11 Jul, 2020

Premier Division

Harpenden v Hertford
Welwyn Garden City v Totteridge Millhillians
North Mymms v Potters Bar
Reed v West Herts
Hoddesdon v Radlett

Championship

Old Owens v Hemel Hempstead Town
Luton Town & Indians v Bishop's Stortford
Letchworth Garden City v Langleybury
Shenley Village v Dunstable
Flitwick v Preston

Division One

Old Albanian v Ickleford
Holtwhites Trinibis v Harpenden II
Ampthill Town v Leverstock Green
Broxbourne v Hitchin
St Margaretsbury v Sawbridgeworth

Division Two A

Kings Langley v Knebworth Park
Stevenage v Abbots Langley
Chorleywood v Redbourn
Bushey v Berkhamsted
Watford Town v St Albans

Division Two B

Hertford II v Northchurch
Potters Bar II v Flitwick II
Allenburys & County Hall v Old Elizabethans
Radlett II v Hoddesdon II
Northwood v Welwyn Garden City II

Division Three A

Dunstable II v Chipperfield Clarendon
Parkfield & Headstone v Luton Town & Indians II
North Enfield v Datchworth
Eversholt v Potton Town
Totteridge Millhillians II v Letchworth Garden City II

Division Three B

Harpenden III v Sandridge
Hemel Hempstead Town II v Lutonian
Wheathampstead v Southgate Adelaide
West Herts II v Reed II
Bayford & Hertford v Cockfosters

Division Four A

Rickmansworth v Old Haberdashers
Northwood Town v Hatfield & Crusaders
Leverstock Green II v Watford Town II
Bishop's Stortford II v Old Finchleians
Langleybury II v Cheshunt Rosedale

Division Four B

Northampton Exiles v Ampthill Town II
Hatfield Hyde v Shenley Village II
Flamstead v Chorleywood II
Hitchin II v Stevenage II
London Colney v Holtwhites Trinibis II

Division Five A

Ickleford II v Bentley Heath
St Albans II v North Mymms II
Radlett III v Frogmore
Knebworth Park II v Tewin
Old Camdenians v Hertford III

Division Five B

Sawbridgeworth II v Boxmoor
Mill Hill Village v Luton Town & Indians III
Welwyn Garden City III v Broxbourne II
Redbourn II v Old Albanian II
Baldock v Hertingfordbury

Division Six A

Berkhamsted II v Bushey II
Old Cholmeleians v Northwood II
Preston II v Clifton
Old Finchleians II v Radlett IV
Letchworth Garden City III v Hemel Hempstead Town III

Division Six B

Abbots Langley II v Greenwood Park
Potten End v Rickmansworth II
Allenburys & County Hall II v Old Elizabethans II
Hatfield & Crusaders II v Watton-at-Stone
Cheshunt Rosedale II v Potters Bar III

Division Seven A

Flitwick III v Botany Bay
Pirton v St Margaretsbury II
Weston v Northwood Town II
Cockfosters II v Stevenage III
Datchworth II v Old Owens II

Division Seven B

Harpenden Dolphins v Shenley Village III
Offley & Stopsley v Kings Langley II
Northchurch II v Bovingdon
Southgate Adelaide II v Northampton Exiles II
Ware v Hatch End

Division Eight A

Luton Town & Indians IV v Wheathampstead II
Lutonian II v Pinner
Chipperfield Clarendon II v Harpenden IV
Little Berkhamsted Sahibs v St Albans III
Aldenham v Old Cholmeleians II

Division Eight B

Redbourn III v Baldock II
Old Minchendenians v Totteridge Millhillians III
Dunstable III v Leverstock Green III
Mill Hill Village II v Watford Town III
West Herts III v Old Albanian III

Division Nine A

Hitchin III v Hoddesdon III
Sandridge II v Hatfield Hyde II
Bentley Heath II v Knebworth Park III
Langleybury III v Southgate Compton
Hemel Hempstead Town IV v Welwyn Garden City IV

Division Nine B

Boxmoor II v Old Eastcotians
Stevenage IV v Bayford & Hertford II
Hertford IV v Preston III
Bushey III v Cheshunt Rosedale III
Great Gaddesden v London Colney II

Division Ten A

Northwood III v West Herts IV
Pinner II v Bamville
Holtwhites Trinibis III v Letchworth Garden City IV
Harpenden V v Rickmansworth III
Old Haberdashers II v Reed III

Division Ten B

Preston IV v North Enfield II
Old Elizabethans III v Northampton Exiles III
Frogmore II v Parkfield & Headstone II
Hoddesdon IV v Mill Hill Village III
Chorleywood III v Flamstead II

Regional Division A East

Hertingfordbury II v Ickleford III
Tewin II v Hitchin IV
Stevenage V v Datchworth III
Broxbourne III v Cockfosters III
Potters Bar IV v St Margaretsbury III

Regional Division A West

St Albans IV v Harpenden VI
Old Albanian IV v Berkhamsted III
Abbots Langley III v Markyate & Luton Town
Shenley Village IV v Boxmoor III
Watford Town IV v Potten End II

Regional Division B East

Letchworth Garden City V v Stevenage VI
Hatfield Hyde III v Little Berkhamsted Sahibs II
Welwyn Garden City V v Ware II
Hatfield & Crusaders III v Old Owens III

Regional Division B West

Hatch End II v Northwood IV
Rickmansworth IV v Redbourn IV
Chipperfield Clarendon III v Northwood Town III
Old Minchendenians II v Wheathampstead III
Leverstock Green IV v Old Camdenians II

Regional Division C East

Hoddesdon V v Baldock III
Datchworth IV v Hitchin V
Tye Green v Edmonton
Knebworth Park IV v Hatfield Hyde IV

Regional Division C West

North Mymms III v Chorleywood IV
Berkhamsted IV v Watford Town V
Kings Langley III v Bushey IV
Southgate Adelaide III v West Herts V