Slot Server Thailand Server Thailand
Slotplay slot gacor
Saracens Hertfordshire Cricket League
First game of 2024 season: Saturday 11th May 2024
Login here

Weekly results - 2024

03 Aug, 2024

Premiership

West Herts v Harpenden
North Mymms v Hertford
Bishop's Stortford v Old Owens
Totteridge Millhillians v Potters Bar
Radlett v Shenley Village

Championship

St Albans v Dunstable Town
Letchworth Garden City v Flitwick
Broxbourne v Hoddesdon
Chorleywood v Preston
Hemel Hempstead Town v Welwyn Garden City

Division 1

Leverstock Green v Hitchin
Reed v Luton Town & Indians
Abbots Langley v Lutonian
Redbourn v Old Elizabethans
St Margaretsbury v Sawbridgeworth

Division 2 A

Berkhamsted v Eversholt
Watford Town v Langleybury
Northwood v Radlett II
Ampthill Town v Stevenage
Harpenden II v West Herts II

Division 2 B

Kings Langley v Bishop's Stortford II
Hertford II v Holtwhites Trinibis
Potters Bar II v Knebworth Park
Flitwick II v Old Finchleians
Welwyn Garden City II v Rickmansworth

Division 3 A

Allenburys & County Hall v Hemel Hempstead Town II
Tewin v Ickleford
Potton Town v Letchworth Garden City II
Bushey v St Albans II
Datchworth v Totteridge Millhillians II

Division 3 B

Chipperfield Clarendon v Chorleywood II
Dunstable Town II v London Colney
Cockfosters v Northwood Town
Hoddesdon II v Redbourn II
Northchurch v Wheathampstead

Division 4 A

Shenley Village II v Leverstock Green II
Cheshunt Rosedale v North Enfield
Hitchin II v Old Haberdashers
Hatfield & Crusaders v Sandridge
Old Camdenians v Watford Town II

Division 4 B

Harpenden III v Broxbourne II
Bayford & Hertford v Flamstead
Preston II v Hatfield Hyde
Stevenage II v Northampton Exiles
Holtwhites Trinibis II v Reed II

Division 5 A

Lutonian II v Boxmoor
Bentley Heath v Clifton
Potten End v Mill Hill Village
Old Owens II v North Mymms II
Luton Town & Indians II v Southgate Adelaide

Division 5 B

Botany Bay v Berkhamsted II
Sawbridgeworth II v Cheshunt Rosedale II
Frogmore v Greenwood Park
Langleybury II v Northwood II
Old Finchleians II v Old Albanians

Division 6 A

Hemel Hempstead Town III v Abbots Langley II
Watton-at-Stone v Ampthill Town II
Pinner v Hertford III
Baldock v Welwyn Garden City III
Rickmansworth II v Weston

Division 6 B

Stevenage III v Aldenham
Ickleford II v Eaton Bray
Old Elizabethans II v Hatfield & Crusaders II
Southgate Adelaide II v Hertingfordbury
Knebworth Park II v St Margaretsbury II

Division 7 East

Letchworth Garden City III v Harpenden Dolphins
Mill Hill Village II v Old Minchendenians
Hitchin III v Potters Bar III
Wheathampstead II v Radlett III
St Albans III v Shenley Village III

Division 7 West

West Herts III v Bushey II
Hatch End v Flitwick III
Northwood Town II v Kings Langley II
Luton Town & Indians III v Ley Hill
Watford Town III v Northchurch II

Division 8 East

Hatfield Hyde II v Allenburys & County Hall II
Northampton Exiles II v Bentley Heath II
Old Cholmeleians v Cockfosters II
Southgate Compton v Datchworth II
Little Berkhamsted v Totteridge Millhillians III

Division 8 West

Preston III v Dunstable Town III
Radlett IV v Harpenden IV
Markyate v Hemel Hempstead Town IV
Redbourn III v Old Cholmeleians II
Boxmoor II v Pinner II

Division 9 East

North Enfield II v Baldock II
Sandridge II v Southgate Compton II
Broxbourne III v St Albans IV
Bamville v Stevenage IV
London Colney II v Tewin II

Division 9 West

Flamstead II v Chipperfield Clarendon II
Berkhamsted III v Luton Town & Indians IV
Old Albanians II v Offley & Stopsley
Leverstock Green III v Rickmansworth III
Great Gaddesden v West Herts IV

Division 10 North

Wheathampstead III v Hitchin IV
Knebworth Park III v Kimpton
Stevenage V v Letchworth Garden City IV
Ickleford III v Potton Town II
Welwyn Garden City IV v Preston IV

Division 10 South

West Herts V v Batchworth
Pinner III v Bushey III
Abbots Langley III v Edgware
Royal Herts v Northwood Town III
Old Eastcotians v Watford Town IV

Division 10 East

Hatfield & Crusaders III v Bayford & Hertford II
Holtwhites Trinibis III v Broxbourne IV
Cheshunt Rosedale III v Hoddesdon III
Hertford IV v Reed III
Ware v St Margaretsbury III

Division 10 West

Langleybury III v Berkhamsted IV
Tring Park IV v Chorleywood III
Eaton Bray II v Lutonian III
Ley Hill II v Northwood III
Flitwick IV v West Herts VI

Division 10 Central

Shenley Village IV v Botany Bay II
Harpenden V v Old Albanians III
Old Haberdashers II v Old Camdenians II
Mill Hill Village III v Old Elizabethans III
Hatfield Hyde III v Old Owens III

Division 11 North

Bengeo v Datchworth IV
Hitchin V v Knebworth Park IV
St Margaretsbury IV v Ware II

Division 11 South

Hatch End III v Pinner IV
Northwood Town IV v Hatch End II
Old Minchendenians II v Hemel Hempstead Town V
Watford Town V v Kings Langley III
Rickmansworth IV v Northwood V

Division 11 East

Old Camdenians III v Cheshunt Rosedale IV
Botany Bay III v Cockfosters III
Old Minchendenians III v Holtwhites Trinibis IV
Southgate Adelaide III v Mill Hill Village IV

Division 11 West

Kings Langley IV v Abbots Langley IV
Chorleywood IV v Boxmoor III
Northwood IV v Leverstock Green IV
Dunstable Town IV v Potten End II

Division 11 Central

Old Albanians IV v Harpenden VI
Hitchin VI v Little Berkhamsted II
Potters Bar IV v North Mymms III
Wheathampstead IV v Redbourn IV
Datchworth III v St Albans V

04 Aug, 2024

Division 11 North

Tewin III v Welwyn Garden City V

Division 11 West

Redbourn V v Chipperfield Clarendon III