Missing Umpires Reports

Umpires marks have not been entered by those teams in bold. Reports for all umpires standing in Divisions One to Six B should recorded

Note: Late report fines apply to teams in Divisions One, Two A and Two B. Premier and Championship marking is completed on Who's the Umpire.

Division: Division One

12 May Broxbourne v Stevenage
19 May Knebworth Park v Kings Langley
26 May Kings Langley v Chorleywood
09 Jun Harpenden II v Broxbourne
16 Jun Broxbourne v Shenley Village
16 Jun Knebworth Park v Old Albanian

Division: Division Two A

05 May Totteridge Millhillians II v Preston
02 Jun Abbots Langley v Watford Town
16 Jun Abbots Langley v Hitchin

Division: Division Two B

05 May Hertford II v Potton Town
05 May Cockfosters v Eversholt
12 May Eversholt v Hertford II
12 May Bushey v Cockfosters
19 May Hertford II v Bushey
26 May St Margaretsbury v Hertford II
26 May Eversholt v Potton Town
02 Jun Hertford II v Allenburys & County Hall
02 Jun Potton Town v Bushey
09 Jun Old Elizabethans v Hertford II
09 Jun Bushey v Eversholt
16 Jun Potton Town v Allenburys & County Hall
16 Jun Hertford II v Cockfosters
16 Jun Radlett II v Bushey

Division: Division Three A

05 May Met Police Bushey v Welwyn Garden City II
12 May Northchurch v Letchworth Garden City II
19 May Old Finchleians v Northchurch
26 May Met Police Bushey v North Enfield
26 May Datchworth v Northchurch
02 Jun Redbourn v Met Police Bushey
02 Jun Old Finchleians v Datchworth
02 Jun Northchurch v Bayford & Hertford
09 Jun Welwyn Garden City II v Northchurch
09 Jun Met Police Bushey v Letchworth Garden City II
09 Jun Dunstable II v Redbourn
09 Jun Bayford & Hertford v Datchworth
16 Jun Northchurch v Met Police Bushey
16 Jun Letchworth Garden City II v Dunstable II
16 Jun Datchworth v Welwyn Garden City II
16 Jun Redbourn v North Enfield
16 Jun Old Finchleians v Bayford & Hertford

Division: Division Three B

05 May Southgate Adelaide v Sawbridgeworth II
12 May Potters Bar II v Southgate Adelaide
12 May Luton Town & Indians II v Wheathampstead
19 May Southgate Adelaide v Langleybury II
26 May Wheathampstead v Flitwick II
02 Jun Southgate Adelaide v Wheathampstead
02 Jun Sawbridgeworth II v Langleybury II
02 Jun Flitwick II v Harpenden III
09 Jun Harpenden III v Southgate Adelaide
09 Jun Wheathampstead v Hemel Hempstead Town II
16 Jun Southgate Adelaide v Flitwick II
16 Jun Sawbridgeworth II v Wheathampstead
16 Jun Hemel Hempstead Town II v Harpenden III

Division: Division Four A

05 May Cheshunt v Hoddesdon II
05 May Sandridge v Old Haberdashers
05 May North Mymms II v Knebworth Park II
12 May Parkfield & Headstone v North Mymms II
12 May Old Haberdashers v Hatfield Hyde
12 May Lutonian v Cheshunt
12 May Hoddesdon II v Sandridge
19 May Chipperfield Clarendon v North Mymms II
19 May Cheshunt v Knebworth Park II
19 May Sandridge v Lutonian
19 May Parkfield & Headstone v Old Haberdashers
19 May Hatfield Hyde v Hoddesdon II
26 May North Mymms II v Cheshunt
26 May Knebworth Park II v Sandridge
26 May Hoddesdon II v Old Haberdashers
02 Jun Hatfield Hyde v Knebworth Park II
02 Jun Cheshunt v Chipperfield Clarendon
02 Jun Sandridge v North Mymms II
02 Jun Old Haberdashers v Lutonian
09 Jun Lutonian v Hoddesdon II
09 Jun Knebworth Park II v Old Haberdashers
09 Jun Chipperfield Clarendon v Sandridge
09 Jun Cheshunt v Parkfield & Headstone
16 Jun Old Haberdashers v North Mymms II
16 Jun Hatfield Hyde v Chipperfield Clarendon
16 Jun Sandridge v Cheshunt
16 Jun Parkfield & Headstone v Lutonian

Division: Division Four B

05 May Leverstock Green II v Reed II
05 May Chorleywood II v West Herts II
12 May Reed II v Chorleywood II
12 May Baldock v Northampton Exiles
19 May Chorleywood II v Leverstock Green II
19 May Stevenage II v Baldock
19 May Northampton Exiles v Flamstead
26 May Leverstock Green II v Northwood Town
26 May Chorleywood II v Stevenage II
02 Jun Baldock v West Herts II
02 Jun Ampthill Town II v Leverstock Green II
02 Jun Northwood Town v Chorleywood II
09 Jun Northwood Town v Stevenage II
09 Jun Leverstock Green II v Northampton Exiles
09 Jun Chorleywood II v Ampthill Town II
16 Jun Flamstead v Reed II
16 Jun Baldock v Leverstock Green II
16 Jun Ampthill Town II v Northwood Town
16 Jun Northampton Exiles v Chorleywood II

Division: Division Five A

05 May Bentley Heath v Waltham X Rosedale
05 May St Albans II v Hertford III
05 May Preston II v Hatfield & Crusaders
12 May Waltham X Rosedale v St Albans II
12 May London Colney v Bentley Heath
12 May Hertford III v Preston II
12 May Hatfield & Crusaders v Ickleford II
19 May Ickleford II v Hertford III
19 May Bentley Heath v Holtwhites Trinibis II
19 May Preston II v Waltham X Rosedale
26 May Holtwhites Trinibis II v St Albans II
26 May Hertford III v Hatfield & Crusaders
26 May Bentley Heath v Watford Town II
02 Jun Hatfield & Crusaders v Waltham X Rosedale
02 Jun Watford Town II v Hertford III
02 Jun St Albans II v Bentley Heath
09 Jun Waltham X Rosedale v Hertford III
09 Jun London Colney v Hatfield & Crusaders
09 Jun Bentley Heath v Preston II
16 Jun Ickleford II v Bentley Heath
16 Jun Hertford III v London Colney
16 Jun Hatfield & Crusaders v Holtwhites Trinibis II
16 Jun Preston II v St Albans II

Division: Division Five B

05 May Broxbourne II v Frogmore
05 May Shenley Village II v Old Albanian II
05 May Kings Langley II v Hitchin II
12 May Old Albanian II v Clifton
12 May Luton Town & Indians III v Broxbourne II
19 May Broxbourne II v Radlett III
19 May Luton Town & Indians III v Old Albanian II
19 May Kings Langley II v Frogmore
26 May Hitchin II v Old Albanian II
26 May Hertingfordbury v Clifton
26 May Frogmore v Shenley Village II
26 May Broxbourne II v Kings Langley II
02 Jun Kings Langley II v Radlett III
02 Jun Clifton v Frogmore
02 Jun Shenley Village II v Broxbourne II
02 Jun Old Albanian II v Hertingfordbury
09 Jun Frogmore v Old Albanian II
09 Jun Broxbourne II v Clifton
16 Jun Luton Town & Indians III v Hertingfordbury
16 Jun Clifton v Radlett III
16 Jun Shenley Village II v Kings Langley II
16 Jun Old Albanian II v Broxbourne II

Division: Division Six A

05 May Eversholt II v Cockfosters II
05 May Welwyn Garden City III v Redbourn II
05 May Tewin v Rickmansworth
05 May Mill Hill Village v Old Cholmeleians
12 May Redbourn II v Eversholt II
12 May Old Cholmeleians v Tewin
12 May Cockfosters II v Mill Hill Village
19 May Mill Hill Village v Redbourn II
19 May Eversholt II v Northwood II
19 May Tewin v Cockfosters II
19 May Rickmansworth v Old Cholmeleians
26 May Welwyn Garden City III v Rickmansworth
26 May Redbourn II v Tewin
26 May Old Finchleians II v Eversholt II
26 May Northwood II v Mill Hill Village
26 May Cockfosters II v Old Cholmeleians
02 Jun Mill Hill Village v Old Finchleians II
02 Jun Eversholt II v Welwyn Garden City III
02 Jun Tewin v Northwood II
02 Jun Old Cholmeleians v Redbourn II
09 Jun Welwyn Garden City III v Mill Hill Village
09 Jun Redbourn II v Cockfosters II
09 Jun Old Finchleians II v Tewin
09 Jun Northwood II v Old Cholmeleians
09 Jun Eversholt II v Rickmansworth
16 Jun Old Cholmeleians v Old Finchleians II
16 Jun Mill Hill Village v Eversholt II
16 Jun Tewin v Welwyn Garden City III
16 Jun Rickmansworth v Redbourn II

Division: Division Six B

05 May Bovingdon v North Enfield II
05 May Hatfield & Crusaders II v Abbots Langley II
12 May Old Elizabethans II v Boxmoor
12 May North Enfield II v Bushey II
12 May Letchworth Garden City III v Hatfield & Crusaders II
12 May Abbots Langley II v Bovingdon
19 May Bovingdon v Letchworth Garden City III
19 May Bushey II v Abbots Langley II
19 May Boxmoor v North Enfield II
26 May North Enfield II v Old Elizabethans II
26 May Letchworth Garden City III v Bushey II
26 May Hemel Hempstead Town III v Bovingdon
26 May Abbots Langley II v Boxmoor
02 Jun Bovingdon v Hatfield & Crusaders II
02 Jun Allenburys & County Hall II v North Enfield II
02 Jun Old Elizabethans II v Abbots Langley II
02 Jun Boxmoor v Letchworth Garden City III
09 Jun Letchworth Garden City III v Old Elizabethans II
09 Jun Hemel Hempstead Town III v Boxmoor
09 Jun Bovingdon v Allenburys & County Hall II
09 Jun Abbots Langley II v North Enfield II
16 Jun Bushey II v Bovingdon
16 Jun Boxmoor v Hatfield & Crusaders II
16 Jun Allenburys & County Hall II v Abbots Langley II
16 Jun Old Elizabethans II v Hemel Hempstead Town III
16 Jun North Enfield II v Letchworth Garden City III