13 Jul, 2019

Premier Division

West Herts v Bishop's Stortford
Luton Town & Indians v Totteridge Millhillians
Potters Bar v Hertford
Harpenden v Welwyn Garden City
Radlett v North Mymms

Championship

Hoddesdon v Ampthill Town
Old Owens v Reed
Leverstock Green v Dunstable
Hemel Hempstead Town v Shenley Village
Letchworth Garden City v Flitwick

Division One

Hitchin v Broxbourne
Langleybury v Knebworth Park
Old Albanian v Harpenden II
Sawbridgeworth v Preston
Ickleford v Kings Langley

Division Two A

Old Elizabethans v Abbots Langley
Holtwhites Trinibis v St Margaretsbury
Watford Town v Berkhamsted
St Albans v Stevenage
Totteridge Millhillians II v Chorleywood

Division Two B

Hertford II v Bushey
Allenburys & County Hall v Potton Town
Welwyn Garden City II v Cockfosters
Flitwick II v Radlett II
Redbourn v Northwood

Division Three A

Bayford & Hertford v Letchworth Garden City II
Dunstable II v Datchworth
Eversholt v Luton Town & Indians II
Bishop's Stortford II v Hoddesdon II
North Enfield v Northchurch

Division Three B

Wheathampstead v Potters Bar II
Lutonian v Harpenden III
Southgate Adelaide v West Herts II
Chipperfield Clarendon v Hemel Hempstead Town II

Division Four A

Hatfield & Crusaders v Parkfield & Headstone
Hatfield Hyde v Leverstock Green II
Knebworth Park II v Sandridge
Old Finchleians v Old Haberdashers
Northwood Town v Cheshunt Rosedale

Division Four B

Chorleywood II v Sawbridgeworth II
Stevenage II v Hitchin II
Northampton Exiles v Watford Town II
Reed II v Holtwhites Trinibis II
Ampthill Town II v Flamstead

Division Five A

Rickmansworth v Clifton
North Mymms II v Radlett III
Frogmore v Hertford III
London Colney v St Albans II
Bentley Heath v Ickleford II

Division Five B

Abbots Langley II v Baldock
Shenley Village II v Redbourn II
Luton Town & Indians III v Hertingfordbury
Broxbourne II v Welwyn Garden City III
Tewin v Old Albanian II

Division Six A

Cockfosters II v Hemel Hempstead Town III
Old Camdenians v Old Finchleians II
Letchworth Garden City III v Mill Hill Village
Bushey II v Old Cholmeleians

Division Six B

Radlett IV v Hatfield & Crusaders II
Berkhamsted II v Watton-at-Stone
Kings Langley II v Old Elizabethans II
Allenburys & County Hall II v Boxmoor
Cheshunt Rosedale II v Potters Bar III

Division Seven A

Pirton v Greenwood Park
Datchworth II v Weston
St Margaretsbury II v Old Owens II
Northwood II v Chipperfield Clarendon II
Totteridge Millhillians III v Rickmansworth II

Division Seven B

Ware v Potten End
Botany Bay v Dunstable III
Hatch End v Southgate Adelaide II
Offley & Stopsley v Flitwick III
Stevenage III v Bovingdon

Division Eight A

St Albans III v Northwood Town II
Northchurch II v Luton Town & Indians IV
Harpenden Dolphins v Wheathampstead II
Harpenden IV v Northampton Exiles II
Old Cholmeleians II v Knebworth Park III

Division Eight B

Leverstock Green III v Stevenage IV
Baldock II v Old Albanian III
Shenley Village III v West Herts III
Little Berkhamsted Sahibs v Redbourn III
Mill Hill Village II v Lutonian II

Division Nine A

Sandridge II v Letchworth Garden City IV
Welwyn Garden City IV v Hatfield Hyde II
Hemel Hempstead Town IV v Old Minchendenians
Hitchin III v Langleybury III
Hertford IV v Aldenham

Division Nine B

Parkfield & Headstone II v Bayford & Hertford II
Boxmoor II v London Colney II
Great Gaddesden v Harpenden V
Watford Town III v Preston III
Cheshunt Rosedale III v Hoddesdon III

Division Ten A

West Herts IV v Bentley Heath II
Hoddesdon IV v Ickleford III
Rickmansworth III v Bushey III
Holtwhites Trinibis III v Southgate Compton
Reed III v Frogmore II

Division Ten B

Abbots Langley III v Old Eastcotians
Chorleywood III v Totteridge Millhillians IV
Northampton Exiles III v Old Elizabethans III
Cockfosters III v North Enfield II
Northwood III v Old Owens III

Regional Division A East

St Margaretsbury III v Hatfield & Crusaders III
Old Haberdashers II v Stevenage V
Knebworth Park IV v Hitchin IV
Potters Bar IV v Datchworth III
Hertingfordbury II v Mill Hill Village III

Regional Division A West

Berkhamsted III v Chorleywood IV
Old Albanian IV v Watford Town IV
Flamstead II v Shenley Village IV
Potten End II v Bamville
Redbourn IV v St Albans IV

Regional Division B East

Hatfield & Crusaders IV v Old Minchendenians II
Stevenage VI v Hatfield Hyde III
Datchworth IV v Ware II
Preston IV v Southgate Adelaide III
Welwyn Garden City V v Little Berkhamsted Sahibs II
Baldock III v Botany Bay II
Letchworth Garden City V v Tewin II

Regional Division B West

Boxmoor III v Hatch End II
Kings Langley III v West Herts V
Langleybury IV v Old Camdenians II
Harpenden VI v Leverstock Green IV
Northwood Town III v Wheathampstead III
Markyate & Luton Town v Berkhamsted IV
Bushey IV v Rickmansworth IV
Chipperfield Clarendon III v Northwood IV