08 May, 2021

Premier Division

Hertford v Totteridge Millhillians
Radlett v Hoddesdon
Welwyn Garden City v West Herts
Reed v Potters Bar
North Mymms v Harpenden

Championship

Luton Town & Indians v Langleybury
Bishop's Stortford v Flitwick
Old Owens v Letchworth Garden City
Shenley Village v Dunstable
Preston v Hemel Hempstead Town

Division One

Broxbourne v Hitchin
Sawbridgeworth v Ampthill Town
Ickleford v Leverstock Green
Harpenden II v Old Albanian
Holtwhites Trinibis v St Margaretsbury

Division Two A

Chorleywood v Bushey
Kings Langley v St Albans
Berkhamsted v Knebworth Park
Abbots Langley v Stevenage
Watford Town v Redbourn

Division Two B

Flitwick II v Northchurch
Northwood v Welwyn Garden City II
Potters Bar II v Old Elizabethans
Allenburys & County Hall v Hertford II
Hoddesdon II v Radlett II

Division Three A

Letchworth Garden City II v Eversholt
Dunstable II v Potton Town
Datchworth v Luton Town & Indians II
Totteridge Millhillians II v Chipperfield Clarendon
North Enfield v Parkfield & Headstone

Division Three B

Harpenden III v Lutonian
Bayford & Hertford v Wheathampstead
Sandridge v Reed II
Hemel Hempstead Town II v Cockfosters
West Herts II v Southgate Adelaide

Division Four A

Old Finchleians v Old Haberdashers
Langleybury II v Cheshunt Rosedale
Northwood Town v Watford Town II
Leverstock Green II v Hatfield & Crusaders
Rickmansworth v Bishop's Stortford II

Division Four B

Hatfield Hyde v Northampton Exiles
Stevenage II v Holtwhites Trinibis II
Flamstead v Shenley Village II
Hitchin II v London Colney
Ampthill Town II v Chorleywood II

Division Five A

Hertford III v North Mymms II
Radlett III v Frogmore
St Albans II v Tewin
Knebworth Park II v Ickleford II
Old Camdenians v Bentley Heath

Division Five B

Luton Town & Indians III v Hertingfordbury
Old Albanian II v Boxmoor
Welwyn Garden City III v Sawbridgeworth II
Redbourn II v Broxbourne II
Mill Hill Village v Baldock

Division Six A

Letchworth Garden City III v Berkhamsted II
Old Cholmeleians v Preston II
Clifton v Northwood II
Hemel Hempstead Town III v Radlett IV
Bushey II v Old Finchleians II

Division Six B

Cheshunt Rosedale II v Abbots Langley II
Old Elizabethans II v Potten End
Watton-at-Stone v Allenburys & County Hall II
Potters Bar III v Rickmansworth II
Hatfield & Crusaders II v Greenwood Park

Division Seven A

St Margaretsbury II v Datchworth II
Cockfosters II v Weston
Flitwick III v Northwood Town II
Botany Bay v Old Owens II

Division Seven B

Bovingdon v Hatch End
Southgate Adelaide II v Ware
Northchurch II v Kings Langley II
Northampton Exiles II v Harpenden Dolphins
Shenley Village III v Offley & Stopsley

Division Eight A

Aldenham v Little Berkhamsted Sahibs
Wheathampstead II v Pinner
St Albans III v Luton Town & Indians IV
Lutonian II v Harpenden IV
Chipperfield Clarendon II v Old Cholmeleians II

Division Eight B

Redbourn III v Old Albanian III
West Herts III v Leverstock Green III
Old Minchendenians v Totteridge Millhillians III
Baldock II v Mill Hill Village II
Watford Town III v Dunstable III

Division Nine A

Bentley Heath II v Sandridge II
Hitchin III v Hemel Hempstead Town IV
Southgate Compton v Welwyn Garden City IV
Knebworth Park III v Hoddesdon III
Langleybury III v Hatfield Hyde II

Division Nine B

London Colney II v Preston III
Great Gaddesden v Cheshunt Rosedale III
Boxmoor II v Stevenage IV
Bushey III v Hertford IV
Old Eastcotians v Bayford & Hertford II

Division Ten A

Bamville v Rickmansworth III
Reed III v Letchworth Garden City IV
Harpenden V v West Herts IV
Old Haberdashers II v Northwood III
Pinner II v Holtwhites Trinibis III

Division Ten B

Old Elizabethans III v Chorleywood III
Parkfield & Headstone II v North Enfield II
Preston IV v Flamstead II
Letchmore v Northampton Exiles III
Hoddesdon IV v Mill Hill Village III

Regional Division A East

Stevenage V v Datchworth III
Tewin II v Potters Bar IV
Broxbourne III v Hitchin IV
Hertingfordbury II v Cockfosters III
St Margaretsbury III v Ickleford III

Regional Division A West

Potten End II v Harpenden VI
Markyate & Luton Town v Watford Town IV
Berkhamsted III v Shenley Village IV
Old Albanian IV v Boxmoor III
Abbots Langley III v St Albans IV

Regional Division B East

Hatfield Hyde III v Welwyn Garden City V
Old Owens III v Edmonton
Letchworth Garden City V v Baldock III
Little Berkhamsted Sahibs II v Hatfield & Crusaders III
Ware II v Botany Bay II

Regional Division B West

Rickmansworth IV v Redbourn IV
Leverstock Green IV v Old Camdenians II
Hatch End II v Chipperfield Clarendon III
Northwood IV v Old Minchendenians II
Wheathampstead III v Northwood Town III

Regional Division C East

Mill Hill Village IV v St Margaretsbury IV
Hoddesdon V v Cheshunt Rosedale IV
Southgate Adelaide III v North Mymms III
Tye Green v Broxbourne IV

Regional Division C West

Pinner III v Kings Langley III
Northwood Town IV v Berkhamsted IV
Chorleywood IV v Northwood V
Watford Town V v Bushey IV
West Herts V v Batchworth

Regional Division C North

Hitchin V v Baldock IV
Tewin III v Knebworth Park IV
Ickleford IV v Flitwick IV
Datchworth IV v Hatfield Hyde IV