16 Jul, 2022

Premier Division

Potters Bar v Bishop's Stortford
Welwyn Garden City v Harpenden
North Mymms v Hoddesdon
Totteridge Millhillians v Radlett
West Herts v Hertford

Championship

Hemel Hempstead Town v Hitchin
Old Owens v Reed
Shenley Village v Broxbourne
Luton Town & Indians v Flitwick
Preston v Dunstable

Division 1

Harpenden II v Ampthill Town
Sawbridgeworth v Redbourn
Langleybury v Leverstock Green
Old Albanian v Letchworth Garden City
St Albans v St Margaretsbury

Division 2 A

Abbots Langley v Holtwhites Trinibis
Hoddesdon II v Stevenage
Berkhamsted v Chorleywood
Watford Town v Ickleford
Old Elizabethans v Bushey

Division 2 B

Radlett II v Northchurch
Hertford II v Kings Langley
Letchworth Garden City II v Potters Bar II
Flitwick II v Northwood
Lutonian v Eversholt

Division 3 A

Knebworth Park v West Herts II
Dunstable II v North Enfield
Potton Town v Chipperfield Clarendon
Datchworth v Totteridge Millhillians II
Allenburys & County Hall v Rickmansworth

Division 3 B

Wheathampstead v Parkfield & Headstone
Cockfosters v Old Finchleians
Sandridge v Welwyn Garden City II
Bayford & Hertford v Hemel Hempstead Town II
Reed II v London Colney

Division 4 A

Bishop's Stortford II v Tewin
Hitchin II v Northwood Town
Southgate Adelaide v Hatfield & Crusaders
Cheshunt Rosedale v Watford Town II
Old Haberdashers v Luton Town & Indians II

Division 4 B

Ampthill Town II v Harpenden III
Holtwhites Trinibis II v St Albans II
Stevenage II v Shenley Village II
Chorleywood II v Langleybury II
Redbourn II v Hatfield Hyde

Division 5 A

Frogmore v North Mymms II
Northampton Exiles v Old Camdenians
Broxbourne II v Radlett III
Leverstock Green II v Preston II
Bentley Heath v Hertford III

Division 5 B

Ickleford II v Clifton
Flamstead v Old Albanian II
Mill Hill Village v Sawbridgeworth II
Hertingfordbury v Boxmoor
Potten End v Baldock

Division 6 A

Northwood II v Watton-at-Stone
Welwyn Garden City III v Berkhamsted II
Hemel Hempstead Town III v Old Owens II
Radlett IV v Letchworth Garden City III
Bushey II v Knebworth Park II

Division 6 B

Rickmansworth II v Potters Bar III
Greenwood Park v Old Elizabethans II
Old Finchleians II v Luton Town & Indians III
Bovingdon v Cheshunt Rosedale II
Hatfield & Crusaders II v Botany Bay

Division 7 A

Flitwick III v Lutonian II
St Margaretsbury II v Abbots Langley II
Northwood Town II v Stevenage III
Ware v Weston
Old Cholmeleians v Datchworth II

Division 7 B

Hatch End v Northampton Exiles II
Northchurch II v Harpenden Dolphins
West Herts III v Southgate Adelaide II
Little Berkhamsted Sahibs v Allenburys & County Hall II
Shenley Village III v Cockfosters II

Division 8 A

Watford Town III v Old Minchendenians
Chipperfield Clarendon II v Pinner
St Albans III v Old Cholmeleians II
Aldenham v Wheathampstead II
Hitchin III v Offley & Stopsley

Division 8 B

Boxmoor II v Redbourn III
Kings Langley II v Mill Hill Village II
Dunstable III v Old Albanian III
Langleybury III v Totteridge Millhillians III
Harpenden IV v Bentley Heath II

Division 9 A

Hatfield Hyde II v Southgate Compton
Bamville v Sandridge II
Luton Town & Indians IV v Great Gaddesden
Hertford IV v Hemel Hempstead Town IV
Baldock II v Hoddesdon III

Division 9 B

Cheshunt Rosedale III v Stevenage IV
Preston III v Reed III
London Colney II v Knebworth Park III
Bushey III v Leverstock Green III
Pinner II v Flamstead II

Division 10 North

Tewin II v Harpenden V
Letchworth Garden City IV v Markyate
Stevenage V v Hitchin IV
Datchworth III v Ickleford III
Redbourn IV v Preston IV

Division 10 South

Letchmore v Southgate Adelaide III
Parkfield & Headstone II v Old Elizabethans III
North Enfield II v Holtwhites Trinibis III
Botany Bay II v Mill Hill Village III
Potters Bar IV v Old Haberdashers II

Division 10 East

Hoddesdon IV v Shenley Village IV
St Margaretsbury III v Welwyn Garden City IV
Hatfield Hyde III v St Albans IV
Broxbourne III v Bayford & Hertford II
Old Albanian IV v Abbots Langley III

Division 10 West

Northwood Town III v West Herts IV
Rickmansworth III v Watford Town IV
Northwood III v Chorleywood III
Berkhamsted IV v Berkhamsted III
Old Eastcotians v Potten End II

Division 11 North

Hatfield & Crusaders III v Welwyn Garden City V
Tewin III v Letchworth Garden City V
Hitchin V v Flitwick IV
Baldock IV v Baldock III
Harpenden VI v Wheathampstead III

Division 11 South

West Herts V v Chipperfield Clarendon III
Old Camdenians II v Hatch End II
Chorleywood IV v Northwood IV
Pinner III v Rickmansworth IV
Leverstock Green IV v Boxmoor III

Division 11 East

Old Owens III v Ware II
Old Minchendenians II v Hertingfordbury II
Cockfosters III v Little Berkhamsted Sahibs II
Northampton Exiles III v Broxbourne IV
Edmonton v Tye Green

Division 12 North

Knebworth Park IV v Hitchin VI
Wheathampstead IV v Lutonian III
Bengeo v Kimpton
Ickleford IV v Datchworth IV

Division 12 South

Batchworth v Royal Herts
Watford Town V v Langleybury IV
Northwood V v Northwood Town IV
Berkhamsted V v Edgware
West Herts VI v Kings Langley III

Division 12 East

Holtwhite Trinibis IV v St Margaretsbury IV
Mill Hill Village IV v Hatfield Hyde IV
Southgate Compton II v North Mymms III
Cheshunt Rosedale IV v Old Minchendenians III