27 Jul, 2019

Premier Division

Luton Town & Indians v Bishop's Stortford
Radlett v Welwyn Garden City
Hertford v North Mymms
Harpenden v West Herts
Potters Bar v Totteridge Millhillians

Championship

Hemel Hempstead Town v Ampthill Town
Letchworth Garden City v Reed
Dunstable v Flitwick
Leverstock Green v Shenley Village
Old Owens v Hoddesdon

Division One

Broxbourne v Harpenden II
Old Albanian v Knebworth Park
Langleybury v Ickleford
Hitchin v Preston
Sawbridgeworth v Kings Langley

Division Two A

Totteridge Millhillians II v Abbots Langley
Holtwhites Trinibis v Old Elizabethans
Stevenage v Berkhamsted
Watford Town v St Margaretsbury
St Albans v Chorleywood

Division Two B

Redbourn v Bushey
Potton Town v Northwood
Allenburys & County Hall v Cockfosters
Welwyn Garden City II v Radlett II
Flitwick II v Hertford II

Division Three A

North Enfield v Letchworth Garden City II
Eversholt v Datchworth
Bishop's Stortford II v Luton Town & Indians II
Bayford & Hertford v Dunstable II
Hoddesdon II v Northchurch

Division Three B

Chipperfield Clarendon v Potters Bar II
Southgate Adelaide v Hemel Hempstead Town II
Lutonian v Wheathampstead
West Herts II v Langleybury II

Division Four A

Knebworth Park II v Parkfield & Headstone
Hatfield & Crusaders v Hatfield Hyde
Old Haberdashers v Sandridge
Northwood Town v Leverstock Green II
Old Finchleians v Cheshunt Rosedale

Division Four B

Northampton Exiles v Stevenage II
Flamstead v Holtwhites Trinibis II
Reed II v Watford Town II
Ampthill Town II v Sawbridgeworth II
Chorleywood II v Hitchin II

Division Five A

Ickleford II v Clifton
Rickmansworth v Radlett III
Bentley Heath v Hertford III
Frogmore v St Albans II
North Mymms II v London Colney

Division Five B

Tewin v Broxbourne II
Abbots Langley II v Redbourn II
Baldock v Hertingfordbury
Shenley Village II v Welwyn Garden City III
Luton Town & Indians III v Old Albanian II

Division Six A

Letchworth Garden City III v Hemel Hempstead Town III
Preston II v Old Finchleians II
Old Cholmeleians v Mill Hill Village
Cockfosters II v Old Camdenians

Division Six B

Cheshunt Rosedale II v Boxmoor
Radlett IV v Watton-at-Stone
Old Elizabethans II v Hatfield & Crusaders II
Berkhamsted II v Allenburys & County Hall II
Kings Langley II v Potters Bar III

Division Seven A

Northwood II v Greenwood Park
St Margaretsbury II v Rickmansworth II
Weston v Old Owens II
Datchworth II v Chipperfield Clarendon II
Totteridge Millhillians III v Pirton

Division Seven B

Stevenage III v Potten End
Ware v Hatch End
Flitwick III v Southgate Adelaide II
Botany Bay v Offley & Stopsley
Dunstable III v Bovingdon

Division Eight A

Harpenden Dolphins v Northwood Town II
Harpenden IV v Luton Town & Indians IV
Northchurch II v Old Cholmeleians II
Wheathampstead II v Northampton Exiles II
St Albans III v Knebworth Park III

Division Eight B

Shenley Village III v Redbourn III
West Herts III v Lutonian II
Mill Hill Village II v Stevenage IV
Little Berkhamsted Sahibs v Old Albanian III
Leverstock Green III v Baldock II

Division Nine A

Hemel Hempstead Town IV v Letchworth Garden City IV
Sandridge II v Hitchin III
Hatfield Hyde II v Old Minchendenians
Hertford IV v Langleybury III
Welwyn Garden City IV v Aldenham

Division Nine B

London Colney II v Bayford & Hertford II
Great Gaddesden v Preston III
Boxmoor II v Harpenden V
Cheshunt Rosedale III v Watford Town III
Parkfield & Headstone II v Hoddesdon III

Division Ten A

Reed III v Bentley Heath II
Holtwhites Trinibis III v West Herts IV
Rickmansworth III v Frogmore II
Bushey III v Ickleford III
Hoddesdon IV v Southgate Compton

Division Ten B

Cockfosters III v Northampton Exiles III
Old Eastcotians v Totteridge Millhillians IV
Northwood III v Old Elizabethans III
Chorleywood III v North Enfield II
Abbots Langley III v Old Owens III

Regional Division A East

Hitchin IV v Hatfield & Crusaders III
Potters Bar IV v Stevenage V
St Margaretsbury III v Mill Hill Village III
Knebworth Park IV v Datchworth III
Hertingfordbury II v Old Haberdashers II

Regional Division A West

Potten End II v Chorleywood IV
Old Albanian IV v St Albans IV
Berkhamsted III v Flamstead II
Watford Town IV v Bamville
Redbourn IV v Shenley Village IV

Regional Division B East

Stevenage VI v Little Berkhamsted Sahibs II
Letchworth Garden City V v Botany Bay II
Southgate Adelaide III v Ware II
Preston IV v Old Minchendenians II
Datchworth IV v Broxbourne III
Welwyn Garden City V v Baldock III
Hatfield Hyde III v Tewin II

Regional Division B West

Northwood Town III v Bushey IV
Harpenden VI v West Herts V
Boxmoor III v Northwood IV
Chipperfield Clarendon III v Kings Langley III
Langleybury IV v Wheathampstead III
Old Camdenians II v Berkhamsted IV
Markyate & Luton Town v Rickmansworth IV
Hatch End II v Leverstock Green IV