23 Jul, 2022

Premier Division

Hoddesdon v Hertford
Harpenden v Totteridge Millhillians
Radlett v North Mymms
Bishop's Stortford v Welwyn Garden City
West Herts v Potters Bar

Championship

Flitwick v Hitchin
Broxbourne v Preston
Reed v Luton Town & Indians
Hemel Hempstead Town v Shenley Village
Dunstable v Old Owens

Division One

Leverstock Green v Harpenden II
St Margaretsbury v Redbourn
Letchworth Garden City v Langleybury
Ampthill Town v St Albans
Sawbridgeworth v Old Albanian

Division Two A

Ickleford v Abbots Langley
Old Elizabethans v Hoddesdon II
Stevenage v Berkhamsted
Chorleywood v Watford Town
Holtwhites Trinibis v Bushey

Division Two B

Eversholt v Letchworth Garden City II
Potters Bar II v Kings Langley
Northwood v Radlett II
Northchurch v Lutonian
Hertford II v Flitwick II

Division Three A

North Enfield v Allenburys & County Hall
Knebworth Park v Potton Town
Totteridge Millhillians II v Dunstable II
Rickmansworth v West Herts II
Chipperfield Clarendon v Datchworth

Division Three B

Bayford & Hertford v Cockfosters
London Colney v Sandridge
Parkfield & Headstone v Hemel Hempstead Town II
Welwyn Garden City II v Wheathampstead
Old Finchleians v Reed II

Division Four A

Hatfield & Crusaders v Bishop's Stortford II
Hitchin II v Old Haberdashers
Luton Town & Indians II v Cheshunt Rosedale
Watford Town II v Southgate Adelaide
Tewin v Northwood Town

Division Four B

St Albans II v Ampthill Town II
Shenley Village II v Hatfield Hyde
Harpenden III v Chorleywood II
Langleybury II v Stevenage II
Redbourn II v Holtwhites Trinibis II

Division Five A

North Mymms II v Bentley Heath
Hertford III v Leverstock Green II
Preston II v Broxbourne II
Radlett III v Old Camdenians
Northampton Exiles v Frogmore

Division Five B

Baldock v Ickleford II
Boxmoor v Flamstead
Mill Hill Village v Potten End
Clifton v Hertingfordbury
Old Albanian II v Sawbridgeworth II

Division Six A

Berkhamsted II v Northwood II
Letchworth Garden City III v Hemel Hempstead Town III
Bushey II v Radlett IV
Watton-at-Stone v Knebworth Park II
Old Owens II v Welwyn Garden City III

Division Six B

Luton Town & Indians III v Old Elizabethans II
Botany Bay v Bovingdon
Cheshunt Rosedale II v Old Finchleians II
Potters Bar III v Hatfield & Crusaders II
Greenwood Park v Rickmansworth II

Division Seven A

Datchworth II v Ware
Weston v Stevenage III
Abbots Langley II v Flitwick III
Northwood Town II v St Margaretsbury II
Lutonian II v Old Cholmeleians

Division Seven B

Allenburys & County Hall II v West Herts III
Cockfosters II v Northampton Exiles II
Hatch End v Little Berkhamsted Sahibs
Harpenden Dolphins v Shenley Village III
Southgate Adelaide II v Northchurch II

Division Eight A

Wheathampstead II v St Albans III
Hitchin III v Aldenham
Pinner v Offley & Stopsley
Old Cholmeleians II v Watford Town III
Old Minchendenians v Chipperfield Clarendon II

Division Eight B

Bentley Heath II v Totteridge Millhillians III
Redbourn III v Harpenden IV
Old Albanian III v Boxmoor II
Langleybury III v Mill Hill Village II
Kings Langley II v Dunstable III

Division Nine A

Hoddesdon III v Southgate Compton
Sandridge II v Hertford IV
Hemel Hempstead Town IV v Baldock II
Hatfield Hyde II v Luton Town & Indians IV
Great Gaddesden v Bamville

Division Nine B

Stevenage IV v Pinner II
Leverstock Green III v Cheshunt Rosedale III
Flamstead II v Preston III
Knebworth Park III v Bushey III
Reed III v London Colney II

Division 10 North

Ickleford III v Redbourn IV
Markyate v Hitchin IV
Stevenage V v Tewin II
Preston IV v Letchworth Garden City IV
Harpenden V v Datchworth III

Division 10 South

Old Haberdashers II v Southgate Adelaide III
Mill Hill Village III v Potters Bar IV
Holtwhites Trinibis III v Botany Bay II
Letchmore v Parkfield & Headstone II
Old Elizabethans III v North Enfield II

Division 10 East

Broxbourne III v Hoddesdon IV
Shenley Village IV v St Margaretsbury III
Welwyn Garden City IV v Hatfield Hyde III
Abbots Langley III v Bayford & Hertford II
St Albans IV v Old Albanian IV

Division 10 West

West Herts IV v Old Eastcotians
Watford Town IV v Northwood Town III
Chorleywood III v Rickmansworth III
Berkhamsted IV v Northwood III
Potten End II v Berkhamsted III

Division 11 North

Flitwick IV v Harpenden VI
Wheathampstead III v Baldock III
Welwyn Garden City V v Hitchin V
Baldock IV v Tewin III
Letchworth Garden City V v Hatfield & Crusaders III

Division 11 South

Boxmoor III v West Herts V
Northwood IV v Hatch End II
Chipperfield Clarendon III v Pinner III
Rickmansworth IV v Chorleywood IV
Old Camdenians II v Leverstock Green IV

Division 11 East

Ware II v Old Minchendenians II
Tye Green v Cockfosters III
Northampton Exiles III v Old Owens III
Hertingfordbury II v Edmonton
Little Berkhamsted Sahibs II v Broxbourne IV

Division 12 North

Lutonian III v Knebworth Park IV
Datchworth IV v Bengeo
Kimpton v Stevenage VI
Hitchin VI v Ickleford IV

Division 12 South

Kings Langley III v Berkhamsted V
Bushey IV v Northwood V
Edgware v Royal Herts
Northwood Town IV v West Herts VI
Batchworth v Watford Town V

Division 12 East

Old Minchendenians III v Mill Hill Village IV
St Margaretsbury IV v Hoddesdon V
Hatfield Hyde IV v Holtwhite Trinibis IV
Southgate Compton II v Cheshunt Rosedale IV
Broxbourne V v North Mymms III