07 May, 2022

Premier Division

West Herts v Bishop's Stortford
Potters Bar v Harpenden
North Mymms v Hertford
Welwyn Garden City v Radlett
Totteridge Millhillians v Hoddesdon

Championship

Hemel Hempstead Town v Broxbourne
Luton Town & Indians v Hitchin
Shenley Village v Dunstable
Preston v Reed
Old Owens v Flitwick

Division One

Langleybury v Ampthill Town
St Albans v Redbourn
Old Albanian v Leverstock Green
Harpenden II v St Margaretsbury
Sawbridgeworth v Letchworth Garden City

Division Two A

Abbots Langley v Bushey
Berkhamsted v Ickleford
Hoddesdon II v Chorleywood
Old Elizabethans v Stevenage
Watford Town v Holtwhites Trinibis

Division Two B

Radlett II v Eversholt
Lutonian v Potters Bar II
Hertford II v Northwood
Letchworth Garden City II v Kings Langley
Flitwick II v Northchurch

Division Three A

Potton Town v Totteridge Millhillians II
Datchworth v North Enfield
Allenburys & County Hall v West Herts II
Dunstable II v Rickmansworth
Knebworth Park v Chipperfield Clarendon

Division Three B

Sandridge v Parkfield & Headstone
Cockfosters v London Colney
Reed II v Welwyn Garden City II
Bayford & Hertford v Old Finchleians
Wheathampstead v Hemel Hempstead Town II

Division Four A

Southgate Adelaide v Tewin
Hitchin II v Luton Town & Indians II
Old Haberdashers v Watford Town II
Bishop's Stortford II v Northwood Town
Cheshunt Rosedale v Hatfield & Crusaders

Division Four B

Redbourn II v St Albans II
Stevenage II v Hatfield Hyde
Chorleywood II v Shenley Village II
Ampthill Town II v Langleybury II
Holtwhites Trinibis II v Harpenden III

Division Five A

Bentley Heath v Preston II
Northampton Exiles v North Mymms II
Leverstock Green II v Radlett III
Broxbourne II v Old Camdenians
Frogmore v Hertford III

Division Five B

Hertingfordbury v Old Albanian II
Ickleford II v Boxmoor
Flamstead v Sawbridgeworth II
Potten End v Clifton
Mill Hill Village v Baldock

Division Six A

Hemel Hempstead Town III v Berkhamsted II
Radlett IV v Old Owens II
Northwood II v Knebworth Park II
Welwyn Garden City III v Watton-at-Stone
Bushey II v Letchworth Garden City III

Division Six B

Rickmansworth II v Botany Bay
Old Finchleians II v Old Elizabethans II
Hatfield & Crusaders II v Cheshunt Rosedale II
Greenwood Park v Potters Bar III
Bovingdon v Luton Town & Indians III

Division Seven A

Northwood Town II v Abbots Langley II
Ware v Stevenage III
Flitwick III v Datchworth II
Old Cholmeleians v Weston
St Margaretsbury II v Lutonian II

Division Seven B

West Herts III v Harpenden Dolphins
Hatch End v Allenburys & County Hall II
Shenley Village III v Northampton Exiles II
Northchurch II v Cockfosters II
Little Berkhamsted Sahibs v Southgate Adelaide II

Division Eight A

Watford Town III v Pinner
St Albans III v Old Minchendenians
Chipperfield Clarendon II v Offley & Stopsley
Hitchin III v Wheathampstead II
Aldenham v Old Cholmeleians II

Division Eight B

Totteridge Millhillians III v Mill Hill Village II
Boxmoor II v Bentley Heath II
Kings Langley II v Old Albanian III
Harpenden IV v Langleybury III
Redbourn III v Dunstable III

Division Nine A

Hertford IV v Hoddesdon III
Hatfield Hyde II v Great Gaddesden
Baldock II v Southgate Compton
Bamville v Hemel Hempstead Town IV
Luton Town & Indians IV v Sandridge II

Division Nine B

Stevenage IV v Flamstead II
London Colney II v Leverstock Green III
Bushey III v Cheshunt Rosedale III
Preston III v Knebworth Park III
Pinner II v Reed III

Division 10 North

Letchworth Garden City IV v Hitchin IV
Tewin II v Ickleford III
Datchworth III v Preston IV
Stevenage V v Harpenden V
Markyate v Redbourn IV

Division 10 South

Botany Bay II v Old Haberdashers II
North Enfield II v Mill Hill Village III
Potters Bar IV v Southgate Adelaide III
Letchmore v Old Elizabethans III
Parkfield & Headstone II v Holtwhites Trinibis III

Division 10 East

Broxbourne III v Shenley Village IV
Old Albanian IV v Bayford & Hertford II
Hoddesdon IV v Welwyn Garden City IV
St Margaretsbury III v St Albans IV
Hatfield Hyde III v Abbots Langley III

Division 10 West

Rickmansworth III v West Herts IV
Old Eastcotians v Berkhamsted III
Northwood III v Watford Town IV
Berkhamsted IV v Chorleywood III
Northwood Town III v Potten End II

Division 11 North

Harpenden VI v Baldock III
Baldock IV v Letchworth Garden City V
Hatfield & Crusaders III v Flitwick IV
Hitchin V v Wheathampstead III
Tewin III v Welwyn Garden City V

Division 11 South

Pinner III v Northwood IV
Leverstock Green IV v Chipperfield Clarendon III
West Herts V v Rickmansworth IV
Old Camdenians II v Boxmoor III
Chorleywood IV v Hatch End II

Division 11 East

Cockfosters III v Broxbourne IV
Northampton Exiles III v Ware II
Old Owens III v Hertingfordbury II
Edmonton v Little Berkhamsted Sahibs II
Old Minchendenians II v Tye Green

Division 12 North

Ickleford IV v Kimpton
Knebworth Park IV v Datchworth IV
Bengeo v Stevenage VI
Wheathampstead IV v Hitchin VI

Division 12 South

West Herts VI v Edgware
Watford Town V v Northwood Town IV
Berkhamsted V v Royal Herts
Northwood V v Kings Langley III
Batchworth v Bushey IV

Division 12 East

Cheshunt Rosedale IV v Hatfield Hyde IV
Southgate Compton II v Old Minchendenians III
Hoddesdon V v North Mymms III
Holtwhite Trinibis IV v Broxbourne V
Mill Hill Village IV v St Margaretsbury IV