10 Jul, 2021

Premier Division

West Herts v Welwyn Garden City
Hoddesdon v Radlett
Totteridge Millhillians v Hertford
Potters Bar v Reed
Harpenden v North Mymms

Championship

Langleybury v Luton Town & Indians
Dunstable v Shenley Village
Letchworth Garden City v Old Owens
Hemel Hempstead Town v Preston
Flitwick v Bishop's Stortford

Division One

Hitchin v Broxbourne
Leverstock Green v Ickleford
Old Albanian v Harpenden II
Ampthill Town v Sawbridgeworth
St Margaretsbury v Holtwhites Trinibis

Division Two A

Stevenage v Abbots Langley
St Albans v Kings Langley
Knebworth Park v Berkhamsted
Redbourn v Watford Town
Bushey v Chorleywood

Division Two B

Northchurch v Flitwick II
Old Elizabethans v Potters Bar II
Radlett II v Hoddesdon II
Hertford II v Allenburys & County Hall
Welwyn Garden City II v Northwood

Division Three A

Potton Town v Dunstable II
Chipperfield Clarendon v Totteridge Millhillians II
Eversholt v Letchworth Garden City II
Luton Town & Indians II v Datchworth
Parkfield & Headstone v North Enfield

Division Three B

Lutonian v Harpenden III
Southgate Adelaide v West Herts II
Cockfosters v Hemel Hempstead Town II
Wheathampstead v Bayford & Hertford
Reed II v Sandridge

Division Four A

Old Haberdashers v Old Finchleians
Hatfield & Crusaders v Leverstock Green II
Bishop's Stortford II v Rickmansworth
Watford Town II v Northwood Town
Cheshunt Rosedale v Langleybury II

Division Four B

London Colney v Hitchin II
Shenley Village II v Flamstead
Holtwhites Trinibis II v Stevenage II
Northampton Exiles v Hatfield Hyde
Chorleywood II v Ampthill Town II

Division Five A

Frogmore v Radlett III
Ickleford II v Knebworth Park II
Tewin v St Albans II
Bentley Heath v Old Camdenians
North Mymms II v Hertford III

Division Five B

Broxbourne II v Redbourn II
Baldock v Mill Hill Village
Sawbridgeworth II v Welwyn Garden City III
Boxmoor v Old Albanian II
Hertingfordbury v Luton Town & Indians III

Division Six A

Old Finchleians II v Bushey II
Berkhamsted II v Letchworth Garden City III
Northwood II v Clifton
Preston II v Old Cholmeleians
Radlett IV v Hemel Hempstead Town III

Division Six B

Abbots Langley II v Cheshunt Rosedale II
Rickmansworth II v Potters Bar III
Greenwood Park v Hatfield & Crusaders II
Allenburys & County Hall II v Watton-at-Stone
Potten End v Old Elizabethans II

Division Seven A

Old Owens II v Botany Bay
Datchworth II v St Margaretsbury II
Weston v Cockfosters II
Northwood Town II v Flitwick III

Division Seven B

Harpenden Dolphins v Northampton Exiles II
Ware v Southgate Adelaide II
Kings Langley II v Northchurch II
Hatch End v Bovingdon
Offley & Stopsley v Shenley Village III

Division Eight A

Old Cholmeleians II v Chipperfield Clarendon II
Pinner v Wheathampstead II
Harpenden IV v Lutonian II
Little Berkhamsted Sahibs v Aldenham
Luton Town & Indians IV v St Albans III

Division Eight B

Dunstable III v Watford Town III
Totteridge Millhillians III v Old Minchendenians
Leverstock Green III v West Herts III
Old Albanian III v Redbourn III
Mill Hill Village II v Baldock II

Division Nine A

Hatfield Hyde II v Langleybury III
Hemel Hempstead Town IV v Hitchin III
Welwyn Garden City IV v Southgate Compton
Hoddesdon III v Knebworth Park III
Sandridge II v Bentley Heath II

Division Nine B

Preston III v London Colney II
Hertford IV v Bushey III
Bayford & Hertford II v Old Eastcotians
Cheshunt Rosedale III v Great Gaddesden
Stevenage IV v Boxmoor II

Division Ten A

Holtwhites Trinibis III v Pinner II
West Herts IV v Harpenden V
Letchworth Garden City IV v Reed III
Northwood III v Old Haberdashers II
Rickmansworth III v Bamville

Division Ten B

Northampton Exiles III v Letchmore
North Enfield II v Parkfield & Headstone II
Mill Hill Village III v Hoddesdon IV
Flamstead II v Preston IV
Chorleywood III v Old Elizabethans III

Regional Division A East

Cockfosters III v Hertingfordbury II
Potters Bar IV v Tewin II
Ickleford III v St Margaretsbury III
Hitchin IV v Broxbourne III
Datchworth III v Stevenage V

Regional Division A West

Shenley Village IV v Berkhamsted III
Harpenden VI v Potten End II
Watford Town IV v Markyate & Luton Town
St Albans IV v Abbots Langley III
Boxmoor III v Old Albanian IV

Regional Division B East

Botany Bay II v Ware II
Hatfield & Crusaders III v Little Berkhamsted Sahibs II
Welwyn Garden City V v Hatfield Hyde III
Edmonton v Old Owens III
Baldock III v Letchworth Garden City V

Regional Division B West

Northwood Town III v Wheathampstead III
Old Minchendenians II v Northwood IV
Chipperfield Clarendon III v Hatch End II
Redbourn IV v Rickmansworth IV
Old Camdenians II v Leverstock Green IV

Regional Division C East

Broxbourne IV v Tye Green
St Margaretsbury IV v Mill Hill Village IV
North Mymms III v Southgate Adelaide III
Cheshunt Rosedale IV v Hoddesdon V

Regional Division C West

Bushey IV v Watford Town V
Berkhamsted IV v Northwood Town IV
Batchworth v West Herts V
Kings Langley III v Pinner III
Northwood V v Chorleywood IV

Regional Division C North

Hatfield Hyde IV v Datchworth IV
Knebworth Park IV v Tewin III
Baldock IV v Hitchin V
Flitwick IV v Ickleford IV