (53.0)
Radlett II 211-2 (50.0) Ampthill Town 95-10 (45.3)
Eversholt 163-9 (53.0) Chipperfield 166-9 (42.3)

Division Seven - 11 May, 2002

*UCA II 150-10 (47.0) *Cottered II 151-7 (35.4)
*Hatfield Crusaders 174-3 (46.5) *Old Owens 173-9 (53.0)
*Northwood Town II 179-8 (53.0) *Elstree 176-8 (47.0)
Old Camdenians II 132-0 (31.5) Allenburys 131-8 (53.0)
*Little B. Sahibs 208-4 (52.0) *Leverstock Green II 142-10 (47.4)
*Flitwick II 127-10 (49.1) *Knebworth Park III 129-6 (49.0)
*Dunstable III 147-10 (46.0) *Botany Bay II 160-10 (53.0)
Hertford III 177-6 (49.5) Boxmoor II 144-6 (50.0)
*Old Cholmeleians 108-4 (42.0) *Radlett IV 107-10 (52.0)
*Letchworth Garden City III 41-3 (15.4) *Old Centralians 40-10 (28.0)

Division Eight - 10 May, 2003

*Old Haberdashers II 220-5 (46.0) *Bayford & Hertford II 219-8 (53.0)
*Reed II 204-6 (53.0) *Monken Hadley 114-10 (37.0)
*Old Camdenians II 140-10 (50.0) *Hoddesdon III 141-1 (29.5)
*Welwyn Garden City III 225-9 (50.0) *Hatfield Hyde II 56-10 (20.3)
London Colney II 161-9 (53.0) Potters Bar III 162-2 (43.0)
Southgate Adelaide II 220-5 (51.0) Sandridge II 186-10 (43.0)
Redbourn II 201-8 (52.0) County Hall II 166-10 (41.1)
Wormley II 204-8 (53.0) Totteridge II 205-5 (39.1)
*Northampton Exiles II 128-10 (46.0) *North Enfield II 130-3 (36.1)
St Albans West Indian 200-7 (53.0) Ickleford II 76-9 (47.0)

Division Three - 10 May, 2003

Northwood Town 171-10 (53.0) Hatfield 89-10 (26.5)
*Harpenden II 186-8 (53.0) *Hertford II 190-2 (40.0)
Welwyn Garden City II 147-3 (41.0) St Albans II 143-10 (52.1)
*Cottered 56-10 (42.3) *Reed 58-1 (14.3)
*Potton Town 217-7 (51.0) *Bushey 177-8 (49.0)
Northampton Exiles 114-7 (47.0) Bishop's Stortford II 162-8 (53.0)
Letchworth Garden City II 164-9 (53.0) Southgate Adelaide 165-9 (47.0)
*Redbourn 173-9 (47.0) *County Hall 201-8 (53.0)
*Wheathampstead 128-8 (47.0) *Rickmansworth 177-8 (53.0)
*Botany Bay 210-7 (52.0) *Bayford & Hertford 211-5 (47.3)

Division Four - 10 May, 2003

*West Herts II 191-6 (47.0) *Hatfield Hyde 194-6 (53.0)
*Sandridge 184-10 (51.0) *Clarendon 121-10 (27.5)
*Old Haberdashers 199-8 (53.0) *Luton Town II 202-6 (40.5)
Waltham X Rosedale 118-10 (32.0) North Mymms II 120-2 (33.5)
*Langleybury II 172-6 (40.3) *Ickleford 170-9 (53.0)
*Stevenage II 200-8 (51.0) *Holtwhites Trinibis 121-10 (46.0)
London Colney 135-10 (43.2) Clifton 152-9 (53.0)
*Old Camdenians 128-3 (28.3) *Potters Bar II 127-10 (44.4)
North Enfield 154-10 (47.3) Sawbridgeworth II 156-3 (22.1)
*Boxmoor 182-7 (35.0) *Totteridge 181-10 (48.3)

Division Nine - 10 May, 2003

Sawbridgeworth III 149-10 (52.4) Shenley Village II 148-8 (47.0)
Clarendon II 223-1 (41.0) Old Owens II 123-10 (48.2)
Parkfield II 144-2 (41.0) North Mymms III 140-10 (51.5)
Cockfosters III 243-2 (46.0) Hexton II 242-5 (50.0)
*Waltham X Rosedale II 98-10 (40.0) *Southgate Compton II 222-5 (45.0)
*Elstree II 208-5 (53.0) *Clifton II 101-10 (32.0)
*Langleybury III 216-4 (45.0) *Northchurch II 214-9 (53.0)
Knebworth Park IV 88-2 (17.0) Met Police Bushey 87-10 (30.2)
*Stevenage III 172-10 (52.0) *Greenwood Park 175-4 (41.3)
Hemel Hempstead Town IV 185-6 (53.0) Potton Town II 112-8 (47.0)

Division Five - 10 May, 2003

Millhillians II 125-6 (30.0) Datchworth 124-10 (47.3)
*Chorleywood II 204-3 (31.2) *Radlett III 200-5 (53.0)
*Brimsdown 165-7 (41.4) *Baldock 164-10 (51.2)
Rickmansworth II 146-3 (37.4) Old Elizabethans 144-10 (44.4)
*Hemel Hempstead Town III 188-6 (45.2) *Hertingfordbury 185-6 (53.0)
*Preston II 160-9 (47.0) *St Margaretsbury II 164-8 (53.0)
Berkhamsted II 161-10 (53.0) Hexton 162-7 (46.3)
*Hatch End 134-9 (46.0) *Parkfield 152-10 (53.0)
Ampthill Town II 212-2 (53.0) Cheshunt 214-4 (45.4)
Old Finchleians II 218-3 (44.0) Kings Langley II 217-10 (52.0)

Championship - 10 May, 2003

*St Margaretsbury 137-8 (50.0) *Chorleywood 199-10 (59.4)
Welwyn Garden City 251-8 (58.0) St Albans 188-5 (53.0)
Hertford 195-9 (60.0) Stevenage 196-5 (54.3)
West Herts 200-8 (60.0) Hoddesdon 201-3 (44.4)
Millhillians 164-10 (57.2) Potters Bar 160-9 (66.0)

Division Ten - 10 May, 2003

*Dunstable IV 174-10 (52.0) *Datchworth II 169-7 (48.0)
*Ware II 120-4 (17.0) *Rising Stars 116-10 (44.0)
Brimsdown II 190-9 (49.0) Bentley Heath 191-6 (42.2)
*Letchworth Garden City IV 147-10 (53.0) *Stevenage IV 108-10 (35.0)
Harpenden Dolphins 171-8 (53.0) Old Elizabethans II 172-5 (42.1)
*Kings Langley III 224-10 (50.1) *Two Woods 249-249 (249)
Cheshunt II 230-7 (47.0) West Herts III 140-10 (51.0)
Old Cholmeleians II 190-10 (44.4) Broxbourne III 136-10 (48.2)
Hatch End II 153-6 (53.0) Flamstead 156-2 (33.0)
Knebworth Park V 64-2 (13.0) Weston 63-10 (22.3)

Division One - 10 May, 2003

Hitchin 205-7 (53.0) Bishop's Stortford 202-6 (47.0)
*Harpenden 154-3 (36.4) *Sawbridgeworth 151-10 (46.5)
Luton Town 128-10 (45.1) Radlett II 131-2 (26.3)
Knebworth Park 221-8 (53.0) Letchworth Garden City 174-8 (47.0)
North Mymms 213-5 (53.0) Dunstable 95-8 (47.0)
Langleybury 168-7 (53.0) Abbots Langley 123-7 (47.0)

Division Six - 10 May, 2003

*Holtwhites Trinibis II 190-10 (52.0) *Southgate Compton 191-6 (46.0)
*Watton-at-Stone 228-5 (50.0) *Letchworth Garden City III 129-10 (42.4)
Eversholt II 224-7 (43.1) Broxbourne II 223-8 (53.0)
*Cockfosters II 89-10 (36.0) *Tewin 177-10 (47.0)
*Knebworth Park III 256-6 (53.0) *Chipperfield II 225-8 (47.0)
Wheathampstead II 163-10 (52.4) Harpenden III 164-4 (46.0)
Hatfield II 113-10 (41.2) Little B. Sahibs 114-5 (43.1)
*Old Albanian II 115-6 (34.3) *Ware 113-10 (51.4)
*Radlett IV 198-8 (43.0) *Abbots Langley II 197-8 (53.0)
*Northwood II 253-5 (43.0) *Hitchin II 252-10 (57.0)

Division Eleven - 10 May, 2003

*Harpenden IV 192-9 (51.0) *Chorleywood III 77-10 (33.0)
North Mymms IV 102-3 (34.1) Rickmansworth III 101-10 (35.5)
Northwood III 45-10 (22.4) Bushey II 182-10 (53.0)
Leverstock Green III 139-7 (53.0) St Margaretsbury III 140-2 (37.2)
*Hatfield III 116-10 (43.0) *Wormley III 117-3 (44.1)
Hemel Hempstead Town V 168-0 (31.3) St Albans IV 167-10 (53.0)
Bragbury 124-6 (25.0) Frogmore 118-10 (48.0)
*Luton Town III 161-10 (38.0) *Abbots Langley III 162-9 (49.5)
*Baldock II *Ickleford Cricketers Conceded

Division Two - 10 May, 2003

*Hemel Hempstead Town II 189-8 (53.0) *Ampthill Town 102-10 (39.0)
*Flitwick 107-10 (27.0) *Preston 225-7 (53.0)
Dunstable II 190-9 (53.0) Northwood 191-6 (0.0)
Old Albanian 197-10 (52.3) Berkhamsted 83-10 (44.5)
*Chipperfield