31 Jul, 2021

Premier Division

Potters Bar v Hoddesdon
Reed v Harpenden
Hertford v West Herts
Totteridge Millhillians v Welwyn Garden City
Radlett v North Mymms

Championship

Luton Town & Indians v Bishop's Stortford
Letchworth Garden City 89-5 (34.2) *Langleybury
Preston v Dunstable
*Hemel Hempstead Town 138-2 (32) Shenley Village
Old Owens v Flitwick

Division One

Broxbourne v Ampthill Town
Holtwhites Trinibis v Sawbridgeworth
Old Albanian v Ickleford
St Margaretsbury 28-1 (8) *Hitchin
Harpenden II v Leverstock Green

Division Two A

St Albans v Berkhamsted
Kings Langley v Knebworth Park
*Bushey 73-6 (23) Watford Town
Redbourn v Stevenage
Abbots Langley v Chorleywood

Division Two B

Northwood v Hertford II
Welwyn Garden City II v Radlett II
Old Elizabethans 56-2 (22) *Flitwick II
Hoddesdon II v Allenburys & County Hall
Northchurch v Potters Bar II

Division Three A

North Enfield v Eversholt
Totteridge Millhillians II 83-0 (25) *Datchworth
Parkfield & Headstone v Letchworth Garden City II
Chipperfield Clarendon Dunstable II Cancelled
Potton Town v Luton Town & Indians II

Division Three B

Bayford & Hertford v Hemel Hempstead Town II
Southgate Adelaide v Wheathampstead
Harpenden III v Reed II
West Herts II v Cockfosters
Lutonian v Sandridge

Division Four A

Old Haberdashers 177-4 (30) *Leverstock Green II
Bishop's Stortford II v Northwood Town
*Watford Town II 84-4 (18) Rickmansworth
Langleybury II v Old Finchleians
Cheshunt Rosedale 70-6 (30) *Hatfield & Crusaders

Division Four B

Ampthill Town II v London Colney
Chorleywood II v Hitchin II
Northampton Exiles Flamstead Cancelled
Shenley Village II v Holtwhites Trinibis II
Stevenage II v Hatfield Hyde

Division Five A

Radlett III v St Albans II
Ickleford II v Frogmore
Knebworth Park II v Tewin
North Mymms II v Old Camdenians
Hertford III v Bentley Heath

Division Five B

Mill Hill Village v Old Albanian II
*Luton Town & Indians III 91-10 (38) Boxmoor 94-0 (13)
*Sawbridgeworth II 45-10 (21.4) Redbourn II 46-0 (6.3)
Welwyn Garden City III v Broxbourne II
Hertingfordbury 43-10 (26.3) *Baldock 47-1 (10.2)

Division Six A

Old Finchleians II v Clifton
Letchworth Garden City III 53-10 (29.4) *Preston II 57-2 (15.2)
*Northwood II 112-5 (21.4) Bushey II
Berkhamsted II v Radlett IV
Hemel Hempstead Town III v Old Cholmeleians

Division Six B

Potten End v Abbots Langley II
Potters Bar III Cheshunt Rosedale II Cancelled
Greenwood Park 55-10 (27.3) *Watton-at-Stone 56-7 (21.5)
Old Elizabethans II v Rickmansworth II
Allenburys & County Hall II v Hatfield & Crusaders II

Division Seven A

St Margaretsbury II v Stevenage III
Cockfosters II v Old Owens II
Northwood Town II v Datchworth II
Flitwick III v Bishop's Stortford III
Weston v Botany Bay

Division Seven B

Hatch End v Offley & Stopsley
Bovingdon v Kings Langley II
Harpenden Dolphins v Southgate Adelaide II
Shenley Village III v Northchurch II
Northampton Exiles II 195-5 (42) *Ware

Division Eight A

Wheathampstead II v Lutonian II
Harpenden IV 69-10 (17.2) *Aldenham 70-3 (11.1)
Little Berkhamsted Sahibs 37-3 (11) *Pinner
Luton Town & Indians IV 142-8 (39) *Chipperfield Clarendon II
Old Cholmeleians II v St Albans III

Division Eight B

Dunstable III v West Herts III
Old Minchendenians v Old Albanian III
Watford Town III v Leverstock Green III
Baldock II v Redbourn III
Totteridge Millhillians III 52-5 (24.1) *Mill Hill Village II

Division Nine A

Bentley Heath II v Welwyn Garden City IV
Hatfield Hyde II v Knebworth Park III
Sandridge II v Hemel Hempstead Town IV
Hitchin III v Southgate Compton
Langleybury III v Hoddesdon III

Division Nine B

Hertford IV 26-1 (10) *London Colney II
*Cheshunt Rosedale III 64-8 (27.4) Boxmoor II
Bayford & Hertford II Preston III Cancelled
Stevenage IV v Great Gaddesden
*Old Eastcotians 60-5 (18) Bushey III

Division Ten A

Harpenden V v Rickmansworth III
Old Haberdashers II v Letchworth Garden City IV
Pinner II v Bamville
Northwood III v Reed III
West Herts IV v Holtwhites Trinibis III

Division Ten B

Hoddesdon IV 75-8 (37) *North Enfield II 76-0 (10.1)
Chorleywood III v Preston IV
Northampton Exiles III Mill Hill Village III Cancelled
Old Elizabethans III v Flamstead II
*Parkfield & Headstone II 61-3 (14) Letchmore

Regional Division A East

St Margaretsbury III 212-4 (40) *Datchworth III 106-9 (24.3) R
Broxbourne III v Stevenage V
Potters Bar IV v Hertingfordbury II
Tewin II Cockfosters III Conceded
Ickleford III 101-10 (35.3) *Hitchin IV 105-2 (15.2)

Regional Division A West

Berkhamsted III v Markyate & Luton Town
Abbots Langley III v Watford Town IV
Boxmoor III v Potten End II
Old Albanian IV v Harpenden VI
St Albans IV v Shenley Village IV

Regional Division B East

Ware II v Welwyn Garden City V
Old Owens III v Hatfield Hyde III
Edmonton Botany Bay II Cancelled
*Little Berkhamsted Sahibs II 74-5 (26.1) Baldock III
Hatfield & Crusaders III 131-4 (22.5) *Letchworth Garden City V

Regional Division B West

Leverstock Green IV v Old Minchendenians II
Wheathampstead III v Northwood IV
Rickmansworth IV v Chipperfield Clarendon III
Old Camdenians II v Northwood Town III
Redbourn IV v Hatch End II

Regional Division C East

North Mymms III v Tye Green
Mill Hill Village IV 41-5 (23.3) *Southgate Adelaide III
Hoddesdon V v St Margaretsbury IV
Cheshunt Rosedale IV v Broxbourne IV

Regional Division C West

Pinner III v Northwood V
*Berkhamsted IV Kings Langley III Void
Bushey IV v West Herts V
Northwood Town IV v Chorleywood IV
Batchworth 89-2 (22.1) *Watford Town V

Regional Division C North

Tewin III v Baldock IV
Knebworth Park IV v Wheathampstead IV
Flitwick IV Datchworth IV Conceded
Hatfield Hyde IV v Ickleford IV