Missing Facilities
Facilities marks have not been entered for the following matches. Would the AWAY TEAM please ensure that these are entered or a fine will be imposed.
Premier and Championship facilities are marked by the umpires so not compulsary to complete online.
Division: Division One
18 Jul |
Ampthill Town |
v |
Hitchin |
18 Jul |
Broxbourne |
v |
Harpenden II |
18 Jul |
Holtwhites Trinibis |
v |
Ickleford |
18 Jul |
Old Albanians |
v |
Sawbridgeworth |
18 Jul |
St Margaretsbury |
v |
Leverstock Green |
25 Jul |
Ampthill Town |
v |
St Margaretsbury |
25 Jul |
Harpenden II |
v |
Hitchin |
25 Jul |
Ickleford |
v |
Broxbourne |
25 Jul |
Leverstock Green |
v |
Old Albanians |
25 Jul |
Sawbridgeworth |
v |
Holtwhites Trinibis |
01 Aug |
Old Albanians |
v |
Ampthill Town |
01 Aug |
Holtwhites Trinibis |
v |
Leverstock Green |
01 Aug |
Hitchin |
v |
St Margaretsbury |
01 Aug |
Harpenden II |
v |
Ickleford |
01 Aug |
Broxbourne |
v |
Sawbridgeworth |
08 Aug |
Ampthill Town |
v |
Holtwhites Trinibis |
08 Aug |
Ickleford |
v |
Hitchin |
08 Aug |
Leverstock Green |
v |
Broxbourne |
08 Aug |
Sawbridgeworth |
v |
Harpenden II |
08 Aug |
St Margaretsbury |
v |
Old Albanians |
15 Aug |
Broxbourne |
v |
Ampthill Town |
15 Aug |
Harpenden II |
v |
Leverstock Green |
15 Aug |
Hitchin |
v |
Old Albanians |
15 Aug |
Holtwhites Trinibis |
v |
St Margaretsbury |
15 Aug |
Ickleford |
v |
Sawbridgeworth |
22 Aug |
Ampthill Town |
v |
Harpenden II |
22 Aug |
Leverstock Green |
v |
Ickleford |
22 Aug |
Old Albanians |
v |
Holtwhites Trinibis |
22 Aug |
Sawbridgeworth |
v |
Hitchin |
22 Aug |
St Margaretsbury |
v |
Broxbourne |
29 Aug |
Broxbourne |
v |
Old Albanians |
29 Aug |
Harpenden II |
v |
St Margaretsbury |
29 Aug |
Hitchin |
v |
Holtwhites Trinibis |
29 Aug |
Ickleford |
v |
Ampthill Town |
29 Aug |
Sawbridgeworth |
v |
Leverstock Green |
05 Sep |
Ampthill Town |
v |
Sawbridgeworth |
05 Sep |
Holtwhites Trinibis |
v |
Broxbourne |
05 Sep |
Leverstock Green |
v |
Hitchin |
05 Sep |
Old Albanians |
v |
Harpenden II |
05 Sep |
St Margaretsbury |
v |
Ickleford |
12 Sep |
Sawbridgeworth |
v |
St Margaretsbury |
12 Sep |
Leverstock Green |
v |
Ampthill Town |
12 Sep |
Ickleford |
v |
Old Albanians |
12 Sep |
Hitchin |
v |
Broxbourne |
12 Sep |
Harpenden II |
v |
Holtwhites Trinibis |
Division: Division Two A
18 Jul |
Bushey |
v |
Redbourn |
18 Jul |
Chorleywood |
v |
Knebworth Park |
18 Jul |
Kings Langley |
v |
St Albans |
18 Jul |
Stevenage |
v |
Berkhamsted |
18 Jul |
Watford Town |
v |
Abbots Langley |
25 Jul |
Berkhamsted |
v |
Abbots Langley |
25 Jul |
Redbourn |
v |
Stevenage |
25 Jul |
St Albans |
v |
Chorleywood |
25 Jul |
Watford Town |
v |
Kings Langley |
01 Aug |
Stevenage |
v |
Knebworth Park |
01 Aug |
Chorleywood |
v |
Watford Town |
01 Aug |
Bushey |
v |
St Albans |
01 Aug |
Berkhamsted |
v |
Redbourn |
01 Aug |
Abbots Langley |
v |
Kings Langley |
08 Aug |
Kings Langley |
v |
Chorleywood |
08 Aug |
Knebworth Park |
v |
Berkhamsted |
08 Aug |
Redbourn |
v |
Abbots Langley |
08 Aug |
St Albans |
v |
Stevenage |
08 Aug |
Watford Town |
v |
Bushey |
15 Aug |
Abbots Langley |
v |
Chorleywood |
15 Aug |
Berkhamsted |
v |
St Albans |
15 Aug |
Bushey |
v |
Kings Langley |
15 Aug |
Redbourn |
v |
Knebworth Park |
15 Aug |
Stevenage |
v |
Watford Town |
22 Aug |
Chorleywood |
v |
Bushey |
22 Aug |
Kings Langley |
v |
Stevenage |
22 Aug |
Knebworth Park |
v |
Abbots Langley |
22 Aug |
St Albans |
v |
Redbourn |
22 Aug |
Watford Town |
v |
Berkhamsted |
29 Aug |
Abbots Langley |
v |
Bushey |
29 Aug |
Berkhamsted |
v |
Kings Langley |
29 Aug |
Knebworth Park |
v |
St Albans |
29 Aug |
Redbourn |
v |
Watford Town |
29 Aug |
Stevenage |
v |
Chorleywood |
05 Sep |
Bushey |
v |
Stevenage |
05 Sep |
Chorleywood |
v |
Berkhamsted |
05 Sep |
Kings Langley |
v |
Redbourn |
05 Sep |
St Albans |
v |
Abbots Langley |
05 Sep |
Watford Town |
v |
Knebworth Park |
12 Sep |
St Albans |
v |
Watford Town |
12 Sep |
Redbourn |
v |
Chorleywood |
12 Sep |
Knebworth Park |
v |
Kings Langley |
12 Sep |
Berkhamsted |
v |
Bushey |
12 Sep |
Abbots Langley |
v |
Stevenage |
Division: Division Two B
18 Jul |
Allenburys & County Hall |
v |
Hoddesdon II |
18 Jul |
Hertford II |
v |
Welwyn Garden City II |
18 Jul |
Potters Bar II |
v |
Northchurch |
18 Jul |
Radlett II |
v |
Flitwick II |
25 Jul |
Welwyn Garden City II |
v |
Potters Bar II |
25 Jul |
Radlett II |
v |
Allenburys & County Hall |
25 Jul |
Hoddesdon II |
v |
Northwood |
25 Jul |
Northchurch |
v |
Flitwick II |
25 Jul |
Old Elizabethans |
v |
Hertford II |
01 Aug |
Northchurch |
v |
Welwyn Garden City II |
01 Aug |
Hertford II |
v |
Hoddesdon II |
01 Aug |
Flitwick II |
v |
Allenburys & County Hall |
01 Aug |
Northwood |
v |
Radlett II |
01 Aug |
Potters Bar II |
v |
Old Elizabethans |
08 Aug |
Allenburys & County Hall |
v |
Northwood |
08 Aug |
Hoddesdon II |
v |
Potters Bar II |
08 Aug |
Old Elizabethans |
v |
Northchurch |
08 Aug |
Radlett II |
v |
Hertford II |
08 Aug |
Welwyn Garden City II |
v |
Flitwick II |
15 Aug |
Flitwick II |
v |
Northwood |
15 Aug |
Hertford II |
v |
Allenburys & County Hall |
15 Aug |
Northchurch |
v |
Hoddesdon II |
15 Aug |
Potters Bar II |
v |
Radlett II |
15 Aug |
Welwyn Garden City II |
v |
Old Elizabethans |
22 Aug |
Hoddesdon II |
v |
Welwyn Garden City II |
22 Aug |
Northwood |
v |
Hertford II |
22 Aug |
Old Elizabethans |
v |
Flitwick II |
22 Aug |
Radlett II |
v |
Northchurch |
23 Aug |
Allenburys & County Hall |
v |
Potters Bar II |
29 Aug |
Flitwick II |
v |
Hertford II |
29 Aug |
Northchurch |
v |
Allenburys & County Hall |
29 Aug |
Old Elizabethans |
v |
Hoddesdon II |
29 Aug |
Potters Bar II |
v |
Northwood |
29 Aug |
Welwyn Garden City II |
v |
Radlett II |
05 Sep |
Hertford II |
v |
Potters Bar II |
05 Sep |
Hoddesdon II |
v |
Flitwick II |
05 Sep |
Northwood |
v |
Northchurch |
05 Sep |
Radlett II |
v |
Old Elizabethans |
06 Sep |
Allenburys & County Hall |
v |
Welwyn Garden City II |
12 Sep |
Welwyn Garden City II |
v |
Northwood |
12 Sep |
Old Elizabethans |
v |
Allenburys & County Hall |
12 Sep |
Northchurch |
v |
Hertford II |
12 Sep |
Hoddesdon II |
v |
Radlett II |
12 Sep |
Flitwick II |
v |
Potters Bar II |
Division: Division Three A
18 Jul |
Dunstable Town II |
v |
Letchworth Garden City II |
18 Jul |
Eversholt |
v |
Datchworth |
18 Jul |
North Enfield |
v |
Chipperfield Clarendon |
18 Jul |
Parkfield & Headstone |
v |
Potton Town |
18 Jul |
Totteridge Millhillians II |
v |
Luton Town & Indians II |
25 Jul |
Chipperfield Clarendon |
v |
Datchworth |
25 Jul |
Eversholt |
v |
Parkfield & Headstone |
25 Jul |
Letchworth Garden City II |
v |
North Enfield |
25 Jul |
Luton Town & Indians II |
v |
Dunstable Town II |
25 Jul |
Potton Town |
v |
Totteridge Millhillians II |
01 Aug |
Totteridge Millhillians II |
v |
Eversholt |
01 Aug |
North Enfield |
v |
Luton Town & Indians II |
01 Aug |
Dunstable Town II |
v |
Potton Town |
01 Aug |
Datchworth |
v |
Parkfield & Headstone |
01 Aug |
Chipperfield Clarendon |
v |
Letchworth Garden City II |
08 Aug |
Eversholt |
v |
Dunstable Town II |
08 Aug |
Letchworth Garden City II |
v |
Datchworth |
08 Aug |
Luton Town & Indians II |
v |
Chipperfield Clarendon |
08 Aug |
Parkfield & Headstone |
v |
Totteridge Millhillians II |
08 Aug |
Potton Town |
v |
North Enfield |
15 Aug |
Chipperfield Clarendon |
v |
Potton Town |
15 Aug |
Datchworth |
v |
Totteridge Millhillians II |
15 Aug |
Dunstable Town II |
v |
Parkfield & Headstone |
15 Aug |
Letchworth Garden City II |
v |
Luton Town & Indians II |
15 Aug |
North Enfield |
v |
Eversholt |
22 Aug |
Eversholt |
v |
Chipperfield Clarendon |
22 Aug |
Luton Town & Indians II |
v |
Datchworth |
22 Aug |
Parkfield & Headstone |
v |
North Enfield |
22 Aug |
Potton Town |
v |
Letchworth Garden City II |
22 Aug |
Totteridge Millhillians II |
v |
Dunstable Town II |
29 Aug |
Chipperfield Clarendon |
v |
Parkfield & Headstone |
29 Aug |
Datchworth |
v |
Dunstable Town II |
29 Aug |
Letchworth Garden City II |
v |
Eversholt |
29 Aug |
Luton Town & Indians II |
v |
Potton Town |
29 Aug |
North Enfield |
v |
Totteridge Millhillians II |
05 Sep |
Dunstable Town II |
v |
North Enfield |
05 Sep |
Eversholt |
v |
Luton Town & Indians II |
05 Sep |
Parkfield & Headstone |
v |
Letchworth Garden City II |
05 Sep |
Potton Town |
v |
Datchworth |
05 Sep |
Totteridge Millhillians II |
v |
Chipperfield Clarendon |
12 Sep |
Potton Town |
v |
Eversholt |
12 Sep |
Luton Town & Indians II |
v |
Parkfield & Headstone |
12 Sep |
Letchworth Garden City II |
v |
Totteridge Millhillians II |
12 Sep |
Datchworth |
v |
North Enfield |
12 Sep |
Chipperfield Clarendon |
v |
Dunstable Town II |
Division: Division Three B
18 Jul |
Bayford & Hertford |
v |
Reed II |
18 Jul |
Harpenden III |
v |
Cockfosters |
18 Jul |
Hemel Hempstead Town II |
v |
Southgate Adelaide |
18 Jul |
West Herts II |
v |
Lutonian |
18 Jul |
Wheathampstead |
v |
Sandridge |
25 Jul |
Cockfosters |
v |
Wheathampstead |
25 Jul |
Hemel Hempstead Town II |
v |
West Herts II |
25 Jul |
Lutonian |
v |
Bayford & Hertford |
25 Jul |
Reed II |
v |
Harpenden III |
25 Jul |
Sandridge |
v |
Southgate Adelaide |
01 Aug |
Wheathampstead |
v |
Reed II |
01 Aug |
Southgate Adelaide |
v |
West Herts II |
01 Aug |
Sandridge |
v |
Cockfosters |
01 Aug |
Harpenden III |
v |
Lutonian |
01 Aug |
Bayford & Hertford |
v |
Hemel Hempstead Town II |
08 Aug |
Cockfosters |
v |
Southgate Adelaide |
08 Aug |
Hemel Hempstead Town II |
v |
Harpenden III |
08 Aug |
Lutonian |
v |
Wheathampstead |
08 Aug |
Reed II |
v |
Sandridge |
08 Aug |
West Herts II |
v |
Bayford & Hertford |
15 Aug |
Cockfosters |
v |
Reed II |
15 Aug |
Harpenden III |
v |
West Herts II |
15 Aug |
Sandridge |
v |
Lutonian |
15 Aug |
Southgate Adelaide |
v |
Bayford & Hertford |
15 Aug |
Wheathampstead |
v |
Hemel Hempstead Town II |
22 Aug |
Bayford & Hertford |
v |
Harpenden III |
22 Aug |
Hemel Hempstead Town II |
v |
Sandridge |
22 Aug |
Lutonian |
v |
Cockfosters |
22 Aug |
Reed II |
v |
Southgate Adelaide |
22 Aug |
West Herts II |
v |
Wheathampstead |
29 Aug |
Cockfosters |
v |
Hemel Hempstead Town II |
29 Aug |
Reed II |
v |
Lutonian |
29 Aug |
Sandridge |
v |
West Herts II |
29 Aug |
Southgate Adelaide |
v |
Harpenden III |
29 Aug |
Wheathampstead |
v |
Bayford & Hertford |
05 Sep |
Bayford & Hertford |
v |
Sandridge |
05 Sep |
Harpenden III |
v |
Wheathampstead |
05 Sep |
Hemel Hempstead Town II |
v |
Reed II |
05 Sep |
Lutonian |
v |
Southgate Adelaide |
05 Sep |
West Herts II |
v |
Cockfosters |
12 Sep |
Southgate Adelaide |
v |
Wheathampstead |
12 Sep |
Sandridge |
v |
Harpenden III |
12 Sep |
Reed II |
v |
West Herts II |
12 Sep |
Lutonian |
v |
Hemel Hempstead Town II |
12 Sep |
Cockfosters |
v |
Bayford & Hertford |
Division: Division Four A
18 Jul |
Bishop's Stortford II |
v |
Hatfield & Crusaders |
18 Jul |
Langleybury II |
v |
Old Finchleians |
18 Jul |
Leverstock Green II |
v |
Old Haberdashers |
18 Jul |
Northwood Town |
v |
Watford Town II |
18 Jul |
Rickmansworth |
v |
Cheshunt Rosedale |
25 Jul |
Cheshunt Rosedale |
v |
Leverstock Green II |
25 Jul |
Hatfield & Crusaders |
v |
Langleybury II |
25 Jul |
Northwood Town |
v |
Bishop's Stortford II |
25 Jul |
Old Finchleians |
v |
Rickmansworth |
25 Jul |
Old Haberdashers |
v |
Watford Town II |
01 Aug |
Watford Town II |
v |
Bishop's Stortford II |
01 Aug |
Rickmansworth |
v |
Hatfield & Crusaders |
01 Aug |
Old Haberdashers |
v |
Cheshunt Rosedale |
01 Aug |
Leverstock Green II |
v |
Old Finchleians |
01 Aug |
Langleybury II |
v |
Northwood Town |
08 Aug |
Bishop's Stortford II |
v |
Langleybury II |
08 Aug |
Cheshunt Rosedale |
v |
Watford Town II |
08 Aug |
Hatfield & Crusaders |
v |
Leverstock Green II |
08 Aug |
Northwood Town |
v |
Rickmansworth |
08 Aug |
Old Finchleians |
v |
Old Haberdashers |
15 Aug |
Cheshunt Rosedale |
v |
Old Finchleians |
15 Aug |
Leverstock Green II |
v |
Northwood Town |
15 Aug |
Old Haberdashers |
v |
Hatfield & Crusaders |
15 Aug |
Rickmansworth |
v |
Bishop's Stortford II |
15 Aug |
Watford Town II |
v |
Langleybury II |
22 Aug |
Bishop's Stortford II |
v |
Leverstock Green II |
22 Aug |
Hatfield & Crusaders |
v |
Cheshunt Rosedale |
22 Aug |
Langleybury II |
v |
Rickmansworth |
22 Aug |
Northwood Town |
v |
Old Haberdashers |
22 Aug |
Old Finchleians |
v |
Watford Town II |
29 Aug |
Cheshunt Rosedale |
v |
Northwood Town |
29 Aug |
Leverstock Green II |
v |
Langleybury II |
29 Aug |
Old Finchleians |
v |
Hatfield & Crusaders |
29 Aug |
Old Haberdashers |
v |
Bishop's Stortford II |
29 Aug |
Watford Town II |
v |
Rickmansworth |
05 Sep |
Bishop's Stortford II |
v |
Cheshunt Rosedale |
05 Sep |
Hatfield & Crusaders |
v |
Watford Town II |
05 Sep |
Langleybury II |
v |
Old Haberdashers |
05 Sep |
Northwood Town |
v |
Old Finchleians |
05 Sep |
Rickmansworth |
v |
Leverstock Green II |
12 Sep |
Watford Town II |
v |
Leverstock Green II |
12 Sep |
Old Haberdashers |
v |
Rickmansworth |
12 Sep |
Old Finchleians |
v |
Bishop's Stortford II |
12 Sep |
Hatfield & Crusaders |
v |
Northwood Town |
12 Sep |
Cheshunt Rosedale |
v |
Langleybury II |
Division: Division Four B
18 Jul |
Flamstead |
v |
Holtwhites Trinibis II |
18 Jul |
Hatfield Hyde |
v |
Chorleywood II |
18 Jul |
Hitchin II |
v |
Ampthill Town II |
18 Jul |
London Colney |
v |
Stevenage II |
18 Jul |
Northampton Exiles |
v |
Shenley Village II |
25 Jul |
Chorleywood II |
v |
Northampton Exiles |
25 Jul |
Hitchin II |
v |
London Colney |
25 Jul |
Holtwhites Trinibis II |
v |
Hatfield Hyde |
25 Jul |
Shenley Village II |
v |
Ampthill Town II |
25 Jul |
Stevenage II |
v |
Flamstead |
01 Aug |
Shenley Village II |
v |
Chorleywood II |
01 Aug |
Northampton Exiles |
v |
Holtwhites Trinibis II |
01 Aug |
Hatfield Hyde |
v |
Stevenage II |
01 Aug |
Flamstead |
v |
Hitchin II |
01 Aug |
Ampthill Town II |
v |
London Colney |
08 Aug |
Chorleywood II |
v |
Ampthill Town II |
08 Aug |
Hitchin II |
v |
Hatfield Hyde |
08 Aug |
Holtwhites Trinibis II |
v |
Shenley Village II |
08 Aug |
London Colney |
v |
Flamstead |
08 Aug |
Stevenage II |
v |
Northampton Exiles |
15 Aug |
Ampthill Town II |
v |
Flamstead |
15 Aug |
Chorleywood II |
v |
Holtwhites Trinibis II |
15 Aug |
Hatfield Hyde |
v |
London Colney |
15 Aug |
Northampton Exiles |
v |
Hitchin II |
15 Aug |
Shenley Village II |
v |
Stevenage II |
22 Aug |
Flamstead |
v |
Hatfield Hyde |
22 Aug |
Hitchin II |
v |
Shenley Village II |
22 Aug |
Holtwhites Trinibis II |
v |
Ampthill Town II |
22 Aug |
London Colney |
v |
Northampton Exiles |
22 Aug |
Stevenage II |
v |
Chorleywood II |
29 Aug |
Ampthill Town II |
v |
Hatfield Hyde |
29 Aug |
Chorleywood II |
v |
Hitchin II |
29 Aug |
Holtwhites Trinibis II |
v |
Stevenage II |
29 Aug |
Northampton Exiles |
v |
Flamstead |
29 Aug |
Shenley Village II |
v |
London Colney |
05 Sep |
Flamstead |
v |
Shenley Village II |
05 Sep |
Hatfield Hyde |
v |
Northampton Exiles |
05 Sep |
Hitchin II |
v |
Holtwhites Trinibis II |
05 Sep |
London Colney |
v |
Chorleywood II |
05 Sep |
Stevenage II |
v |
Ampthill Town II |
12 Sep |
Stevenage II |
v |
Hitchin II |
12 Sep |
Shenley Village II |
v |
Hatfield Hyde |
12 Sep |
Holtwhites Trinibis II |
v |
London Colney |
12 Sep |
Chorleywood II |
v |
Flamstead |
12 Sep |
Ampthill Town II |
v |
Northampton Exiles |
Division: Division Five A
18 Jul |
Ickleford II |
v |
Frogmore |
18 Jul |
Knebworth Park II |
v |
Bentley Heath |
18 Jul |
Old Camdenians |
v |
North Mymms II |
18 Jul |
Radlett III |
v |
Hertford III |
18 Jul |
St Albans II |
v |
Tewin |
25 Jul |
Bentley Heath |
v |
St Albans II |
25 Jul |
Frogmore |
v |
Knebworth Park II |
25 Jul |
Hertford III |
v |
Ickleford II |
25 Jul |
Old Camdenians |
v |
Radlett III |
25 Jul |
Tewin |
v |
North Mymms II |
01 Aug |
Tewin |
v |
Bentley Heath |
01 Aug |
St Albans II |
v |
Frogmore |
01 Aug |
North Mymms II |
v |
Radlett III |
01 Aug |
Knebworth Park II |
v |
Hertford III |
01 Aug |
Ickleford II |
v |
Old Camdenians |
08 Aug |
Bentley Heath |
v |
North Mymms II |
08 Aug |
Frogmore |
v |
Tewin |
08 Aug |
Hertford III |
v |
St Albans II |
08 Aug |
Ickleford II |
v |
Radlett III |
08 Aug |
Old Camdenians |
v |
Knebworth Park II |
15 Aug |
Bentley Heath |
v |
Frogmore |
15 Aug |
Knebworth Park II |
v |
Radlett III |
15 Aug |
North Mymms II |
v |
Ickleford II |
15 Aug |
St Albans II |
v |
Old Camdenians |
15 Aug |
Tewin |
v |
Hertford III |
22 Aug |
Frogmore |
v |
North Mymms II |
22 Aug |
Hertford III |
v |
Bentley Heath |
22 Aug |
Ickleford II |
v |
Knebworth Park II |
22 Aug |
Old Camdenians |
v |
Tewin |
22 Aug |
Radlett III |
v |
St Albans II |
29 Aug |
Bentley Heath |
v |
Old Camdenians |
29 Aug |
Frogmore |
v |
Hertford III |
29 Aug |
North Mymms II |
v |
Knebworth Park II |
29 Aug |
St Albans II |
v |
Ickleford II |
29 Aug |
Tewin |
v |
Radlett III |
05 Sep |
Hertford III |
v |
North Mymms II |
05 Sep |
Ickleford II |
v |
Tewin |
05 Sep |
Knebworth Park II |
v |
St Albans II |
05 Sep |
Old Camdenians |
v |
Frogmore |
05 Sep |
Radlett III |
v |
Bentley Heath |
12 Sep |
Tewin |
v |
Knebworth Park II |
12 Sep |
North Mymms II |
v |
St Albans II |
12 Sep |
Hertford III |
v |
Old Camdenians |
12 Sep |
Frogmore |
v |
Radlett III |
12 Sep |
Bentley Heath |
v |
Ickleford II |
Division: Division Five B
18 Jul |
Baldock |
v |
Broxbourne II |
18 Jul |
Mill Hill Village |
v |
Boxmoor |
18 Jul |
Redbourn II |
v |
Hertingfordbury |
18 Jul |
Sawbridgeworth II |
v |
Old Albanians II |
19 Jul |
Welwyn Garden City III |
v |
Luton Town & Indians III |
25 Jul |
Boxmoor |
v |
Luton Town & Indians III |
25 Jul |
Broxbourne II |
v |
Redbourn II |
25 Jul |
Hertingfordbury |
v |
Sawbridgeworth II |
26 Jul |
Welwyn Garden City III |
v |
Baldock |
26 Jul |
Old Albanians II |
v |
Mill Hill Village |
01 Aug |
Sawbridgeworth II |
v |
Broxbourne II |
01 Aug |
Redbourn II |
v |
Welwyn Garden City III |
01 Aug |
Mill Hill Village |
v |
Hertingfordbury |
01 Aug |
Boxmoor |
v |
Old Albanians II |
02 Aug |
Luton Town & Indians III |
v |
Baldock |
08 Aug |
Baldock |
v |
Redbourn II |
08 Aug |
Broxbourne II |
v |
Mill Hill Village |
08 Aug |
Hertingfordbury |
v |
Boxmoor |
08 Aug |
Old Albanians II |
v |
Luton Town & Indians III |
08 Aug |
Welwyn Garden City III |
v |
Sawbridgeworth II |
15 Aug |
Boxmoor |
v |
Broxbourne II |
15 Aug |
Luton Town & Indians III |
v |
Redbourn II |
15 Aug |
Mill Hill Village |
v |
Welwyn Garden City III |
15 Aug |
Old Albanians II |
v |
Hertingfordbury |
15 Aug |
Sawbridgeworth II |
v |
Baldock |
22 Aug |
Baldock |
v |
Mill Hill Village |
22 Aug |
Broxbourne II |
v |
Old Albanians II |
22 Aug |
Hertingfordbury |
v |
Luton Town & Indians III |
22 Aug |
Redbourn II |
v |
Sawbridgeworth II |
22 Aug |
Welwyn Garden City III |
v |
Boxmoor |
29 Aug |
Boxmoor |
v |
Baldock |
29 Aug |
Hertingfordbury |
v |
Broxbourne II |
29 Aug |
Luton Town & Indians III |
v |
Sawbridgeworth II |
29 Aug |
Mill Hill Village |
v |
Redbourn II |
29 Aug |
Old Albanians II |
v |
Welwyn Garden City III |
05 Sep |
Baldock |
v |
Old Albanians II |
05 Sep |
Broxbourne II |
v |
Luton Town & Indians III |
05 Sep |
Redbourn II |
v |
Boxmoor |
05 Sep |
Sawbridgeworth II |
v |
Mill Hill Village |
06 Sep |
Welwyn Garden City III |
v |
Hertingfordbury |
12 Sep |
Old Albanians II |
v |
Redbourn II |
12 Sep |
Luton Town & Indians III |
v |
Mill Hill Village |
12 Sep |
Hertingfordbury |
v |
Baldock |
12 Sep |
Broxbourne II |
v |
Welwyn Garden City III |
12 Sep |
Boxmoor |
v |
Sawbridgeworth II |
Division: Division Six B
18 Jul |
Abbots Langley II |
v |
Watton-at-Stone |
18 Jul |
Cheshunt Rosedale II |
v |
Rickmansworth II |
18 Jul |
Hatfield & Crusaders II |
v |
Allenburys & County Hall II |
18 Jul |
Old Elizabethans II |
v |
Potters Bar III |
18 Jul |
Potten End |
v |
Greenwood Park |
25 Jul |
Rickmansworth II |
v |
Old Elizabethans II |
25 Jul |
Abbots Langley II |
v |
Potten End |
25 Jul |
Allenburys & County Hall II |
v |
Watton-at-Stone |
25 Jul |
Greenwood Park |
v |
Cheshunt Rosedale II |
25 Jul |
Potters Bar III |
v |
Hatfield & Crusaders II |
01 Aug |
Watton-at-Stone |
v |
Potten End |
01 Aug |
Old Elizabethans II |
v |
Greenwood Park |
01 Aug |
Hatfield & Crusaders II |
v |
Rickmansworth II |
01 Aug |
Cheshunt Rosedale II |
v |
Abbots Langley II |
02 Aug |
Allenburys & County Hall II |
v |
Potters Bar III |
08 Aug |
Abbots Langley II |
v |
Old Elizabethans II |
08 Aug |
Greenwood Park |
v |
Hatfield & Crusaders II |
08 Aug |
Potten End |
v |
Cheshunt Rosedale II |
08 Aug |
Potters Bar III |
v |
Watton-at-Stone |
08 Aug |
Rickmansworth II |
v |
Allenburys & County Hall II |
15 Aug |
Allenburys & County Hall II |
v |
Greenwood Park |
15 Aug |
Hatfield & Crusaders II |
v |
Abbots Langley II |
15 Aug |
Old Elizabethans II |
v |
Potten End |
15 Aug |
Potters Bar III |
v |
Rickmansworth II |
15 Aug |
Watton-at-Stone |
v |
Cheshunt Rosedale II |
22 Aug |
Abbots Langley II |
v |
Allenburys & County Hall II |
22 Aug |
Cheshunt Rosedale II |
v |
Old Elizabethans II |
22 Aug |
Greenwood Park |
v |
Potters Bar III |
22 Aug |
Potten End |
v |
Hatfield & Crusaders II |
22 Aug |
Rickmansworth II |
v |
Watton-at-Stone |
29 Aug |
Allenburys & County Hall II |
v |
Potten End |
29 Aug |
Hatfield & Crusaders II |
v |
Cheshunt Rosedale II |
29 Aug |
Potters Bar III |
v |
Abbots Langley II |
29 Aug |
Rickmansworth II |
v |
Greenwood Park |
29 Aug |
Watton-at-Stone |
v |
Old Elizabethans II |
05 Sep |
Abbots Langley II |
v |
Rickmansworth II |
05 Sep |
Cheshunt Rosedale II |
v |
Allenburys & County Hall II |
05 Sep |
Greenwood Park |
v |
Watton-at-Stone |
05 Sep |
Old Elizabethans II |
v |
Hatfield & Crusaders II |
05 Sep |
Potten End |
v |
Potters Bar III |
12 Sep |
Watton-at-Stone |
v |
Hatfield & Crusaders II |
12 Sep |
Rickmansworth II |
v |
Potten End |
12 Sep |
Potters Bar III |
v |
Cheshunt Rosedale II |
12 Sep |
Old Elizabethans II |
v |
Allenburys & County Hall II |
12 Sep |
Greenwood Park |
v |
Abbots Langley II |
Division: Division Ten A
18 Jul |
Northwood III |
v |
Reed III |
18 Jul |
Pinner II |
v |
Letchworth Garden City IV |
18 Jul |
Holtwhites Trinibis III |
v |
Rickmansworth III |
18 Jul |
Harpenden V |
v |
West Herts IV |
18 Jul |
Old Haberdashers II |
v |
Bamville |
25 Jul |
Reed III |
v |
Harpenden V |
25 Jul |
Bamville |
v |
Northwood III |
25 Jul |
Pinner II |
v |
Old Haberdashers II |
25 Jul |
West Herts IV |
v |
Holtwhites Trinibis III |
25 Jul |
Rickmansworth III |
v |
Letchworth Garden City IV |
01 Aug |
Rickmansworth III |
v |
West Herts IV |
01 Aug |
Northwood III |
v |
Pinner II |
01 Aug |
Holtwhites Trinibis III |
v |
Reed III |
01 Aug |
Letchworth Garden City IV |
v |
Old Haberdashers II |
01 Aug |
Harpenden V |
v |
Bamville |
08 Aug |
Pinner II |
v |
Harpenden V |
08 Aug |
West Herts IV |
v |
Letchworth Garden City IV |
08 Aug |
Reed III |
v |
Rickmansworth III |
08 Aug |
Bamville |
v |
Holtwhites Trinibis III |
08 Aug |
Old Haberdashers II |
v |
Northwood III |
15 Aug |
West Herts IV |
v |
Reed III |
15 Aug |
Letchworth Garden City IV |
v |
Northwood III |
15 Aug |
Rickmansworth III |
v |
Bamville |
15 Aug |
Harpenden V |
v |
Old Haberdashers II |
15 Aug |
Holtwhites Trinibis III |
v |
Pinner II |
22 Aug |
Bamville |
v |
West Herts IV |
22 Aug |
Reed III |
v |
Letchworth Garden City IV |
22 Aug |
Rickmansworth III |
v |
Pinner II |
22 Aug |
Northwood III |
v |
Harpenden V |
22 Aug |
Old Haberdashers II |
v |
Holtwhites Trinibis III |
29 Aug |
Rickmansworth III |
v |
Old Haberdashers II |
29 Aug |
Letchworth Garden City IV |
v |
Harpenden V |
29 Aug |
Reed III |
v |
Bamville |
29 Aug |
West Herts IV |
v |
Pinner II |
29 Aug |
Holtwhites Trinibis III |
v |
Northwood III |
05 Sep |
Harpenden V |
v |
Holtwhites Trinibis III |
05 Sep |
Pinner II |
v |
Reed III |
05 Sep |
Bamville |
v |
Letchworth Garden City IV |
05 Sep |
Northwood III |
v |
Rickmansworth III |
05 Sep |
West Herts IV |
v |
Old Haberdashers II |
12 Sep |
Reed III |
v |
Old Haberdashers II |
12 Sep |
Letchworth Garden City IV |
v |
Holtwhites Trinibis III |
12 Sep |
West Herts IV |
v |
Northwood III |
12 Sep |
Rickmansworth III |
v |
Harpenden V |
12 Sep |
Bamville |
v |
Pinner II |
Division: Division Ten B
18 Jul |
Chorleywood III |
v |
Mill Hill Village III |
18 Jul |
Letchmore |
v |
Flamstead II |
18 Jul |
Hoddesdon IV |
v |
North Enfield II |
18 Jul |
Old Elizabethans III |
v |
Parkfield & Headstone II |
18 Jul |
Preston IV |
v |
Northampton Exiles III |
25 Jul |
Flamstead II |
v |
Old Elizabethans III |
25 Jul |
Mill Hill Village III |
v |
Letchmore |
25 Jul |
Preston IV |
v |
Hoddesdon IV |
25 Jul |
Parkfield & Headstone II |
v |
Northampton Exiles III |
25 Jul |
North Enfield II |
v |
Chorleywood III |
01 Aug |
Chorleywood III |
v |
Preston IV |
01 Aug |
Parkfield & Headstone II |
v |
Flamstead II |
01 Aug |
Old Elizabethans III |
v |
Mill Hill Village III |
01 Aug |
Letchmore |
v |
North Enfield II |
02 Aug |
Northampton Exiles III |
v |
Hoddesdon IV |
08 Aug |
Hoddesdon IV |
v |
Chorleywood III |
08 Aug |
Flamstead II |
v |
Northampton Exiles III |
08 Aug |
Mill Hill Village III |
v |
Parkfield & Headstone II |
08 Aug |
North Enfield II |
v |
Old Elizabethans III |
08 Aug |
Preston IV |
v |
Letchmore |
15 Aug |
Letchmore |
v |
Hoddesdon IV |
15 Aug |
Flamstead II |
v |
Mill Hill Village III |
15 Aug |
Parkfield & Headstone II |
v |
North Enfield II |
15 Aug |
Old Elizabethans III |
v |
Preston IV |
16 Aug |
Northampton Exiles III |
v |
Chorleywood III |
22 Aug |
Hoddesdon IV |
v |
Old Elizabethans III |
22 Aug |
Preston IV |
v |
Parkfield & Headstone II |
22 Aug |
Northampton Exiles III |
v |
Mill Hill Village III |
22 Aug |
North Enfield II |
v |
Flamstead II |
22 Aug |
Chorleywood III |
v |
Letchmore |
29 Aug |
Flamstead II |
v |
Preston IV |
29 Aug |
Mill Hill Village III |
v |
North Enfield II |
29 Aug |
Northampton Exiles III |
v |
Letchmore |
29 Aug |
Parkfield & Headstone II |
v |
Hoddesdon IV |
29 Aug |
Old Elizabethans III |
v |
Chorleywood III |
05 Sep |
Preston IV |
v |
Mill Hill Village III |
05 Sep |
North Enfield II |
v |
Northampton Exiles III |
05 Sep |
Letchmore |
v |
Old Elizabethans III |
05 Sep |
Chorleywood III |
v |
Parkfield & Headstone II |
06 Sep |
Hoddesdon IV |
v |
Flamstead II |
12 Sep |
Parkfield & Headstone II |
v |
Letchmore |
12 Sep |
Northampton Exiles III |
v |
Old Elizabethans III |
12 Sep |
North Enfield II |
v |
Preston IV |
12 Sep |
Mill Hill Village III |
v |
Hoddesdon IV |
12 Sep |
Flamstead II |
v |
Chorleywood III |
Division: Regional Division A East
18 Jul |
Stevenage V |
v |
Ickleford III |
18 Jul |
Potters Bar IV |
v |
Hitchin IV |
18 Jul |
Hertingfordbury II |
v |
St Margaretsbury III |
18 Jul |
Broxbourne III |
v |
Datchworth III |
18 Jul |
Tewin II |
v |
Cockfosters III |
25 Jul |
Broxbourne III |
v |
Tewin II |
25 Jul |
St Margaretsbury III |
v |
Stevenage V |
25 Jul |
Ickleford III |
v |
Datchworth III |
25 Jul |
Hitchin IV |
v |
Hertingfordbury II |
25 Jul |
Cockfosters III |
v |
Potters Bar IV |
01 Aug |
Datchworth III |
v |
Tewin II |
01 Aug |
Hertingfordbury II |
v |
Cockfosters III |
01 Aug |
Ickleford III |
v |
St Margaretsbury III |
01 Aug |
Potters Bar IV |
v |
Broxbourne III |
01 Aug |
Stevenage V |
v |
Hitchin IV |
08 Aug |
Hitchin IV |
v |
Ickleford III |
08 Aug |
Broxbourne III |
v |
Hertingfordbury II |
08 Aug |
Cockfosters III |
v |
Stevenage V |
08 Aug |
St Margaretsbury III |
v |
Datchworth III |
08 Aug |
Tewin II |
v |
Potters Bar IV |
15 Aug |
Datchworth III |
v |
Potters Bar IV |
15 Aug |
Hertingfordbury II |
v |
Tewin II |
15 Aug |
Ickleford III |
v |
Cockfosters III |
15 Aug |
St Margaretsbury III |
v |
Hitchin IV |
15 Aug |
Stevenage V |
v |
Broxbourne III |
22 Aug |
Broxbourne III |
v |
Ickleford III |
22 Aug |
Cockfosters III |
v |
St Margaretsbury III |
22 Aug |
Hitchin IV |
v |
Datchworth III |
22 Aug |
Potters Bar IV |
v |
Hertingfordbury II |
22 Aug |
Tewin II |
v |
Stevenage V |
29 Aug |
Stevenage V |
v |
Potters Bar IV |
29 Aug |
St Margaretsbury III |
v |
Broxbourne III |
29 Aug |
Ickleford III |
v |
Tewin II |
29 Aug |
Hitchin IV |
v |
Cockfosters III |
29 Aug |
Datchworth III |
v |
Hertingfordbury II |
05 Sep |
Broxbourne III |
v |
Hitchin IV |
05 Sep |
Cockfosters III |
v |
Datchworth III |
05 Sep |
Hertingfordbury II |
v |
Stevenage V |
05 Sep |
Ickleford III |
v |
Potters Bar IV |
05 Sep |
Tewin II |
v |
St Margaretsbury III |
12 Sep |
Ickleford III |
v |
Hertingfordbury II |
12 Sep |
Datchworth III |
v |
Stevenage V |
12 Sep |
St Margaretsbury III |
v |
Potters Bar IV |
12 Sep |
Hitchin IV |
v |
Tewin II |
12 Sep |
Cockfosters III |
v |
Broxbourne III |
Division: Regional Division A West
18 Jul |
Abbots Langley III |
v |
Potten End II |
18 Jul |
Shenley Village IV |
v |
Markyate |
18 Jul |
St Albans IV |
v |
Boxmoor III |
18 Jul |
Watford Town IV |
v |
Berkhamsted III |
19 Jul |
Old Albanians IV |
v |
Harpenden VI |
25 Jul |
Berkhamsted III |
v |
Abbots Langley III |
25 Jul |
Boxmoor III |
v |
Old Albanians IV |
25 Jul |
Harpenden VI |
v |
Watford Town IV |
25 Jul |
Potten End II |
v |
Markyate |
25 Jul |
Shenley Village IV |
v |
St Albans IV |
01 Aug |
Watford Town IV |
v |
Boxmoor III |
01 Aug |
Potten End II |
v |
Berkhamsted III |
01 Aug |
Old Albanians IV |
v |
Shenley Village IV |
01 Aug |
Markyate |
v |
St Albans IV |
01 Aug |
Abbots Langley III |
v |
Harpenden VI |
08 Aug |
Berkhamsted III |
v |
Markyate |
08 Aug |
Boxmoor III |
v |
Abbots Langley III |
08 Aug |
Harpenden VI |
v |
Potten End II |
08 Aug |
Shenley Village IV |
v |
Watford Town IV |
08 Aug |
St Albans IV |
v |
Old Albanians IV |
15 Aug |
Abbots Langley III |
v |
Shenley Village IV |
15 Aug |
Berkhamsted III |
v |
Harpenden VI |
15 Aug |
Markyate |
v |
Old Albanians IV |
15 Aug |
Potten End II |
v |
Boxmoor III |
15 Aug |
Watford Town IV |
v |
St Albans IV |
22 Aug |
Boxmoor III |
v |
Berkhamsted III |
22 Aug |
Harpenden VI |
v |
Markyate |
22 Aug |
Old Albanians IV |
v |
Watford Town IV |
22 Aug |
Shenley Village IV |
v |
Potten End II |
22 Aug |
St Albans IV |
v |
Abbots Langley III |
29 Aug |
Abbots Langley III |
v |
Old Albanians IV |
29 Aug |
Berkhamsted III |
v |
Shenley Village IV |
29 Aug |
Harpenden VI |
v |
Boxmoor III |
29 Aug |
Markyate |
v |
Watford Town IV |
29 Aug |
Potten End II |
v |
St Albans IV |
05 Sep |
Markyate |
v |
Boxmoor III |
05 Sep |
Old Albanians IV |
v |
Potten End II |
05 Sep |
Shenley Village IV |
v |
Harpenden VI |
05 Sep |
St Albans IV |
v |
Berkhamsted III |
05 Sep |
Watford Town IV |
v |
Abbots Langley III |
12 Sep |
Potten End II |
v |
Watford Town IV |
12 Sep |
Markyate |
v |
Abbots Langley III |
12 Sep |
Harpenden VI |
v |
St Albans IV |
12 Sep |
Boxmoor III |
v |
Shenley Village IV |
12 Sep |
Berkhamsted III |
v |
Old Albanians IV |
Division: Regional Division B East
18 Jul |
Botany Bay II |
v |
Ware II |
18 Jul |
Hatfield Hyde III |
v |
Stevenage VI |
18 Jul |
Letchworth Garden City V |
v |
Old Owens III |
19 Jul |
Welwyn Garden City V |
v |
Little Berkhamsted II |
25 Jul |
Letchworth Garden City V |
v |
Hatfield Hyde III |
25 Jul |
Little Berkhamsted II |
v |
Botany Bay II |
25 Jul |
Stevenage VI |
v |
Welwyn Garden City V |
25 Jul |
Ware II |
v |
Hatfield & Crusaders III |
01 Aug |
Botany Bay II |
v |
Stevenage VI |
01 Aug |
Hatfield & Crusaders III |
v |
Little Berkhamsted II |
01 Aug |
Old Owens III |
v |
Hatfield Hyde III |
02 Aug |
Welwyn Garden City V |
v |
Letchworth Garden City V |
08 Aug |
Ware II |
v |
Old Owens III |
08 Aug |
Stevenage VI |
v |
Hatfield & Crusaders III |
08 Aug |
Letchworth Garden City V |
v |
Botany Bay II |
08 Aug |
Hatfield Hyde III |
v |
Welwyn Garden City V |
15 Aug |
Botany Bay II |
v |
Hatfield Hyde III |
15 Aug |
Hatfield & Crusaders III |
v |
Letchworth Garden City V |
15 Aug |
Old Owens III |
v |
Welwyn Garden City V |
15 Aug |
Ware II |
v |
Little Berkhamsted II |
22 Aug |
Hatfield Hyde III |
v |
Hatfield & Crusaders III |
22 Aug |
Little Berkhamsted II |
v |
Old Owens III |
22 Aug |
Stevenage VI |
v |
Ware II |
23 Aug |
Welwyn Garden City V |
v |
Botany Bay II |
29 Aug |
Hatfield & Crusaders III |
v |
Welwyn Garden City V |
29 Aug |
Little Berkhamsted II |
v |
Stevenage VI |
29 Aug |
Old Owens III |
v |
Botany Bay II |
29 Aug |
Ware II |
v |
Letchworth Garden City V |
05 Sep |
Botany Bay II |
v |
Hatfield & Crusaders III |
05 Sep |
Hatfield Hyde III |
v |
Ware II |
05 Sep |
Letchworth Garden City V |
v |
Little Berkhamsted II |
05 Sep |
Stevenage VI |
v |
Old Owens III |
12 Sep |
Ware II |
v |
Welwyn Garden City V |
12 Sep |
Stevenage VI |
v |
Letchworth Garden City V |
12 Sep |
Old Owens III |
v |
Hatfield & Crusaders III |
12 Sep |
Little Berkhamsted II |
v |
Hatfield Hyde III |
Division: Regional Division B West
18 Jul |
Chipperfield Clarendon III |
v |
Northwood IV |
18 Jul |
Hatch End II |
v |
Redbourn IV |
18 Jul |
Leverstock Green IV |
v |
Northwood Town III |
18 Jul |
Old Minchendenians II |
v |
Old Camdenians II |
18 Jul |
Rickmansworth IV |
v |
Wheathampstead III |
25 Jul |
Wheathampstead III |
v |
Hatch End II |
25 Jul |
Redbourn IV |
v |
Chipperfield Clarendon III |
25 Jul |
Northwood IV |
v |
Leverstock Green IV |
25 Jul |
Northwood Town III |
v |
Old Camdenians II |
25 Jul |
Old Minchendenians II |
v |
Rickmansworth IV |
01 Aug |
Northwood Town III |
v |
Northwood IV |
01 Aug |
Hatch End II |
v |
Old Minchendenians II |
01 Aug |
Chipperfield Clarendon III |
v |
Wheathampstead III |
01 Aug |
Old Camdenians II |
v |
Rickmansworth IV |
02 Aug |
Leverstock Green IV |
v |
Redbourn IV |
08 Aug |
Northwood IV |
v |
Old Camdenians II |
08 Aug |
Old Minchendenians II |
v |
Chipperfield Clarendon III |
08 Aug |
Redbourn IV |
v |
Northwood Town III |
08 Aug |
Rickmansworth IV |
v |
Hatch End II |
08 Aug |
Wheathampstead III |
v |
Leverstock Green IV |
15 Aug |
Chipperfield Clarendon III |
v |
Rickmansworth IV |
15 Aug |
Leverstock Green IV |
v |
Old Minchendenians II |
15 Aug |
Northwood IV |
v |
Redbourn IV |
15 Aug |
Northwood Town III |
v |
Wheathampstead III |
15 Aug |
Old Camdenians II |
v |
Hatch End II |
22 Aug |
Hatch End II |
v |
Chipperfield Clarendon III |
22 Aug |
Old Minchendenians II |
v |
Northwood Town III |
22 Aug |
Redbourn IV |
v |
Old Camdenians II |
22 Aug |
Rickmansworth IV |
v |
Leverstock Green IV |
22 Aug |
Wheathampstead III |
v |
Northwood IV |
29 Aug |
Northwood IV |
v |
Old Minchendenians II |
29 Aug |
Northwood Town III |
v |
Rickmansworth IV |
29 Aug |
Old Camdenians II |
v |
Chipperfield Clarendon III |
29 Aug |
Redbourn IV |
v |
Wheathampstead III |
30 Aug |
Leverstock Green IV |
v |
Hatch End II |
05 Sep |
Chipperfield Clarendon III |
v |
Leverstock Green IV |
05 Sep |
Hatch End II |
v |
Northwood Town III |
05 Sep |
Old Minchendenians II |
v |
Redbourn IV |
05 Sep |
Rickmansworth IV |
v |
Northwood IV |
05 Sep |
Wheathampstead III |
v |
Old Camdenians II |
12 Sep |
Wheathampstead III |
v |
Old Minchendenians II |
12 Sep |
Redbourn IV |
v |
Rickmansworth IV |
12 Sep |
Old Camdenians II |
v |
Leverstock Green IV |
12 Sep |
Northwood Town III |
v |
Chipperfield Clarendon III |
12 Sep |
Northwood IV |
v |
Hatch End II |
Division: Regional Division C East
18 Jul |
Datchworth IV |
v |
Baldock III |
18 Jul |
Hoddesdon V |
v |
Hatfield Hyde IV |
18 Jul |
Knebworth Park IV |
v |
Edmonton |
18 Jul |
Tye Green |
v |
Hitchin V |
25 Jul |
Datchworth IV |
v |
Tye Green |
25 Jul |
Edmonton |
v |
Hoddesdon V |
25 Jul |
Hatfield Hyde IV |
v |
Baldock III |
25 Jul |
Hitchin V |
v |
Knebworth Park IV |
01 Aug |
Baldock III |
v |
Edmonton |
01 Aug |
Hatfield Hyde IV |
v |
Tye Green |
01 Aug |
Hoddesdon V |
v |
Hitchin V |
01 Aug |
Knebworth Park IV |
v |
Datchworth IV |
08 Aug |
Tye Green |
v |
Knebworth Park IV |
08 Aug |
Hitchin V |
v |
Baldock III |
08 Aug |
Edmonton |
v |
Hatfield Hyde IV |
08 Aug |
Datchworth IV |
v |
Hoddesdon V |
15 Aug |
Hitchin V |
v |
Datchworth IV |
15 Aug |
Hatfield Hyde IV |
v |
Knebworth Park IV |
15 Aug |
Baldock III |
v |
Hoddesdon V |
22 Aug |
Edmonton |
v |
Tye Green |
Division: Regional Division C West
18 Jul |
Berkhamsted IV |
v |
Chorleywood IV |
18 Jul |
Kings Langley III |
v |
Watford Town V |
18 Jul |
North Mymms III |
v |
West Herts V |
18 Jul |
Southgate Adelaide III |
v |
Bushey IV |
25 Jul |
Chorleywood IV |
v |
Kings Langley III |
25 Jul |
Southgate Adelaide III |
v |
North Mymms III |
25 Jul |
Watford Town V |
v |
Bushey IV |
25 Jul |
West Herts V |
v |
Berkhamsted IV |
01 Aug |
Watford Town V |
v |
North Mymms III |
01 Aug |
Berkhamsted IV |
v |
Southgate Adelaide III |
01 Aug |
Bushey IV |
v |
Chorleywood IV |
01 Aug |
Kings Langley III |
v |
West Herts V |
08 Aug |
West Herts V |
v |
Bushey IV |
08 Aug |
Southgate Adelaide III |
v |
Kings Langley III |
08 Aug |
North Mymms III |
v |
Berkhamsted IV |
08 Aug |
Chorleywood IV |
v |
Watford Town V |
15 Aug |
West Herts V |
v |
Southgate Adelaide III |
15 Aug |
Watford Town V |
v |
Berkhamsted IV |
15 Aug |
Chorleywood IV |
v |
North Mymms III |
15 Aug |
Bushey IV |
v |
Kings Langley III |
22 Aug |
Watford Town V |
v |
Berkhamsted IV |