18 Jul, 2020

Premier Division

Totteridge Millhillians v Reed
West Herts v Hoddesdon
Hertford v Welwyn Garden City
Radlett v North Mymms
Potters Bar v Harpenden

Championship

Bishop's Stortford v Old Owens
Dunstable v Letchworth Garden City
Preston v Shenley Village
Langleybury v Luton Town & Indians
Hemel Hempstead Town v Flitwick

Division One

Sawbridgeworth v Old Albanian
Harpenden II v Broxbourne
Leverstock Green v St Margaretsbury
Ickleford v Holtwhites Trinibis
Hitchin v Ampthill Town

Division Two A

Berkhamsted v Stevenage
Knebworth Park v Chorleywood
Abbots Langley v Watford Town
St Albans v Kings Langley
Redbourn v Bushey

Division Two B

Northchurch v Potters Bar II
Welwyn Garden City II v Hertford II
Flitwick II v Radlett II
Old Elizabethans v Northwood
Hoddesdon II v Allenburys & County Hall

Division Three A

Datchworth v Eversholt
Luton Town & Indians II v Totteridge Millhillians II
Chipperfield Clarendon v North Enfield
Letchworth Garden City II v Dunstable II
Potton Town v Parkfield & Headstone

Division Three B

Sandridge v Wheathampstead
Southgate Adelaide v Hemel Hempstead Town II
Reed II v Bayford & Hertford
Lutonian v West Herts II
Cockfosters v Harpenden III

Division Four A

Cheshunt Rosedale v Rickmansworth
Old Haberdashers v Leverstock Green II
Hatfield & Crusaders v Bishop's Stortford II
Watford Town II v Northwood Town
Old Finchleians v Langleybury II

Division Four B

Shenley Village II v Northampton Exiles
Ampthill Town II v Hitchin II
Holtwhites Trinibis II v Flamstead
Stevenage II v London Colney
Chorleywood II v Hatfield Hyde

Division Five A

Bentley Heath v Knebworth Park II
Tewin v St Albans II
North Mymms II v Old Camdenians
Frogmore v Ickleford II
Hertford III v Radlett III

Division Five B

Boxmoor v Mill Hill Village
Luton Town & Indians III v Welwyn Garden City III
Hertingfordbury v Redbourn II
Broxbourne II v Baldock
Old Albanian II v Sawbridgeworth II

Division Six A

Clifton v Letchworth Garden City III
Radlett IV v Preston II
Bushey II v Old Cholmeleians
Hemel Hempstead Town III v Berkhamsted II
Northwood II v Old Finchleians II

Division Six B

Rickmansworth II v Cheshunt Rosedale II
Greenwood Park v Potten End
Allenburys & County Hall II v Hatfield & Crusaders II
Watton-at-Stone v Abbots Langley II
Potters Bar III v Old Elizabethans II

Division Seven A

Northwood Town II v Datchworth II
St Margaretsbury II v Weston
Old Owens II v Flitwick III
Botany Bay v Cockfosters II
Stevenage III v Pirton

Division Seven B

Shenley Village III v Southgate Adelaide II
Northampton Exiles II v Northchurch II
Bovingdon v Ware
Hatch End v Offley & Stopsley
Kings Langley II v Harpenden Dolphins

Division Eight A

Pinner v Luton Town & Indians IV
Wheathampstead II v Chipperfield Clarendon II
St Albans III v Lutonian II
Old Cholmeleians II v Little Berkhamsted Sahibs
Harpenden IV v Aldenham

Division Eight B

Old Albanian III v Redbourn III
Leverstock Green III v Mill Hill Village II
Watford Town III v West Herts III
Totteridge Millhillians III v Dunstable III
Baldock II v Old Minchendenians

Division Nine A

Hoddesdon III v Hemel Hempstead Town IV
Knebworth Park III v Hitchin III
Hatfield Hyde II v Bentley Heath II
Welwyn Garden City IV v Langleybury III
Southgate Compton v Sandridge II

Division Nine B

Old Eastcotians v Stevenage IV
Preston III v Bushey III
Bayford & Hertford II v Great Gaddesden
Cheshunt Rosedale III v Boxmoor II
London Colney II v Hertford IV

Division Ten A

Letchworth Garden City IV v Pinner II
Bamville v Old Haberdashers II
West Herts IV v Harpenden V
Rickmansworth III v Holtwhites Trinibis III
Reed III v Northwood III

Division Ten B

Parkfield & Headstone II v Old Elizabethans III
North Enfield II v Hoddesdon IV
Northampton Exiles III v Preston IV
Mill Hill Village III v Chorleywood III
Flamstead II v Frogmore II

Regional Division A East

Cockfosters III v Tewin II
St Margaretsbury III v Hertingfordbury II
Ickleford III v Stevenage V
Datchworth III v Broxbourne III
Hitchin IV v Potters Bar IV

Regional Division A West

Boxmoor III v St Albans IV
Harpenden VI v Old Albanian IV
Berkhamsted III v Watford Town IV
Markyate & Luton Town v Shenley Village IV
Potten End II v Abbots Langley III

Regional Division B East

Ware II v Botany Bay II
Little Berkhamsted Sahibs II v Welwyn Garden City V
Stevenage VI v Hatfield Hyde III
Old Owens III v Letchworth Garden City V

Regional Division B West

Redbourn IV v Hatch End II
Wheathampstead III v Rickmansworth IV
Northwood Town III v Leverstock Green IV
Northwood IV v Chipperfield Clarendon III
Old Camdenians II v Old Minchendenians II

Regional Division C East

Hatfield Hyde IV v Hoddesdon V
Edmonton v Knebworth Park IV
Baldock III v Datchworth IV
Hitchin V v Tye Green

Regional Division C West

West Herts V v North Mymms III
Chorleywood IV v Berkhamsted IV
Bushey IV v Southgate Adelaide III
Watford Town V v Kings Langley III