First game of 2018 season:
Login here

Weekly results -

Premier Division - 21 May, 1994

Watford Town Radlett Cancelled
Luton Town Berkhamsted Cancelled
Hitchin North Mymms Cancelled
Barnet Welwyn Garden City Cancelled
Cheshunt Bishop's Stortford Cancelled
Hertford Stevenage Cancelled
Letchworth Garden City St Albans Cancelled
West Herts Hoddesdon Cancelled
Sawbridgeworth Hemel Hempstead Town Cancelled

Premier Division (2nd XI) - 21 May, 1994

Berkhamsted II Luton Town II Cancelled
Stevenage II Hertford II Cancelled
Hemel Hempstead Town II Sawbridgeworth II Cancelled
St Albans II Letchworth Garden City II Cancelled
Welwyn Garden City II Barnet II Cancelled
Bishop's Stortford II Cheshunt II Cancelled
Hoddesdon II West Herts II Cancelled
North Mymms II Hitchin II Cancelled
Radlett II Watford Town II Cancelled

Division One - 21 May, 1994

Potters Bar Knebworth Park Cancelled
Wheathampstead Eggington Cancelled
Broxbourne Wormley Cancelled
Old Millhillians Langleybury Cancelled
Old Camdenians Northampton Exiles Cancelled
Totteridge Hatfield Cancelled
Old Finchleians Leverstock Green Cancelled
St Margaretsbury Hatfield Hyde Cancelled
Boxmoor Chorleywood Cancelled

Division One (2nd XI) - 21 May, 1994

Chorleywood II Boxmoor II Cancelled
Leverstock Green II Old Finchleians II Cancelled
Langleybury II Old Millhillians II Cancelled
Hatfield Hyde II St Margaretsbury II Cancelled
Wormley II Broxbourne II Cancelled
Eggington II Wheathampstead II Cancelled
Hatfield II Totteridge II Cancelled
Knebworth Park II Potters Bar II Cancelled
Northampton Exiles II Old Camdenians II Cancelled

Premier Division (2nd XI) - 13 May, 1995

Watford Town II 91-10 (42.0) Hertford II 92-3 (32.0)
Barnet II 205-7 (52.0) Langleybury II 139-7 (50.0)
Berkhamsted II 172-10 (45.5) North Mymms II 173-1 (43.2)
Letchworth Garden City II 143-9 (52.0) Luton Town II 145-2 (28.0)
Radlett II 231-5 (52.0) Bishop's Stortford II 199-6 (50.0)
Hoddesdon II 159-10 (49.2) West Herts II 160-6 (32.3)
Welwyn Garden City II 189-10 (51.4) Hitchin II 169-9 (49.0)
Cockfosters II 158-9 (52.0) St Albans II 159-3 (35.0)
Hemel Hempstead Town II 225-6 (52.0) Stevenage II 225-7 (50.0)
Sawbridgeworth II 225-6 (52.0) Cheshunt II 192-9 (47.0)

Premier Division - 13 May, 1995

Luton Town 237-6 (50.0) Letchworth Garden City 127-10 (36.3)
Berkhamsted 173-10 (50.0) North Mymms 155-7 (44.0)
West Herts 218-6 (51.3) Hoddesdon 222-5 (43.5)
Hertford 194-7 (52.0) Watford Town 144-10 (34.0)
Welwyn Garden City 192-10 (47.1) Hitchin 193-5 (48.5)
Radlett 171-9 (52.0) Bishop's Stortford 168-10 (40.0)
Cockfosters 103-10 (46.1) St Albans 105-4 (28.4)
Hemel Hempstead Town 147-10 (50.0) Stevenage 145-10 (40.0)
Cheshunt 219-8 (50.4) Sawbridgeworth 158-7 (52.0)
Barnet 175-10 (50.4) Langleybury 179-6 (47.1)

Division One - 13 May, 1995

Chorleywood 190-9 (52.0) Harpenden 129-10 (32.1)
Old Millhillians 171-5 (52.0) Old Finchleians 158-9 (48.0)
Potters Bar 209-6 (52.0) Old Camdenians 190-10 (46.0)
Broxbourne 112-10 (41.4) Hatfield Hyde 113-7 (40.0)
St Margaretsbury 229-1 (41.0) Northampton Exiles 195-5 (37.0)
UCA 193-8 (52.0) Wheathampstead 194-1 (42.1)
Wormley 170-9 (52.0) Eggington 95-10 (33.0)
Boxmoor 174-10 (49.0) Knebworth Park 178-5 (34.4)
Leverstock Green 139-10 (42.1) Dunstable 140-6 (41.4)

Division One (2nd XI) - 13 May, 1995

Harpenden II 138-9 (52.0) Chorleywood II 140-5 (36.4)
Knebworth Park II 196-6 (49.0) Hatfield II 171-8 (44.0)
Totteridge II 148-10 (49.2) Wheathampstead II 150-6 (40.1)
Cottered II 69-10 (47.5) Broxbourne II 70-6 (21.1)
Old Camdenians II 151-9 (49.0) Potters Bar II 152-4 (28.1)
Eggington II 180-7 (52.0) Wormley II 181-4 (38.1)
Dunstable II 235-4 (50.0) Leverstock Green II 202-6 (44.0)
Old Finchleians II 100-10 (30.1) Old Millhillians II 98-10 (36.4)
St Margaretsbury II 200-6 (45.0) Northampton Exiles II 126-10 (37.4)

Premier Division (2nd XI) - 18 May, 1996

Letchworth Garden City II 196-8 (52.0) Radlett II 186-7 (48.0)
Luton Town II North Mymms II Cancelled
Hemel Hempstead Town II 177-8 (49.0) Welwyn Garden City II 178-7 (43.3)
Cheshunt II 110-10 (41.0) Stevenage II 111-3 (36.0)
Dunstable II 160-6 (38.0) Sawbridgeworth II 128-10 (33.0)
Watford Town II Cockfosters II Cancelled
St Albans II 206-3 (52.0) Bishop's Stortford II 175-6 (48.0)
Hertford II 86-0 (21.0) West Herts II
Langleybury II 47-1 (17.0) Hitchin II
Hoddesdon II 177-9 (52.0) Barnet II 149-7 (48.0)

Division One - 18 May, 1996

Old Millhillians Wheathampstead Cancelled
Abbots Langley Chorleywood Cancelled
UCA 27-0 (7.0) Harpenden
Old Camdenians 189-10 (51.1) Broxbourne 81-10 (28.2)
Leverstock Green 50-0 (12.0) Boxmoor
Cottered 234-6 (49.0) Knebworth Park 222-9 (45.0)
Dunstable 146-10 (48.3) Cockfosters 135-8 (47.0)
St Margaretsbury 215-4 (52.0) Wormley 153-7 (48.0)
Hatfield Hyde 232-4 (51.0) Old Finchleians 130-8 (47.0)

Division Three - 18 May, 1996

Old Elizabethans 55-10 (24.0) Langley 57-3 (16.0)
Old Cholmeleians 189-6 (52.0) Northchurch 190-5 (47.0)
London Colney Allenburys Cancelled
Ickleford 139-10 (42.3) Kings Langley 140-3 (47.4)
Hatch End Braughing Cancelled
Waltham X Rosedale 94-10 (32.0) Reed 95-4 (25.0)
Radlett III Southgate Adelaide Cancelled
Elstree 154-5 (52.0) Ware 157-5 (44.4)
Sandridge Southgate Compton Cancelled

Division One (2nd XI) - 18 May, 1996

Berkhamsted II Potters Bar II Cancelled
Cottered II 175-7 (52.0) Knebworth Park II 176-4 (43.0)
Harpenden II UCA II Cancelled
Northampton Exiles II 111-10 (42.3) Chorleywood II 112-3 (22.5)
Wheathampstead II 145-8 (50.0) Old Millhillians II 146-6 (43.2)
Old Camdenians II 89-10 (42.5) Broxbourne II 90-7 (32.1)
Hatfield II 226-7 (48.0) Old Finchleians II 229-8 (51.2)
Leverstock Green II 164-6 (44.0) Boxmoor II 72-8 (40.0)
Wormley II 157-10 (51.3) St Margaretsbury II 161-5 (46.2)

Division Three (2nd XI) - 18 May, 1996

Reed II 233-6 (46.0) Waltham X Rosedale II 106-10 (32.0)
Sandridge II 189-5 (52.0) Southgate Compton II 89-10 (45.5)
Braughing II 189-6 (52.0) Hatch End II 169-10 (47.0)
Old Cholmeleians II 111-10 (35.5) Northchurch II 112-1 (22.0)
Langley II 222-6 (52.0) Old Elizabethans II 223-9 (48.0)
London Colney II 105-5 (51.3) Allenburys II 106-6 (39.3)
Southgate Adelaide II Old Haberdashers II Cancelled
Baldock II 136-10 (46.2) Preston II 137-9 (51.1)
Ware II 70-2 (20.0) Elstree II

Division Two (2nd XI) - 18 May, 1996

Northwood Town II 38-3 (13.0) Redbourn II
Eggington II 98-10 (39.0) Datchworth II 99-1 (34.4)
Bayford & Hertford II Rickmansworth II Cancelled
Hatfield Hyde II 116-9 (44.4) North Enfield II 122-5 (51.5)
Ickleford II 181-5 (42.0) Kings Langley II 178-6 (38.0)
Holtwhites II 151-10 (48.1) Abbots Langley II 152-6 (50.5)
Parkfield II Radlett IV Cancelled
Bushey II Totteridge II Cancelled
Old Albanian II 75-10 (40.3) Old Owens II 76-2 (29.0)

Premier Division - 18 May, 1996

St Albans 72-3 (16.2) Bishop's Stortford
West Herts 197-6 (52.0) Hertford 196-6 (48.0)
Langleybury 170-10 (49.0) Hitchin 171-0 (29.0)
Potters Bar Watford Town Cancelled
Stevenage 159-10 (41.0) Cheshunt 65-6 (37.0)
Radlett Letchworth Garden City Cancelled
Berkhamsted 151-9 (52.0) Sawbridgeworth 152-5 (37.5)
Welwyn Garden City 129-2 (23.0) Hemel Hempstead Town
Barnet Hoddesdon Cancelled
North Mymms 319-7 (51.0) Luton Town 204-9 (47.0)

Division Two - 18 May, 1996

Holtwhites 147-9 (44.5) Northampton Exiles 148-5 (38.5)
Old Haberdashers 54-3 (20.0) Parkfield
North Enfield 134-10 (50.0) Hatfield 133-10 (47.5)
Baldock 158-10 (47.2) Preston 160-5 (43.2)
Rickmansworth 152-7 (44.0) Bayford & Hertford 60-10 (34.0)
Old Albanian Old Owens Cancelled
Datchworth 226-5 (51.0) Eggington 174-10 (47.1)
Northwood Town Redbourn Cancelled
Totteridge 133-8 (52.0) Bushey 135-4 (29.3)

Division One - 17 May, 1997

North Enfield 197-10 (51.2) Harpenden 133-9 (48.0)
Boxmoor 92-10 (36.0) Old Millhillians 93-3 (34.5)
Hatfield Hyde 150-7 (51.0) Dunstable 151-6 (34.0)
Broxbourne 173-7 (53.0) St Margaretsbury 146-9 (47.0)
UCA 148-10 (50.0) Leverstock Green 149-2 (21.0)
Wormley 177-8 (53.0) Wheathampstead 128-10 (41.5)
Cockfosters 171-7 (53.0) Chorleywood 172-3 (40.2)
Rickmansworth 162-9 (53.0) Cottered 102-8 (47.0)
Hertford 195-9 (52.3) Abbots Langley 89-10 (32.0)

Division Three (2nd XI) - 17 May, 1997

Langley II 45-10 (30.0) London Colney II 46-3 (15.0)
Northchurch II 52-10 (40.0) Hatch End II 53-2 (20.0)
Sandridge II 208-8 (49.0) Elstree II 56-10 (37.3)
Holtwhites II 148-10 (49.0) Braughing II 134-7 (51.0)
Old Cholmeleians II 113-10 (39.3) Ware II 114-5 (32.4)
Allenburys II 32-10 (19.3) Southgate Compton II 33-33 (33)
Baldock II 194-10 (52.0) Old Elizabethans II 108-7 (48.0)
Southgate Adelaide II 177-9 (53.0) Waltham X Rosedale II 75-8 (47.0)
Totteridge II 127-9 (53.0) Reed II 128-7 (38.4)

Division Two (2nd XI) - 17 May, 1997

Old Owens II 58-10 (35.3) Hatfield Hyde II 59-1 (22.3)
Abbots Langley II 175-10 (49.5) Datchworth II 137-10 (44.2)
Eggington II 59-10 (34.2) Rickmansworth II 63-2 (18.4)
Preston II 163-7 (53.0) Ickleford II 106-9 (47.0)
Old Albanian II 160-8 (52.0) Old Haberdashers II 58-10 (33.0)
Parkfield II 158-10 (45.0) Bayford & Hertford II 156-10 (45.0)
Old Camdenians II 149-9 (53.0) Wormley II 84-10 (28.5)
Bushey II 160-8 (53.0) North Enfield II 149-10 (44.1)
Northwood Town II 112-10 (40.0) Kings Langley II 113-3 (30.0)

Division One (2nd XI) - 17 May, 1997

Radlett IV 67-10 (33.0) Wheathampstead II 68-0 (19.0)
Leverstock Green II 203-6 (42.0) UCA II 105-10 (34.5)
Boxmoor II 108-10 (49.0) Watford Town II 109-6 (30.0)
Hatfield II 121-7 (53.0) Berkhamsted II 117-10 (46.4)
Old Finchleians II 154-10 (51.5) Harpenden II 145-9 (48.0)
St Margaretsbury II 170-7 (53.0) Broxbourne II 161-9 (47.0)
Potters Bar II 181-10 (52.0) Chorleywood II 184-3 (46.1)
Redbourn II 69-10 (44.0) Cottered II 71-4 (21.0)
Knebworth Park II 193-8 (53.0) Northampton Exiles II 57-10 (26.4)

Division Three - 17 May, 1997

Old Cholmeleians 156-8 (53.0) Ware 102-10 (40.0)
Allenburys 160-10 (52.3) Southgate Compton 161-4 (37.4)
Totteridge 209-9 (47.0) Ickleford 210-7 (46.0)
Langley 165-10 (48.2) London Colney 168-6 (48.0)
Northchurch 117-7 (37.0) Hatch End
Elstree 147-10 (41.0) Sandridge 148-1 (45.2)
Waltham X Rosedale 92-10 (43.0) Radlett III 97-4 (27.2)
Braughing 244-7 (50.0) Holtwhites 161-10 (45.2)
Old Elizabethans 109-10 (42.4) Kings Langley 113-5 (26.4)

Premier Division (2nd XI) - 17 May, 1997

Cheshunt II 76-10 (30.0) West Herts II 77-2 (25.0)
Dunstable II 117-5 (45.0) Old Millhillians II 118-0 (31.5)
Hertford II 126-9 (53.0) Hitchin II 127-4 (26.2)
Welwyn Garden City II 116-10 (45.0) Bishop's Stortford II 119-3 (40.0)
Hoddesdon II 206-8 (51.0) Hemel Hempstead Town II 153-10 (36.5)
Luton Town II 124-10 (40.0) St Albans II 127-2 (30.0)
Radlett II 205-3 (47.0) Barnet II 119-10 (50.0)
Letchworth Garden City II 112-10 (45.0) Stevenage II 114-3 (30.0)
North Mymms II 187-7 (53.0) Sawbridgeworth II 182-10 (37.4)
Cockfosters II 188-8 (53.0) Langleybury II 192-3 (42.0)

Division Two - 17 May, 1997

Old Haberdashers 125-8 (51.0) Old Albanian 126-6 (43.5)
Northampton Exiles 146-10 (50.3) Datchworth 130-10 (47.2)
Bayford & Hertford 198-5 (53.0) Parkfield 112-10 (38.3)
Reed 141-10 (47.0) Preston 106-10 (45.0)
Old Finchleians 200-8 (52.0) Bushey 87-10 (41.3)
Northwood Town 99-10 (43.3) Baldock 70-10 (38.0)
Redbourn 98-10 (34.2) Eggington 14-4 (9.0) R
Southgate Adelaide 199-9 (52.0) Old Camdenians 204-8 (39.0)
Old Owens 124-8 (53.0) Hatfield 127-2 (40.0)

Premier Division - 17 May, 1997

Stevenage 183-10 (53.0) Letchworth Garden City 109-9 (47.0)
Hoddesdon 183-10 (47.3) Hemel Hempstead Town 159-10 (48.1)
Welwyn Garden City 194-8 (53.0) Bishop's Stortford 159-5 (47.0)
St Albans 134-10 (53.0) Luton Town 112-9 (47.0)
Langleybury 155-10 (44.0) Potters Bar 156-9 (48.5)
North Mymms 191-9 (53.0) Sawbridgeworth 89-10 (36.1)
Berkhamsted 165-6 (44.0) Watford Town
Hitchin 194-10 (52.4) Knebworth Park 171-8 (47.0)
Barnet 71-10 (26.0) Radlett 72-1 (14.0)
West Herts 194-9 (52.0) Cheshunt 166-9 (46.0)

Premier Division (2nd XI) - 16 May, 1998

*Knebworth Park II 189-7 (53.0) *St Albans II 181-10 (46.4)
Old Millhillians II 166-8 (53.0) Hertford II 145-9 (47.0)
*Langleybury II 154-9 (53.0) *Barnet II 128-10 (35.0)
*Wheathampstead II 190-8 (53.0) *Sawbridgeworth II 192-6 (45.5)
North Mymms II 178-8 (53.0) Dunstable II 179-2 (43.2)
Hemel Hempstead Town II 194-8 (52.0) Stevenage II 195-5 (45.2)
*West Herts II 230-7 (53.0) *Hoddesdon II 153-10 (39.1)
*Hitchin II 127-10 (52.2) *Welwyn Garden City II 131-3 (39.4)
Letchworth Garden City II 125-10 (42.5) Luton Town II 126-1 (32.0)
Bishop's Stortford II 214-8 (53.0) Radlett II 133-6 (47.0)

Division One - 16 May, 1998

*Wheathampstead 202-4 (53.0) *Chorleywood 205-5 (44.2)
Cottered 107-10 (44.3) Broxbourne 108-3 (31.4)
Boxmoor 214-5 (53.0) Abbots Langley 218-6 (45.4)
Old Camdenians 250-8 (50.0) Berkhamsted 120-10 (46.3)
Dunstable 183-9 (53.0) Leverstock Green 149-10 (43.5)
UCA 158-7 (53.0) Chipperfield 159-3 (36.1)
Harpenden 199-4 (52.0) Rickmansworth 92-8 (46.0)
St Margaretsbury 208-8 (52.0) Old Finchleians 151-8 (48.0)
*Cockfosters 210-9 (53.0) *Hatfield 169-8 (47.0)
Wormley 88-10 (47.0) North Enfield 65-10 (43.0)

Division Three (2nd XI) - 16 May, 1998

Old Elizabethans II 156-10 (47.4) Baldock II 158-5 (41.1)
Southgate Compton II 96-10 (49.3) County Hall II 97-3 (38.0)
Braughing II 217-5 (51.0) Elstree II 125-7 (49.0)
Sandridge II 227-7 (44.0) London Colney II 120-10 (39.1)
Waltham X Rosedale II 216-8 (52.0) Old Cholmeleians II 169-2 (48.0)
Northchurch II 140-10 (38.0) Hatch End II 127-10 (59.1)
Ware II 101-10 (50.0) County Hall II 107-5 (30.0)
*Langley II 202-4 (48.0) *Eggington II 152-7 (42.0)
Totteridge II 216-5 (51.0) Brimsdown II 220-4 (47.4)
Waltham X Rosedale II 160-9 (53.0) Ware II 142-9 (47.0)

Premier Division - 16 May, 1998

North Mymms 103-10 (38.1) Watford Town 104-5 (37.3)
*Hemel Hempstead Town 210-6 (52.5) *Stevenage 163-9 (47.0)
*West Herts 170-9 (52.0) *Hoddesdon 173-3 (31.3)
*Luton Town 218-5 (53.0) *Letchworth Garden City 117-8 (47.0)
Hitchin 205-8 (53.0) Welwyn Garden City 164-7 (47.0)
Bishop's Stortford 163-10 (50.4) Radlett 164-6 (39.0)
*Knebworth Park 165-10 (52.2) *St Albans 168-5 (34.3)
*Barnet 190-10 (52.0) *Langleybury 191-3 (45.0)
*Sawbridgeworth 219-9 (53.0) *Potters Bar 223-3 (42.5)
*Hertford 138-10 (40.4) *Old Millhillians 139-8 (52.3)

Division Three - 16 May, 1998

Eggington 181-10 (52.3) Northchurch 182-8 (43.2)
*Radlett III 105-10 (42.0) *Sandridge 109-8 (37.5)
*Old Cholmeleians 167-10 (52.2) *Hatch End 168-6 (46.1)
*Waltham X Rosedale 118-10 (42.2) *Clarendon 121-2 (31.0)
Holtwhites Trinibis 102-10 (34.0) Totteridge 104-2 (31.0)
*Ware 167-10 (52.3) *Hatch End 170-6 (42.0)
Langley 230-8 (52.0) Ware 187-8 (48.0)
*Old Elizabethans 86-10 (49.2) *Kings Langley 90-0 (18.3)
*Elstree 111-8 (53.0) *County Hall 117-0 (32.0)
Southgate Compton 155-10 (53.0) Langley 97-10 (30.5)

Division Two (2nd XI) - 16 May, 1998

Bayford & Hertford II 159-7 (53.0) Abbots Langley II 142-10 (44.4)
Northwood II 230-4 (45.0) Eversholt II 137-8 (55.0)
*Rickmansworth II 214-5 (48.0) *Northwood Town II 155-10 (44.0)
Old Haberdashers II 145-10 (50.0) Preston II 146-3 (25.3)
Southgate Adelaide II 212-6 (50.0) Datchworth II 166-8 (50.0)
*Hatfield Hyde II 97-10 (38.0) *Ampthill Town II 98-2 (22.5)
North Enfield II 200-6 (53.0) Wormley II 140-8 (47.0)
Reed II 181-9 (53.0) Ickleford II 158-7 (47.0)
*Redbourn II 146-9 (53.0) *Old Owens II 149-3 (40.5)
*Old Albanian II 194-7 (53.0) *Bushey II 198-3 (39.3)

Division Two - 16 May, 1998

Braughing 224-9 (53.0) Bayford & Hertford 162-8 (47.0)
Eversholt 248-8 (52.0) Northwood 198-8 (46.0)
*Reed 242-6 (51.0) *Ickleford 173-7 (49.0)
Redbourn 220-5 (49.0) Old Owens 105-10 (37.2)
*Northwood Town 124-10 (45.0) *Parkfield 125-8 (47.1)
Old Haberdashers 94-10 (43.0) Preston 95-4 (21.2)
*Northampton Exiles 173-10 (47.5) *Baldock 151-10 (44.1)
Bushey 169-7 (53.0) Old Albanian 170-2 (41.3)
*Datchworth 182-10 (52.1) *Southgate Adelaide 150-9 (47.0)
*Hatfield Hyde 159-8 (53.0) *Ampthill Town 161-6 (33.4)

Division One (2nd XI) - 16 May, 1998

Leverstock Green II 196-8 (48.0) Watford Town II 126-10 (37.0)
*Northampton Exiles II 201-6 (51.0) *Radlett IV 140-10 (36.0)
Chorleywood II 200-9 (53.0) Potters Bar II 174-6 (47.0)
Old Finchleians II 193-10 (51.4) St Margaretsbury II 172-8 (48.0)
*Cottered II 128-6 (53.0) *Broxbourne II 129-3 (31.0)
*Boxmoor II 133-10 (46.4) *Kings Langley II 134-8 (39.3)
Parkfield II 97-10 (47.1) Harpenden II 98-1 (25.5)
*Old Camdenians II 82-10 (40.0) *Berkhamsted II 84-2 (23.0)
*Hatfield II 148-10 (50.0) *Cockfosters II 151-7 (47.5)
*UCA II 109-10 (30.0) *Chipperfield II 111-5 (30.0)

Premier Division A (2nd XI) - 15 May, 1999

West Herts v Hemel Hempstead Town
Letchworth Garden City v Radlett
Welwyn Garden City v St Albans
Knebworth Park v Hoddesdon
Bishop's Stortford v Langleybury

Division Three (2nd XI) - 15 May, 1999

Old Elizabethans II v Waltham X Rosedale II
Elstree II v Botany Bay II
Potton Town II v Old Haberdashers II
Ware II v Datchworth II
Northchurch II v Old Cholmeleians II
London Colney II v Clarendon II
Holtwhites Trinibis II v Flitwick II
Brimsdown II v Hatch End II
Bushey II v Baldock II
Totteridge II v Braughing II

Division Three - 15 May, 1999

Northchurch v Old Cholmeleians
London Colney v Clarendon
Botany Bay v Elstree
Parkfield v Totteridge
Brimsdown v Hatch End
Radlett IV v Old Owens
County Hall v Potton Town
Old Elizabethans v Waltham X Rosedale
Holtwhites Trinibis v Ickleford
Ware v Southgate Compton

Division Two (2nd XI) - 15 May, 1999

Southgate Adelaide II v Ickleford II
Northwood Town II v Abbots Langley II
Northwood II v UCA II
Southgate Compton II v Hatfield Hyde II
Eversholt II v Parkfield II
Bayford & Hertford II v Old Albanian II
Sandridge II v County Hall II
North Enfield II v Reed II
Radlett III v Old Owens II
Wormley II v Redbourn II

Premier Division B (2nd XI) - 15 May, 1999

Chorleywood v North Mymms
Hertford v Wheathampstead
Berkhamsted v Luton Town
Old Millhillians v Dunstable
Stevenage v Sawbridgeworth

Division One (2nd XI) - 15 May, 1999

Potters Bar II 155-10 (52.4) Cockfosters II 113-10 (39.1)
Rickmansworth II 79-10 (35.2) Preston II 82-1 (22.4)
Old Finchleians II 200-7 (53.0) Chipperfield II 142-6 (47.0)
Cottered II 131-10 (50.4) Hitchin II 134-2 (35.2)
Watford Town II 192-6 (49.0) Boxmoor II 88-10 (47.5)
Ampthill Town II 84-10 (49.4) Harpenden II 87-8 (36.1)
*Old Camdenians II 165-9 (53.0) *Hatfield II 146-10 (46.0)
St Margaretsbury II 185-8 (50.0) Kings Langley II 92-9 (50.0)
*Leverstock Green II 157-8 (53.0) *Broxbourne II 161-5 (40.1)
Barnet II 135-8 (53.0) Northampton Exiles II 43-10 (20.5)

Division One - 15 May, 1999

Old Camdenians 159-9 (52.0) Hatfield 129-10 (40.0)
Berkhamsted 61-10 (26.0) Old Albanian 62-3 (20.0)
Leverstock Green 160-10 (45.0) Broxbourne 106-10 (46.2)
Southgate Adelaide 87-8 (48.0) St Margaretsbury 88-4 (27.3)
Knebworth Park 168-5 (53.0) Wheathampstead 72-10 (35.0)
Dunstable 218-6 (45.0) Wormley 162-9 (55.0)
*Old Finchleians 89-10 (47.5) *Chipperfield 90-5 (30.5)
Northwood 148-9 (53.0) Rickmansworth 103-10 (42.0)
Cottered 150-10 (47.3) Hitchin 152-8 (40.4)
Harpenden 216-4 (46.0) Abbots Langley 153-8 (54.0)

Division Two - 15 May, 1999

Hatfield Hyde v Datchworth
Kings Langley v Flitwick
Baldock v Bushey
Ampthill Town v Northwood Town
North Enfield v Reed
Redbourn v Boxmoor
Bayford & Hertford v Northampton Exiles
Sandridge v Old Haberdashers
Braughing v Eversholt
Preston v UCA

Premier Division A - 15 May, 1999

Watford Town v Hoddesdon
St Albans v Hertford
North Mymms v Hemel Hempstead Town
Langleybury v Bishop's Stortford
Radlett v Stevenage

Premier Division B - 15 May, 1999

Luton Town v Barnet
Letchworth Garden City v Sawbridgeworth
West Herts v Chorleywood
Old Millhillians v Potters Bar
Cockfosters v Welwyn Garden City

Premier Division - 13 May, 2000

*Hertford 125-10 (56.3) *Watford Town 126-6 (40.4)
Cockfosters 165-6 (58.0) West Herts 101-5 (40.4)
*Stevenage 93-10 (45.5) *St Albans 92-10 (48.2)
*Letchworth Garden City 195-7 (58.0) *Bishop's Stortford 197-2 (49.5)
Langleybury 175-10 (57.1) North Mymms 43-10 (32.2)
*Hemel Hempstead Town 189-10 (56.3) *Hoddesdon 190-2 (45.3)

Division One - 13 May, 2000

Potters Bar 166-10 (52.3) Hitchin 166-9 (47.0)
Chipperfield 91-10 (42.0) Dunstable 92-2 (21.0)
Radlett II 167-10 (52.5) Leverstock Green 168-7 (45.5)
Chorleywood 142-7 (50.0) Millhillians 53-0 (20.0) R
Welwyn Garden City 140-6 (48.0) Sawbridgeworth 123-10 (38.2)

Division Two - 13 May, 2000

Abbots Langley 211-6 (53.0) Harpenden 200-4 (39.3)
Broxbourne 116-9 (51.0) Southgate Adelaide 64-2 (25.4) R
Old Albanian 107-10 (41.5) Northwood 102-10 (46.4)
Rickmansworth 145-8 (53.0) Knebworth Park 129-10 (45.5)
Berkhamsted 91-10 (34.3) St Margaretsbury 92-8 (44.4)
Hoddesdon II Luton Town II Conceded

Division Three - 13 May, 2000

Wheathampstead 124-10 (48.0) Stevenage II 125-1 (32.0)
St Albans II 81-10 (31.0) Eversholt 85-3 (15.0)
Langleybury II 144-8 (53.0) Wormley 126-6 (47.0)
Cottered 96-10 (41.3) Bishop's Stortford II 98-4 (28.3)
Kings Langley 204-6 (49.3) Hatfield 205-6 (48.5)
*West Herts II 154-9 (53.0) *Letchworth Garden City II 70-10 (33.2)
Hertford II 169-7 (50.0) Old Camdenians 137-10 (42.5)
Old Finchleians 119-10 (49.1) Welwyn Garden City II 92-7 (37.0)
Preston 161-9 (53.0) Knebworth Park II 73-10 (36.0)
Flitwick 180-10 (53.0) Hemel Hempstead Town II 83-8 (47.0)

Division Four - 13 May, 2000

Redbourn 185-8 (53.0) Ampthill Town 135-9 (47.0)
*Berkhamsted II 181-9 (52.0) *UCA 155-1 (36.0)
North Mymms II 168-8 (53.0) Dunstable II 167-8 (47.0)
*Sawbridgeworth II 211-8 (53.0) *Millhillians II 43-10 (19.4)
Boxmoor 189-7 (53.0) Northwood Town 109-10 (45.2)
Wheathampstead II 128-7 (53.0) Bayford & Hertford 131-4 (43.0)
*Bushey 199-9 (53.0) *Northampton Exiles 85-3 (29.0)
Old Haberdashers 213-8 (52.0) Chorleywood II 88-8 (28.2)
*Hatfield Hyde 130-10 (47.1) *Sandridge 116-10 (44.1)
*Reed 190-10 (50.1) *Braughing 146-9 (49.0)

Division Five - 13 May, 2000

*Rickmansworth II 115-10 (47.0) *Watford Town II 117-8 (43.0)
Clarendon 230-9 (40.0) St Margaretsbury II 64-10 (30.0)
Baldock 29-10 (20.4) Totteridge 30-0 (11.3)
Brimsdown 66-10 (42.4) Ickleford 68-1 (36.0)
Parkfield 64-10 (38.0) Holtwhites Trinibis 65-4 (25.0)
Northchurch 232-7 (53.0) Harpenden II 149-7 (47.0)
Potters Bar II 142-6 (52.0) Botany Bay 111-4 (32.0)
North Enfield 150-9 (50.0) Cockfosters II 53-3 (27.0)
Old Elizabethans 138-10 (51.5) Chipperfield II 128-6 (40.0)
County Hall 155-8 (53.0) Datchworth 87-9 (47.0)

Division Six - 13 May, 2000

Harpenden III 203-8 (51.0) Radlett III 200-10 (48.5)
Old Cholmeleians 125-8 (53.0) Hitchin II 116-9 (47.0)
Old Finchleians II 179-7 (53.0) Old Centralians 110-3 (29.0)
Preston II 137-10 (50.0) Broxbourne II 140-7 (49.0)
Leverstock Green II 152-10 (46.0) Southgate Compton 104-6 (34.0)
Hatfield II 90-10 (45.0) Clifton 91-8 (39.0)
Hexton 112-10 (40.0) Potton Town 113-4 (30.0)
Tewin 74-9 (53.0) London Colney 75-2 (26.0)
*Ampthill Town II 167-10 (48.4) *Cheshunt 103-10 (40.0)
Old Owens 83-10 (39.0) Hertingfordbury 85-1 (30.0)

Division Seven - 13 May, 2000

Northampton Exiles II 112-10 (46.4) Hemel Hempstead Town III 73-9 (38.0)
Southgate Adelaide II 148-9 (53.0) Eversholt II 149-6 (46.4)
*Elstree 93-10 (51.1) *Kings Langley II 94-7 (40.1)
*Hatch End 204-9 (53.0) *Northwood II 98-2 (27.0)
Redbourn II 89-10 (43.0) Watton-at-Stone 90-4 (28.1)
Abbots Langley II 138-10 (53.0) Old Camdenians II 139-7 (33.0)
Waltham X Rosedale 143-9 (53.0) Ware 127-9 (40.0)
*Cottered II 129-10 (44.3) *Little Berkhamsted Sahibs 130-7 (46.1)
Old Albanian II 205-5 (53.0) Radlett IV 156-8 (47.0)
*Boxmoor II 124-10 (46.4) *Dunstable III 125-9 (38.0)

Division Eight - 13 May, 2000

*Letchworth Garden City III 107-10 (40.0) *Allenburys 108-2 (30.0)
Hatfield Hyde II 116-10 (40.0) Sandridge II 117-4 (30.0)
Hertford III Bayford & Hertford II Cancelled
*UCA II 240-4 (44.0) *Ickleford II 84-10 (36.0)
Reed II 137-10 (53.0) Botany Bay II 103-10 (36.1)
Southgate Compton II 111-10 (48.0) North Enfield II 96-7 (30.0)
*Cockfosters III 99-10 (40.0) *Knebworth Park III 101-2 (30.0)
Parkfield II 51-10 (36.4) Holtwhites Trinibis II 52-1 (14.1)
Wormley II 98-10 (51.0) Northwood Town II 99-7 (24.0)
*Stevenage III 66-10 (20.0) *Langleybury III 54-10 (22.0)

Division Nine - 13 May, 2000

Hatfield Crusaders 162-10 (48.3) Elstree II 135-7 (51.0)
Welwyn Garden City III 185-10 (51.3) Totteridge II 68-10 (31.3)
Datchworth II 124-10 (52.3) County Hall II 97-10 (43.4)
Old Elizabethans II 184-9 (53.0) Old Owens II 62-5 (35.0)
Potton Town II 54-10 (30.0) Shenley Village 57-2 (22.0)
Clarendon II 81-10 (40.0) Old Haberdashers II 82-2 (30.0)
*North Mymms III 151-9 (53.0) *St Albans III 56-10 (26.2)
Brimsdown II 171-7 (53.0) Flitwick II 87-3 (26.4)
Northchurch II 165-8 (53.0) London Colney II 112-6 (36.3)
Potters Bar III 123-10 (50.3) Braughing II 124-9 (40.0)

Division Ten - 13 May, 2000

Ware II 50-10 (27.1) Waltham X Rosedale II 56-3 (15.1)
Graveley 140-10 (48.0) Hoddesdon III 141-2 (43.5)
Stevenage IV 73-10 (35.0) Hexton II 74-9 (28.0)
*Watford Town III 173-9 (53.0) *Knebworth Park IV 65-3 (29.0)
Old Cholmeleians II St Thomas Cancelled
Greenwood Park 164-7 (53.0) Letchworth Garden City IV 88-10 (39.1)
*Hatch End II 112-10 (43.0) *Monken Hadley 116-4 (30.0)
*Sawbridgeworth III 172-10 (50.0) *North Mymms IV 127-10 (36.4)
Cavendish 116-10 (40.0) Shenley Village II 52-10 (40.0)
*Clifton II 247-5 (47.0) *West Herts III 187-10 (51.1)

Premier Division - 19 May, 2001

*Stevenage 146-10 (55.1) *Hertford 147-5 (51.2)
*Welwyn Garden City 145-9 (54.0) *Hoddesdon 148-2 (37.0)
*Langleybury 136-2 (45.5) *St Albans 135-7 (58.0)
*West Herts 39-10 (21.0) *Bishop's Stortford 131-10 (57.2)
*Watford Town 88-10 (39.0) *Hemel Hempstead Town 110-10 (41.0)

Division One - 19 May, 2001

Potters Bar 152-8 (53.0) Dunstable 145-9 (47.0)
Millhillians Hitchin Cancelled
*Sawbridgeworth 172-9 (53.0) *North Mymms 137-9 (47.0)
*Letchworth Garden City 114-10 (49.5) *Knebworth Park 117-2 (35.2)
*Cockfosters 135-6 (40.5) *Chorleywood 134-10 (52.2)

Division Two - 19 May, 2001

Eversholt 217-8 (47.0) Hoddesdon II 222-10 (52.4)
Harpenden 240-5 (44.0) Cottered 171-7 (56.0)
Rickmansworth Broxbourne Cancelled
Flitwick St Margaretsbury Cancelled
Kings Langley 140-8 (53.0) Abbots Langley 141-8 (46.5)
*Southgate Adelaide 171-5 (42.3) *Hatfield 167-4 (53.0)
*Berkhamsted 133-8 (47.0) *Preston 177-10 (52.1)
Wormley 58-10 (37.2) Northwood 61-4 (17.2)
*Radlett II 122-10 (38.0) *Leverstock Green 188-5 (52.0)
Chipperfield 151-7 (53.0) Old Albanian 152-1 (37.5)

Division Three - 19 May, 2001

Stevenage II 143-2 (45.5) Dunstable II 142-8 (53.0)
*Knebworth Park II 155-9 (53.0) *Northampton Exiles 139-10 (45.1)
*Bishop's Stortford II 150-10 (46.5) *Bushey 154-10 (52.4)
Luton Town II 60-10 (33.4) Letchworth Garden City II 57-10 (30.3)
West Herts II 163-6 (53.0) Bayford & Hertford 107-10 (43.3)
Hemel Hempstead Town II 184-5 (47.0) Hertford II 198-6 (53.0)
Redbourn 119-9 (47.0) Old Finchleians 128-8 (53.0)
Ampthill Town 140-10 (49.4) St Albans II 48-10 (32.3)
UCA Welwyn Garden City II Cancelled
Langleybury II 117-10 (53.0) Wheathampstead 104-10 (36.0)

Division Four - 19 May, 2001

Wheathampstead II 156-8 (53.0) Millhillians II 159-9 (43.0)
*Clarendon 123-10 (40.1) *Berkhamsted II 168-10 (50.2)
*Sandridge 118-8 (45.0) *Botany Bay 117-7 (53.0)
Totteridge 125-9 (53.0) Harpenden II 75-10 (34.2)
North Mymms II Boxmoor Conceded
County Hall 181-9 (53.0) Reed 100-10 (38.4)
*Chorleywood II 79-3 (25.3) *Northwood Town 78-10 (44.2)
*Braughing 9-10 (15.3) *Old Camdenians 135-10 (48.1)
Hatfield Hyde 106-10 (37.0) Holtwhites Trinibis 142-8 (53.0)
Old Haberdashers Northchurch Cancelled

Division Five - 19 May, 2001

*Parkfield 77-7 (48.0) *Old Elizabethans 185-10 (52.0)
Preston II 98-10 (41.0) North Enfield 169-9 (53.0)
Hitchin II 129-9 (53.0) Potton Town 130-5 (4.0)
Datchworth 91-10 (45.0) Cheshunt 119-8 (53.0)
*Sawbridgeworth II 103-5 (38.0) *Hertingfordbury 102-10 (49.4)
London Colney Ickleford Cancelled
*Rickmansworth II 79-10 (0.0) *Baldock 110-10 (0.0)
*Brimsdown 99-4 (33.0) *St Margaretsbury II 98-10 (38.0)
*Watford Town II 119-10 (41.1) *Potters Bar II 120-5 (40.0)
Clifton 223-6 (53.0) Chipperfield II 69-10 (37.0)

Division Six - 19 May, 2001

Old Albanian II Leverstock Green II Cancelled
*Kings Langley II 123-6 (50.4) *Abbots Langley II 120-10 (46.1)
*Old Cholmeleians 78-1 (11.1) *Waltham X Rosedale 75-10 (42.0)
*Southgate Compton 168-6 (47.0) *Eversholt II 167-10 (52.0)
*Hatfield II 134-3 (39.0) *Hatch End 133-6 (53.0)
Old Owens 114-8 (53.0) Ampthill Town II 91-10 (38.0)
*Hexton 100-7 (47.0) *Broxbourne II 186-10 (51.0)
Cockfosters II Radlett III Cancelled
Hemel Hempstead Town III 114-10 (46.3) Harpenden III 177-8 (53.0)
Old Finchleians II 123-2 (30.4) Tewin 122-9 (53.0)

Division Seven - 19 May, 2001

*Boxmoor II 109-10 (51.1) *Watton-at-Stone 111-5 (43.0)
Radlett IV Ware Cancelled
Northwood II 201-3 (51.0) Hertford III 141-9 (49.0)
Cottered II 131-10 (51.4) UCA II 106-9 (48.0)
Old Centralians Northwood Town II Cancelled
Sandridge II Botany Bay II Cancelled
*Little Berkhamsted Sahibs 112-8 (47.0) *Northampton Exiles II 126-6 (53.0)
Dunstable III 206-8 (52.0) Old Camdenians II 118-5 (48.0)
Redbourn II 134-9 (53.0) Holtwhites Trinibis II 136-4 (34.5)
*Elstree 207-8 (53.0) *Allenburys 104-10 (40.5)

Division Eight - 19 May, 2001

Reed II 102-10 (50.1) Wormley II 73-10 (33.4)
Hatfield Crusaders 186-9 (53.0) Old Haberdashers II 188-8 (46.4)
Bayford & Hertford II St Albans III Cancelled
Ickleford II 134-5 (53.0) London Colney II 131-10 (47.0)
Southgate Compton II 177-9 (52.0) Langleybury III 56-10 (28.5)
Knebworth Park III 140-9 (53.0) Flitwick II 144-4 (42.0)
Southgate Adelaide II 144-4 (53.0) Welwyn Garden City III 101-10 (40.3)
*Shenley Village 95-10 (36.0) *Hatfield Hyde II 178-8 (53.0)
*North Enfield II 128-10 (45.0) *Stevenage III 132-8 (53.0)
Parkfield II Letchworth Garden City III Cancelled

Division Nine - 19 May, 2001

Potters Bar III Graveley Cancelled
*Greenwood Park 145-8 (49.0) *Braughing II 219-6 (51.0)
*Cavendish 81-10 (41.0) *Clarendon II 238-5 (50.0)
*Hoddesdon III 97-7 (47.0) *Datchworth II 199-6 (53.0)
St Thomas North Mymms III Cancelled
Monken Hadley Totteridge II Cancelled
*Clifton II 110-6 (33.5) *Northchurch II 109-10 (34.3)
Cockfosters III 82-10 (48.2) County Hall II 88-8 (40.0)
Potton Town II 190-8 (53.0) Old Owens II 75-10 (43.0)
*Elstree II 109-8 (48.0) *Brimsdown II 204-8 (52.0)

Division Ten - 19 May, 2001

Shenley Village II 163-10 (47.2) West Herts III 146-10 (37.3)
*Letchworth Garden City IV 128-9 (53.0) *Hemel Hempstead Town IV 129-7 (45.3)
*Watford Town III 47-2 (13.0) *Hexton II 45-10 (25.2)
Knebworth Park IV 81-10 (43.0) Berkhamsted III 119-9 (53.0)
Dunstable IV 63-3 (15.2) St Albans West Indian 62-10 (48.5)
Luton Town III 206-9 (52.0) Sawbridgeworth III 124-10 (42.0)
*Old Elizabethans II 150-7 (49.3) *Ware II 149-10 (41.3)
Weston Stevenage IV Cancelled
Old Cholmeleians II Waltham X Rosedale II Cancelled
Welwyn Garden City IV 152-10 (48.0) Hatch End II 154-7 (36.0)

Division Eleven - 19 May, 2001

Chorleywood III 221-5 (48.5) Abbots Langley III 155-10 (43.4)
Leverstock Green III Flamstead Cancelled
Cheshunt II 77-10 (31.0) St Margaretsbury III 183-8 (52.0)
Northwood III v Chipperfield III
*Bentley Heath 158-10 (50.2) *Kings Langley III 115-10 (39.4)
*Broxbourne III 92-10 (41.3) *Harpenden Dolphins 94-4 (25.4)
Rickmansworth III 184-10 (53.0) Ibis 89-7 (47.0)
*Hatfield III 184-1 (38.4) *Met Police Bushey 180-10 (51.4)
*North Mymms IV 69-10 (42.3) *Two Woods 70-1 (21.0)

Division Twelve - 19 May, 2001

St Albans IV Northampton Exiles III Cancelled
Wormley III 34-10 (20.0) Knebworth Park V 35-7 (10.0)
Langleybury IV Rising Stars Cancelled
*Hertingfordbury II *Wheathampstead III Conceded
*Baldock II *Letchworth Garden City V Conceded
Old Camdenians III v Botany Bay III
Harpenden IV Monken Hadley II Cancelled
Southgate Adelaide III Bushey II Cancelled

Division Thirteen - 19 May, 2001

Potton Town III 44-10 (25.0) Tewin II 45-4 (20.0)
Hitchin III v Old Albanian III
Waltham X Rosedale III 141-10 (50.2) Hoddesdon IV 195-10 (42.4)

Division Eleven - 18 May, 2002

Flamstead 220-5 (49.0) Abbots Langley III 145-10 (41.0)
*Wormley III 93-10 (52.4) *St Margaretsbury III 94-8 (44.4)
North Mymms IV 171-7 (39.0) Rising Stars 170-10 (50.0)
*Northwood III 190-10 (50.0) *Broxbourne III 105-9 (50.0)
Rickmansworth III 133-10 (53.3) Hatfield III 163-10 (33.2)
Knebworth Park V 89-10 (47.1) Leverstock Green III 73-10 (39.5)
Bentley Heath 107-10 (46.0) Cheshunt II 62-10 (32.0)
Baldock II Luton Town III Conceded
*Bragbury *Chorleywood III Conceded

Division Six - 18 May, 2002

Old Albanian II Southgate Compton Cancelled
Hatch End 74-10 (33.3) Cockfosters II 49-10 (31.3)
Hemel Hempstead Town III Watford Town II Cancelled
Eversholt II 201-8 (44.0) Abbots Langley II 136-7 (48.0)
Watton-at-Stone 157-9 (53.0) Hitchin II 105-10 (31.0)
Northwood II 231-4 (47.0) Ampthill Town II 167-10 (45.5)
*Holtwhites Trinibis II 131-6 (37.0) *Hatfield II 129-9 (53.0)
Broxbourne II 155-10 (52.5) Chipperfield II 131-7 (47.0)
Tewin 83-10 (37.4) Harpenden III 84-7 (30.2)
*Old Finchleians II 86-10 (52.0) *Ware 93-10 (40.4)

Division Two - 18 May, 2002

Hoddesdon II Old Albanian Cancelled
Abbots Langley 202-5 (53.0) Eversholt 118-10 (41.1)
Berkhamsted 155-8 (49.0) Hatfield 101-9 (39.0)
*Chipperfield 217-6 (53.0) *Broxbourne 111-8 (47.0)
*Leverstock Green 117-10 (34.5) *UCA 154-10 (51.4)
*Cockfosters 141-8 (49.0) *Radlett II 142-5 (37.5)
Hemel Hempstead Town II 169-4 (36.0) Flitwick 166-9 (43.0)
*Ampthill Town 168-9 (53.0) *Northwood 154-10 (44.0)
*Knebworth Park II 201-8 (53.0) *Preston 184-9 (47.0)
*Cottered 169-8 (49.0) *Kings Langley 214-7 (51.0)

Division Three - 18 May, 2002

*Northchurch 181-8 (47.0) *Old Finchleians 220-7 (53.0)
*Rickmansworth 82-6 (27.0) *Bayford & Hertford 79-10 (37.0)
Botany Bay 155-8 (53.0) Redbourn 153-9 (47.0)
*Letchworth Garden City II 135-9 (53.0) *Northampton Exiles 136-3 (40.5)
*Welwyn Garden City II 126-10 (37.1) *Northwood Town 140-9 (53.0)
Langleybury II 201-6 (51.0) Dunstable II 176-10 (48.1)
*Wormley 133-10 (38.0) *Wheathampstead 215-2 (51.0)
Stevenage II 132-9 (47.0) Bishop's Stortford II 198-7 (53.0)
*Bushey 110-8 (47.0) *Hertford II 169-10 (50.4)
*Southgate Adelaide 129-9 (47.0) *County Hall 128-8 (53.0)

Division Thirteen - 18 May, 2002

*Watton-at-Stone II 99-10 (39.0) *St Margaretsbury IV 126-10 (49.0)
*Waltham X Rosedale III *Wheathampstead III
*Northampton Exiles III 65-10 (27.0) *Radlett V 76-10 (35.1)
Shenley Village III Potton Town III
Thorley II 205-6 (52.0) Hexton III 123-9 (46.0)

Division Ten - 18 May, 2002

*Kings Langley III 80-10 (41.3) *Old Elizabethans II 81-3 (27.1)
*Harpenden Dolphins 96-10 (44.3) *Sawbridgeworth III 129-10 (47.4)
West Herts III 74-6 (39.0) Weston 73-10 (28.0)
*Letchworth Garden City IV 118-4 (34.0) *Datchworth II 116-10 (44.0)
*Old Cholmeleians II *Berkhamsted III
*Brimsdown II 190-6 (53.0) *Hatch End II 193-1 (39.2)
*Dunstable IV 88-3 (33.0) *Met Police Bushey 87-10 (51.1)
Stevenage IV 124-5 (23.4) Waltham X Rosedale II 121-10 (47.4)
*Ware II 117-3 (38.0) *Shenley Village II 116-10 (31.1)
Two Woods Welwyn Garden City IV Conceded

Division Eight - 18 May, 2002

*County Hall II 175-7 (0.0) *Southgate Adelaide II 178-10 (0.0)
Potters Bar III Shenley Village Cancelled
Reed II 213-4 (51.0) Graveley 150-10 (42.2)
London Colney II Old Haberdashers II Cancelled
Hatfield Hyde II 205-3 (53.0) Bayford & Hertford II 185-7 (47.0)
Southgate Compton II 109-10 (45.0) Sandridge II 110-5 (44.3)
Welwyn Garden City III 197-6 (53.0) St Albans III 198-8 (44.5)
*Wormley II 123-10 (51.1) *Cavendish 121-10 (31.2)
*Ickleford II 132-1 (30.0) *Redbourn II 131-9 (53.0)
Northampton Exiles II 176-5 (53.0) North Enfield II 178-2 (41.5)

Division Four - 18 May, 2002

Braughing 226-6 (50.4) Hatfield Hyde 135-10 (46.1)
Sawbridgeworth II 137-8 (47.0) Harpenden II 186-8 (53.0)
Old Camdenians 167-10 (51.4) North Mymms II 105-8 (48.0)
*Boxmoor 209-9 (47.0) *Holtwhites Trinibis 209-9 (53.0)
Sandridge 143-7 (53.0) Totteridge 90-10 (38.2)
Old Haberdashers 169-9 (53.0) Clarendon 99-10 (37.0)
Potton Town 193-6 (53.0) Luton Town II 160-10 (46.0)
Chorleywood II 103-9 (43.0) St Albans II 105-2 (35.2)
Potters Bar II 102-10 (44.0) West Herts II 105-4 (28.0)
Reed 59-2 (19.4) Clifton 56-10 (36.5)

Division Twelve - 18 May, 2002

*Tewin II 102-3 (41.3) *Langleybury IV 101-8 (53.0)
Hertingfordbury II 131-6 (34.4) St Albans IV 129-10 (49.2)
Bushey II Hoddesdon IV Cancelled
Letchworth Garden City V Old Albanian III
Southgate Adelaide III 91-5 (50.0) Hemel Hempstead Town V 182-8 (50.0)
*Harpenden IV 196-8 (47.2) *Botany Bay III 58-10 (26.0)
Monken Hadley II 77-5 (23.5) Ibis 76-10 (44.0)

HCPL Division 2 East - 18 May, 2002

Stevenage 91-10 (38.5) Langleybury 70-10 (41.5)
Welwyn Garden City 150-8 (53.0) Hoddesdon 152-5 (39.1)
Luton Town 138-8 (45.0) Bishop's Stortford 105-10 (35.2)
Hemel Hempstead Town 181-7 (60.0) Chorleywood 123-10 (50.3)
St Albans 251-8 (60.0) Potters Bar 157-7 (53.0)
*Hertford 145-6 (46.0) *West Herts 191-6 (50.0)

Division Nine - 18 May, 2002

Hexton II 160-10 (48.0) Langleybury III 159-5 (44.0)
*Elstree II 125-10 (53.0) *Braughing II 111-10 (45.1)
Cockfosters III 110-5 (23.3) Totteridge II 109-8 (53.0)
Clarendon II St Albans West Indian Cancelled
Monken Hadley 205-3 (44.0) Clifton II 85-10 (33.0)
Northchurch II 113-10 (45.0) Hoddesdon III 73-10 (28.4)
*Parkfield II 64-3 (19.0) *Stevenage III 61-10 (32.2)
North Mymms III Hemel Hempstead Town IV Cancelled
Greenwood Park 178-10 (52.0) Potton Town II 100-9 (48.0)
Old Owens II 132-6 (47.5) Knebworth Park IV 131-10 (36.1)

Division One - 18 May, 2002

*North Mymms 146-7 (53.0) *Harpenden 147-6 (45.3)
Watford Town 62-10 (24.0) Knebworth Park 63-0 (18.0)
*Millhillians 86-2 (28.1) *Dunstable 85-10 (38.3)
Hitchin 132-8 (50.0) Letchworth Garden City 130-10 (44.0)
Sawbridgeworth 162-9 (53.0) St Margaretsbury 164-7 (45.4)

Division Seven - 18 May, 2002

Old Cholmeleians 162-10 (50.1) Knebworth Park III 163-7 (46.4)
*Old Camdenians II 113-0 (40.0) *Hertford III 109-10 (50.0)
Radlett IV 138-10 (52.0) Elstree 124-10 (36.3)
*Botany Bay II 106-10 (43.4) *Cottered II 136-9 (50.0)
Boxmoor II Hatfield Crusaders Cancelled
*UCA II 97-3 (25.0) *Leverstock Green II 93-10 (33.5)
*Dunstable III 212-6 (53.0) *Northwood Town II 83-9 (47.0)
Old Centralians Allenburys Cancelled
Old Owens 187-9 (53.0) Flitwick II 184-6 (47.0)
*Little Berkhamsted Sahibs 115-10 (43.4) *Letchworth Garden City III 133-8 (53.0)

Division Five - 18 May, 2002

*Baldock 150-6 (43.3) *Ickleford 149-9 (53.0)
Parkfield London Colney Cancelled
*Radlett III 114-8 (47.0) *Rickmansworth II 160-8 (53.0)
*Hexton 140-6 (51.0) *Old Elizabethans 218-10 (49.0)
*Berkhamsted II 128-6 (41.0) *St Margaretsbury II 127-10 (49.0)
*Waltham X Rosedale 124-10 (42.2) *Hertingfordbury 225-4 (47.0)
Cheshunt 224-4 (52.0) Brimsdown 113-8 (48.0)
North Enfield 171-10 (50.3) Kings Langley II 66-10 (31.4)
*Wheathampstead II 95-9 (49.1) *Preston II 93-10 (35.0)
*Datchworth 113-7 (48.0) *Millhillians II 209-7 (52.0)

HCPL Division 1 - 17 May, 2003

High Wycombe 109-4 (34.5) Basingstoke & North Hants
Slough Beaconsfield Cancelled
*Radlett 27-1 (0.0) *Banbury 197-6 (58.0) R
Henley Reading Cancelled
Oxford v Hemel Hempstead Town

Division Ten - 17 May, 2003

Dunstable IV Two Woods
Old Elizabethans II Letchworth Garden City IV Cancelled
*West Herts III *Bentley Heath 136-6 (45.1) R
*Weston *Datchworth II 202-4 (43.5) R
Knebworth Park V Hatch End II Cancelled
Broxbourne III Brimsdown II Cancelled
Stevenage IV Old Cholmeleians II Cancelled
Ware II Flamstead Cancelled
*Harpenden Dolphins *Rising Stars 99-9 (34.0) R
Cheshunt II Kings Langley III Cancelled

Division Eleven - 17 May, 2003

*Luton Town III 86-8 (54.0) *Northwood III 116-10 (0.0) R
Wormley III 61-10 (28.0) Ickleford Cricketers 62-2 (12.0)
Bragbury Leverstock Green III Cancelled
*Harpenden IV 62-10 (28.0) *Baldock II 119-10 (49.4)
Abbots Langley III St Albans IV Cancelled
St Margaretsbury III Bushey II Cancelled
Hemel Hempstead Town V Hatfield III Cancelled
Chorleywood III Rickmansworth III Cancelled
*Frogmore 20-1 (11.0) *North Mymms IV 211-2 (32.1) R

Division Nine - 17 May, 2003

Hexton II Stevenage III Cancelled
Greenwood Park Northchurch II Cancelled
*Clifton II *Shenley Village II 131-6 (42.4) R
Langleybury III Southgate Compton II Cancelled
Clarendon II Knebworth Park IV Cancelled
Old Owens II 104-10 (35.0) North Mymms III 7-1 (4.0) R
*Cockfosters III 116-3 (44.2) *Parkfield II
Elstree II Hemel Hempstead Town IV Cancelled
Sawbridgeworth III Waltham X Rosedale II Cancelled
Met Police Bushey Potton Town II Cancelled

Division Five - 17 May, 2003

Rickmansworth II Hexton Cancelled
Hatch End Radlett III Cancelled
Hemel Hempstead Town III Datchworth Cancelled
Preston II Kings Langley II Cancelled
Chorleywood II Millhillians II Cancelled
Old Finchleians II Old Elizabethans Cancelled
Brimsdown 57-10 (29.0) St Margaretsbury II 59-2 (13.5)
Hertingfordbury Cheshunt Cancelled
Parkfield Berkhamsted II Cancelled
*Baldock 82-5 (29.0) *Ampthill Town II 126-10 (52.2) R

Division Twelve - 17 May, 2003

Potters Bar IV Hertingfordbury II Cancelled
Radlett V Southgate Adelaide III Cancelled
Hoddesdon IV Tewin II 138-9 (46.0) R
Monken Hadley II Letchworth Garden City V Cancelled
Thorley II Langleybury IV
Ibis Shenley Village III 114-3 (38.0) R
*Botany Bay III 33-0 (6.3) *Waltham X Rosedale III 102-10 (35.3) R

Division Six - 17 May, 2003

Abbots Langley II Eversholt II Cancelled
*Ware *Hatfield II 125-10 (52.3) R
*Tewin *Radlett IV 110-7 (41.0) R
Hitchin II 60-7 (22.0) Little Berkhamsted Sahibs 56-10 (27.1)
Harpenden III Old Albanian II Cancelled
Knebworth Park III Broxbourne II Cancelled
Southgate Compton Watton-at-Stone Cancelled
*Wheathampstead II *Letchworth Garden City III 223-10 (48.0) R
Chipperfield II Northwood II Cancelled
*Holtwhites Trinibis II 1-0 (1.0) *Cockfosters II 67-10 (38.2) R

Division Two - 17 May, 2003

Kings Langley Preston Cancelled
Northchurch Old Finchleians Cancelled
*Cockfosters 45-6 (16.0) *Flitwick 92-10 (47.2) R
Berkhamsted Wormley Cancelled
Knebworth Park II Ampthill Town Cancelled
Northwood Watford Town Cancelled
*Chipperfield *Eversholt 184-7 (53.0) R
Old Albanian Leverstock Green Cancelled
Hoddesdon II Dunstable II Cancelled
Broxbourne 82-10 (31.0) Hemel Hempstead Town II 44-1 (10.0) R

Division Four - 17 May, 2003

Hatfield Hyde Potters Bar II Cancelled
North Enfield 97-10 (48.4) Stevenage II
Old Camdenians Clarendon Cancelled
Holtwhites Trinibis 105-10 (32.3) Old Haberdashers
*Sandridge 104-9 (35.0) *Luton Town II 133-7 (46.0)
Waltham X Rosedale Boxmoor Cancelled
*North Mymms II *Ickleford 191-191 (191)
Clifton 144-10 (48.1) Totteridge
Langleybury II Sawbridgeworth II Cancelled
West Herts II London Colney Cancelled

HCPL Division 2 East - 17 May, 2003

Potters Bar 192-10 (50.0) Welwyn Garden City