07 Aug, 2021

Premier Division

Hoddesdon v Totteridge Millhillians
North Mymms v Hertford
Welwyn Garden City v Radlett
West Herts v Reed
Harpenden v Potters Bar

Championship

Shenley Village v Luton Town & Indians
Dunstable v Old Owens
Langleybury v Hemel Hempstead Town
Bishop's Stortford v Preston
Flitwick v Letchworth Garden City

Division One

Leverstock Green v Broxbourne
Ickleford v Holtwhites Trinibis
Sawbridgeworth v Harpenden II
St Margaretsbury v Old Albanian
Ampthill Town v Hitchin

Division Two A

Berkhamsted v Abbots Langley
Stevenage v St Albans
Chorleywood v Kings Langley
Knebworth Park v Watford Town
Bushey v Redbourn

Division Two B

Potters Bar II v Hoddesdon II
Hertford II v Welwyn Garden City II
Radlett II v Northchurch
Allenburys & County Hall v Flitwick II
Old Elizabethans v Northwood

Division Three A

Eversholt v Dunstable II
Chipperfield Clarendon v Potton Town
Totteridge Millhillians II v North Enfield
Letchworth Garden City II v Datchworth
Luton Town & Indians II v Parkfield & Headstone

Division Three B

Hemel Hempstead Town II v Harpenden III
Reed II v West Herts II
Wheathampstead v Lutonian
Sandridge v Bayford & Hertford
Cockfosters v Southgate Adelaide

Division Four A

Watford Town II v Leverstock Green II
Old Haberdashers v Hatfield & Crusaders
Old Finchleians v Rickmansworth
Northwood Town v Langleybury II
Cheshunt Rosedale v Bishop's Stortford II

Division Four B

Northampton Exiles v Shenley Village II
Holtwhites Trinibis II v Chorleywood II
Hitchin II v Stevenage II
London Colney v Flamstead
Hatfield Hyde v Ampthill Town II

Division Five A

Frogmore v North Mymms II
Tewin v Ickleford II
Old Camdenians v Radlett III
Bentley Heath v Knebworth Park II
St Albans II v Hertford III

Division Five B

Baldock v Sawbridgeworth II
Broxbourne II v Luton Town & Indians III
Old Albanian II v Welwyn Garden City III
Redbourn II v Mill Hill Village
Boxmoor v Hertingfordbury

Division Six A

Preston II v Berkhamsted II
Northwood II v Letchworth Garden City III
Old Cholmeleians v Bushey II
Radlett IV v Old Finchleians II
Clifton v Hemel Hempstead Town III

Division Six B

Abbots Langley II v Allenburys & County Hall II
Rickmansworth II v Potten End
Hatfield & Crusaders II v Cheshunt Rosedale II
Potters Bar III v Watton-at-Stone
Greenwood Park v Old Elizabethans II

Division Seven A

Datchworth II v Weston
Bishop's Stortford III v Northwood Town II
Stevenage III v Cockfosters II
Botany Bay v St Margaretsbury II
Old Owens II v Flitwick III

Division Seven B

Ware v Bovingdon
Northchurch II v Northampton Exiles II
Offley & Stopsley v Harpenden Dolphins
Southgate Adelaide II v Shenley Village III
Kings Langley II v Hatch End

Division Eight A

Luton Town & Indians IV v Aldenham
Pinner v Old Cholmeleians II
Lutonian II v Chipperfield Clarendon II
St Albans III v Wheathampstead II
Harpenden IV v Little Berkhamsted Sahibs

Division Eight B

West Herts III v Baldock II
Old Albanian III v Totteridge Millhillians III
Mill Hill Village II v Dunstable III
Redbourn III v Watford Town III
Leverstock Green III v Old Minchendenians

Division Nine A

Knebworth Park III v Hitchin III
Hoddesdon III v Bentley Heath II
Southgate Compton v Langleybury III
Hemel Hempstead Town IV v Hatfield Hyde II
Welwyn Garden City IV v Sandridge II

Division Nine B

Great Gaddesden v Old Eastcotians
Bushey III v Boxmoor II
Hertford IV v Preston III
Cheshunt Rosedale III v London Colney II
Bayford & Hertford II v Stevenage IV

Division Ten A

Bamville v Old Haberdashers II
Letchworth Garden City IV v Harpenden V
Reed III v Pinner II
Holtwhites Trinibis III v Northwood III
Rickmansworth III v West Herts IV

Division Ten B

Parkfield & Headstone II v Old Elizabethans III
Flamstead II v Hoddesdon IV
Northampton Exiles III v Chorleywood III
North Enfield II v Mill Hill Village III
Preston IV v Letchmore

Regional Division A East

Datchworth III v Ickleford III
Stevenage V v Tewin II
Hitchin IV v Potters Bar IV
Hertingfordbury II v Broxbourne III
Cockfosters III v St Margaretsbury III

Regional Division A West

Potten End II v Berkhamsted III
Watford Town IV v St Albans IV
Shenley Village IV v Boxmoor III
Harpenden VI v Abbots Langley III
Markyate & Luton Town v Old Albanian IV

Regional Division B East

Hatfield & Crusaders III v Ware II
Hatfield Hyde III v Letchworth Garden City V
Edmonton v Baldock III
Little Berkhamsted Sahibs II v Old Owens III
Welwyn Garden City V v Botany Bay II

Regional Division B West

Hatch End II v Wheathampstead III
Northwood Town III v Redbourn IV
Chipperfield Clarendon III v Leverstock Green IV
Northwood IV v Rickmansworth IV
Old Minchendenians II v Old Camdenians II

Regional Division C East

Tye Green v Southgate Adelaide III
Mill Hill Village IV v Hoddesdon V
Broxbourne IV v North Mymms III
St Margaretsbury IV v Cheshunt Rosedale IV

Regional Division C West

Batchworth v Pinner III
Northwood V v Kings Langley III
Chorleywood IV v Watford Town V
West Herts V v Northwood Town IV
Berkhamsted IV v Bushey IV

Regional Division C North

Hitchin V v Datchworth IV
Flitwick IV v Tewin III
Wheathampstead IV v Hatfield Hyde IV
Baldock IV v Knebworth Park IV