25 Jul, 2020

Premier Division

Harpenden v North Mymms
Radlett v West Herts
Welwyn Garden City v Potters Bar
Reed v Hertford
Hoddesdon v Totteridge Millhillians

Championship

Old Owens v Langleybury
Luton Town & Indians v Dunstable
Letchworth Garden City v Preston
Shenley Village v Flitwick
Hemel Hempstead Town v Bishop's Stortford

Division One

Old Albanian v Leverstock Green
Hitchin v Harpenden II
Holtwhites Trinibis v Sawbridgeworth
Broxbourne v Ickleford
St Margaretsbury v Ampthill Town

Division Two A

Chorleywood v St Albans
Bushey v Knebworth Park
Kings Langley v Watford Town
Stevenage v Redbourn
Abbots Langley v Berkhamsted

Division Two B

Allenburys & County Hall v Radlett II
Flitwick II v Northchurch
Potters Bar II v Welwyn Garden City II
Hertford II v Old Elizabethans
Northwood v Hoddesdon II

Division Three A

Parkfield & Headstone v Eversholt
Totteridge Millhillians II v Potton Town
North Enfield v Letchworth Garden City II
Datchworth v Chipperfield Clarendon
Dunstable II v Luton Town & Indians II

Division Three B

Southgate Adelaide v Sandridge
Bayford & Hertford v Lutonian
Wheathampstead v Cockfosters
Harpenden III v Reed II
West Herts II v Hemel Hempstead Town II

Division Four A

Watford Town II v Old Haberdashers
Bishop's Stortford II v Northwood Town
Leverstock Green II v Cheshunt Rosedale
Rickmansworth v Old Finchleians
Langleybury II v Hatfield & Crusaders

Division Four B

Flamstead v Stevenage II
Hatfield Hyde v Holtwhites Trinibis II
Northampton Exiles v Chorleywood II
Ampthill Town II v Shenley Village II
London Colney v Hitchin II

Division Five A

North Mymms II v Tewin
Ickleford II v Hertford III
St Albans II v Bentley Heath
Radlett III v Old Camdenians
Knebworth Park II v Frogmore

Division Five B

Redbourn II v Broxbourne II
Baldock v Welwyn Garden City III
Sawbridgeworth II v Hertingfordbury
Luton Town & Indians III v Boxmoor
Mill Hill Village v Old Albanian II

Division Six A

Preston II v Northwood II
Old Cholmeleians v Hemel Hempstead Town III
Old Finchleians II v Bushey II
Berkhamsted II v Letchworth Garden City III
Radlett IV v Clifton

Division Six B

Old Elizabethans II v Rickmansworth II
Cheshunt Rosedale II v Greenwood Park
Potten End v Abbots Langley II
Hatfield & Crusaders II v Potters Bar III
Watton-at-Stone v Allenburys & County Hall II

Division Seven A

Weston v Stevenage III
Cockfosters II v Old Owens II
Pirton v Botany Bay
Northwood Town II v St Margaretsbury II
Flitwick III v Datchworth II

Division Seven B

Northchurch II v Southgate Adelaide II
Shenley Village III v Kings Langley II
Offley & Stopsley v Bovingdon
Ware v Northampton Exiles II
Harpenden Dolphins v Hatch End

Division Eight A

Chipperfield Clarendon II v Luton Town & Indians IV
Aldenham v Wheathampstead II
Lutonian II v Old Cholmeleians II
Little Berkhamsted Sahibs v Harpenden IV
Pinner v St Albans III

Division Eight B

West Herts III v Leverstock Green III
Redbourn III v Watford Town III
Old Minchendenians v Old Albanian III
Totteridge Millhillians III v Baldock II
Mill Hill Village II v Dunstable III

Division Nine A

Hemel Hempstead Town IV v Knebworth Park III
Sandridge II v Langleybury III
Hitchin III v Hatfield Hyde II
Bentley Heath II v Southgate Compton
Welwyn Garden City IV v Hoddesdon III

Division Nine B

Great Gaddesden v Old Eastcotians
Stevenage IV v Cheshunt Rosedale III
Boxmoor II v Bushey III
Hertford IV v Bayford & Hertford II
Preston III v London Colney II

Division Ten A

Old Haberdashers II v Pinner II
Harpenden V v Reed III
Holtwhites Trinibis III v West Herts IV
Letchworth Garden City IV v Rickmansworth III
Northwood III v Bamville

Division Ten B

Hoddesdon IV v Preston IV
Frogmore II v Mill Hill Village III
Chorleywood III v North Enfield II
Old Elizabethans III v Flamstead II
Northampton Exiles III v Parkfield & Headstone II

Regional Division A East

Datchworth III v Ickleford III
Potters Bar IV v Cockfosters III
Stevenage V v St Margaretsbury III
Hertingfordbury II v Hitchin IV
Tewin II v Broxbourne III

Regional Division A West

Markyate & Luton Town v Potten End II
Old Albanian IV v Boxmoor III
St Albans IV v Shenley Village IV
Watford Town IV v Harpenden VI
Abbots Langley III v Berkhamsted III

Regional Division B East

Hatfield Hyde III v Letchworth Garden City V
Hatfield & Crusaders III v Ware II
Botany Bay II v Little Berkhamsted Sahibs II
Welwyn Garden City V v Stevenage VI

Regional Division B West

Old Camdenians II v Northwood Town III
Hatch End II v Wheathampstead III
Rickmansworth IV v Old Minchendenians II
Leverstock Green IV v Northwood IV
Chipperfield Clarendon III v Redbourn IV

Regional Division C East

Hoddesdon V v Edmonton
Baldock III v Hatfield Hyde IV
Tye Green v Datchworth IV
Knebworth Park IV v Hitchin V

Regional Division C West

Bushey IV v Watford Town V
Kings Langley III v Chorleywood IV
Berkhamsted IV v West Herts V
North Mymms III v Southgate Adelaide III