Slot Server Thailand Server Thailand
Slotplay slot gacor
Saracens Hertfordshire Cricket League
First game of 2024 season: Saturday 11th May 2024
Login here

Weekly results - 2024

20 Jul, 2024

Premiership

Bishop's Stortford v Harpenden
Totteridge Millhillians v Hertford
Shenley Village v North Mymms
Old Owens v Potters Bar
West Herts v Radlett

Championship

Dunstable Town v Chorleywood
Hemel Hempstead Town v Flitwick
Welwyn Garden City v Hoddesdon
Broxbourne v Preston
Letchworth Garden City v St Albans

Division 1

St Margaretsbury v Abbots Langley
Redbourn v Luton Town & Indians
Hitchin v Old Elizabethans
Lutonian v Reed
Leverstock Green v Sawbridgeworth

Division 2 A

Langleybury v Berkhamsted
Harpenden II v Eversholt
Northwood v Stevenage
Ampthill Town v Watford Town
Radlett II v West Herts II

Division 2 B

Flitwick II v Bishop's Stortford II
Rickmansworth v Kings Langley
Hertford II v Knebworth Park
Holtwhites Trinibis v Old Finchleians
Potters Bar II v Welwyn Garden City II

Division 3 A

Ickleford v Allenburys & County Hall
Potton Town v Hemel Hempstead Town II
St Albans II v Letchworth Garden City II
Datchworth v Tewin
Bushey v Totteridge Millhillians II

Division 3 B

Hoddesdon II v Chipperfield Clarendon
Chorleywood II v Dunstable Town II
Northchurch v London Colney
Cockfosters v Redbourn II
Northwood Town v Wheathampstead

Division 4 A

Cheshunt Rosedale v Hitchin II
Hatfield & Crusaders v Leverstock Green II
Old Camdenians v North Enfield
Watford Town II v Sandridge
Old Haberdashers v Shenley Village II

Division 4 B

Reed II v Bayford & Hertford
Preston II v Broxbourne II
Stevenage II v Flamstead
Harpenden III v Holtwhites Trinibis II
Hatfield Hyde v Northampton Exiles

Division 5 A

Bentley Heath v Boxmoor
Southgate Adelaide v Clifton
North Mymms II v Lutonian II
Luton Town & Indians II v Mill Hill Village
Potten End v Old Owens II

Division 5 B

Old Finchleians II v Botany Bay
Greenwood Park v Cheshunt Rosedale II
Berkhamsted II v Langleybury II
Sawbridgeworth II v Northwood II
Frogmore v Old Albanians

Division 6 A

Abbots Langley II v Ampthill Town II
Baldock v Pinner
Hertford III v Rickmansworth II
Hemel Hempstead Town III v Welwyn Garden City III
Watton-at-Stone v Weston

Division 6 B

Knebworth Park II v Eaton Bray
Stevenage III v Hatfield & Crusaders II
Hertingfordbury v Ickleford II
Old Elizabethans II v Southgate Adelaide II
Aldenham v St Margaretsbury II

Division 7 East

Wheathampstead II v Letchworth Garden City III
Potters Bar III v Old Minchendenians
Hitchin III v Radlett III
Mill Hill Village II v Shenley Village III
Harpenden Dolphins v St Albans III

Division 7 West

Luton Town & Indians III v Bushey II
Flitwick III v Ley Hill
Hatch End v Northchurch II
Watford Town III v Northwood Town II
Kings Langley II v West Herts III

Division 8 East

Little Berkhamsted v Bentley Heath II
Southgate Compton v Cockfosters II
Totteridge Millhillians III v Datchworth II
Northampton Exiles II v Hatfield Hyde II
Allenburys & County Hall II v Old Cholmeleians

Division 8 West

Boxmoor II v Dunstable Town III
Pinner II v Harpenden IV
Radlett IV v Hemel Hempstead Town IV
Old Cholmeleians II v Markyate
Preston III v Redbourn III

Division 9 East

Tewin II v Baldock II
St Albans IV v Bamville
Sandridge II v Broxbourne III
London Colney II v Southgate Compton II
North Enfield II v Stevenage IV

Division 9 West

Berkhamsted III v Great Gaddesden
West Herts IV v Leverstock Green III
Flamstead II v Luton Town & Indians IV
Chipperfield Clarendon II v Offley & Stopsley
Old Albanians II v Rickmansworth III

Division 10 North

Welwyn Garden City IV v Hitchin IV
Ickleford III v Knebworth Park III
Stevenage V v Potton Town II
Letchworth Garden City IV v Preston IV
Kimpton v Wheathampstead III

Division 10 South

Old Eastcotians v Batchworth
Abbots Langley III v Bushey III
Pinner III v Royal Herts
Edgware v Watford Town IV
Northwood Town III v West Herts V

Division 10 East

Ware v Hatfield & Crusaders III
Bayford & Hertford II v Hertford IV
Broxbourne IV v Hoddesdon III
Cheshunt Rosedale III v Reed III
Holtwhites Trinibis III v St Margaretsbury III

Division 10 West

Lutonian III v Berkhamsted IV
Langleybury III v Chorleywood III
Ley Hill II v Flitwick IV
Eaton Bray II v Northwood III
West Herts VI v Tring Park IV

Division 10 Central

Mill Hill Village III v Hatfield Hyde III
Botany Bay II v Old Albanians III
Harpenden V v Old Camdenians II
Shenley Village IV v Old Elizabethans III
Old Owens III v Old Haberdashers II

Division 11 North

Hitchin V v Datchworth IV
Bengeo v Letchworth Garden City V
Knebworth Park IV v Ware II
St Margaretsbury IV v Welwyn Garden City V

Division 11 South

Hatch End III v Hatch End II
Rickmansworth IV v Hemel Hempstead Town V
Kings Langley III v Northwood Town IV
Northwood V v Pinner IV
Old Minchendenians II v Watford Town V

Division 11 East

Old Camdenians III v Botany Bay III
Southgate Adelaide III v Holtwhites Trinibis IV
Enfield IV v Mill Hill Village IV
Cockfosters III v Old Minchendenians III

Division 11 West

Dunstable Town IV v Abbots Langley IV
Leverstock Green IV v Kings Langley IV
Redbourn V v Northwood IV
Boxmoor III v Potten End II

Division 11 Central

Wheathampstead IV v Harpenden VI
Hitchin VI v North Mymms III
Datchworth III v Little Berkhamsted II
Old Albanians IV v Potters Bar IV
Redbourn IV v St Albans V

21 Jul, 2024

Division 11 West

Chorleywood IV v Chipperfield Clarendon III