Missing Umpires Reports

Umpires marks have not been entered by those teams in bold. Reports for all umpires standing in Divisions One to Six B should recorded

Note: Late report fines apply to teams in Divisions One, Two A and Two B. Premier and Championship marking is completed on Who's the Umpire.

Division: Division One

08 May Leverstock Green v Ickleford
15 May Holtwhites Trinibis v Ampthill Town
15 May Sawbridgeworth v Leverstock Green
22 May Old Albanian v Hitchin
22 May Ickleford v Sawbridgeworth
22 May Leverstock Green v Holtwhites Trinibis
29 May Harpenden II v Leverstock Green
05 Jun Leverstock Green v Broxbourne
12 Jun St Margaretsbury v Ickleford
12 Jun Old Albanian v Ampthill Town
12 Jun Hitchin v Leverstock Green
12 Jun Harpenden II v Holtwhites Trinibis
12 Jun Broxbourne v Sawbridgeworth

Division: Division Two A

08 May Bushey v Chorleywood
15 May Berkhamsted v Redbourn
15 May Abbots Langley v Bushey
22 May Bushey v Kings Langley
22 May St Albans v Redbourn
05 Jun Bushey v Redbourn
12 Jun Watford Town v Chorleywood
12 Jun St Albans v Bushey

Division: Division Two B

08 May Radlett II v Hoddesdon II
08 May Northchurch v Flitwick II
15 May Potters Bar II v Welwyn Garden City II
15 May Hoddesdon II v Hertford II
22 May Old Elizabethans v Hoddesdon II
29 May Hoddesdon II v Allenburys & County Hall
05 Jun Potters Bar II v Hoddesdon II
12 Jun Northwood v Allenburys & County Hall
12 Jun Northchurch v Hertford II
12 Jun Flitwick II v Hoddesdon II

Division: Division Three A

08 May Chipperfield Clarendon v Totteridge Millhillians II
08 May Parkfield & Headstone v North Enfield
08 May Eversholt v Letchworth Garden City II
15 May Totteridge Millhillians II v Eversholt
15 May Dunstable II v Parkfield & Headstone
15 May Datchworth v Chipperfield Clarendon
22 May Eversholt v Datchworth
22 May Parkfield & Headstone v Potton Town
22 May Luton Town & Indians II v Dunstable II
22 May Letchworth Garden City II v Totteridge Millhillians II
29 May Parkfield & Headstone v Letchworth Garden City II
29 May North Enfield v Eversholt
29 May Dunstable II v Chipperfield Clarendon
29 May Datchworth v Totteridge Millhillians II
05 Jun Eversholt v Dunstable II
05 Jun Totteridge Millhillians II v North Enfield
05 Jun Luton Town & Indians II v Parkfield & Headstone
12 Jun Potton Town v Eversholt
12 Jun Parkfield & Headstone v Chipperfield Clarendon
12 Jun North Enfield v Datchworth
12 Jun Dunstable II v Totteridge Millhillians II

Division: Division Three B

08 May Cockfosters v Hemel Hempstead Town II
08 May Wheathampstead v Bayford & Hertford
08 May Southgate Adelaide v West Herts II
08 May Reed II v Sandridge
08 May Lutonian v Harpenden III
15 May West Herts II v Lutonian
15 May Sandridge v Southgate Adelaide
15 May Hemel Hempstead Town II v Reed II
15 May Harpenden III v Wheathampstead
15 May Bayford & Hertford v Cockfosters
22 May Lutonian v Southgate Adelaide
22 May Cockfosters v Harpenden III
22 May Wheathampstead v West Herts II
22 May Sandridge v Hemel Hempstead Town II
22 May Reed II v Bayford & Hertford
29 May West Herts II v Cockfosters
29 May Lutonian v Sandridge
29 May Harpenden III v Reed II
29 May Bayford & Hertford v Hemel Hempstead Town II
05 Jun Hemel Hempstead Town II v Harpenden III
05 Jun Cockfosters v Southgate Adelaide
05 Jun Wheathampstead v Lutonian
05 Jun Sandridge v Bayford & Hertford
12 Jun Wheathampstead v Sandridge
12 Jun West Herts II v Hemel Hempstead Town II
12 Jun Southgate Adelaide v Reed II
12 Jun Lutonian v Cockfosters
12 Jun Harpenden III v Bayford & Hertford

Division: Division Four A

08 May Bishop's Stortford II v Rickmansworth
08 May Watford Town II v Northwood Town
08 May Old Haberdashers v Old Finchleians
08 May Hatfield & Crusaders v Leverstock Green II
08 May Cheshunt Rosedale v Langleybury II
15 May Rickmansworth v Cheshunt Rosedale
15 May Old Finchleians v Watford Town II
15 May Northwood Town v Hatfield & Crusaders
15 May Leverstock Green II v Bishop's Stortford II
15 May Langleybury II v Old Haberdashers
22 May Cheshunt Rosedale v Leverstock Green II
22 May Bishop's Stortford II v Hatfield & Crusaders
22 May Watford Town II v Langleybury II
22 May Old Haberdashers v Rickmansworth
22 May Northwood Town v Old Finchleians
29 May Rickmansworth v Watford Town II
29 May Leverstock Green II v Old Haberdashers
29 May Langleybury II v Old Finchleians
29 May Hatfield & Crusaders v Cheshunt Rosedale
29 May Bishop's Stortford II v Northwood Town
05 Jun Northwood Town v Langleybury II
05 Jun Cheshunt Rosedale v Bishop's Stortford II
05 Jun Watford Town II v Leverstock Green II
05 Jun Old Haberdashers v Hatfield & Crusaders
05 Jun Old Finchleians v Rickmansworth
12 Jun Rickmansworth v Langleybury II
12 Jun Leverstock Green II v Old Finchleians
12 Jun Hatfield & Crusaders v Watford Town II
12 Jun Cheshunt Rosedale v Northwood Town
12 Jun Bishop's Stortford II v Old Haberdashers

Division: Division Four B

08 May Shenley Village II v Flamstead
08 May London Colney v Hitchin II
08 May Holtwhites Trinibis II v Stevenage II
15 May Hatfield Hyde v London Colney
15 May Flamstead v Chorleywood II
22 May Hitchin II v Hatfield Hyde
22 May London Colney v Stevenage II
22 May Holtwhites Trinibis II v Flamstead
05 Jun Hitchin II v Stevenage II
05 Jun Hatfield Hyde v Ampthill Town II
05 Jun London Colney v Flamstead
12 Jun Shenley Village II v London Colney
12 Jun Flamstead v Hatfield Hyde
12 Jun Ampthill Town II v Stevenage II

Division: Division Five A

08 May Bentley Heath v Old Camdenians
08 May Tewin v St Albans II
08 May North Mymms II v Hertford III
08 May Ickleford II v Knebworth Park II
08 May Frogmore v Radlett III
15 May St Albans II v Bentley Heath
15 May Radlett III v Tewin
15 May Old Camdenians v Ickleford II
15 May Knebworth Park II v North Mymms II
15 May Hertford III v Frogmore
22 May Frogmore v Knebworth Park II
22 May Bentley Heath v Radlett III
22 May Tewin v Hertford III
22 May Old Camdenians v St Albans II
22 May North Mymms II v Ickleford II
29 May Radlett III v St Albans II
29 May Knebworth Park II v Tewin
29 May Ickleford II v Frogmore
29 May Hertford III v Bentley Heath
05 Jun Bentley Heath v Knebworth Park II
05 Jun Tewin v Ickleford II
05 Jun St Albans II v Hertford III
12 Jun North Mymms II v Tewin
12 Jun Knebworth Park II v St Albans II
12 Jun Ickleford II v Bentley Heath
12 Jun Hertford III v Radlett III

Division: Division Five B

08 May Baldock v Mill Hill Village
08 May Sawbridgeworth II v Welwyn Garden City III
08 May Hertingfordbury v Luton Town & Indians III
08 May Broxbourne II v Redbourn II
08 May Boxmoor v Old Albanian II
15 May Redbourn II v Hertingfordbury
15 May Old Albanian II v Broxbourne II
15 May Mill Hill Village v Boxmoor
15 May Luton Town & Indians III v Sawbridgeworth II
22 May Boxmoor v Welwyn Garden City III
22 May Sawbridgeworth II v Hertingfordbury
22 May Redbourn II v Old Albanian II
22 May Broxbourne II v Mill Hill Village
29 May Welwyn Garden City III v Broxbourne II
29 May Sawbridgeworth II v Redbourn II
29 May Mill Hill Village v Old Albanian II
29 May Hertingfordbury v Baldock
05 Jun Boxmoor v Hertingfordbury
05 Jun Baldock v Sawbridgeworth II
05 Jun Redbourn II v Mill Hill Village
05 Jun Old Albanian II v Welwyn Garden City III
05 Jun Broxbourne II v Luton Town & Indians III
12 Jun Welwyn Garden City III v Mill Hill Village
12 Jun Sawbridgeworth II v Boxmoor
12 Jun Luton Town & Indians III v Old Albanian II
12 Jun Hertingfordbury v Broxbourne II
12 Jun Baldock v Redbourn II

Division: Division Six A

08 May Berkhamsted II v Letchworth Garden City III
08 May Radlett IV v Hemel Hempstead Town III
08 May Preston II v Old Cholmeleians
08 May Old Finchleians II v Bushey II
08 May Northwood II v Clifton
15 May Old Cholmeleians v Northwood II
15 May Letchworth Garden City III v Old Finchleians II
15 May Hemel Hempstead Town III v Preston II
15 May Clifton v Berkhamsted II
15 May Bushey II v Radlett IV
22 May Northwood II v Hemel Hempstead Town III
22 May Clifton v Old Cholmeleians
22 May Radlett IV v Letchworth Garden City III
22 May Preston II v Bushey II
22 May Old Finchleians II v Berkhamsted II
29 May Old Finchleians II v Clifton
29 May Letchworth Garden City III v Preston II
29 May Hemel Hempstead Town III v Old Cholmeleians
29 May Bushey II v Northwood II
29 May Berkhamsted II v Radlett IV
05 Jun Northwood II v Letchworth Garden City III
05 Jun Radlett IV v Old Finchleians II
05 Jun Preston II v Berkhamsted II
05 Jun Old Cholmeleians v Bushey II
12 Jun Radlett IV v Clifton
12 Jun Old Finchleians II v Preston II
12 Jun Letchworth Garden City III v Old Cholmeleians
12 Jun Bushey II v Hemel Hempstead Town III
12 Jun Berkhamsted II v Northwood II

Division: Division Six B

08 May Abbots Langley II v Cheshunt Rosedale II
08 May Rickmansworth II v Potters Bar III
08 May Potten End v Old Elizabethans II
08 May Greenwood Park v Hatfield & Crusaders II
08 May Allenburys & County Hall II v Watton-at-Stone
15 May Watton-at-Stone v Abbots Langley II
15 May Potters Bar III v Greenwood Park
15 May Hatfield & Crusaders II v Potten End
15 May Cheshunt Rosedale II v Rickmansworth II
22 May Abbots Langley II v Old Elizabethans II
22 May Rickmansworth II v Watton-at-Stone
22 May Hatfield & Crusaders II v Potters Bar III
22 May Greenwood Park v Cheshunt Rosedale II
29 May Watton-at-Stone v Greenwood Park
29 May Potten End v Abbots Langley II
29 May Old Elizabethans II v Rickmansworth II
29 May Cheshunt Rosedale II v Potters Bar III
05 Jun Greenwood Park v Old Elizabethans II
05 Jun Abbots Langley II v Allenburys & County Hall II
05 Jun Rickmansworth II v Potten End
05 Jun Potters Bar III v Watton-at-Stone
05 Jun Hatfield & Crusaders II v Cheshunt Rosedale II
12 Jun Watton-at-Stone v Cheshunt Rosedale II
12 Jun Potten End v Greenwood Park
12 Jun Old Elizabethans II v Potters Bar III
12 Jun Allenburys & County Hall II v Rickmansworth II
12 Jun Abbots Langley II v Hatfield & Crusaders II