Missing Umpires Reports

Umpires marks have not been entered by those teams in bold. Reports for all umpires standing in Divisions One to Six B should recorded

Note: Late report fines apply to teams in Divisions One, Two A and Two B. Premier and Championship marking is completed on Who's the Umpire.

Division: Division 1

07 May Letchworth Garden City v Sawbridgeworth
21 May Ampthill Town v St Albans
21 May Sawbridgeworth v Old Albanian
04 Jun Old Albanian v Harpenden II
18 Jun Old Albanian v Redbourn
18 Jun Sawbridgeworth v Harpenden II
18 Jun Leverstock Green v Ampthill Town
25 Jun St Albans v Harpenden II
25 Jun Leverstock Green v Sawbridgeworth

Division: Division 2 A

07 May Bushey v Abbots Langley
14 May Watford Town v Ickleford
28 May Watford Town v Stevenage
04 Jun Hoddesdon II v Watford Town
11 Jun Abbots Langley v Hoddesdon II
11 Jun Ickleford v Old Elizabethans
18 Jun Hoddesdon II v Bushey
25 Jun Ickleford v Stevenage
25 Jun Abbots Langley v Watford Town
25 Jun Bushey v Berkhamsted

Division: Division 2 B

07 May Northwood v Hertford II
04 Jun Hertford II v Radlett II
11 Jun Lutonian v Radlett II
18 Jun Hertford II v Lutonian
18 Jun Flitwick II v Kings Langley
25 Jun Northchurch v Hertford II
25 Jun Letchworth Garden City II v Lutonian

Division: Division 3 A

07 May Rickmansworth v Dunstable II
14 May Dunstable II v North Enfield
21 May Rickmansworth v West Herts II
28 May Dunstable II v Chipperfield Clarendon
04 Jun North Enfield v Rickmansworth
04 Jun Potton Town v Dunstable II
11 Jun Dunstable II v Datchworth
18 Jun Datchworth v Allenburys & County Hall
18 Jun Chipperfield Clarendon v Rickmansworth
25 Jun Potton Town v Rickmansworth
25 Jun West Herts II v Datchworth

Division: Division 3 B

07 May Old Finchleians v Bayford & Hertford
07 May London Colney v Cockfosters
07 May Parkfield & Headstone v Sandridge
14 May Reed II v London Colney
14 May Cockfosters v Old Finchleians
14 May Sandridge v Welwyn Garden City II
21 May Bayford & Hertford v Cockfosters
21 May Parkfield & Headstone v Hemel Hempstead Town II
21 May London Colney v Sandridge
28 May Sandridge v Old Finchleians
28 May Parkfield & Headstone v Bayford & Hertford
28 May Reed II v Cockfosters
04 Jun Cockfosters v Sandridge
04 Jun Welwyn Garden City II v Parkfield & Headstone
04 Jun Bayford & Hertford v Reed II
11 Jun Welwyn Garden City II v Bayford & Hertford
11 Jun Sandridge v Reed II
11 Jun Wheathampstead v Cockfosters
11 Jun Parkfield & Headstone v London Colney
18 Jun Old Finchleians v Parkfield & Headstone
18 Jun Bayford & Hertford v Sandridge
18 Jun Reed II v Wheathampstead
18 Jun London Colney v Welwyn Garden City II
18 Jun Cockfosters v Hemel Hempstead Town II
25 Jun Parkfield & Headstone v Cockfosters
25 Jun London Colney v Bayford & Hertford
25 Jun Wheathampstead v Sandridge

Division: Division 4 A

07 May Watford Town II v Old Haberdashers
07 May Tewin v Southgate Adelaide
07 May Northwood Town v Bishop's Stortford II
14 May Southgate Adelaide v Hatfield & Crusaders
14 May Old Haberdashers v Luton Town & Indians II
14 May Hitchin II v Northwood Town
14 May Bishop's Stortford II v Tewin
21 May Tewin v Northwood Town
21 May Watford Town II v Southgate Adelaide
28 May Northwood Town v Hatfield & Crusaders
28 May Southgate Adelaide v Luton Town & Indians II
28 May Cheshunt Rosedale v Old Haberdashers
04 Jun Hatfield & Crusaders v Tewin
04 Jun Watford Town II v Northwood Town
04 Jun Old Haberdashers v Southgate Adelaide
11 Jun Tewin v Watford Town II
11 Jun Southgate Adelaide v Cheshunt Rosedale
11 Jun Hatfield & Crusaders v Hitchin II
11 Jun Northwood Town v Luton Town & Indians II
18 Jun Hitchin II v Southgate Adelaide
18 Jun Old Haberdashers v Northwood Town
18 Jun Watford Town II v Hatfield & Crusaders
18 Jun Cheshunt Rosedale v Bishop's Stortford II
25 Jun Watford Town II v Hitchin II
25 Jun Bishop's Stortford II v Southgate Adelaide
25 Jun Tewin v Old Haberdashers
25 Jun Hatfield & Crusaders v Luton Town & Indians II
25 Jun Northwood Town v Cheshunt Rosedale

Division: Division 4 B

07 May St Albans II v Redbourn II
07 May Hatfield Hyde v Stevenage II
07 May Langleybury II v Ampthill Town II
07 May Harpenden III v Holtwhites Trinibis II
14 May Ampthill Town II v Harpenden III
14 May Holtwhites Trinibis II v St Albans II
21 May Langleybury II v Stevenage II
21 May Harpenden III v Chorleywood II
21 May Redbourn II v Holtwhites Trinibis II
28 May Stevenage II v Harpenden III
28 May Hatfield Hyde v Langleybury II
04 Jun Harpenden III v Hatfield Hyde
04 Jun St Albans II v Stevenage II
04 Jun Langleybury II v Shenley Village II
11 Jun Langleybury II v Redbourn II
11 Jun Hatfield Hyde v St Albans II
18 Jun Redbourn II v Chorleywood II
18 Jun St Albans II v Shenley Village II
18 Jun Harpenden III v Langleybury II
25 Jun Hatfield Hyde v Ampthill Town II
25 Jun Stevenage II v Chorleywood II
25 Jun Shenley Village II v Holtwhites Trinibis II
25 Jun Harpenden III v Redbourn II
25 Jun Langleybury II v St Albans II

Division: Division 5 A

07 May Preston II v Bentley Heath
07 May Old Camdenians v Broxbourne II
07 May Hertford III v Frogmore
07 May Radlett III v Leverstock Green II
14 May Leverstock Green II v Preston II
14 May Bentley Heath v Hertford III
14 May Frogmore v North Mymms II
21 May North Mymms II v Bentley Heath
21 May Preston II v Broxbourne II
21 May Northampton Exiles v Frogmore
21 May Hertford III v Leverstock Green II
28 May Bentley Heath v Frogmore
28 May Broxbourne II v Hertford III
04 Jun Northampton Exiles v Bentley Heath
04 Jun Hertford III v Old Camdenians
04 Jun Preston II v Radlett III
11 Jun Broxbourne II v Frogmore
11 Jun Radlett III v Hertford III
11 Jun Preston II v Northampton Exiles
11 Jun Leverstock Green II v Bentley Heath
18 Jun Bentley Heath v Broxbourne II
18 Jun Northampton Exiles v Leverstock Green II
18 Jun Frogmore v Old Camdenians
18 Jun Hertford III v Preston II
25 Jun Old Camdenians v Bentley Heath
25 Jun Hertford III v Northampton Exiles
25 Jun Broxbourne II v Leverstock Green II
25 Jun Preston II v North Mymms II

Division: Division 5 B

07 May Clifton v Potten End
07 May Old Albanian II v Hertingfordbury
07 May Boxmoor v Ickleford II
07 May Baldock v Mill Hill Village
14 May Hertingfordbury v Boxmoor
14 May Ickleford II v Clifton
14 May Flamstead v Old Albanian II
14 May Mill Hill Village v Sawbridgeworth II
21 May Mill Hill Village v Potten End
21 May Boxmoor v Flamstead
21 May Clifton v Hertingfordbury
21 May Baldock v Ickleford II
28 May Hertingfordbury v Baldock
28 May Sawbridgeworth II v Boxmoor
28 May Old Albanian II v Mill Hill Village
28 May Ickleford II v Potten End
04 Jun Boxmoor v Old Albanian II
04 Jun Clifton v Sawbridgeworth II
04 Jun Potten End v Hertingfordbury
04 Jun Mill Hill Village v Ickleford II
11 Jun Sawbridgeworth II v Baldock
11 Jun Old Albanian II v Clifton
11 Jun Hertingfordbury v Ickleford II
11 Jun Boxmoor v Mill Hill Village
18 Jun Mill Hill Village v Hertingfordbury
18 Jun Clifton v Boxmoor
18 Jun Ickleford II v Flamstead
25 Jun Boxmoor v Baldock
25 Jun Flamstead v Hertingfordbury
25 Jun Clifton v Mill Hill Village
25 Jun Old Albanian II v Potten End

Division: Division 6 A

07 May Knebworth Park II v Northwood II
07 May Old Owens II v Radlett IV
07 May Letchworth Garden City III v Bushey II
14 May Welwyn Garden City III v Berkhamsted II
14 May Radlett IV v Letchworth Garden City III
21 May Bushey II v Radlett IV
21 May Old Owens II v Welwyn Garden City III
28 May Watton-at-Stone v Bushey II
28 May Welwyn Garden City III v Letchworth Garden City III
28 May Hemel Hempstead Town III v Radlett IV
04 Jun Radlett IV v Welwyn Garden City III
04 Jun Berkhamsted II v Watton-at-Stone
04 Jun Letchworth Garden City III v Northwood II
04 Jun Bushey II v Hemel Hempstead Town III
11 Jun Knebworth Park II v Letchworth Garden City III
11 Jun Watton-at-Stone v Old Owens II
11 Jun Northwood II v Radlett IV
18 Jun Old Owens II v Berkhamsted II
18 Jun Radlett IV v Knebworth Park II
18 Jun Letchworth Garden City III v Watton-at-Stone
25 Jun Old Owens II v Bushey II
25 Jun Knebworth Park II v Hemel Hempstead Town III
25 Jun Berkhamsted II v Letchworth Garden City III
25 Jun Watton-at-Stone v Radlett IV
25 Jun Northwood II v Welwyn Garden City III

Division: Division 6 B

07 May Botany Bay v Rickmansworth II
07 May Luton Town & Indians III v Bovingdon
07 May Potters Bar III v Greenwood Park
07 May Cheshunt Rosedale II v Hatfield & Crusaders II
14 May Hatfield & Crusaders II v Botany Bay
14 May Bovingdon v Cheshunt Rosedale II
14 May Greenwood Park v Old Elizabethans II
14 May Rickmansworth II v Potters Bar III
21 May Cheshunt Rosedale II v Old Finchleians II
21 May Greenwood Park v Rickmansworth II
21 May Botany Bay v Bovingdon
21 May Potters Bar III v Hatfield & Crusaders II
28 May Old Finchleians II v Botany Bay
28 May Old Elizabethans II v Cheshunt Rosedale II
28 May Luton Town & Indians III v Greenwood Park
28 May Bovingdon v Potters Bar III
04 Jun Potters Bar III v Old Finchleians II
04 Jun Rickmansworth II v Bovingdon
04 Jun Greenwood Park v Hatfield & Crusaders II
04 Jun Cheshunt Rosedale II v Luton Town & Indians III
11 Jun Luton Town & Indians III v Botany Bay
11 Jun Cheshunt Rosedale II v Greenwood Park
11 Jun Bovingdon v Hatfield & Crusaders II
11 Jun Old Elizabethans II v Potters Bar III
18 Jun Potters Bar III v Luton Town & Indians III
18 Jun Hatfield & Crusaders II v Old Finchleians II
18 Jun Greenwood Park v Bovingdon
18 Jun Botany Bay v Cheshunt Rosedale II
25 Jun Old Finchleians II v Bovingdon
25 Jun Botany Bay v Greenwood Park
25 Jun Cheshunt Rosedale II v Potters Bar III