17 Jul, 2021

Premier Division

Welwyn Garden City v Potters Bar
North Mymms v West Herts
Radlett v Harpenden
Hertford v Hoddesdon
Reed v Totteridge Millhillians

Championship

Old Owens v Hemel Hempstead Town
Bishop's Stortford v Dunstable
Shenley Village v Letchworth Garden City
Luton Town & Indians v Flitwick
Preston v Langleybury

Division One

Holtwhites Trinibis v Ampthill Town
Broxbourne v Old Albanian
Ickleford v Hitchin
Harpenden II v St Margaretsbury
Sawbridgeworth v Leverstock Green

Division Two A

Abbots Langley v Bushey
Watford Town v St Albans
Chorleywood v Knebworth Park
Kings Langley v Stevenage
Berkhamsted v Redbourn

Division Two B

Northwood v Northchurch
Potters Bar II v Welwyn Garden City II
Allenburys & County Hall v Old Elizabethans
Hoddesdon II v Hertford II
Flitwick II v Radlett II

Division Three A

Totteridge Millhillians II v Eversholt
Letchworth Garden City II v Potton Town
North Enfield v Luton Town & Indians II
Datchworth v Chipperfield Clarendon
Dunstable II v Parkfield & Headstone

Division Three B

West Herts II v Lutonian
Harpenden III v Wheathampstead
Hemel Hempstead Town II v Reed II
Bayford & Hertford v Cockfosters
Sandridge v Southgate Adelaide

Division Four A

Langleybury II v Old Haberdashers
Rickmansworth v Cheshunt Rosedale
Old Finchleians v Watford Town II
Northwood Town v Hatfield & Crusaders
Leverstock Green II v Bishop's Stortford II

Division Four B

Stevenage II v Northampton Exiles
Ampthill Town II v Holtwhites Trinibis II
Hitchin II v Shenley Village II
Hatfield Hyde v London Colney
Flamstead v Chorleywood II

Division Five A

Knebworth Park II v North Mymms II
Hertford III v Frogmore
Radlett III v Tewin
Old Camdenians v Ickleford II
St Albans II v Bentley Heath

Division Five B

Redbourn II v Hertingfordbury
Mill Hill Village v Boxmoor
Luton Town & Indians III v Sawbridgeworth II
Old Albanian II v Broxbourne II
Welwyn Garden City III v Baldock

Division Six A

Clifton v Berkhamsted II
Hemel Hempstead Town III v Preston II
Old Cholmeleians v Northwood II
Bushey II v Radlett IV
Letchworth Garden City III v Old Finchleians II

Division Six B

Watton-at-Stone v Abbots Langley II
Hatfield & Crusaders II v Potten End
Old Elizabethans II v Allenburys & County Hall II
Cheshunt Rosedale II v Rickmansworth II
Potters Bar III v Greenwood Park

Division Seven A

Flitwick III v Weston
Botany Bay v Northwood Town II
St Margaretsbury II v Bishop's Stortford III
Cockfosters II v Datchworth II
Stevenage III v Old Owens II

Division Seven B

Bovingdon v Harpenden Dolphins
Northampton Exiles II v Offley & Stopsley
Southgate Adelaide II v Hatch End
Northchurch II v Ware
Shenley Village III v Kings Langley II

Division Eight A

Wheathampstead II v Harpenden IV
Aldenham v Old Cholmeleians II
St Albans III v Little Berkhamsted Sahibs
Chipperfield Clarendon II v Pinner
Lutonian II v Luton Town & Indians IV

Division Eight B

Watford Town III v Mill Hill Village II
Old Minchendenians v Dunstable III
Baldock II v Old Albanian III
Redbourn III v Leverstock Green III
West Herts III v Totteridge Millhillians III

Division Nine A

Southgate Compton v Hoddesdon III
Bentley Heath II v Hatfield Hyde II
Knebworth Park III v Sandridge II
Langleybury III v Hemel Hempstead Town IV
Hitchin III v Welwyn Garden City IV

Division Nine B

Old Eastcotians v Hertford IV
Boxmoor II v Bayford & Hertford II
Great Gaddesden v Preston III
Bushey III v Cheshunt Rosedale III
London Colney II v Stevenage IV

Division Ten A

Reed III v West Herts IV
Harpenden V v Northwood III
Old Haberdashers II v Holtwhites Trinibis III
Pinner II v Rickmansworth III
Bamville v Letchworth Garden City IV

Division Ten B

Old Elizabethans III v Northampton Exiles III
Preston IV v Mill Hill Village III
Hoddesdon IV v Chorleywood III
Letchmore v North Enfield II
Parkfield & Headstone II v Flamstead II

Regional Division A East

Broxbourne III v Datchworth III
St Margaretsbury III v Potters Bar IV
Tewin II v Hitchin IV
Stevenage V v Cockfosters III
Hertingfordbury II v Ickleford III

Regional Division A West

Markyate & Luton Town v Harpenden VI
Berkhamsted III v Watford Town IV
Old Albanian IV v Shenley Village IV
Abbots Langley III v Boxmoor III
Potten End II v St Albans IV

Regional Division B East

Old Owens III v Welwyn Garden City V
Letchworth Garden City V v Edmonton
Ware II v Baldock III
Hatfield Hyde III v Hatfield & Crusaders III
Little Berkhamsted Sahibs II v Botany Bay II

Regional Division B West

Leverstock Green IV v Redbourn IV
Hatch End II v Old Camdenians II
Northwood IV v Chipperfield Clarendon III
Wheathampstead III v Old Minchendenians II
Rickmansworth IV v Northwood Town III

Regional Division C East

Tye Green v St Margaretsbury IV
Mill Hill Village IV v Cheshunt Rosedale IV
Hoddesdon V v North Mymms III
Southgate Adelaide III v Broxbourne IV

Regional Division C West

West Herts V v Kings Langley III
Watford Town V v Berkhamsted IV
Northwood Town IV v Northwood V
Pinner III v Bushey IV
Chorleywood IV v Batchworth

Regional Division C North

Hitchin V v Flitwick IV
Datchworth IV v Wheathampstead IV
Tewin III v Hatfield Hyde IV
Ickleford IV v Knebworth Park IV