06 Aug, 2022

Premier Division

Potters Bar v Totteridge Millhillians
West Herts v Welwyn Garden City
Harpenden v Hertford
Radlett v Hoddesdon
Bishop's Stortford v North Mymms

Championship

Dunstable v Hitchin
Reed v Flitwick
Broxbourne v Luton Town & Indians
Hemel Hempstead Town v Preston
Shenley Village v Old Owens

Division 1

Ampthill Town v St Margaretsbury
Old Albanian v Harpenden II
Leverstock Green v Redbourn
Sawbridgeworth v Langleybury
Letchworth Garden City v St Albans

Division 2 A

Chorleywood v Bushey
Ickleford v Holtwhites Trinibis
Hoddesdon II v Watford Town
Stevenage v Abbots Langley
Old Elizabethans v Berkhamsted

Division 2 B

Eversholt v Potters Bar II
Hertford II v Radlett II
Northwood v Letchworth Garden City II
Flitwick II v Lutonian
Northchurch v Kings Langley

Division 3 A

Chipperfield Clarendon v Allenburys & County Hall
North Enfield v Rickmansworth
Totteridge Millhillians II v West Herts II
Knebworth Park v Datchworth
Potton Town v Dunstable II

Division 3 B

Bayford & Hertford v Reed II
London Colney v Hemel Hempstead Town II
Welwyn Garden City II v Parkfield & Headstone
Cockfosters v Sandridge
Old Finchleians v Wheathampstead

Division 4 A

Hitchin II v Cheshunt Rosedale
Old Haberdashers v Southgate Adelaide
Hatfield & Crusaders v Tewin
Luton Town & Indians II v Bishop's Stortford II
Watford Town II v Northwood Town

Division 4 B

Holtwhites Trinibis II v Chorleywood II
Redbourn II v Ampthill Town II
Harpenden III v Hatfield Hyde
Langleybury II v Shenley Village II
St Albans II v Stevenage II

Division 5 A

Northampton Exiles v Bentley Heath
Frogmore v Leverstock Green II
North Mymms II v Broxbourne II
Preston II v Radlett III
Hertford III v Old Camdenians

Division 5 B

Mill Hill Village v Ickleford II
Baldock v Flamstead
Clifton v Sawbridgeworth II
Potten End v Hertingfordbury
Boxmoor v Old Albanian II

Division 6 A

Old Owens II v Knebworth Park II
Berkhamsted II v Watton-at-Stone
Letchworth Garden City III v Northwood II
Radlett IV v Welwyn Garden City III
Bushey II v Hemel Hempstead Town III

Division 6 B

Botany Bay v Old Elizabethans II
Greenwood Park v Hatfield & Crusaders II
Rickmansworth II v Bovingdon
Cheshunt Rosedale II v Luton Town & Indians III
Potters Bar III v Old Finchleians II

Division 7 A

St Margaretsbury II v Old Cholmeleians
Lutonian II v Stevenage III
Datchworth II v Weston
Northwood Town II v Flitwick III
Abbots Langley II v Ware

Division 7 B

Hatch End v West Herts III
Southgate Adelaide II v Northampton Exiles II
Harpenden Dolphins v Cockfosters II
Little Berkhamsted Sahibs v Northchurch II
Allenburys & County Hall II v Shenley Village III

Division 8 A

Wheathampstead II v Chipperfield Clarendon II
Hitchin III v St Albans III
Old Cholmeleians II v Offley & Stopsley
Aldenham v Watford Town III
Old Minchendenians v Pinner

Division 8 B

Bentley Heath II v Totteridge Millhillians III
Old Albanian III v Langleybury III
Dunstable III v Harpenden IV
Redbourn III v Mill Hill Village II
Kings Langley II v Boxmoor II

Division 9 A

Hatfield Hyde II v Bamville
Great Gaddesden v Baldock II
Luton Town & Indians IV v Hertford IV
Hemel Hempstead Town IV v Hoddesdon III
Sandridge II v Southgate Compton

Division 9 B

Flamstead II v Bushey III
Reed III v Cheshunt Rosedale III
Knebworth Park III v Leverstock Green III
Stevenage IV v Preston III
Pinner II v London Colney II

Division 10 North

Tewin II v Redbourn IV
Preston IV v Markyate
Ickleford III v Hitchin IV
Stevenage V v Datchworth III
Harpenden V v Letchworth Garden City IV

Division 10 South

Holtwhites Trinibis III v Southgate Adelaide III
Old Elizabethans III v Potters Bar IV
Letchmore v North Enfield II
Parkfield & Headstone II v Botany Bay II
Mill Hill Village III v Old Haberdashers II

Division 10 East

Broxbourne III v St Margaretsbury III
Shenley Village IV v Old Albanian IV
Hoddesdon IV v Hatfield Hyde III
Welwyn Garden City IV v Bayford & Hertford II
St Albans IV v Abbots Langley III

Division 10 West

Berkhamsted IV v Rickmansworth III
West Herts IV v Potten End II
Chorleywood III v Old Eastcotians
Watford Town IV v Berkhamsted III
Northwood III v Northwood Town III

Division 11 North

Baldock IV v Hatfield & Crusaders III
Tewin III v Hitchin V
Flitwick IV v Wheathampstead III
Welwyn Garden City V v Baldock III
Letchworth Garden City V v Harpenden VI

Division 11 South

Old Camdenians II v West Herts V
Chipperfield Clarendon III v Hatch End II
Rickmansworth IV v Northwood IV
Leverstock Green IV v Pinner III
Boxmoor III v Chorleywood IV

Division 11 East

Tye Green v Little Berkhamsted Sahibs II
Northampton Exiles III v Old Minchendenians II
Ware II v Cockfosters III
Old Owens III v Edmonton
Hertingfordbury II v Broxbourne IV

Division 12 North

Hitchin VI v Stevenage VI
Lutonian III v Bengeo
Wheathampstead IV v Ickleford IV
Datchworth IV v Kimpton

Division 12 South

Kings Langley III v Edgware
Watford Town V v West Herts VI
Langleybury IV v Berkhamsted V
Batchworth v Northwood V
Northwood Town IV v Royal Herts

Division 12 East

St Margaretsbury IV v Broxbourne V
Old Minchendenians III v Hoddesdon V
Cheshunt Rosedale IV v Holtwhite Trinibis IV
Southgate Compton II v Mill Hill Village IV
Hatfield Hyde IV v North Mymms III