24 Jul, 2021

Premier Division

West Herts v Radlett
Hoddesdon v Reed
Welwyn Garden City v North Mymms
Harpenden v Hertford
Totteridge Millhillians v Potters Bar

Championship

Dunstable v Luton Town & Indians
Hemel Hempstead Town v Letchworth Garden City
Shenley Village v Bishop's Stortford
Langleybury v Old Owens
Flitwick v Preston

Division One

St Margaretsbury v Broxbourne
Leverstock Green v Holtwhites Trinibis
Ampthill Town v Harpenden II
Ickleford v Sawbridgeworth
Old Albanian v Hitchin

Division Two A

Knebworth Park v Abbots Langley
St Albans v Redbourn
Berkhamsted v Chorleywood
Stevenage v Watford Town
Bushey v Kings Langley

Division Two B

Hertford II v Flitwick II
Northchurch v Welwyn Garden City II
Old Elizabethans v Hoddesdon II
Potters Bar II v Allenburys & County Hall
Radlett II v Northwood

Division Three A

Luton Town & Indians II v Dunstable II
Letchworth Garden City II v Totteridge Millhillians II
Chipperfield Clarendon v North Enfield
Eversholt v Datchworth
Parkfield & Headstone v Potton Town

Division Three B

Cockfosters v Harpenden III
Wheathampstead v West Herts II
Sandridge v Hemel Hempstead Town II
Reed II v Bayford & Hertford
Lutonian v Southgate Adelaide

Division Four A

Northwood Town v Old Finchleians
Watford Town II v Langleybury II
Old Haberdashers v Rickmansworth
Cheshunt Rosedale v Leverstock Green II
Bishop's Stortford II v Hatfield & Crusaders

Division Four B

Chorleywood II v Shenley Village II
Holtwhites Trinibis II v Flamstead
London Colney v Stevenage II
Hitchin II v Hatfield Hyde
Northampton Exiles v Ampthill Town II

Division Five A

Bentley Heath v Radlett III
North Mymms II v Ickleford II
Old Camdenians v St Albans II
Frogmore v Knebworth Park II
Tewin v Hertford III

Division Five B

Redbourn II v Old Albanian II
Baldock v Luton Town & Indians III
Boxmoor v Welwyn Garden City III
Broxbourne II v Mill Hill Village
Sawbridgeworth II v Hertingfordbury

Division Six A

Old Finchleians II v Berkhamsted II
Radlett IV v Letchworth Garden City III
Preston II v Bushey II
Clifton v Old Cholmeleians
Northwood II v Hemel Hempstead Town III

Division Six B

Greenwood Park v Cheshunt Rosedale II
Hatfield & Crusaders II v Potters Bar III
Abbots Langley II v Old Elizabethans II
Rickmansworth II v Watton-at-Stone
Allenburys & County Hall II v Potten End

Division Seven A

Datchworth II v Flitwick III
Botany Bay v Stevenage III
Weston v Northwood Town II
Old Owens II v St Margaretsbury II

Division Seven B

Harpenden Dolphins v Hatch End
Ware v Shenley Village III
Kings Langley II v Northampton Exiles II
Offley & Stopsley v Bovingdon
Southgate Adelaide II v Northchurch II

Division Eight A

Harpenden IV v Chipperfield Clarendon II
Luton Town & Indians IV v Wheathampstead II
Old Cholmeleians II v Little Berkhamsted Sahibs
Pinner v Aldenham
St Albans III v Lutonian II

Division Eight B

Dunstable III v Totteridge Millhillians III
Mill Hill Village II v Old Minchendenians
Old Albanian III v Watford Town III
West Herts III v Redbourn III
Leverstock Green III v Baldock II

Division Nine A

Hatfield Hyde II v Sandridge II
Hoddesdon III v Hitchin III
Knebworth Park III v Southgate Compton
Welwyn Garden City IV v Langleybury III
Hemel Hempstead Town IV v Bentley Heath II

Division Nine B

Cheshunt Rosedale III v Old Eastcotians
Great Gaddesden v Bushey III
Stevenage IV v Preston III
Bayford & Hertford II v London Colney II
Hertford IV v Boxmoor II

Division Ten A

Letchworth Garden City IV v Pinner II
Holtwhites Trinibis III v Harpenden V
Northwood III v West Herts IV
Rickmansworth III v Old Haberdashers II
Reed III v Bamville

Division Ten B

Flamstead II v Letchmore
North Enfield II v Old Elizabethans III
Northampton Exiles III v Hoddesdon IV
Preston IV v Parkfield & Headstone II
Chorleywood III v Mill Hill Village III

Regional Division A East

Potters Bar IV v Ickleford III
Datchworth III v Tewin II
Hitchin IV v St Margaretsbury III
Cockfosters III v Broxbourne III
Hertingfordbury II v Stevenage V

Regional Division A West

Harpenden VI v Berkhamsted III
Boxmoor III v St Albans IV
Potten End II v Markyate & Luton Town
Shenley Village IV v Abbots Langley III
Watford Town IV v Old Albanian IV

Regional Division B East

Edmonton v Ware II
Welwyn Garden City V v Letchworth Garden City V
Baldock III v Botany Bay II
Hatfield & Crusaders III v Old Owens III
Little Berkhamsted Sahibs II v Hatfield Hyde III

Regional Division B West

Chipperfield Clarendon III v Wheathampstead III
Redbourn IV v Old Camdenians II
Northwood Town III v Leverstock Green IV
Old Minchendenians II v Rickmansworth IV
Hatch End II v Northwood IV

Regional Division C East

Mill Hill Village IV v Tye Green
Broxbourne IV v Hoddesdon V
St Margaretsbury IV v Southgate Adelaide III
North Mymms III v Cheshunt Rosedale IV

Regional Division C West

Berkhamsted IV v Pinner III
Bushey IV v Kings Langley III
Northwood V v Watford Town V
Batchworth v Northwood Town IV
West Herts V v Chorleywood IV

Regional Division C North

Baldock IV v Datchworth IV
Wheathampstead IV v Tewin III
Ickleford IV v Hitchin V
Hatfield Hyde IV v Knebworth Park IV