First game of 2017 season:
Login here

Weekly results -

Premier Division - 25 Jun, 1994

Hoddesdon 300-4 (45.4) Watford Town 215-6 (49.0)
Luton Town 162-10 (50.5) Letchworth Garden City 166-3 (44.5)
West Herts 175-8 (52.0) Radlett 176-3 (40.5)
Hemel Hempstead Town 161-7 (52.0) Berkhamsted 162-5 (40.0)
Barnet 189-9 (52.0) Stevenage 190-1 (40.0)
Bishop's Stortford 137-10 (51.1) Hitchin 138-8 (46.1)
Sawbridgeworth 133-10 (50.3) North Mymms 134-5 (39.1)
Cheshunt 207-8 (52.0) St Albans 192-9 (45.0)
Hertford 222-4 (52.0) Welwyn Garden City 88-10 (31.0)

Division One (2nd XI) - 25 Jun, 1994

Wormley II 125-9 (52.0) Old Millhillians II 126-5 (32.3)
Eggington II 95-10 (47.0) Hatfield II 96-3 (35.2)
Totteridge II 141-9 (44.1) Northampton Exiles II 144-8 (45.0)
Boxmoor II 136-9 (52.0) Langleybury II 138-6 (39.5)
Potters Bar II 231-5 (50.0) Old Finchleians II 84-10 (29.1)
Chorleywood II 215-7 (49.4) Hatfield Hyde II 118-8 (49.0)
Leverstock Green II 149-8 (52.0) Wheathampstead II 105-10 (30.4)
St Margaretsbury II 158-10 (51.0) Old Camdenians II 159-8 (45.2)
Broxbourne II 176-10 (52.0) Knebworth Park II 131-8 (45.0)

Division One - 25 Jun, 1994

Old Finchleians 146-10 (52.0) Potters Bar 131-10 (47.5)
Hatfield Hyde 178-5 (52.0) Chorleywood 123-10 (33.3)
Leverstock Green 151-10 (51.0) Wheathampstead 152-4 (41.2)
St Margaretsbury 150-10 (49.1) Old Camdenians 151-8 (35.0)
Broxbourne 226-6 (52.0) Knebworth Park 204-10 (50.0)
Wormley 182-7 (52.0) Old Millhillians 62-10 (27.0)
Eggington 184-5 (52.0) Hatfield 178-10 (52.5)
Northampton Exiles 108-10 (35.3) Totteridge 112-4 (28.0)
Boxmoor 176-10 (51.3) Langleybury 178-2 (31.0)

Premier Division (2nd XI) - 25 Jun, 1994

Cheshunt II 95-10 (45.0) St Albans II 97-4 (35.0)
Welwyn Garden City II 229-8 (52.0) Hertford II 200-8 (45.0)
Hoddesdon II 200-8 (52.0) Watford Town II 203-1 (40.2)
Letchworth Garden City II 196-7 (52.0) Luton Town II 63-10 (35.0)
Radlett II 148-10 (47.3) West Herts II 107-10 (35.5)
Berkhamsted II 123-10 (40.0) Hemel Hempstead Town II 124-8 (40.0)
Stevenage II 203-9 (52.0) Barnet II 64-10 (31.1)
Hitchin II 176-10 (51.4) Bishop's Stortford II 166-7 (49.0)
North Mymms II 169-7 (52.0) Sawbridgeworth II 156-8 (41.0)

Premier Division (2nd XI) - 17 Jun, 1995

Letchworth Garden City II 163-8 (52.0) Hertford II 165-3 (40.0)
Bishop's Stortford II 212-7 (50.0) Cockfosters II 143-10 (40.0)
Luton Town II 169-10 (45.0) Hitchin II 170-6 (43.0)
Cheshunt II 217-7 (52.0) Barnet II 214-10 (43.4)
Sawbridgeworth II 140-10 (51.2) West Herts II 144-1 (21.4)
Welwyn Garden City II 199-10 (44.0) St Albans II 190-10 (47.0)
Radlett II 187-10 (52.0) Langleybury II 78-10 (28.5)
Stevenage II 229-5 (49.0) Watford Town II 232-5 (42.4)
North Mymms II 126-10 (48.4) Hoddesdon II 114-10 (43.3)
Berkhamsted II 105-10 (41.3) Hemel Hempstead Town II 106-6 (27.2)

Premier Division - 17 Jun, 1995

Berkhamsted 230-6 (51.0) Hemel Hempstead Town 229-4 (44.0)
Letchworth Garden City 234-6 (52.0) Hertford 169-8 (43.0)
Cockfosters 145-10 (48.0) Bishop's Stortford 147-6 (48.0)
Luton Town 215-7 (52.0) Hitchin 166-8 (40.0)
Cheshunt 234-2 (38.0) Barnet 130-10 (40.0)
Sawbridgeworth 221-8 (52.0) West Herts 187-9 (43.0)
Welwyn Garden City 223-8 (52.0) St Albans 218-6 (35.0)
Radlett 218-4 (48.0) Langleybury 222-4 (45.4)
Stevenage 232-9 (52.0) Watford Town 175-9 (42.0)
Hoddesdon 263-5 (52.0) North Mymms 240-7 (43.0)

Division One (2nd XI) - 17 Jun, 1995

St Margaretsbury II 201-8 (45.0) Wormley II 113-10 (32.3)
Eggington II 127-5 (43.0) Leverstock Green II 129-0 (20.5)
Cottered II 192-9 (52.0) Knebworth Park II 24-0 (7.0) R
Old Finchleians II 96-4 (29.0) Hatfield II
Dunstable II 202-7 (52.0) Potters Bar II 204-5 (43.0)
Northampton Exiles II 145-10 (41.3) Chorleywood II 146-6 (32.0)
Totteridge II 151-9 (46.0) Harpenden II 153-5 (37.0)
Old Millhillians II 170-10 (51.5) Wheathampstead II 172-2 (37.2)
Old Camdenians II 205-9 (51.4) Broxbourne II 144-9 (41.0)

Division One - 17 Jun, 1995

Potters Bar 171-10 (51.3) Dunstable 63-2 (13.0) R
Chorleywood 178-7 (46.5) Northampton Exiles 181-7 (39.0)
UCA 121-10 (47.2) Harpenden 123-3 (23.1)
Old Millhillians 170-8 (52.0) Wheathampstead 171-7 (40.0)
Old Camdenians 238-5 (45.0) Broxbourne 128-4 (39.0)
Wormley 160-10 (48.2) St Margaretsbury 161-2 (33.0)
Eggington 59-10 (32.0) Leverstock Green 60-2 (19.0)
Hatfield Hyde 200-8 (44.4) Knebworth Park 191-7 (35.0)
Boxmoor 98-1 (23.0) Old Finchleians

Premier Division - 22 Jun, 1996

Hemel Hempstead Town 211-6 (52.0) Luton Town 188-8 (48.0)
Barnet 227-7 (52.0) Bishop's Stortford 185-9 (48.0)
Hertford 167-10 (51.4) North Mymms 169-7 (46.3)
Stevenage 223-8 (50.0) West Herts 224-3 (39.1)
Langleybury 222-8 (51.0) St Albans 151-10 (40.0)
Watford Town 268-3 (51.0) Welwyn Garden City 272-6 (47.0)
Hoddesdon 287-7 (52.0) Sawbridgeworth 279-10 (47.3)
Hitchin 157-10 (51.0) Radlett 159-3 (35.3)
Letchworth Garden City 121-10 (44.0) Potters Bar 122-7 (44.3)
Berkhamsted 175-9 (52.0) Cheshunt 174-10 (47.4)

Division Two - 22 Jun, 1996

Old Haberdashers 205-6 (52.0) Preston 189-9 (48.0)
Old Albanian 153-10 (42.2) Baldock 158-7 (35.3)
North Enfield 122-10 (50.4) Eggington 124-4 (33.4)
Redbourn 205-6 (52.0) Hatfield 177-6 (48.0)
Northampton Exiles 172-10 (47.4) Totteridge 178-6 (51.3)
Parkfield 160-10 (46.2) Holtwhites 158-10 (40.5)
Northwood Town 151-9 (52.0) Bushey 155-2 (35.0)
Rickmansworth 228-8 (51.5) Datchworth 186-6 (48.0)
Bayford & Hertford 251-6 (52.0) Old Owens 146-9 (48.0)

Division Three (2nd XI) - 22 Jun, 1996

Preston II 196-3 (52.0) Old Haberdashers II 197-1 (33.0)
Sandridge II 160-10 (52.0) Baldock II 118-10 (39.0)
London Colney II 176-9 (52.0) Northchurch II 115-9 (48.0)
Waltham X Rosedale II 159-10 (38.0) Allenburys II 160-4 (29.4)
Ware II 245-1 (43.3) Old Elizabethans II 249-6 (55.3)
Southgate Adelaide II Elstree II Conceded
Reed II 224-5 (52.0) Langley II 156-5 (48.0)
Old Cholmeleians II 125-10 (42.0) Hatch End II 126-3 (27.0)
Southgate Compton II 130-10 (51.0) Braughing II 133-4 (39.0)

Division One (2nd XI) - 22 Jun, 1996

Hatfield II 153-6 (52.0) Wheathampstead II 157-5 (40.3)
Northampton Exiles II 169-8 (52.0) UCA II 171-3 (28.0)
Chorleywood II 220-6 (47.0) St Margaretsbury II 170-7 (53.0)
Old Millhillians II 127-10 (40.0) Harpenden II 117-10 (40.0)
Old Camdenians II 176-10 (50.0) Knebworth Park II 177-6 (40.0)
Broxbourne II 109-10 (51.0) Berkhamsted II 110-0 (24.1)
Wormley II 176-10 (51.3) Leverstock Green II 104-7 (48.0)
Boxmoor II 93-10 (30.3) Potters Bar II 94-4 (21.0)
Old Finchleians II 182-9 (52.0) Cottered II 163-10 (46.4)

Division One - 22 Jun, 1996

Harpenden 193-10 (52.0) Old Millhillians 178-9 (48.0)
Old Camdenians 125-10 (48.2) Knebworth Park 126-2 (35.3)
Broxbourne 136-10 (40.0) Dunstable 137-2 (30.0)
Wormley 214-7 (52.0) Leverstock Green 202-10 (46.3)
Cockfosters 231-6 (48.3) Boxmoor 122-10 (38.5)
Cottered 200-9 (52.0) Old Finchleians 162-7 (48.0)
Wheathampstead 201-7 (51.0) Hatfield Hyde 67-10 (26.0)
UCA 147-10 (51.3) Abbots Langley 151-6 (42.0)
St Margaretsbury 242-5 (51.0) Chorleywood 243-9 (48.3)

Division Three - 22 Jun, 1996

Old Elizabethans 207-7 (52.0) Ware 209-4 (46.2)
Elstree 98-10 (40.0) Southgate Adelaide 100-3 (30.0)
Reed 240-5 (50.0) Langley 164-7 (50.0)
Hatch End 213-3 (46.0) Old Cholmeleians 97-10 (33.4)
Southgate Compton 169-6 (52.0) Braughing 172-2 (33.4)
Radlett III 189-10 (52.0) Ickleford 193-4 (41.3)
Sandridge 135-10 (47.0) Kings Langley 136-4 (33.0)
London Colney 239-7 (52.0) Northchurch 240-4 (46.1)
Allenburys 58-8 (35.0) Waltham X Rosedale 59-7 (30.2)

Premier Division (2nd XI) - 22 Jun, 1996

Barnet II 119-10 (40.0) Bishop's Stortford II 120-3 (28.0)
Hertford II 271-6 (51.0) North Mymms II 219-4 (47.0)
Stevenage II 198-10 (50.3) West Herts II 180-10 (47.2)
St Albans II 206-6 (47.0) Langleybury II 180-9 (53.0)
Watford Town II 116-10 (45.0) Welwyn Garden City II 117-2 (24.0)
Sawbridgeworth II 209-10 (51.0) Hoddesdon II 210-8 (44.4)
Hitchin II 202-5 (52.0) Radlett II 147-8 (48.0)
Letchworth Garden City II 188-10 (50.0) Cockfosters II 190-5 (40.0)
Cheshunt II 158-10 (37.0) Dunstable II 115-10 (45.0)
Hemel Hempstead Town II 217-8 (52.0) Luton Town II 218-8 (47.3)

Division Two (2nd XI) - 22 Jun, 1996

Datchworth II 188-3 (52.0) Rickmansworth II 189-7 (46.2)
Old Owens II 166-7 (52.0) Bayford & Hertford II 170-5 (38.2)
Radlett IV 235-5 (50.0) Ickleford II 214-10 (48.0)
Kings Langley II 175-8 (51.0) Old Albanian II 65-10 (27.0)
Eggington II 65-10 (29.1) North Enfield II 66-3 (21.0)
Hatfield Hyde II 116-10 (45.1) Redbourn II 117-3 (25.2)
Abbots Langley II 251-6 (45.2) Totteridge II 62-10 (25.5)
Parkfield II 240-4 (47.0) Holtwhites II 175-6 (53.0)
Northwood Town II 200-9 (48.0) Bushey II 201-4 (48.0)

Division One - 21 Jun, 1997

Wheathampstead Harpenden Cancelled
Dunstable 147-6 (45.0) Cottered 148-4 (36.1)
North Enfield Abbots Langley Cancelled
Broxbourne Chorleywood Cancelled
St Margaretsbury Hertford Cancelled
Rickmansworth Wormley Cancelled
Cockfosters UCA Cancelled
Boxmoor 108-10 (39.0) Hatfield Hyde 109-3 (24.3)
Old Millhillians Leverstock Green Cancelled

Premier Division - 21 Jun, 1997

Hemel Hempstead Town Sawbridgeworth Cancelled
Welwyn Garden City Langleybury Cancelled
Potters Bar Radlett Cancelled
Cheshunt 18-0 (8.0) North Mymms
West Herts 15-1 (8.0) Barnet
Bishop's Stortford Luton Town Cancelled
St Albans Knebworth Park Cancelled
Berkhamsted Letchworth Garden City Cancelled
Stevenage Hitchin Cancelled
Watford Town Hoddesdon Cancelled

Premier Division (2nd XI) - 21 Jun, 1997

Hoddesdon II Old Millhillians II Cancelled
Langleybury II Welwyn Garden City II Cancelled
Hertford II St Albans II Cancelled
Barnet II 6-0 (2.5) West Herts II
Cheshunt II 140-8 (41.0) North Mymms II 136-8 (35.0)
Stevenage II 133-8 (39.0) Hitchin II 121-7 (32.0)
Luton Town II Bishop's Stortford II Cancelled
Sawbridgeworth II Hemel Hempstead Town II Cancelled
Letchworth Garden City II 138-9 (51.0) Dunstable II 140-4 (28.0)
Cockfosters II 105-7 (36.0) Radlett II 106-3 (20.0)

Division Three - 21 Jun, 1997

Allenburys Kings Langley Cancelled
Southgate Compton Northchurch Cancelled
Sandridge Totteridge Cancelled
Braughing Elstree Cancelled
Hatch End Radlett III Cancelled
Old Elizabethans Ickleford Cancelled
Old Cholmeleians 77-2 (26.0) Holtwhites
Waltham X Rosedale Langley Cancelled
London Colney Ware Cancelled

Division Three (2nd XI) - 21 Jun, 1997

Totteridge II Sandridge II Cancelled
Elstree II Braughing II Cancelled
Old Cholmeleians II Holtwhites II Cancelled
Old Elizabethans II 148-7 (47.0) Reed II 149-7 (38.2)
Hatch End II 20-0 (10.0) Southgate Adelaide II
Northchurch II Southgate Compton II Cancelled
Langley II Waltham X Rosedale II Cancelled
Baldock II Allenburys II
Ware II London Colney II Cancelled

Division Two - 21 Jun, 1997

Old Finchleians Northampton Exiles Cancelled
Old Albanian 113-7 (34.0) Preston 29-3 (13.0) R
Old Camdenians Bushey Cancelled
Parkfield Datchworth Cancelled
Northwood Town Reed Cancelled
Baldock 2-0 (1.0) Hatfield
Redbourn Southgate Adelaide Cancelled
Bayford & Hertford Old Haberdashers Cancelled
Old Owens Eggington Cancelled

Division One (2nd XI) - 21 Jun, 1997

Redbourn II 7-0 (2.0) Radlett IV
Knebworth Park II St Margaretsbury II Cancelled
Harpenden II Wheathampstead II Cancelled
Boxmoor II Hatfield II Cancelled
UCA II Potters Bar II Cancelled
Cottered II Berkhamsted II Cancelled
Chorleywood II Broxbourne II Cancelled
Leverstock Green II Watford Town II Cancelled
Old Finchleians II 122-10 (46.5) Northampton Exiles II 125-6 (42.5)

Division Two (2nd XI) - 21 Jun, 1997

Abbots Langley II North Enfield II Cancelled
Old Albanian II 162-9 (53.0) Preston II 134-8 (47.0)
Eggington II 147-10 (50.1) Old Owens II 115-7 (45.0)
Datchworth II 34-1 (8.0) Parkfield II
Bayford & Hertford II 1-0 (1.2) Old Haberdashers II
Ickleford II 102-10 (40.0) Northwood Town II 106-8 (34.3)
Wormley II 11-0 (8.0) Rickmansworth II
Bushey II Old Camdenians II Cancelled
Kings Langley II Hatfield Hyde II Cancelled

Premier Division - 20 Jun, 1998

Bishop's Stortford 166-8 (52.0) Knebworth Park 117-8 (46.0)
Hitchin 58-10 (27.0) Luton Town 59-2 (21.0)
Hemel Hempstead Town 187-4 (49.0) Watford Town 187-5 (43.0)
*Barnet 125-10 (45.2) *Potters Bar 126-3 (45.0)
Stevenage 147-10 (51.0) Old Millhillians 39-10 (21.0)
*North Mymms 203-7 (50.0) *Hoddesdon 204-6 (43.0)
St Albans 126-9 (53.0) Welwyn Garden City 123-7 (47.0)
Langleybury 86-10 (27.0) Radlett 87-3 (44.3)
Sawbridgeworth 134-9 (53.0) West Herts 99-10 (39.4)
Hertford 146-10 (52.3) Letchworth Garden City 86-10 (37.0)

Division Two (2nd XI) - 20 Jun, 1998

*Abbots Langley II 150-10 (51.0) *Eversholt II 151-8 (47.0)
Northwood Town II 119-10 (51.4) Old Albanian II 121-5 (37.0)
Bushey II 119-10 (49.1) Old Owens II 121-3 (29.3)
*Redbourn II 188-9 (53.0) *Southgate Adelaide II 125-6 (47.0)
Reed II 103-10 (50.3) Ampthill Town II 104-6 (40.2)
Bayford & Hertford II 171-8 (53.0) North Enfield II 172-5 (47.0)
*Old Haberdashers II 94-10 (43.0) *Northwood II 95-0 (22.4)
Hatfield Hyde II 145-10 (50.3) Datchworth II 125-10 (45.1)
Wormley II 176-10 (52.4) Ickleford II 156-7 (47.0)
*Preston II 120-9 (51.0) *Rickmansworth II 121-4 (41.2)

Division Two - 20 Jun, 1998

Old Owens 111-10 (48.0) Bushey 112-4 (31.0)
Southgate Adelaide 213-4 (52.0) Redbourn 158-10 (43.1)
Datchworth 152-8 (53.0) Hatfield Hyde 64-10 (39.4)
Northwood Town 82-10 (31.2) Old Albanian 83-3 (22.0)
Old Haberdashers 94-10 (34.4) Northwood 95-7 (26.0)
Parkfield 137-10 (52.0) Preston 126-9 (48.0)
Braughing 259-9 (51.0) Eversholt 249-9 (49.0)
Baldock 165-10 (42.2) Ickleford 152-10 (55.0)
*Bayford & Hertford 169-9 (53.0) *Northampton Exiles 140-10 (43.3)
Ampthill Town 194-8 (53.0) Reed 135-6 (47.0)

Division One - 20 Jun, 1998

*Leverstock Green 153-8 (53.0) *Broxbourne 120-7 (47.0)
*Wormley 96-10 (40.3) *Dunstable 97-2 (24.0)
Abbots Langley 122-10 (48.2) Cockfosters 123-4 (41.4)
Boxmoor 136-10 (52.2) North Enfield 86-10 (29.5)
Old Finchleians 200-6 (53.0) Chipperfield 204-3 (44.3)
*Cottered 107-9 (53.0) *Chorleywood 108-4 (29.3)
Berkhamsted 181-10 (51.1) Rickmansworth 104-10 (38.0)
UCA 210-4 (53.0) Harpenden 168-10 (40.5)
St Margaretsbury 187-10 (52.2) Wheathampstead 188-5 (45.3)
*Hatfield 206-7 (53.0) *Old Camdenians 207-5 (44.2)

Division One (2nd XI) - 20 Jun, 1998

UCA II 93-10 (31.1) Harpenden II 94-3 (35.4)
St Margaretsbury II 221-7 (50.5) Potters Bar II 181-10 (44.5)
Watford Town II 204-6 (53.0) Radlett IV 129-8 (47.0)
Broxbourne II 149-8 (51.0) Leverstock Green II 57-10 (30.2)
Northampton Exiles II 125-9 (43.0) Boxmoor II 129-5 (36.5)
Cockfosters II 189-10 (53.0) Kings Langley II 97-10 (35.0)
Old Finchleians II 205-7 (53.0) Chipperfield II 133-10 (46.0)
Parkfield II 141-10 (49.4) Berkhamsted II 142-7 (48.4)
*Cottered II 116-10 (46.3) *Chorleywood II 118-2 (39.0)
Hatfield II 200-5 (48.0) Old Camdenians II 201-7 (51.4)

Division Three (2nd XI) - 20 Jun, 1998

Ware II 96-10 (40.0) London Colney II 100-5 (30.0)
Eggington II 137-9 (53.0) Totteridge II 31-1 (10.0) R
Brimsdown II 191-10 (52.2) Old Elizabethans II
Old Elizabethans II 130-10 (50.0) Flitwick II 131-0 (24.0)
Flitwick II 213-5 (49.3) County Hall II
Waltham X Rosedale II 178-8 (50.0) Hatch End II
Langley II 154-10 (49.0) Braughing II 155-1 (30.0)
*Old Cholmeleians II 135-8 (53.0) *Sandridge II 96-10 (30.0)
Northchurch II 203-6 (43.0) Baldock II 86-5 (30.0) R
Elstree II Holtwhites Trinibis II Cancelled

Division Three - 20 Jun, 1998

Ware 66-3 (21.5) Radlett III
Southgate Compton 65-2 (25.0) Totteridge
County Hall 60-3 (28.0) Langley
Sandridge 163-10 (48.0) Old Elizabethans 86-10 (33.4)
London Colney 92-0 (24.0) Elstree
Flitwick 200-8 (50.0) Hatch End 100-10 (38.0)
Holtwhites Trinibis 109-10 (42.3) Flitwick 110-2 (27.4)
Waltham X Rosedale Eggington Cancelled
Sandridge 186-9 (40.0) Clarendon 144-4 (34.0)
Kings Langley 33-2 (25.5) Northchurch

Premier Division (2nd XI) - 20 Jun, 1998

Hitchin II 218-6 (52.0) Luton Town II 77-10 (43.0)
North Mymms II 105-10 (40.0) Hoddesdon II 106-4 (29.1)
Stevenage II 166-9 (53.0) Old Millhillians II 147-7 (47.0)
Hemel Hempstead Town II 251-6 (46.0) Dunstable II 165-6 (54.0)
Bishop's Stortford II 105-10 (41.3) Knebworth Park II 107-6 (42.3)
*Langleybury II 253-6 (50.0) *Radlett II 256-3 (46.0)
Barnet II 191-10 (52.4) Wheathampstead II 192-7 (46.4)
*Sawbridgeworth II 191-10 (52.3) *West Herts II 102-10 (37.0)
St Albans II 125-10 (49.3) Welwyn Garden City II 126-5 (40.0)
Hertford II 159-10 (45.0) Letchworth Garden City II 94-9 (55.0)

Premier Division B - 19 Jun, 1999

Letchworth Garden City v Barnet
Sawbridgeworth v Potters Bar
Chorleywood v Cockfosters
Luton Town v Welwyn Garden City
Old Millhillians v West Herts

Premier Division A (2nd XI) - 19 Jun, 1999

Hemel Hempstead Town v St Albans
Radlett v Knebworth Park
Welwyn Garden City v Bishop's Stortford
Langleybury v Letchworth Garden City
Hoddesdon v West Herts

Division Two (2nd XI) - 19 Jun, 1999

Radlett III v Northwood Town II
North Enfield II v Wormley II
Bayford & Hertford II v Redbourn II
Sandridge II v UCA II
Reed II v Southgate Compton II
Abbots Langley II v Northwood II
Ickleford II v Old Owens II
Old Albanian II v Eversholt II
County Hall II v Parkfield II
Hatfield Hyde II v Southgate Adelaide II

Premier Division A - 19 Jun, 1999

Hoddesdon v North Mymms
Radlett v Watford Town
Langleybury v Stevenage
St Albans v Hemel Hempstead Town
Bishop's Stortford v Hertford

Division Three (2nd XI) - 19 Jun, 1999

Clarendon II v Elstree II
Botany Bay II v Potton Town II
Datchworth II v Hatch End II
Waltham X Rosedale II v Totteridge II
Holtwhites Trinibis II v Ware II
Old Haberdashers II v Braughing II
London Colney II v Baldock II
Flitwick II v Bushey II
Northchurch II v Brimsdown II
Old Cholmeleians II v Old Elizabethans II

Division Three - 19 Jun, 1999

Elstree v Clarendon
Radlett IV v London Colney
Brimsdown v Northchurch
County Hall v Parkfield
Old Elizabethans v Old Cholmeleians
Botany Bay v Potton Town
Southgate Compton v Hatch End
Ickleford v Old Owens
Holtwhites Trinibis v Ware
Waltham X Rosedale v Totteridge

Division Two - 19 Jun, 1999

Bayford & Hertford v Redbourn
North Enfield v Boxmoor
Old Haberdashers v Braughing
Reed v Datchworth
Preston v Ampthill Town
Flitwick v Bushey
Eversholt v Northampton Exiles
Northwood Town v Baldock
Sandridge v UCA
Kings Langley v Hatfield Hyde

Division One (2nd XI) - 19 Jun, 1999

Ampthill Town II 177-9 (53.0) Preston II 135-10 (43.3)
*Leverstock Green II 174-7 (53.0) *Hitchin II 175-7 (47.0)
Kings Langley II 200-8 (53.0) Cottered II 193-7 (47.0)
Old Finchleians II 103-10 (46.4) Harpenden II 104-1 (20.0)
*Old Camdenians II 209-7 (53.0) *Potters Bar II 198-8 (47.0)
*Northampton Exiles II 117-10 (36.2) *Cockfosters II 119-0 (29.0)
Rickmansworth II 100-10 (51.3) Hatfield II 87-10 (35.1)
St Margaretsbury II 225-8 (45.4) Chipperfield II 213-8 (54.0)
*Barnet II 188-10 (51.5) *Watford Town II 187-10 (48.0)
Boxmoor II 226-8 (49.0) Broxbourne II 222-9 (51.0)

Division One - 19 Jun, 1999

*Old Camdenians 158-10 (51.0) *Wheathampstead 159-6 (48.2)
Wormley 121-10 (45.3) Broxbourne 122-6 (44.3)
*Leverstock Green 103-10 (38.4) *Hitchin 107-7 (27.4)
Dunstable 291-3 (48.5) Berkhamsted 202-7 (51.0)
*Hatfield 162-10 (53.0) *Rickmansworth 165-8 (45.5)
*Old Finchleians 134-10 (52.5) *Harpenden 135-2 (37.2)
Cottered 154-10 (52.0) Southgate Adelaide 150-10 (48.0)
St Margaretsbury 165-9 (53.0) Chipperfield 168-6 (46.3)
Abbots Langley 142-10 (47.0) Northwood 143-3 (27.0)
*Old Albanian 199-7 (53.0) *Knebworth Park 149-10 (45.0)

Premier Division B (2nd XI) - 19 Jun, 1999

Sawbridgeworth v Dunstable
Berkhamsted v Stevenage
Luton Town v Hertford
North Mymms v Old Millhillians
Wheathampstead v Chorleywood

Division Five - 17 Jun, 2000

*Rickmansworth II 109-10 (46.0) *Potters Bar II 110-1 (40.0)
*Parkfield 176-6 (51.0) *Watford Town II 180-3 (38.3)
Brimsdown 157-10 (50.5) Clarendon 114-10 (39.1)
Totteridge 202-4 (53.0) Chipperfield II 145-7 (47.0)
St Margaretsbury II 181-9 (53.0) Baldock 181-9 (47.0)
County Hall 195-9 (53.0) Holtwhites Trinibis 161-8 (47.0)
North Enfield 194-10 (52.3) Ickleford 195-5 (41.0)
*Old Elizabethans 94-10 (51.0) *Harpenden II 95-3 (22.0)
*Botany Bay 199-8 (53.0) *Northchurch 201-4 (43.2)
Datchworth 211-6 (51.0) Cockfosters II 158-10 (45.1)

Division Two - 17 Jun, 2000

Old Albanian 226-7 (53.0) Harpenden 165-7 (47.0)
*Hoddesdon II 220-5 (53.0) *Knebworth Park 191-9 (47.0)
Berkhamsted 188-6 (52.0) Luton Town II 148-10 (40.1)
*St Margaretsbury 230-3 (49.0) *Broxbourne 140-10 (41.5)
Southgate Adelaide 191-6 (53.0) Northwood 91-9 (47.0)
Abbots Langley 215-7 (53.0) Rickmansworth 148-10 (40.1)

Premier Division - 17 Jun, 2000

*Hemel Hempstead Town 221-5 (58.0) *Bishop's Stortford 152-10 (40.0)
*Stevenage 193-10 (55.2) *Watford Town 133-8 (54.0)
*North Mymms 167-8 (58.0) *Hertford 168-2 (32.4)
*Cockfosters 145-10 (54.4) *St Albans 146-5 (40.0)
*West Herts 197-8 (58.0) *Letchworth Garden City 128-8 (52.0)
*Langleybury 210-9 (46.0) *Hoddesdon 165-7 (64.0)

Division Four - 17 Jun, 2000

Hatfield Hyde 184-10 (50.0) Dunstable II 185-6 (40.0)
*Bushey 184-10 (50.0) *Redbourn 186-8 (45.0)
*Northwood Town 171-9 (53.0) *Bayford & Hertford 120-9 (47.0)
*Wheathampstead II 105-10 (40.0) *Millhillians II 106-1 (30.0)
Reed 165-8 (53.0) Sandridge 143-8 (47.0)
Berkhamsted II 138-10 (40.0) Ampthill Town 140-7 (35.0)
*Boxmoor 204-9 (53.0) *Braughing 184-10 (45.0)
*Chorleywood II 189-9 (53.0) *UCA 190-3 (40.0)
*Northampton Exiles 121-10 (40.0) *North Mymms II 125-6 (40.0)
*Sawbridgeworth II 216-6 (53.0) *Old Haberdashers 155-8 (47.0)

Division Ten - 17 Jun, 2000

*Shenley Village II 88-10 (36.5) *Watford Town III 89-4 (37.5)
*Greenwood Park 203-8 (53.0) *Hexton II 152-10 (30.3)
Hatch End II Old Cholmeleians II Conceded
*Knebworth Park IV 201-2 (49.0) *North Mymms IV 117-10 (47.2)
Graveley 202-5 (51.0) Stevenage IV 173-9 (49.0)
Waltham X Rosedale II 110-10 (40.0) West Herts III 111-4 (30.0)
*Letchworth Garden City IV 223-2 (53.0) *Ware II 187-10 (40.1)
*Sawbridgeworth III 252-5 (51.2) *Hoddesdon III 70-10 (37.0)
St Thomas 236-10 (51.2) Cavendish 238-7 (30.0)
Clifton II 103-10 (31.5) Monken Hadley 104-2 (27.2)

Division Nine - 17 Jun, 2000

Brimsdown II 248-4 (50.0) Clarendon II 191-7 (50.0)
*Old Elizabethans II 139-9 (53.0) *London Colney II 140-1 (35.3)
Braughing II 244-3 (50.5) Northchurch II 188-10 (47.2)
*County Hall II 190-10 (50.0) *Shenley Village 169-8 (50.0)
Totteridge II 151-10 (36.0) Old Owens II 154-4 (37.0)
*Potters Bar III 56-10 (35.4) *Hatfield Crusaders 58-3 (17.0)
North Mymms III 145-7 (53.0) Datchworth II 146-4 (38.4)
Elstree II 159-9 (53.0) Potton Town II 120-10 (33.0)
Flitwick II 188-8 (50.5) St Albans III 132-10 (44.2)
*Old Haberdashers II 187-6 (53.0) *Welwyn Garden City III 189-5 (46.5)

Division Six - 17 Jun, 2000

*Ampthill Town II 136-10 (46.3) *Harpenden III 137-6 (49.3)
*Radlett III 238-2 (46.0) *Leverstock Green II 239-5 (49.5)
*Cheshunt 140-10 (50.1) *Hatfield II 124-9 (49.0)
*Preston II 193-10 (53.0) *Tewin 142-10 (44.0)
Old Cholmeleians 213-7 (53.0) Hexton 207-10 (46.1)
*London Colney 194-5 (53.0) *Hertingfordbury 117-10 (34.2)
*Broxbourne II 141-7 (53.0) *Old Finchleians II 125-10 (35.0)
*Southgate Compton 170-6 (53.0) *Hitchin II 151-9 (47.0)
Old Centralians 240-9 (45.0) Potton Town 102-10 (29.0)
*Old Owens 171-7 (53.0) *Clifton 174-4 (39.4)

Division Eight - 17 Jun, 2000

*Knebworth Park III 212-8 (50.0) *Southgate Compton II 134-9 (50.0)
*Ickleford II 173-9 (53.0) *North Enfield II 176-4 (41.3)
Wormley II 134-9 (53.0) Botany Bay II 139-7 (46.1)
Cockfosters III 161-7 (53.0) Holtwhites Trinibis II 162-4 (34.2)
*Letchworth Garden City III 130-10 (51.3) *Hertford III 134-5 (27.2)
Reed II 74-10 (37.0) Sandridge II 75-1 (27.0)
*Parkfield II 152-10 (53.0) *Hatfield Hyde II 134-10 (41.5)
Bayford & Hertford II 219-9 (53.0) Northwood Town II 133-10 (32.2)
*UCA II 208-4 (50.0) *Stevenage III 63-10 (33.0)
Allenburys Langleybury III Conceded

Division One - 17 Jun, 2000

Chipperfield 205-10 (52.4) Radlett II 161-7 (47.0)
Welwyn Garden City 226-6 (46.5) Chorleywood 117-10 (41.5)
Hitchin 188-9 (53.0) Millhillians 138-10 (40.0)
Potters Bar 225-8 (53.0) Leverstock Green 181-7 (47.0)
Sawbridgeworth 168-10 (49.5) Dunstable 171-5 (45.3)

Division Seven - 17 Jun, 2000

Watton-at-Stone 176-8 (53.0) Radlett IV 180-3 (40.0)
*Redbourn II 79-10 (23.0) *Hemel Hempstead Town III 80-2 (15.0)
Northampton Exiles II 92-10 (35.4) Kings Langley II 94-2 (23.5)
Hatch End 187-10 (52.3) Little B. Sahibs 138-6 (47.0)
Dunstable III 165-9 (53.0) Waltham X Rosedale 167-1 (33.4)
*Boxmoor II 183-8 (53.0) *Northwood II 185-5 (40.0)
*Ware 194-10 (51.0) *Eversholt II 141-10 (40.0)
*Elstree 210-6 (53.0) *Cottered II 170-10 (44.2)
Abbots Langley II 198-7 (53.0) Old Albanian II 171-10 (45.0)
Old Camdenians II 208-9 (53.0) Southgate Adelaide II 187-9 (47.0)

Division Three - 17 Jun, 2000

Stevenage II 154-8 (53.0) Eversholt 155-3 (40.0)
Hertford II 202-4 (53.0) Hemel Hempstead Town II 139-7 (47.0)
Letchworth Garden City II 150-10 (45.0) Bishop's Stortford II 139-10 (35.0)
*Old Finchleians 146-10 (45.0) *Kings Langley 147-3 (40.0)
*Welwyn Garden City II 157-8 (53.0) *Knebworth Park II 144-8 (47.0)
Flitwick 182-10 (50.0) Preston 193-7 (40.0)
Wheathampstead 112-10 (40.0) Langleybury II 113-2 (30.0)
*Cottered 175-8 (53.0) *Hatfield 178-5 (43.3)
*Wormley 194-10 (50.0) *West Herts II 105-10 (30.0)
Old Camdenians 159-8 (53.0) St Albans II 161-5 (40.0)

Division Eight - 23 Jun, 2001

Old Haberdashers II 188-10 (50.3) Ickleford II 139-10 (37.0)
*Shenley Village 203-4 (53.0) *Letchworth Garden City III 204-6 (43.0)
*Southgate Adelaide II 113-9 (53.0) *Wormley II 143-10 (47.0)
Welwyn Garden City III 198-10 (51.0) Hatfield Crusaders 201-8 (48.1)
*Hatfield Hyde II 219-9 (37.2) *Langleybury III 234-3 (46.0)
*London Colney II 225-2 (48.2) *Parkfield II 225-4 (51.0)
Stevenage III 108-8 (42.2) Southgate Compton II 107-10 (42.5)
*Bayford & Hertford II 145-10 (40.4) *Flitwick II 193-8 (53.0)
Reed II 181-9 (53.0) Knebworth Park III 153-10 (45.4)
St Albans III 118-10 (45.2) North Enfield II 118-10 (40.5)

Division Twelve - 23 Jun, 2001

*Knebworth Park V 103-10 (38.5) *Hertingfordbury II 200-8 (52.0)
Bushey II 105-10 (35.2) Wormley III 108-6 (33.2)
Southgate Adelaide III Wheathampstead III Conceded
Harpenden IV v Old Camdenians III
*Monken Hadley II 170-10 (49.1) *Baldock II 174-4 (48.4)
Northampton Exiles III 214-10 (44.4) Langleybury IV 215-5 (45.3)
Rising Stars 232-10 (46.0) St Albans IV 88-10 (31.0)
Botany Bay III 122-1 (42.2) Letchworth Garden City V 121-10 (41.5)

Division Three - 23 Jun, 2001

Welwyn Garden City II 252-4 (46.0) Stevenage II 167-8 (54.0)
Luton Town II 165-3 (44.4) Northampton Exiles 161-7 (53.0)
*Bayford & Hertford 206-10 (53.0) *Bushey 210-5 (45.5)
*Bishop's Stortford II 160-8 (47.0) *St Albans II 202-8 (53.0)
*Knebworth Park II 241-5 (53.0) *West Herts II 188-10 (40.1)
*Hemel Hempstead Town II 161-10 (53.0) *UCA 162-8 (50.0)
Old Finchleians 178-8 (47.0) Dunstable II 200-6 (53.0)
Wheathampstead 217-8 (53.0) Ampthill Town 202-8 (47.0)
*Langleybury II 177-10 (53.0) *Hertford II 171-10 (45.5)
Letchworth Garden City II 213-6 (45.0) Redbourn 212-9 (53.0)

Division Four - 23 Jun, 2001

Hatfield Hyde 157-10 (48.0) Braughing 158-7 (46.3)
*Harpenden II 223-5 (50.0) *Chorleywood II 180-8 (50.0)
Old Camdenians 83-1 (16.2) Clarendon 79-10 (38.5)
Sandridge 216-66 (50.0) Wheathampstead II 220-8 (49.5)
*Reed 183-9 (47.0) *Millhillians II 232-6 (53.0)
*Berkhamsted II 146-3 (47.0) *Botany Bay 145-10 (53.0)
Totteridge 154-10 (50.2) Old Haberdashers 119-10 (40.4)
*Northwood Town 242-7 (50.0) *Holtwhites Trinibis 109-10 (31.0)
*County Hall 264-4 (47.0) *Boxmoor 163-10 (52.5)
*North Mymms II 106-10 (40.4) *Northchurch 109-2 (27.4)

Division Nine - 23 Jun, 2001

*Old Owens II 72-2 (10.1) *Cavendish 71-10 (33.1)
Totteridge II 186-4 (47.0) Clifton II 269-9 (53.0)
North Mymms III 150-4 (40.0) Hoddesdon III 146-10 (50.0)
*County Hall II *Brimsdown II Conceded
*Northchurch II 241-5 (48.0) *Elstree II 196-8 (52.0)
*Datchworth II 205-3 (40.0) *Braughing II 203-9 (53.0)
St Thomas 217-10 (49.0) Monken Hadley 218-5 (40.0)
*Clarendon II 127-1 (38.2) *Greenwood Park 122-10 (40.2)
Graveley 239-8 (48.0) Potton Town II 188-8 (52.0)
*Cockfosters III 104-9 (53.0) *Potters Bar III 106-2 (25.3)

Premier Division - 23 Jun, 2001

*Hertford 311-3 (53.0) *St Albans 259-10 (53.0)
Langleybury 115-2 (32.0) West Herts 114-10 (35.3)
Watford Town 201-10 (56.0) Hoddesdon 205-1 (35.0)
*Bishop's Stortford 158-10 (57.5) *Welwyn Garden City 106-10 (46.0)
Hemel Hempstead Town 124-10 (41.5) Stevenage 188-8 (58.0)

Division Five - 23 Jun, 2001

*Brimsdown 186-7 (44.3) *Baldock 185-10 (52.5)
Chipperfield II 132-8 (50.0) St Margaretsbury II 131-10 (44.1)
*Datchworth 236-7 (47.3) *Watford Town II 170-10 (36.0)
London Colney 155-7 (47.0) Parkfield 189-7 (53.0)
Preston II 128-10 (50.4) Potters Bar II 129-4 (28.2)
Hertingfordbury 136-1 (45.2) Potton Town 135-10 (47.0)
*Rickmansworth II 129-0 (21.0) *Sawbridgeworth II 128-10 (44.0)
North Enfield 201-9 (53.0) Hitchin II 164-7 (47.0)
Ickleford 160-10 (46.1) Clifton 163-4 (50.2)
*Old Elizabethans 198-8 (53.0) *Cheshunt 142-10 (44.2)

Division Ten - 23 Jun, 2001

*Knebworth Park IV 205-10 (51.0) *Sawbridgeworth III 110-10 (30.5)
Hexton II 226-5 (51.0) Weston 172-5 (49.0)
*Old Elizabethans II 98-8 (26.3) *Waltham X Rosedale II 97-10 (38.4)
Shenley Village II 215-7 (50.0) Letchworth Garden City IV 221-9 (50.0)
*Luton Town III 129-5 (49.0) *Hatch End II 128-10 (41.0)
Ware II Welwyn Garden City IV Conceded
*Dunstable IV 156-10 (37.0) *West Herts III 215-9 (53.0)
Hemel Hempstead Town IV 178-6 (47.0) Old Cholmeleians II 245-6 (53.0)
Stevenage IV 107-10 (39.3) St Albans West Indian 109-1 (17.1)
*Watford Town III 97-10 (21.0) *Berkhamsted III 98-3 (21.0)

Division One - 23 Jun, 2001

*Sawbridgeworth 242-7 (47.0) *Cockfosters 246-6 (53.0)
North Mymms 203-10 (42.0) Hitchin 203-9 (53.0)
Letchworth Garden City 182-10 (53.0) Dunstable 183-3 (40.1)
*Millhillians 262-10 (53.0) *Potters Bar 351-5 (44.0)
*Knebworth Park 139-5 (40.2) *Chorleywood 138-10 (36.4)

Division Two - 23 Jun, 2001

Chipperfield 250-4 (53.0) Abbots Langley 254-6 (47.0)
Broxbourne 80-10 (33.5) Flitwick 81-3 (32.0)
*Northwood 224-10 (51.0) *St Margaretsbury 226-3 (39.5)
Rickmansworth 89-10 (43.5) Kings Langley 92-2 (23.2)
*Leverstock Green 101-10 (47.2) *Harpenden 102-2 (30.0)
Preston 208-7 (49.0) Hoddesdon II 289-6 (51.0)
Southgate Adelaide 130-10 (48.2) Wormley 132-8 (42.5)
*Hatfield 146-4 (45.0) *Radlett II 145-10 (50.4)
Berkhamsted 137-8 (53.0) Old Albanian 108-10 (38.2)
*Cottered 190-9 (47.0) *Eversholt 211-10 (53.0)

Division Six - 23 Jun, 2001

Hemel Hempstead Town III 189-8 (53.0) Broxbourne II 190-4 (30.0)
Harpenden III 254-8 (47.0) Cockfosters II 255-4 (52.4)
Kings Langley II 169-10 (41.0) Eversholt II 165-10 (47.0)
*Old Albanian II 156-8 (53.0) *Waltham X Rosedale 144-10 (46.0)
Southgate Compton 87-0 (16.1) Old Finchleians II 85-10 (35.0)
*Ampthill Town II 182-9 (53.0) *Hatch End 188-6 (43.1)
Hatfield II 125-10 (50.2) Hexton 126-2 (22.2)
Tewin 147-6 (49.0) Old Owens 203-10 (50.3)
*Old Cholmeleians 161-3 (36.0) *Radlett III 160-10 (51.0)
*Abbots Langley II 205-6 (51.0) *Leverstock Green II 166-10 (45.2)

Division Eleven - 23 Jun, 2001

*Met Police Bushey 170-4 (45.0) *St Margaretsbury III 165-10 (49.5)
Ibis 191-7 (53.0) Northwood III 192-9 (42.0)
North Mymms IV 194-10 (48.0) Bentley Heath 185-10 (40.0)
Hatfield III 111-10 (39.5) Harpenden Dolphins 176-10 (47.3)
Chipperfield III v Leverstock Green III
*Flamstead 182-8 (53.0) *Broxbourne III 210-5 (47.0)
Chorleywood III 173-7 (47.1) Kings Langley III 169-10 (46.0)
*Rickmansworth III 89-6 (32.3) *Two Woods 88-10 (47.3)
Abbots Langley III 111-9 (47.) Cheshunt II 200-9 (53.0)

Division Seven - 23 Jun, 2001

Boxmoor II 212-6 (52.0) Hertford III 139-10 (35.3)
Watton-at-Stone 100-10 (42.5) Ware 102-9 (33.0)
*Redbourn II 71-1 (15.0) *Dunstable III 68-10 (29.4)
*Cottered II 194-6 (53.0) *Old Centralians 160-8 (47.0)
*Old Camdenians II 223-8 (51.0) *Northampton Exiles II 187-10 (47.1)
*Sandridge II 150-8 (47.0) *Allenburys 213-9 (53.0)
*Northwood II 100-10 (30.1) *Elstree 343-3 (45.0)
*Little B. Sahibs 122-10 (36.1) *Botany Bay II 126-3 (37.3)
Radlett IV 177-7 (49.0) UCA II 176-10 (43.5)
Northwood Town II 151-6 (46.0) Holtwhites Trinibis II 148-10 (51.3)

Division Thirteen - 23 Jun, 2001

*Old Albanian III 167-8 (51.0) *Waltham X Rosedale III 145-7 (47.0)
*Hemel Hempstead Town V 217-10 (51.0) *Hoddesdon IV 204-10 (48.0)
Hitchin III v Tewin II

Division Eight - 15 Jun, 2002

*Wormley II 147-4 (51.1) *Southgate Compton II 206-4 (49.0)
Northampton Exiles II 57-10 (29.0) Ickleford II 58-5 (30.0)
Southgate Adelaide II 190-7 (53.0) Reed II 155-10 (42.1)
Hatfield Hyde II 214-8 (48.0) Old Haberdashers II 95-10 (38.0)
Shenley Village 179-9 (53.0) County Hall II 119-10 (35.2)
St Albans III 114-10 (43.3) Potters Bar III 115-5 (49.1)
*London Colney II 121-10 (53.0) *Graveley 122-5 (35.3)
*North Enfield II *Welwyn Garden City III Conceded
Redbourn II 143-8 (53.0) Cavendish 145-4 (25.3)
*Sandridge II 114-6 (47.0) *Bayford & Hertford II 173-9 (53.0)

Division Twelve - 15 Jun, 2002

Harpenden IV 162-3 (44.2) Hemel Hempstead Town V 159-10 (50.0)
*Hertingfordbury II 75-10 (37.1) *Hoddesdon IV 171-5 (53.2)
*Southgate Adelaide III 154-10 (50.0) *Bushey II 125-10 (40.0)
*Ibis 163-5 (53.0) *St Albans IV 167-3 (36.0)
Letchworth Garden City V 79-10 (39.0) Botany Bay III 117-10 (43.0)
*Tewin II *Old Albanian III
*Langleybury IV 119-10 (32.3) *Monken Hadley II 160-7 (48.0)

Division Three - 15 Jun, 2002

*Hertford II 214-9 (47.0) *Northchurch 213-5 (53.0)
Northwood Town 146-10 (50.2) Langleybury II 98-10 (38.2)
Bushey 136-10 (38.0) Letchworth Garden City II 138-6 (52.0)
Wheathampstead 183-8 (53.0) Redbourn 140-10 (39.5)
*Bishop's Stortford II 213-5 (48.0) *Bayford & Hertford 168-10 (51.0)
*Stevenage II 150-8 (47.0) *Wormley 161-9 (53.0)
*Botany Bay 174-10 (53.0) *Northampton Exiles 140-7 (47.0)
*Welwyn Garden City II 123-10 (51.4) *Southgate Adelaide 127-7 (47.5)
Rickmansworth 215-2 (40.0) Dunstable II 213-7 (53.0)
County Hall 140-5 (53.0) Old Finchleians 130-9 (47.0)

Division Four - 15 Jun, 2002

*Chorleywood II 215-7 (53.0) *West Herts II 121-5 (47.0)
Holtwhites Trinibis 154-5 (47.0) St Albans II 191-7 (53.0)
Clarendon 130-10 (51.2) Clifton 131-4 (36.5)
*Boxmoor 99-3 (33.1) *Old Camdenians 98-10 (50.5)
Sawbridgeworth II 140-9 (47.0) Luton Town II 189-5 (53.0)
Sandridge Braughing Conceded
Harpenden II 169-8 (53.0) Totteridge 170-7 (46.5)
*Potton Town 116-10 (0.0) *North Mymms II 213-7 (0.0)
*Reed 124-10 (48.0) *Potters Bar II 125-3 (33.4)
*Hatfield Hyde 167-9 (43.1) *Old Haberdashers 165-10 (43.4)

Division Nine - 15 Jun, 2002

*Cockfosters III *Braughing II Conceded
*Knebworth Park IV 141-1 (34.1) *Totteridge II 140-9 (53.0)
Clarendon II 138-8 (48.5) Potton Town II 136-9 (51.0)
*Monken Hadley *Hexton II Conceded
*Elstree II 158-10 (49.4) *Parkfield II 159-8 (4.1)
*Hoddesdon III 146-10 (47.0) *Langleybury III 158-10 (41.4)
North Mymms III 113-10 (48.3) Northchurch II 99-10 (45.0)
Clifton II 248-7 (52.0) Stevenage III 207-8 (48.0)
*Hemel Hempstead Town IV 144-5 (34.5) *St Albans West Indian 143-10 (52.1)
Old Owens II 155-9 (0.53) Greenwood Park 156-6 (43.2)

Championship - 15 Jun, 2002

*Welwyn Garden City 138-8 (38.1) *Hertford 137-7 (60.0)
*Chorleywood 110-2 (31.5) *Potters Bar 108-10 (56.3)
Hemel Hempstead Town 168-9 (60.0) Bishop's Stortford 102-9 (60.0)
West Herts 153-8 (60.0) St Albans 122-10 (46.1)
*Luton Town 199-9 (51.0) *Stevenage 202-5 (60.0)
*Hoddesdon 132-3 (40.0) *Langleybury 131-10 (50.0)

Division Five - 15 Jun, 2002

St Margaretsbury II 210-6 (50.0) Hexton 192-8 (50.0)
Parkfield Wheathampstead II Cancelled
Old Elizabethans Waltham X Rosedale Cancelled
Hertingfordbury 194-7 (53.0) Brimsdown 78-10 (35.2)
Berkhamsted II 214-7 (53.0) London Colney 117-9 (47.0)
North Enfield 173-9 (53.0) Cheshunt 138-6 (47.0)
Rickmansworth II 135-6 (48.0) Baldock 126-8 (42.0)
Millhillians II 53-10 (22.3) Preston II 54-0 (11.0)
*Datchworth 147-8 (45.5) *Radlett III 146-10 (52.2)
*Kings Langley II 212-2 (37.5) *Ickleford 211-10 (51.3)

Division Thirteen - 15 Jun, 2002

*Radlett V *Wheathampstead III
*St Margaretsbury IV *Potton Town III
*Shenley Village III 160-8 (47.0) *Thorley II 74-9 (41.0)
Watton-at-Stone II Northampton Exiles III Conceded
Potters Bar IV Hexton III Conceded

Division Ten - 15 Jun, 2002

Harpenden Dolphins 180-7 (53.0) Hatch End II 125-7 (47.0)
*Datchworth II 118-10 (43.0) *Old Elizabethans II 119-6 (34.2)
*Letchworth Garden City IV 173-4 (29.4) *Brimsdown II 172-6 (43.0)
*Weston 90-6 (38.1) *Sawbridgeworth III 86-10 (48.1)
Dunstable IV Berkhamsted III
Kings Langley III 129-6 (33.2) Waltham X Rosedale II 128-10 (43.0)
Old Cholmeleians II Shenley Village II Cancelled
*Two Woods 106-1 (18.2) *Ware II 103-10 (35.0)
Stevenage IV 110-10 (30.4) Met Police Bushey 111-6 (30.3)
West Herts III Welwyn Garden City IV Conceded

Division One - 15 Jun, 2002

*Letchworth Garden City 208-7 (53.0) *Dunstable 197-10 (45.5)
*North Mymms 121-10 (43.3) *Hitchin 167-7 (53.0)
*Harpenden 172-10 (45.2) *Watford Town 205-7 (52.0)
Sawbridgeworth 203-9 (53.0) Millhillians 105-10 (41.0)
*Knebworth Park 205-9 (53.0) *St Margaretsbury 204-9 (47.0)

Division Six - 15 Jun, 2002

*Northwood II 148-5 (41.0) *Hemel Hempstead Town III 147-9 (53.0)
*Abbots Langley II 32-10 (20.3) *Harpenden III 106-10 (50.1)
*Watford Town II 81-1 (15.3) *Old Finchleians II 78-10 (29.3)
*Ware 141-8 (51.0) *Holtwhites Trinibis II 140-10 (48.0)
Eversholt II 110-10 (50.3) Ampthill Town II 113-2 (25.1)
Hatfield II 197-5 (53.0) Chipperfield II 195-7 (47.0)
*Hitchin II 80-0 (23.1) *Hatch End 79-10 (28.5)
Southgate Compton 140-3 (44.0) Tewin 138-10 (51.5)
Cockfosters II 111-10 (44.5) Old Albanian II 168-8 (53.0)
*Broxbourne II 142-10 (40.0) *Watton-at-Stone 145-7 (52.0)

Division Eleven - 15 Jun, 2002

*Northwood III 94-6 (36.2) *Baldock II 90-10 (31.4)
*Rickmansworth III 85-2 (17.0) *Bragbury 84-10 (20.5)
Leverstock Green III 97-10 (44.5) Rising Stars 98-7 (39.5)
Hatfield III 185-5 (50.1) Wormley III 153-9 (48.0)
*Luton Town III 175-6 (44.0) *Chorleywood III 173-10 (40.0)
Abbots Langley III 152-4 (39.0) Bentley Heath 150-6 (53.0)
North Mymms IV 60-2 (13.0) St Margaretsbury III 59-10 (38.0)
Knebworth Park V 174-6 (47.0) Cheshunt II 200-8 (53.0)
Flamstead 187-5 (40.0) Broxbourne III 86-10 (24.1)

Division Two - 15 Jun, 2002

Eversholt 180-8 (46.0) Ampthill Town 177-9 (53.0)
Hatfield 95-5 (39.0) Chipperfield 94-10 (41.0)
Cottered 147-5 (40.0) Radlett II 146-10 (52.1)
*Flitwick 115-10 (40.5) *Hoddesdon II 161-10 (51.2)
*Cockfosters 102-10 (52.0) *Old Albanian 40-10 (28.0)
*Kings Langley 230-8 (53.0) *Broxbourne 166-9 (47.0)
*Knebworth Park II 209-10 (47.3) *Northwood 218-5 (51.0)
Hemel Hempstead Town II 78-10 (37.4) Abbots Langley 151-10 (50.2)
*Preston 161-10 (50.2) *Leverstock Green 119-10 (36.0)
UCA 84-10 (36.0) Berkhamsted 87-2 (28.4)

Division Seven - 15 Jun, 2002

*Dunstable III 117-2 (27.4) *Knebworth Park III 114-10 (41.0)
Old Centralians 150-10 (53.0) Old Owens 113-10 (41.4)
*Old Cholmeleians 115-10 (44.5) *Leverstock Green II 159-10 (52.3)
*UCA II 65-3 (23.3) *Hatfield Crusaders 64-10 (34.0)
Northwood Town II 111-2 (30.4) Allenburys 110-10 (49.5)
Old Camdenians II 78-10 (34.5) Boxmoor II 159-10 (51.0)
Cottered II Elstree Cancelled
*Flitwick II 196-8 (53.0) *Little B. Sahibs 174-7 (47.0)
*Letchworth Garden City III 172-10 (47.2) *Radlett IV 156-10 (44.5)
*Botany Bay II 155-3 (36.0) *Hertford III 154-10 (50.0)

Division Eight - 14 Jun, 2003

County Hall II 189-7 (53.0) Potters Bar III 190-4 (41.5)
*North Enfield II 113-10 (40.0) *Old Camdenians II 210-8 (53.0)
*Totteridge II 152-9 (52.0) *Monken Hadley 250-8 (47.4)
*Sandridge II 86-10 (44.4) *Reed II 87-1 (27.4)
*Hoddesdon III 170-10 (51.0) *St Albans West Indian 171-3 (42.0)
Wormley II 167-10 (43.0) Old Haberdashers II 185-10 (47.4)
*Northampton Exiles II 207-9 (52.0) *Hatfield Hyde II 208-8 (46.3)
*Welwyn Garden City III 211-7 (53.0) *Bayford & Hertford II 149-9 (45.0)
*Ickleford II 210-9 (52.4) *London Colney II 211-4 (45.1)
Southgate Adelaide II 111-10 (39.4) Redbourn II 183-10 (51.0)

Division Twelve - 14 Jun, 2003

*Thorley II 242-8 (53.0) *Letchworth Garden City V 194-10 (45.2)
*Tewin II 91-8 (36.0) *Shenley Village III 90-10 (46.0)
Potters Bar IV Langleybury IV
*Hoddesdon IV 129-6 (33.0) *Waltham X Rosedale III 128-10 (52.3)
Southgate Adelaide III 257-4 (41.0) Ibis 44-10 (22.3)
Radlett V Monken Hadley II Conceded
Botany Bay III 87-2 (18.4) Hertingfordbury II 86-10 (39.0)

Division Three - 14 Jun, 2003

*Northampton Exiles 183-7 (0.0) *Potton Town 182-7 (53.0)
*Hertford II 164-10 (52.5) *County Hall 168-6 (46.3)
*Wheathampstead 95-10 (35.0) *Welwyn Garden City II 96-1 (25.0)
Cottered 162-8 (47.0) Harpenden II 199-8 (53.0)
*Letchworth Garden City II 156-10 (46.0) *Reed 191-6 (53.0)
*Bayford & Hertford 276-2 (50.0) *Redbourn 279-4 (46.0)
*Northwood Town 105-10 (50.4) *St Albans II 106-1 (24.0)
*Hatfield 132-10 (43.1) *Botany Bay 135-5 (47.4)
*Bishop's Stortford II 196-9 (47.0) *Southgate Adelaide 240-6 (53.0)
*Bushey 209-6 (52.0) *Rickmansworth 185-10 (44.0)

Division Four - 14 Jun, 2003

Ickleford 183-5 (45.2) Hatfield Hyde 182-10 (52.2)
*North Mymms II 141-9 (53.0) *Sandridge 142-5 (45.5)
London Colney 221-6 (53.0) Waltham X Rosedale 225-3 (45.4)
*Sawbridgeworth II 149-3 (44.5) *West Herts II 147-10 (50.2)
*Luton Town II 254-6 (50.4) *Holtwhites Trinibis 253-8 (48.0)
Stevenage II 213-7 (53.0) Clifton 192-10 (44.3)
Old Haberdashers 178-9 (35.0) Boxmoor 176-10 (52.4)
*Clarendon 224-8 (50.0) *North Enfield 278-3 (50.0)
Old Camdenians 130-3 (37.0) Langleybury II 127-10 (46.4)
Totteridge 184-8 (53.0) Potters Bar II 185-8 (45.3)

Division Nine - 14 Jun, 2003

Parkfield II 162-10 (52.0) Sawbridgeworth III 167-2 (31.0)
*Cockfosters III 105-4 (22.0) *Clarendon II 104-10 (33.0)
*Stevenage III 138-10 (56.3) *Met Police Bushey 140-10 (40.0)
*Hemel Hempstead Town IV 164-10 (48.0) *Greenwood Park 212-5 (52.0)
Southgate Compton II 139-10 (43.0) Old Owens II 140-5 (30.0)
Clifton II 222-7 (53.0) Hexton II 99-10 (29.2)
North Mymms III 200-7 (53.0) Potton Town II 150-6 (47.0)
Knebworth Park IV 217-7 (53.0) Northchurch II 185-8 (45.0)
Shenley Village II 185-4 (43.2) Waltham X Rosedale II 181-8 (53.0)
Langleybury III 118-10 (49.4) Elstree II 226-8 (50.0)

Championship - 14 Jun, 2003

*Hoddesdon 211-8 (50.0) *Chorleywood 303-7 (60.0)
St Albans 300-7 (57.4) St Margaretsbury 302-7 (50.5)
Millhillians 187-10 (59.1) West Herts 155-9 (61.0)
*Hertford 108-2 (18.2) *Welwyn Garden City 107-10 (52.3)
Potters Bar 219-10 (59.4) Stevenage 168-6 (56.0)

Division Five - 14 Jun, 2003

Kings Langley II 191-10 (36.1) Hemel Hempstead Town III 249-5 (53.0)
Rickmansworth II 104-10 (48.3) Chorleywood II 107-5 (29.1)
Parkfield 127-10 (30.5) Brimsdown 248-5 (48.0)
*Old Finchleians II 197-9 (53.0) *Millhillians II 144-10 (37.4)
Ampthill Town II 122-10 (40.0) Hexton 214-2 (50.0)
*St Margaretsbury II 200-10 (53.0) *Cheshunt 201-7 (38.0)
*Baldock 167-6 (37.2) *Datchworth 166-9 (53.0)
Preston II 196-5 (35.3) Radlett III 192-7 (53.0)
*Hatch End 117-3 (29.3) *Berkhamsted II 115-10 (42.1)
Hertingfordbury 202-9 (43.4) Old Elizabethans 201-8 (53.0)

Division Thirteen - 14 Jun, 2003

Watton-at-Stone II Met Police Bushey II Conceded
*Hexton III 170-7 (44.0) *Northampton Exiles III 168-10 (42.0)
Potton Town III v Wheathampstead III
*Old Albanian III 212-10 (45.4) *Flamstead II 97-10 (38.2)
*Welwyn Garden City IV 156-5 (36.4) *Datchworth III 153-10 (50.4)

HCPL Division 1 - 14 Jun, 2003

Slough v Oxford
*Banbury 230-6 (57.4) *Hemel Hempstead Town 229-10 (52.2)
Reading 150-10 (58.0) Radlett 154-9 (45.0)
Henley 140-10 (37.0) High Wycombe 142-2 (34.0)
Beaconsfield 194-8 (66.0) Basingstoke & North Hants 195-6 (51.5)

Division Ten - 14 Jun, 2003

Harpenden Dolphins 121-10 (47.0) Dunstable IV 190-10 (48.0)
Knebworth Park V 58-9 (36.3) Old Cholmeleians II 57-10 (23.4)
Bentley Heath 226-8 (53.0) Broxbourne III 56-10 (19.1)
Kings Langley III 219-5 (53.0) Old Elizabethans II 222-1 (32.0)
Flamstead Brimsdown II Conceded
*West Herts III 168-6 (39.4) *Rising Stars 165-10 (44.0)
*Stevenage IV 126-5 (31.0) *Cheshunt II