09 May, 2020

Premier Division

Potters Bar v North Mymms
Hertford v Harpenden
West Herts v Reed
Radlett v Hoddesdon
Totteridge Millhillians v Welwyn Garden City

Championship

Bishop's Stortford v Luton Town & Indians
Dunstable v Shenley Village
Preston v Flitwick
Langleybury v Letchworth Garden City
Hemel Hempstead Town v Old Owens

Division One

Hitchin v Broxbourne
Sawbridgeworth v St Margaretsbury
Harpenden II v Holtwhites Trinibis
Leverstock Green v Ampthill Town
Ickleford v Old Albanian

Division Two A

Redbourn v Chorleywood
St Albans v Watford Town
Knebworth Park v Kings Langley
Berkhamsted v Bushey
Abbots Langley v Stevenage

Division Two B

Northchurch v Hertford II
Hoddesdon II v Radlett II
Welwyn Garden City II v Northwood
Old Elizabethans v Allenburys & County Hall
Flitwick II v Potters Bar II

Division Three A

Potton Town v Eversholt
Letchworth Garden City II v Totteridge Millhillians II
Datchworth v North Enfield
Chipperfield Clarendon v Dunstable II
Luton Town & Indians II v Parkfield & Headstone

Division Three B

Lutonian v Hemel Hempstead Town II
Cockfosters v Bayford & Hertford
Reed II v West Herts II
Sandridge v Harpenden III
Southgate Adelaide v Wheathampstead

Division Four A

Old Finchleians v Bishop's Stortford II
Hatfield & Crusaders v Northwood Town
Cheshunt Rosedale v Langleybury II
Old Haberdashers v Rickmansworth
Watford Town II v Leverstock Green II

Division Four B

Chorleywood II v Flamstead
Holtwhites Trinibis II v London Colney
Shenley Village II v Hatfield Hyde
Ampthill Town II v Northampton Exiles
Stevenage II v Hitchin II

Division Five A

Bentley Heath v Ickleford II
Frogmore v Radlett III
Tewin v Knebworth Park II
North Mymms II v St Albans II
Hertford III v Old Camdenians

Division Five B

Old Albanian II v Redbourn II
Hertingfordbury v Baldock
Boxmoor v Sawbridgeworth II
Luton Town & Indians III v Mill Hill Village
Broxbourne II v Welwyn Garden City III

Division Six A

Northwood II v Old Cholmeleians
Bushey II v Berkhamsted II
Radlett IV v Old Finchleians II
Hemel Hempstead Town III v Letchworth Garden City III
Clifton v Preston II

Division Six B

Watton-at-Stone v Hatfield & Crusaders II
Greenwood Park v Abbots Langley II
Allenburys & County Hall II v Old Elizabethans II
Potters Bar III v Cheshunt Rosedale II
Rickmansworth II v Potten End

Division Seven A

Old Owens II v Datchworth II
Flitwick III v Botany Bay
St Margaretsbury II v Pirton
Stevenage III v Cockfosters II
Northwood Town II v Weston

Division Seven B

Kings Langley II v Offley & Stopsley
Shenley Village III v Harpenden Dolphins
Northampton Exiles II v Southgate Adelaide II
Bovingdon v Northchurch II
Hatch End v Ware

Division Eight A

St Albans III v Little Berkhamsted Sahibs
Old Cholmeleians II v Aldenham
Wheathampstead II v Luton Town & Indians IV
Harpenden IV v Chipperfield Clarendon II
Pinner v Lutonian II

Division Eight B

Totteridge Millhillians III v Old Minchendenians
Leverstock Green III v Dunstable III
Baldock II v Redbourn III
Watford Town III v Mill Hill Village II
Old Albanian III v West Herts III

Division Nine A

Knebworth Park III v Bentley Heath II
Southgate Compton v Langleybury III
Welwyn Garden City IV v Hemel Hempstead Town IV
Hatfield Hyde II v Sandridge II
Hoddesdon III v Hitchin III

Division Nine B

Cheshunt Rosedale III v Bushey III
Old Eastcotians v Boxmoor II
London Colney II v Great Gaddesden
Bayford & Hertford II v Stevenage IV
Preston III v Hertford IV

Division Ten A

Letchworth Garden City IV v Holtwhites Trinibis III
West Herts IV v Northwood III
Reed III v Old Haberdashers II
Bamville v Pinner II
Rickmansworth III v Harpenden V

Division Ten B

Northampton Exiles III v Old Elizabethans III
Mill Hill Village III v Hoddesdon IV
Flamstead II v Chorleywood III
North Enfield II v Preston IV
Parkfield & Headstone II v Frogmore II

Regional Division A East

St Margaretsbury III v Potters Bar IV
Datchworth III v Stevenage V
Cockfosters III v Broxbourne III
Ickleford III v Hertingfordbury II
Hitchin IV v Tewin II

Regional Division A West

Berkhamsted III v Old Albanian IV
Potten End II v Watford Town IV
Boxmoor III v Shenley Village IV
Markyate & Luton Town v Abbots Langley III
Harpenden VI v St Albans IV

Regional Division B East

Little Berkhamsted Sahibs II v Hatfield Hyde III
Stevenage VI v Letchworth Garden City V
Old Owens III v Hatfield & Crusaders III
Ware II v Welwyn Garden City V

Regional Division B West

Redbourn IV v Rickmansworth IV
Old Camdenians II v Leverstock Green IV
Northwood Town III v Chipperfield Clarendon III
Wheathampstead III v Old Minchendenians II
Northwood IV v Hatch End II

Regional Division C East

Hatfield Hyde IV v Knebworth Park IV
Hitchin V v Datchworth IV
Edmonton v Tye Green
Baldock III v Hoddesdon V

Regional Division C West

Bushey IV v Kings Langley III
Berkhamsted IV v Watford Town V
Chorleywood IV v North Mymms III
West Herts V v Southgate Adelaide III