08 Aug, 2020

Premier Division

West Herts v Hertford
Radlett v Totteridge Millhillians
Reed v North Mymms
Welwyn Garden City v Harpenden
Hoddesdon v Potters Bar

Championship

Old Owens v Preston
Luton Town & Indians v Flitwick
Letchworth Garden City v Shenley Village
Hemel Hempstead Town v Langleybury
Bishop's Stortford v Dunstable

Division One

Harpenden II v Sawbridgeworth
Hitchin v Ickleford
Old Albanian v St Margaretsbury
Broxbourne v Leverstock Green
Holtwhites Trinibis v Ampthill Town

Division Two A

Stevenage v St Albans
Berkhamsted v Knebworth Park
Bushey v Watford Town
Abbots Langley v Redbourn
Chorleywood v Kings Langley

Division Two B

Hertford II v Radlett II
Potters Bar II v Hoddesdon II
Flitwick II v Welwyn Garden City II
Northchurch v Old Elizabethans
Northwood v Allenburys & County Hall

Division Three A

Datchworth v Letchworth Garden City II
North Enfield v Potton Town
Chipperfield Clarendon v Luton Town & Indians II
Dunstable II v Eversholt
Totteridge Millhillians II v Parkfield & Headstone

Division Three B

Bayford & Hertford v West Herts II
Wheathampstead v Lutonian
Southgate Adelaide v Cockfosters
Sandridge v Reed II
Harpenden III v Hemel Hempstead Town II

Division Four A

Old Haberdashers v Old Finchleians
Leverstock Green II v Hatfield & Crusaders
Langleybury II v Bishop's Stortford II
Rickmansworth v Northwood Town
Watford Town II v Cheshunt Rosedale

Division Four B

Northampton Exiles v Stevenage II
Shenley Village II v Holtwhites Trinibis II
Ampthill Town II v Chorleywood II
Flamstead v London Colney
Hatfield Hyde v Hitchin II

Division Five A

Knebworth Park II v Old Camdenians
St Albans II v Hertford III
North Mymms II v Bentley Heath
Radlett III v Ickleford II
Tewin v Frogmore

Division Five B

Mill Hill Village v Broxbourne II
Sawbridgeworth II v Welwyn Garden City III
Boxmoor v Hertingfordbury
Redbourn II v Baldock
Luton Town & Indians III v Old Albanian II

Division Six A

Old Finchleians II v Letchworth Garden City III
Radlett IV v Bushey II
Clifton v Northwood II
Preston II v Hemel Hempstead Town III
Old Cholmeleians v Berkhamsted II

Division Six B

Watton-at-Stone v Potters Bar III
Hatfield & Crusaders II v Greenwood Park
Allenburys & County Hall II v Rickmansworth II
Cheshunt Rosedale II v Potten End
Old Elizabethans II v Abbots Langley II

Division Seven A

St Margaretsbury II v Botany Bay
Weston v Old Owens II
Pirton v Datchworth II
Northwood Town II v Stevenage III
Cockfosters II v Flitwick III

Division Seven B

Kings Langley II v Bovingdon
Ware v Northchurch II
Shenley Village III v Hatch End
Offley & Stopsley v Southgate Adelaide II
Harpenden Dolphins v Northampton Exiles II

Division Eight A

Aldenham v Chipperfield Clarendon II
Pinner v Old Cholmeleians II
St Albans III v Harpenden IV
Lutonian II v Wheathampstead II
Little Berkhamsted Sahibs v Luton Town & Indians IV

Division Eight B

Baldock II v Watford Town III
West Herts III v Mill Hill Village II
Redbourn III v Dunstable III
Totteridge Millhillians III v Old Albanian III
Old Minchendenians v Leverstock Green III

Division Nine A

Welwyn Garden City IV v Knebworth Park III
Hitchin III v Langleybury III
Hemel Hempstead Town IV v Southgate Compton
Hoddesdon III v Hatfield Hyde II
Bentley Heath II v Sandridge II

Division Nine B

Great Gaddesden v Bushey III
Preston III v Bayford & Hertford II
London Colney II v Old Eastcotians
Hertford IV v Cheshunt Rosedale III
Stevenage IV v Boxmoor II

Division Ten A

Rickmansworth III v Reed III
Harpenden V v Pinner II
Northwood III v Old Haberdashers II
Letchworth Garden City IV v West Herts IV
Holtwhites Trinibis III v Bamville

Division Ten B

Old Elizabethans III v North Enfield II
Parkfield & Headstone II v Mill Hill Village III
Frogmore II v Preston IV
Northampton Exiles III v Flamstead II
Chorleywood III v Hoddesdon IV

Regional Division A East

Datchworth III v St Margaretsbury III
Stevenage V v Cockfosters III
Potters Bar IV v Tewin II
Ickleford III v Hitchin IV
Hertingfordbury II v Broxbourne III

Regional Division A West

Watford Town IV v Shenley Village IV
Abbots Langley III v Boxmoor III
Old Albanian IV v St Albans IV
Potten End II v Harpenden VI
Markyate & Luton Town v Berkhamsted III

Regional Division B East

Welwyn Garden City V v Hatfield Hyde III
Old Owens III v Ware II
Botany Bay II v Letchworth Garden City V
Hatfield & Crusaders III v Stevenage VI

Regional Division B West

Chipperfield Clarendon III v Old Minchendenians II
Leverstock Green IV v Wheathampstead III
Northwood Town III v Redbourn IV
Old Camdenians II v Northwood IV
Hatch End II v Rickmansworth IV

Regional Division C East

Hatfield Hyde IV v Edmonton
Baldock III v Hitchin V
Hoddesdon V v Datchworth IV
Knebworth Park IV v Tye Green

Regional Division C West

Kings Langley III v Southgate Adelaide III
Watford Town V v Chorleywood IV
Bushey IV v West Herts V
Berkhamsted IV v North Mymms III