30 Jul, 2022

Premier Division

Hoddesdon v West Herts
Totteridge Millhillians v Bishop's Stortford
Hertford v Radlett
North Mymms v Harpenden
Welwyn Garden City v Potters Bar

Championship

Flitwick v Hemel Hempstead Town
Luton Town & Indians v Dunstable
Preston v Shenley Village
Hitchin v Reed
Old Owens v Broxbourne

Division 1

Harpenden II v Letchworth Garden City
St Margaretsbury v Sawbridgeworth
Langleybury v Old Albanian
St Albans v Leverstock Green
Redbourn v Ampthill Town

Division 2 A

Abbots Langley v Chorleywood
Holtwhites Trinibis v Old Elizabethans
Berkhamsted v Hoddesdon II
Watford Town v Stevenage
Bushey v Ickleford

Division 2 B

Radlett II v Flitwick II
Lutonian v Northwood
Potters Bar II v Hertford II
Kings Langley v Eversholt
Letchworth Garden City II v Northchurch

Division 3 A

Dunstable II v Chipperfield Clarendon
Rickmansworth v Knebworth Park
Allenburys & County Hall v Totteridge Millhillians II
Datchworth v Potton Town
West Herts II v North Enfield

Division 3 B

Hemel Hempstead Town II v Welwyn Garden City II
Reed II v Cockfosters
Parkfield & Headstone v Bayford & Hertford
Wheathampstead v London Colney
Sandridge v Old Finchleians

Division 4 A

Bishop's Stortford II v Watford Town II
Northwood Town v Hatfield & Crusaders
Tewin v Hitchin II
Cheshunt Rosedale v Old Haberdashers
Southgate Adelaide v Luton Town & Indians II

Division 4 B

Ampthill Town II v Holtwhites Trinibis II
Hatfield Hyde v Langleybury II
Shenley Village II v Redbourn II
Chorleywood II v St Albans II
Stevenage II v Harpenden III

Division 5 A

Leverstock Green II v North Mymms II
Radlett III v Northampton Exiles
Broxbourne II v Hertford III
Old Camdenians v Preston II
Bentley Heath v Frogmore

Division 5 B

Ickleford II v Potten End
Sawbridgeworth II v Boxmoor
Hertingfordbury v Baldock
Old Albanian II v Mill Hill Village
Flamstead v Clifton

Division 6 A

Northwood II v Old Owens II
Watton-at-Stone v Bushey II
Knebworth Park II v Berkhamsted II
Welwyn Garden City III v Letchworth Garden City III
Hemel Hempstead Town III v Radlett IV

Division 6 B

Bovingdon v Potters Bar III
Luton Town & Indians III v Greenwood Park
Old Finchleians II v Botany Bay
Hatfield & Crusaders II v Rickmansworth II
Old Elizabethans II v Cheshunt Rosedale II

Division 7 A

Weston v Northwood Town II
Old Cholmeleians v Abbots Langley II
Ware v Lutonian II
Flitwick III v St Margaretsbury II
Stevenage III v Datchworth II

Division 7 B

Northchurch II v Allenburys & County Hall II
Shenley Village III v Southgate Adelaide II
Cockfosters II v Hatch End
Northampton Exiles II v Harpenden Dolphins
West Herts III v Little Berkhamsted Sahibs

Division 8 A

Watford Town III v Wheathampstead II
Offley & Stopsley v Old Minchendenians
St Albans III v Aldenham
Chipperfield Clarendon II v Old Cholmeleians II
Pinner v Hitchin III

Division 8 B

Boxmoor II v Dunstable III
Mill Hill Village II v Bentley Heath II
Harpenden IV v Old Albanian III
Totteridge Millhillians III v Kings Langley II
Langleybury III v Redbourn III

Division 9 A

Hoddesdon III v Hatfield Hyde II
Bamville v Luton Town & Indians IV
Southgate Compton v Hemel Hempstead Town IV
Hertford IV v Great Gaddesden
Baldock II v Sandridge II

Division 9 B

Cheshunt Rosedale III v Knebworth Park III
Preston III v Pinner II
London Colney II v Flamstead II
Bushey III v Reed III
Leverstock Green III v Stevenage IV

Division 10 North

Datchworth III v Tewin II
Markyate v Stevenage V
Hitchin IV v Preston IV
Redbourn IV v Harpenden V
Letchworth Garden City IV v Ickleford III

Division 10 South

North Enfield II v Parkfield & Headstone II
Southgate Adelaide III v Mill Hill Village III
Old Haberdashers II v Letchmore
Botany Bay II v Old Elizabethans III
Potters Bar IV v Holtwhites Trinibis III

Division 10 East

Bayford & Hertford II v St Albans IV
St Margaretsbury III v Hoddesdon IV
Hatfield Hyde III v Shenley Village IV
Abbots Langley III v Broxbourne III
Old Albanian IV v Welwyn Garden City IV

Division 10 West

Northwood Town III v Chorleywood III
Potten End II v Berkhamsted IV
Old Eastcotians v Watford Town IV
Berkhamsted III v West Herts IV
Rickmansworth III v Northwood III

Division 11 North

Hatfield & Crusaders III v Tewin III
Wheathampstead III v Baldock IV
Hitchin V v Letchworth Garden City V
Baldock III v Flitwick IV
Harpenden VI v Welwyn Garden City V

Division 11 South

West Herts V v Leverstock Green IV
Northwood IV v Old Camdenians II
Chorleywood IV v Chipperfield Clarendon III
Pinner III v Boxmoor III
Hatch End II v Rickmansworth IV

Division 11 East

Little Berkhamsted Sahibs II v Northampton Exiles III
Edmonton v Ware II
Broxbourne IV v Tye Green
Old Minchendenians II v Old Owens III
Cockfosters III v Hertingfordbury II

Division 12 North

Stevenage VI v Datchworth IV
Ickleford IV v Lutonian III
Bengeo v Hitchin VI
Knebworth Park IV v Wheathampstead IV

Division 12 South

Northwood V v Watford Town V
Edgware v Batchworth
West Herts VI v Langleybury IV
Berkhamsted V v Northwood Town IV
Royal Herts v Kings Langley III

Division 12 East

Holtwhite Trinibis IV v Old Minchendenians III
Mill Hill Village IV v Cheshunt Rosedale IV
North Mymms III v St Margaretsbury IV
Broxbourne V v Southgate Compton II