20 Jul, 2019

Premier Division

Bishop's Stortford v Harpenden
Totteridge Millhillians v Radlett
Welwyn Garden City v Luton Town & Indians
Hertford v West Herts
North Mymms v Potters Bar

Championship

Reed v Hemel Hempstead Town
Flitwick v Leverstock Green
Dunstable v Hoddesdon
Ampthill Town v Old Owens
Shenley Village v Letchworth Garden City

Division One

Harpenden II v Hitchin
Preston v Old Albanian
Broxbourne v Ickleford
Knebworth Park v Sawbridgeworth
Kings Langley v Langleybury

Division Two A

Abbots Langley v Holtwhites Trinibis
St Margaretsbury v Totteridge Millhillians II
Stevenage v Old Elizabethans
Chorleywood v Watford Town
Berkhamsted v St Albans

Division Two B

Bushey v Flitwick II
Radlett II v Redbourn
Allenburys & County Hall v Hertford II
Northwood v Welwyn Garden City II
Cockfosters v Potton Town

Division Three A

Hoddesdon II v Dunstable II
Datchworth v Bayford & Hertford
Letchworth Garden City II v Eversholt
Northchurch v Bishop's Stortford II
Luton Town & Indians II v North Enfield

Division Three B

Langleybury II v Southgate Adelaide
Harpenden III v Chipperfield Clarendon
West Herts II v Wheathampstead
Potters Bar II v Lutonian

Division Four A

Parkfield & Headstone v Northwood Town
Old Haberdashers v Hatfield Hyde
Sandridge v Old Finchleians
Cheshunt Rosedale v Knebworth Park II
Leverstock Green II v Hatfield & Crusaders

Division Four B

Sawbridgeworth II v Reed II
Watford Town II v Chorleywood II
Flamstead v Stevenage II
Hitchin II v Northampton Exiles
Holtwhites Trinibis II v Ampthill Town II

Division Five A

Clifton v Bentley Heath
St Albans II v North Mymms II
Radlett III v Frogmore
Hertford III v Rickmansworth
Ickleford II v London Colney

Division Five B

Hertingfordbury v Abbots Langley II
Old Albanian II v Shenley Village II
Baldock v Broxbourne II
Welwyn Garden City III v Tewin
Redbourn II v Luton Town & Indians III

Division Six A

Mill Hill Village v Bushey II
Hemel Hempstead Town III v Preston II
Old Finchleians II v Cockfosters II
Old Cholmeleians v Old Camdenians

Division Six B

Boxmoor v Berkhamsted II
Potters Bar III v Radlett IV
Watton-at-Stone v Cheshunt Rosedale II
Old Elizabethans II v Allenburys & County Hall II
Hatfield & Crusaders II v Kings Langley II

Division Seven A

Rickmansworth II v Northwood II
Greenwood Park v Totteridge Millhillians III
Weston v Pirton
Old Owens II v Datchworth II
Chipperfield Clarendon II v St Margaretsbury II

Division Seven B

Offley & Stopsley v Stevenage III
Potten End v Flitwick III
Southgate Adelaide II v Ware
Dunstable III v Hatch End
Bovingdon v Botany Bay

Division Eight A

Wheathampstead II v Old Cholmeleians II
Northwood Town II v Harpenden IV
Luton Town & Indians IV v St Albans III
Knebworth Park III v Northchurch II
Northampton Exiles II v Harpenden Dolphins

Division Eight B

Redbourn III v Mill Hill Village II
Old Albanian III v Leverstock Green III
Lutonian II v Shenley Village III
Stevenage IV v Little Berkhamsted Sahibs
West Herts III v Baldock II

Division Nine A

Langleybury III v Sandridge II
Letchworth Garden City IV v Hertford IV
Old Minchendenians v Welwyn Garden City IV
Hatfield Hyde II v Hitchin III
Aldenham v Hemel Hempstead Town IV

Division Nine B

Bayford & Hertford II v Boxmoor II
Harpenden V v Parkfield & Headstone II
Preston III v Cheshunt Rosedale III
London Colney II v Watford Town III
Hoddesdon III v Great Gaddesden

Division Ten A

Frogmore II v Hoddesdon IV
Bushey III v West Herts IV
Bentley Heath II v Holtwhites Trinibis III
Ickleford III v Rickmansworth III
Southgate Compton v Reed III

Division Ten B

Old Owens III v Chorleywood III
North Enfield II v Northwood III
Old Elizabethans III v Cockfosters III
Totteridge Millhillians IV v Abbots Langley III
Old Eastcotians v Northampton Exiles III

Regional Division A East

Hatfield & Crusaders III v Knebworth Park IV
Datchworth III v St Margaretsbury III
Hitchin IV v Old Haberdashers II
Stevenage V v Hertingfordbury II
Mill Hill Village III v Potters Bar IV

Regional Division A West

Watford Town IV v Flamstead II
Chorleywood IV v Redbourn IV
Bamville v Old Albanian IV
Shenley Village IV v Berkhamsted III
St Albans IV v Potten End II

Regional Division B East

Old Minchendenians II v Letchworth Garden City V
Little Berkhamsted Sahibs II v Datchworth IV
Broxbourne III v Welwyn Garden City V
Tewin II v Preston IV
Botany Bay II v Hatfield & Crusaders IV
Southgate Adelaide III v Baldock III
Ware II v Stevenage VI

Regional Division B West

Hatch End II v Bushey IV
Northwood IV v Markyate & Luton Town
Old Camdenians II v Kings Langley III
Rickmansworth IV v Chipperfield Clarendon III
West Herts V v Northwood Town III
Berkhamsted IV v Boxmoor III
Leverstock Green IV v Langleybury IV
Wheathampstead III v Harpenden VI