09 Jul, 2022

Premier Division

Bishop's Stortford v West Herts
Hoddesdon v Totteridge Millhillians
Radlett v Welwyn Garden City
Hertford v North Mymms
Harpenden v Potters Bar

Championship

Dunstable v Shenley Village
Hitchin v Luton Town & Indians
Broxbourne v Hemel Hempstead Town
Flitwick v Old Owens
Reed v Preston

Division 1

Letchworth Garden City v Sawbridgeworth
Leverstock Green v Old Albanian
Redbourn v St Albans
Ampthill Town v Langleybury
St Margaretsbury v Harpenden II

Division 2 A

Bushey v Abbots Langley
Ickleford v Berkhamsted
Chorleywood v Hoddesdon II
Stevenage v Old Elizabethans
Holtwhites Trinibis v Watford Town

Division 2 B

Eversholt v Radlett II
Northchurch v Flitwick II
Potters Bar II v Lutonian
Kings Langley v Letchworth Garden City II
Northwood v Hertford II

Division 3 A

Rickmansworth v Dunstable II
West Herts II v Allenburys & County Hall
North Enfield v Datchworth
Totteridge Millhillians II v Potton Town
Chipperfield Clarendon v Knebworth Park

Division 3 B

Welwyn Garden City II v Reed II
London Colney v Cockfosters
Old Finchleians v Bayford & Hertford
Hemel Hempstead Town II v Wheathampstead
Parkfield & Headstone v Sandridge

Division 4 A

Luton Town & Indians II v Hitchin II
Tewin v Southgate Adelaide
Hatfield & Crusaders v Cheshunt Rosedale
Northwood Town v Bishop's Stortford II
Watford Town II v Old Haberdashers

Division 4 B

Hatfield Hyde v Stevenage II
St Albans II v Redbourn II
Harpenden III v Holtwhites Trinibis II
Langleybury II v Ampthill Town II
Shenley Village II v Chorleywood II

Division 5 A

Preston II v Bentley Heath
Hertford III v Frogmore
Old Camdenians v Broxbourne II
Radlett III v Leverstock Green II
North Mymms II v Northampton Exiles

Division 5 B

Old Albanian II v Hertingfordbury
Baldock v Mill Hill Village
Clifton v Potten End
Sawbridgeworth II v Flamstead
Boxmoor v Ickleford II

Division 6 A

Old Owens II v Radlett IV
Berkhamsted II v Hemel Hempstead Town III
Letchworth Garden City III v Bushey II
Watton-at-Stone v Welwyn Garden City III
Knebworth Park II v Northwood II

Division 6 B

Botany Bay v Rickmansworth II
Potters Bar III v Greenwood Park
Luton Town & Indians III v Bovingdon
Cheshunt Rosedale II v Hatfield & Crusaders II
Old Elizabethans II v Old Finchleians II

Division 7 A

Abbots Langley II v Northwood Town II
Lutonian II v St Margaretsbury II
Weston v Old Cholmeleians
Datchworth II v Flitwick III
Stevenage III v Ware

Division 7 B

Southgate Adelaide II v Little Berkhamsted Sahibs
Allenburys & County Hall II v Hatch End
Northampton Exiles II v Shenley Village III
Cockfosters II v Northchurch II
Harpenden Dolphins v West Herts III

Division 8 A

Pinner v Watford Town III
Old Minchendenians v St Albans III
Offley & Stopsley v Chipperfield Clarendon II
Wheathampstead II v Hitchin III
Old Cholmeleians II v Aldenham

Division 8 B

Bentley Heath II v Boxmoor II
Redbourn III v Dunstable III
Mill Hill Village II v Langleybury III
Totteridge Millhillians III v Harpenden IV
Old Albanian III v Kings Langley II

Division 9 A

Hoddesdon III v Hertford IV
Great Gaddesden v Hatfield Hyde II
Southgate Compton v Baldock II
Hemel Hempstead Town IV v Bamville
Sandridge II v Luton Town & Indians IV

Division 9 B

Cheshunt Rosedale III v Bushey III
Leverstock Green III v London Colney II
Flamstead II v Stevenage IV
Reed III v Pinner II
Knebworth Park III v Preston III

Division 10 North

Preston IV v Datchworth III
Ickleford III v Tewin II
Harpenden V v Stevenage V
Markyate v Redbourn IV
Hitchin IV v Letchworth Garden City IV

Division 10 South

Holtwhites Trinibis III v Parkfield & Headstone II
Old Haberdashers II v Botany Bay II
Mill Hill Village III v North Enfield II
Southgate Adelaide III v Potters Bar IV
Old Elizabethans III v Letchmore

Division 10 East

Abbots Langley III v Hatfield Hyde III
Shenley Village IV v Broxbourne III
Bayford & Hertford II v Old Albanian IV
Welwyn Garden City IV v Hoddesdon IV
St Albans IV v St Margaretsbury III

Division 10 West

Berkhamsted III v Old Eastcotians
Watford Town IV v Northwood III
Chorleywood III v Berkhamsted IV
Potten End II v Northwood Town III
West Herts IV v Rickmansworth III

Division 11 North

Baldock III v Harpenden VI
Wheathampstead III v Hitchin V
Flitwick IV v Hatfield & Crusaders III
Welwyn Garden City V v Tewin III
Letchworth Garden City V v Baldock IV

Division 11 South

Northwood IV v Pinner III
Chipperfield Clarendon III v Leverstock Green IV
Rickmansworth IV v West Herts V
Hatch End II v Chorleywood IV
Boxmoor III v Old Camdenians II

Division 11 East

Ware II v Northampton Exiles III
Hertingfordbury II v Old Owens III
Little Berkhamsted Sahibs II v Edmonton
Tye Green v Old Minchendenians II
Broxbourne IV v Cockfosters III

Division 12 North

Hitchin VI v Wheathampstead IV
Stevenage VI v Bengeo
Kimpton v Ickleford IV
Datchworth IV v Knebworth Park IV

Division 12 South

Langleybury IV v Batchworth
Edgware v West Herts VI
Northwood Town IV v Watford Town V
Kings Langley III v Northwood V
Royal Herts v Berkhamsted V

Division 12 East

St Margaretsbury IV v Mill Hill Village IV
Old Minchendenians III v Southgate Compton II
Broxbourne V v Holtwhite Trinibis IV
North Mymms III v Hoddesdon V
Hatfield Hyde IV v Cheshunt Rosedale IV