Missing Facilities

Facilities marks have not been entered for the following matches. Would the AWAY TEAM please ensure that these are entered or a fine will be imposed.

Premier and Championship facilities are marked by the umpires so not compulsary to complete online.

Division: Division One

21 Aug Old Albanian v Leverstock Green
04 Sep Ampthill Town v Leverstock Green

Division: Division Two B

08 May Radlett II v Hoddesdon II
22 May Old Elizabethans v Hoddesdon II
17 Jul Hertford II v Hoddesdon II
04 Sep Welwyn Garden City II v Flitwick II

Division: Division Three A

08 May Eversholt v Letchworth Garden City II
15 May Dunstable II v Parkfield & Headstone
05 Jun Eversholt v Dunstable II
05 Jun Luton Town & Indians II v Parkfield & Headstone
19 Jun Eversholt v Parkfield & Headstone
03 Jul Letchworth Garden City II v Dunstable II
03 Jul Datchworth v Parkfield & Headstone
10 Jul North Enfield v Parkfield & Headstone
17 Jul Parkfield & Headstone v Dunstable II
24 Jul Potton Town v Parkfield & Headstone
31 Jul Letchworth Garden City II v Parkfield & Headstone
31 Jul Chipperfield Clarendon v Dunstable II
14 Aug Chipperfield Clarendon v Parkfield & Headstone
14 Aug Totteridge Millhillians II v Dunstable II
21 Aug Potton Town v Totteridge Millhillians II
21 Aug Luton Town & Indians II v Chipperfield Clarendon
21 Aug Parkfield & Headstone v Eversholt
28 Aug Letchworth Garden City II v Chipperfield Clarendon
28 Aug North Enfield v Dunstable II
28 Aug Totteridge Millhillians II v Parkfield & Headstone
04 Sep Parkfield & Headstone v Datchworth
04 Sep Potton Town v North Enfield
04 Sep Eversholt v Chipperfield Clarendon
04 Sep Luton Town & Indians II v Totteridge Millhillians II

Division: Division Three B

08 May Lutonian v Harpenden III
08 May Wheathampstead v Bayford & Hertford
22 May Cockfosters v Harpenden III
22 May Reed II v Bayford & Hertford
05 Jun Hemel Hempstead Town II v Harpenden III
19 Jun Sandridge v Harpenden III
26 Jun West Herts II v Harpenden III
17 Jul Cockfosters v Bayford & Hertford
17 Jul Wheathampstead v Harpenden III
24 Jul Harpenden III v Cockfosters
31 Jul Reed II v Harpenden III
31 Jul Hemel Hempstead Town II v Bayford & Hertford
07 Aug Southgate Adelaide v Cockfosters
14 Aug Bayford & Hertford v Harpenden III
21 Aug Wheathampstead v Cockfosters
28 Aug Sandridge v Cockfosters
28 Aug Reed II v Wheathampstead
04 Sep Lutonian v Bayford & Hertford
04 Sep Southgate Adelaide v Harpenden III

Division: Division Four A

08 May Hatfield & Crusaders v Leverstock Green II
08 May Old Haberdashers v Old Finchleians
15 May Rickmansworth v Cheshunt Rosedale
22 May Cheshunt Rosedale v Leverstock Green II
22 May Northwood Town v Old Finchleians
22 May Watford Town II v Langleybury II
29 May Langleybury II v Old Finchleians
05 Jun Northwood Town v Langleybury II
05 Jun Old Haberdashers v Hatfield & Crusaders
05 Jun Watford Town II v Leverstock Green II
12 Jun Leverstock Green II v Old Finchleians
19 Jun Langleybury II v Leverstock Green II
19 Jun Old Finchleians v Hatfield & Crusaders
26 Jun Bishop's Stortford II v Old Finchleians
26 Jun Hatfield & Crusaders v Langleybury II
03 Jul Rickmansworth v Hatfield & Crusaders
03 Jul Northwood Town v Leverstock Green II
10 Jul Leverstock Green II v Hatfield & Crusaders
17 Jul Bishop's Stortford II v Leverstock Green II
17 Jul Old Haberdashers v Langleybury II
17 Jul Watford Town II v Old Finchleians
31 Jul Old Finchleians v Langleybury II
31 Jul Old Haberdashers v Leverstock Green II
31 Jul Cheshunt Rosedale v Hatfield & Crusaders
07 Aug Rickmansworth v Old Finchleians
14 Aug Old Finchleians v Leverstock Green II
14 Aug Watford Town II v Hatfield & Crusaders
21 Aug Hatfield & Crusaders v Old Finchleians
21 Aug Leverstock Green II v Langleybury II
21 Aug Rickmansworth v Northwood Town
28 Aug Langleybury II v Hatfield & Crusaders
28 Aug Rickmansworth v Leverstock Green II
04 Sep Bishop's Stortford II v Langleybury II
04 Sep Cheshunt Rosedale v Old Finchleians
04 Sep Leverstock Green II v Northwood Town

Division: Division Four B

21 Aug Chorleywood II v London Colney
21 Aug Shenley Village II v Hatfield Hyde
04 Sep Chorleywood II v Stevenage II
04 Sep Holtwhites Trinibis II v Hatfield Hyde
04 Sep Northampton Exiles v London Colney

Division: Division Five A

15 May Radlett III v Tewin
19 Jun Old Camdenians v Hertford III
26 Jun Ickleford II v Radlett III
07 Aug North Mymms II v Frogmore
14 Aug Old Camdenians v Frogmore
21 Aug Knebworth Park II v Radlett III
28 Aug Bentley Heath v Frogmore
04 Sep Ickleford II v Hertford III
04 Sep North Mymms II v Radlett III

Division: Division Five B

15 May Luton Town & Indians III v Sawbridgeworth II
29 May Sawbridgeworth II v Redbourn II
05 Jun Baldock v Sawbridgeworth II
19 Jun Broxbourne II v Sawbridgeworth II
26 Jun Boxmoor v Redbourn II
03 Jul Mill Hill Village v Sawbridgeworth II
17 Jul Broxbourne II v Old Albanian II
17 Jul Hertingfordbury v Redbourn II
07 Aug Mill Hill Village v Redbourn II
21 Aug Welwyn Garden City III v Redbourn II
28 Aug Old Albanian II v Sawbridgeworth II
28 Aug Broxbourne II v Baldock
04 Sep Luton Town & Indians III v Redbourn II

Division: Division Six A

08 May Berkhamsted II v Letchworth Garden City III
08 May Northwood II v Clifton
08 May Old Finchleians II v Bushey II
15 May Letchworth Garden City III v Old Finchleians II
22 May Preston II v Bushey II
22 May Radlett IV v Letchworth Garden City III
05 Jun Northwood II v Letchworth Garden City III
05 Jun Old Cholmeleians v Bushey II
05 Jun Radlett IV v Old Finchleians II
19 Jun Northwood II v Old Finchleians II
19 Jun Clifton v Bushey II
19 Jun Hemel Hempstead Town III v Letchworth Garden City III
26 Jun Letchworth Garden City III v Bushey II
03 Jul Clifton v Letchworth Garden City III
03 Jul Hemel Hempstead Town III v Old Finchleians II
03 Jul Old Cholmeleians v Radlett IV
10 Jul Bushey II v Old Finchleians II
17 Jul Old Finchleians II v Letchworth Garden City III
17 Jul Radlett IV v Bushey II
24 Jul Berkhamsted II v Old Finchleians II
31 Jul Preston II v Letchworth Garden City III
31 Jul Clifton v Old Finchleians II
31 Jul Northwood II v Bushey II
07 Aug Old Finchleians II v Radlett IV
14 Aug Preston II v Old Finchleians II
14 Aug Clifton v Radlett IV
14 Aug Hemel Hempstead Town III v Bushey II
14 Aug Old Cholmeleians v Letchworth Garden City III
21 Aug Bushey II v Clifton
28 Aug Bushey II v Letchworth Garden City III
28 Aug Northwood II v Radlett IV
28 Aug Old Cholmeleians v Old Finchleians II
04 Sep Berkhamsted II v Bushey II

Division: Division Six B

08 May Rickmansworth II v Potters Bar III
12 Jun Abbots Langley II v Hatfield & Crusaders II
19 Jun Potters Bar III v Potten End
17 Jul Potten End v Hatfield & Crusaders II
24 Jul Potters Bar III v Hatfield & Crusaders II
07 Aug Cheshunt Rosedale II v Hatfield & Crusaders II
21 Aug Watton-at-Stone v Hatfield & Crusaders II
04 Sep Abbots Langley II v Potters Bar III
04 Sep Old Elizabethans II v Hatfield & Crusaders II

Division: Division Seven A

08 May Datchworth II v St Margaretsbury II
15 May Flitwick III v Weston
22 May Old Owens II v St Margaretsbury II
05 Jun Datchworth II v Weston
19 Jun Old Owens II v Weston
26 Jun Northwood Town II v St Margaretsbury II
03 Jul St Margaretsbury II v Weston
10 Jul Cockfosters II v Weston
17 Jul Bishop's Stortford III v St Margaretsbury II
24 Jul St Margaretsbury II v Old Owens II
24 Jul Northwood Town II v Weston
31 Jul Botany Bay v Weston
31 Jul Bishop's Stortford III v Flitwick III
07 Aug Weston v Datchworth II
14 Aug Botany Bay v Datchworth II
14 Aug Bishop's Stortford III v Weston
21 Aug Datchworth II v Bishop's Stortford III
21 Aug Flitwick III v St Margaretsbury II
28 Aug Botany Bay v Bishop's Stortford III
28 Aug Old Owens II v Datchworth II
28 Aug St Margaretsbury II v Northwood Town II
28 Aug Stevenage III v Weston
04 Sep Northwood Town II v Cockfosters II
04 Sep Bishop's Stortford III v Old Owens II
04 Sep Weston v St Margaretsbury II

Division: Division Seven B

03 Jul Southgate Adelaide II v Bovingdon
17 Jul Harpenden Dolphins v Bovingdon
17 Jul Ware v Northchurch II
31 Jul Kings Langley II v Bovingdon
07 Aug Northampton Exiles II v Northchurch II
14 Aug Northchurch II v Bovingdon
21 Aug Bovingdon v Shenley Village III
21 Aug Hatch End v Northchurch II
28 Aug Northampton Exiles II v Bovingdon
04 Sep Harpenden Dolphins v Shenley Village III
04 Sep Offley & Stopsley v Northchurch II

Division: Division Eight A

15 May St Albans III v Little Berkhamsted Sahibs
15 May Wheathampstead II v Harpenden IV
22 May Old Cholmeleians II v Little Berkhamsted Sahibs
22 May Pinner v Aldenham
29 May Aldenham v Harpenden IV
12 Jun Old Cholmeleians II v Harpenden IV
19 Jun Lutonian II v Little Berkhamsted Sahibs
03 Jul Chipperfield Clarendon II v Little Berkhamsted Sahibs
03 Jul Luton Town & Indians IV v Harpenden IV
10 Jul Lutonian II v Harpenden IV
10 Jul Aldenham v Little Berkhamsted Sahibs
24 Jul Chipperfield Clarendon II v Harpenden IV
31 Jul Pinner v Little Berkhamsted Sahibs
07 Aug Little Berkhamsted Sahibs v Harpenden IV
07 Aug Luton Town & Indians IV v Aldenham
14 Aug Luton Town & Indians IV v Little Berkhamsted Sahibs
21 Aug Pinner v Harpenden IV
28 Aug Aldenham v Chipperfield Clarendon II
28 Aug St Albans III v Harpenden IV
28 Aug Wheathampstead II v Little Berkhamsted Sahibs
04 Sep Aldenham v St Albans III
04 Sep Little Berkhamsted Sahibs v Chipperfield Clarendon II

Division: Division Eight B

15 May Redbourn III v Leverstock Green III
22 May Mill Hill Village II v Old Minchendenians
29 May Watford Town III v Leverstock Green III
05 Jun Leverstock Green III v Old Minchendenians
12 Jun Totteridge Millhillians III v Leverstock Green III
19 Jun Baldock II v Old Minchendenians
26 Jun Mill Hill Village II v Leverstock Green III
03 Jul West Herts III v Old Minchendenians
10 Jul West Herts III v Leverstock Green III
17 Jul Dunstable III v Old Minchendenians
24 Jul Baldock II v Leverstock Green III
31 Jul Old Albanian III v Old Minchendenians
07 Aug Old Minchendenians v Leverstock Green III
14 Aug Old Albanian III v Dunstable III
14 Aug Redbourn III v Old Minchendenians
21 Aug Old Minchendenians v Baldock II
21 Aug Watford Town III v West Herts III
21 Aug Dunstable III v Leverstock Green III
28 Aug Baldock II v Totteridge Millhillians III
28 Aug Redbourn III v Dunstable III
28 Aug Watford Town III v Old Minchendenians
04 Sep Old Albanian III v Leverstock Green III
04 Sep Old Minchendenians v West Herts III
04 Sep Dunstable III v Baldock II

Division: Division Nine A

17 Jul Sandridge II v Knebworth Park III
24 Jul Southgate Compton v Knebworth Park III
07 Aug Hitchin III v Knebworth Park III
21 Aug Langleybury III v Knebworth Park III
04 Sep Bentley Heath II v Knebworth Park III
04 Sep Welwyn Garden City IV v Hoddesdon III

Division: Division Nine B

08 May Bayford & Hertford II v Old Eastcotians
08 May Hertford IV v Bushey III
15 May Boxmoor II v Bayford & Hertford II
22 May Cheshunt Rosedale III v Old Eastcotians
22 May Great Gaddesden v Bushey III
29 May Old Eastcotians v Bushey III
05 Jun Great Gaddesden v Old Eastcotians
12 Jun Boxmoor II v Old Eastcotians
12 Jun London Colney II v Bushey III
26 Jun Stevenage IV v Bushey III
17 Jul Cheshunt Rosedale III v Bushey III
24 Jul Bushey III v Great Gaddesden
07 Aug Boxmoor II v Bushey III
07 Aug Stevenage IV v Bayford & Hertford II
21 Aug Preston III v Bushey III
21 Aug Stevenage IV v Cheshunt Rosedale III
21 Aug Boxmoor II v Great Gaddesden
21 Aug London Colney II v Old Eastcotians
04 Sep Stevenage IV v Old Eastcotians
04 Sep Bayford & Hertford II v Bushey III
04 Sep Hertford IV v Cheshunt Rosedale III
04 Sep London Colney II v Great Gaddesden
04 Sep Preston III v Boxmoor II

Division: Division Ten A

08 May Northwood III v Old Haberdashers II
22 May Holtwhites Trinibis III v Harpenden V
22 May Rickmansworth III v Old Haberdashers II
05 Jun Bamville v Old Haberdashers II
19 Jun Reed III v Old Haberdashers II
19 Jun Letchworth Garden City IV v Northwood III
19 Jun Pinner II v Harpenden V
26 Jun Harpenden V v Old Haberdashers II
03 Jul Pinner II v Northwood III
10 Jul Old Haberdashers II v Northwood III
17 Jul Holtwhites Trinibis III v Old Haberdashers II
24 Jul West Herts IV v Northwood III
31 Jul Letchworth Garden City IV v Old Haberdashers II
31 Jul Reed III v Northwood III
31 Jul Rickmansworth III v Harpenden V
07 Aug Harpenden V v Letchworth Garden City IV
14 Aug Bamville v Harpenden V
14 Aug Pinner II v Old Haberdashers II
14 Aug Rickmansworth III v Northwood III
21 Aug Northwood III v Letchworth Garden City IV
28 Aug Bamville v Northwood III
04 Sep West Herts IV v Old Haberdashers II
04 Sep Rickmansworth III v Letchworth Garden City IV

Division: Division Ten B

03 Jul Flamstead II v North Enfield II
10 Jul Parkfield & Headstone II v North Enfield II
24 Jul Old Elizabethans III v North Enfield II
07 Aug Hoddesdon IV v Flamstead II
07 Aug Mill Hill Village III v North Enfield II
21 Aug Northampton Exiles III v North Enfield II
28 Aug Old Elizabethans III v Hoddesdon IV
28 Aug Preston IV v North Enfield II

Division: Regional Division A East

08 May Cockfosters III v Hertingfordbury II
08 May Ickleford III v St Margaretsbury III
05 Jun Cockfosters III v St Margaretsbury III
05 Jun Hitchin IV v Potters Bar IV
12 Jun Hitchin IV v Hertingfordbury II
26 Jun Datchworth III v Hertingfordbury II
10 Jul St Margaretsbury III v Ickleford III
17 Jul Ickleford III v Hertingfordbury II
24 Jul St Margaretsbury III v Hitchin IV
24 Jul Stevenage V v Hertingfordbury II
24 Jul Tewin II v Datchworth III
07 Aug Broxbourne III v Hertingfordbury II
07 Aug Potters Bar IV v Hitchin IV
07 Aug St Margaretsbury III v Cockfosters III
14 Aug Hertingfordbury II v Hitchin IV
14 Aug Stevenage V v St Margaretsbury III
21 Aug Hitchin IV v Datchworth III
21 Aug Potters Bar IV v Cockfosters III
21 Aug Tewin II v Hertingfordbury II
28 Aug Cockfosters III v Hitchin IV
28 Aug Hertingfordbury II v Datchworth III
28 Aug Tewin II v St Margaretsbury III
04 Sep St Margaretsbury III v Hertingfordbury II

Division: Regional Division A West

08 May Boxmoor III v Old Albanian IV
08 May Harpenden VI v Potten End II
08 May Watford Town IV v Markyate & Luton Town
22 May Potten End II v Markyate & Luton Town
12 Jun Shenley Village IV v Potten End II
07 Aug Berkhamsted III v Potten End II
07 Aug Abbots Langley III v Harpenden VI
21 Aug Old Albanian IV v Potten End II
28 Aug Berkhamsted III v St Albans IV
04 Sep Abbots Langley III v Potten End II
04 Sep Shenley Village IV v Markyate & Luton Town

Division: Regional Division B East

08 May Edmonton v Old Owens III
15 May Letchworth Garden City V v Edmonton
29 May Botany Bay II v Edmonton
19 Jun Welwyn Garden City V v Edmonton
26 Jun Welwyn Garden City V v Little Berkhamsted Sahibs II
03 Jul Hatfield Hyde III v Edmonton
10 Jul Old Owens III v Edmonton
17 Jul Welwyn Garden City V v Old Owens III
24 Jul Old Owens III v Hatfield & Crusaders III
24 Jul Ware II v Edmonton
07 Aug Ware II v Hatfield & Crusaders III
07 Aug Baldock III v Edmonton
14 Aug Little Berkhamsted Sahibs II v Edmonton
21 Aug Baldock III v Hatfield & Crusaders III
21 Aug Edmonton v Welwyn Garden City V
28 Aug Hatfield Hyde III v Baldock III
28 Aug Little Berkhamsted Sahibs II v Welwyn Garden City V
28 Aug Hatfield & Crusaders III v Edmonton
04 Sep Baldock III v Old Owens III
04 Sep Welwyn Garden City V v Hatfield & Crusaders III

Division: Regional Division B West

08 May Old Camdenians II v Leverstock Green IV
22 May Northwood Town III v Leverstock Green IV
29 May Leverstock Green IV v Old Minchendenians II
05 Jun Chipperfield Clarendon III v Leverstock Green IV
19 Jun Wheathampstead III v Leverstock Green IV
26 Jun Redbourn IV v Northwood IV
03 Jul Hatch End II v Leverstock Green IV
17 Jul Chipperfield Clarendon III v Northwood IV
17 Jul Redbourn IV v Leverstock Green IV
31 Jul Old Minchendenians II v Leverstock Green IV
07 Aug Rickmansworth IV v Northwood IV
14 Aug Northwood IV v Leverstock Green IV
21 Aug Old Camdenians II v Northwood IV
21 Aug Redbourn IV v Chipperfield Clarendon III
28 Aug Rickmansworth IV v Leverstock Green IV
04 Sep Old Minchendenians II v Chipperfield Clarendon III
04 Sep Northwood Town III v Northwood IV

Division: Regional Division C East

08 May Broxbourne IV v Tye Green
08 May Cheshunt Rosedale IV v Hoddesdon V
15 May Mill Hill Village IV v Cheshunt Rosedale IV
22 May Broxbourne IV v Hoddesdon V
22 May North Mymms III v Cheshunt Rosedale IV
29 May North Mymms III v Tye Green
05 Jun St Margaretsbury IV v Cheshunt Rosedale IV
12 Jun North Mymms III v St Margaretsbury IV
19 Jun Southgate Adelaide III v Hoddesdon V
19 Jun Tye Green v Cheshunt Rosedale IV
03 Jul Southgate Adelaide III v Cheshunt Rosedale IV
17 Jul North Mymms III v Hoddesdon V
24 Jul Southgate Adelaide III v St Margaretsbury IV
31 Jul Broxbourne IV v Cheshunt Rosedale IV
31 Jul Tye Green v North Mymms III
07 Aug Southgate Adelaide III v Tye Green
07 Aug Cheshunt Rosedale IV v St Margaretsbury IV

Division: Regional Division C West

08 May Berkhamsted IV v Northwood Town IV
08 May Kings Langley III v Pinner III
08 May Northwood V v Chorleywood IV
15 May Pinner III v Bushey IV
26 Jun Berkhamsted IV v Batchworth
10 Jul West Herts V v Batchworth
10 Jul Chorleywood IV v Northwood V
24 Jul Kings Langley III v Bushey IV
24 Jul Northwood Town IV v Batchworth
24 Jul Watford Town V v Northwood V
31 Jul West Herts V v Bushey IV
07 Aug Kings Langley III v Northwood V
07 Aug Pinner III v Batchworth
14 Aug Northwood V v Bushey IV
21 Aug Berkhamsted IV v Northwood V
21 Aug Bushey IV v Batchworth
28 Aug West Herts V v Northwood V
04 Sep Northwood V v Batchworth
04 Sep Pinner III v West Herts V

Division: Regional Division C North

08 May Baldock IV v Hitchin V
08 May Flitwick IV v Ickleford IV
08 May Hatfield Hyde IV v Datchworth IV
08 May Knebworth Park IV v Tewin III
15 May Ickleford IV v Knebworth Park IV
15 May Tewin III v Hatfield Hyde IV
22 May Baldock IV v Datchworth IV
22 May Hatfield Hyde IV v Knebworth Park IV
22 May Ickleford IV v Hitchin V
29 May Knebworth Park IV v Wheathampstead IV
05 Jun Wheathampstead IV v Hatfield Hyde IV
05 Jun Hitchin V v Datchworth IV
12 Jun Tewin III v Hitchin V
19 Jun Flitwick IV v Hatfield Hyde IV
26 Jun Hatfield Hyde IV v Hitchin V
10 Jul Tewin III v Knebworth Park IV
10 Jul Datchworth IV v Hatfield Hyde IV
17 Jul Flitwick IV v Hitchin V
17 Jul Knebworth Park IV v Ickleford IV
24 Jul Knebworth Park IV v Hatfield Hyde IV
31 Jul Wheathampstead IV v Knebworth Park IV
31 Jul Flitwick IV v Datchworth IV
31 Jul Ickleford IV v Hatfield Hyde IV
07 Aug Datchworth IV v Hitchin V
07 Aug Hatfield Hyde IV v Wheathampstead IV
14 Aug Baldock IV v Hatfield Hyde IV
14 Aug Flitwick IV v Knebworth Park IV
21 Aug Datchworth IV v Ickleford IV
21 Aug Knebworth Park IV v Hitchin V
21 Aug Wheathampstead IV v Baldock IV
28 Aug Ickleford IV v Baldock IV
28 Aug Datchworth IV v Tewin III
28 Aug Hitchin V v Hatfield Hyde IV
04 Sep Tewin III v Ickleford IV
04 Sep Wheathampstead IV v Hitchin V