03 Aug, 2019

Premier Division

Harpenden v Hertford
Welwyn Garden City v Potters Bar
West Herts v Luton Town & Indians
Bishop's Stortford v Radlett
Totteridge Millhillians v North Mymms

Championship

Old Owens v Dunstable
Ampthill Town v Letchworth Garden City
Shenley Village v Flitwick
Reed v Leverstock Green
Hoddesdon v Hemel Hempstead Town

Division One

Langleybury v Broxbourne
Kings Langley v Old Albanian
Preston v Harpenden II
Ickleford v Sawbridgeworth
Knebworth Park v Hitchin

Division Two A

Chorleywood v Berkhamsted
Old Elizabethans v Totteridge Millhillians II
St Margaretsbury v St Albans
Abbots Langley v Watford Town
Holtwhites Trinibis v Stevenage

Division Two B

Flitwick II v Allenburys & County Hall
Hertford II v Redbourn
Northwood v Cockfosters
Bushey v Welwyn Garden City II
Radlett II v Potton Town

Division Three A

Bayford & Hertford v Hoddesdon II
Letchworth Garden City II v Bishop's Stortford II
Datchworth v North Enfield
Dunstable II v Eversholt
Luton Town & Indians II v Northchurch

Division Three B

Harpenden III v Southgate Adelaide
Wheathampstead v Chipperfield Clarendon
Lutonian v West Herts II
Hemel Hempstead Town II v Langleybury II

Division Four A

Hatfield & Crusaders v Old Haberdashers
Hatfield Hyde v Northwood Town
Cheshunt Rosedale v Sandridge
Parkfield & Headstone v Old Finchleians
Leverstock Green II v Knebworth Park II

Division Four B

Sawbridgeworth II v Holtwhites Trinibis II
Stevenage II v Chorleywood II
Hitchin II v Reed II
Northampton Exiles v Flamstead
Watford Town II v Ampthill Town II

Division Five A

Radlett III v Bentley Heath
North Mymms II v Ickleford II
Hertford III v Clifton
St Albans II v Rickmansworth
London Colney v Frogmore

Division Five B

Old Albanian II v Abbots Langley II
Welwyn Garden City III v Luton Town & Indians III
Tewin v Baldock
Broxbourne II v Shenley Village II
Redbourn II v Hertingfordbury

Division Six A

Hemel Hempstead Town III v Bushey II
Old Camdenians v Preston II
Old Finchleians II v Letchworth Garden City III
Cockfosters II v Old Cholmeleians

Division Six B

Potters Bar III v Hatfield & Crusaders II
Boxmoor v Radlett IV
Watton-at-Stone v Kings Langley II
Allenburys & County Hall II v Cheshunt Rosedale II
Berkhamsted II v Old Elizabethans II

Division Seven A

Pirton v Northwood II
Totteridge Millhillians III v Weston
Chipperfield Clarendon II v Old Owens II
Rickmansworth II v Datchworth II
Greenwood Park v St Margaretsbury II

Division Seven B

Hatch End v Flitwick III
Potten End v Botany Bay
Southgate Adelaide II v Stevenage III
Ware v Dunstable III
Offley & Stopsley v Bovingdon

Division Eight A

Old Cholmeleians II v St Albans III
Knebworth Park III v Harpenden IV
Northchurch II v Wheathampstead II
Northwood Town II v Northampton Exiles II
Luton Town & Indians IV v Harpenden Dolphins

Division Eight B

Stevenage IV v Shenley Village III
Redbourn III v Lutonian II
Leverstock Green III v West Herts III
Old Albanian III v Mill Hill Village II
Baldock II v Little Berkhamsted Sahibs

Division Nine A

Aldenham v Old Minchendenians
Langleybury III v Hemel Hempstead Town IV
Letchworth Garden City IV v Welwyn Garden City IV
Hitchin III v Hertford IV
Sandridge II v Hatfield Hyde II

Division Nine B

Harpenden V v Bayford & Hertford II
Cheshunt Rosedale III v London Colney II
Hoddesdon III v Boxmoor II
Preston III v Parkfield & Headstone II
Watford Town III v Great Gaddesden

Division Ten A

Holtwhites Trinibis III v Bushey III
West Herts IV v Reed III
Bentley Heath II v Hoddesdon IV
Southgate Compton v Rickmansworth III
Frogmore II v Ickleford III

Division Ten B

Old Elizabethans III v Chorleywood III
Old Owens III v Totteridge Millhillians IV
Northampton Exiles III v Northwood III
North Enfield II v Abbots Langley III
Cockfosters III v Old Eastcotians

Regional Division A East

Hertingfordbury II v Hitchin IV
Stevenage V v St Margaretsbury III
Mill Hill Village III v Knebworth Park IV
Datchworth III v Hatfield & Crusaders III
Old Haberdashers II v Potters Bar IV

Regional Division A West

Chorleywood IV v Old Albanian IV
Berkhamsted III v Watford Town IV
Shenley Village IV v Potten End II
St Albans IV v Bamville
Flamstead II v Redbourn IV

Regional Division B East

Little Berkhamsted Sahibs II v Southgate Adelaide III
Old Minchendenians II v Hatfield Hyde III
Welwyn Garden City V v Ware II
Broxbourne III v Stevenage VI
Botany Bay II v Preston IV
Baldock III v Datchworth IV
Hatfield & Crusaders IV v Tewin II

Regional Division B West

Rickmansworth IV v Boxmoor III
Kings Langley III v Markyate & Luton Town
West Herts V v Langleybury IV
Bushey IV v Harpenden VI
Northwood IV v Old Camdenians II
Chipperfield Clarendon III v Berkhamsted IV
Northwood Town III v Leverstock Green IV
Wheathampstead III v Hatch End II