15 Aug, 2020

Premier Division

Welwyn Garden City v Radlett
Potters Bar v West Herts
Harpenden v Reed
North Mymms v Hoddesdon
Hertford v Totteridge Millhillians

Championship

Shenley Village v Luton Town & Indians
Letchworth Garden City v Hemel Hempstead Town
Flitwick v Old Owens
Dunstable v Langleybury
Preston v Bishop's Stortford

Division One

St Margaretsbury v Holtwhites Trinibis
Leverstock Green v Harpenden II
Sawbridgeworth v Ickleford
Old Albanian v Hitchin
Ampthill Town v Broxbourne

Division Two A

Knebworth Park v Redbourn
St Albans v Berkhamsted
Watford Town v Stevenage
Kings Langley v Bushey
Chorleywood v Abbots Langley

Division Two B

Radlett II v Potters Bar II
Allenburys & County Hall v Hertford II
Old Elizabethans v Welwyn Garden City II
Hoddesdon II v Northchurch
Northwood v Flitwick II

Division Three A

Totteridge Millhillians II v Datchworth
Eversholt v North Enfield
Parkfield & Headstone v Dunstable II
Potton Town v Chipperfield Clarendon
Luton Town & Indians II v Letchworth Garden City II

Division Three B

Hemel Hempstead Town II v Wheathampstead
Lutonian v Sandridge
Reed II v Cockfosters
Bayford & Hertford v Southgate Adelaide
West Herts II v Harpenden III

Division Four A

Langleybury II v Watford Town II
Hatfield & Crusaders v Old Haberdashers
Old Finchleians v Cheshunt Rosedale
Bishop's Stortford II v Rickmansworth
Northwood Town v Leverstock Green II

Division Four B

Stevenage II v Shenley Village II
London Colney v Hatfield Hyde
Flamstead v Ampthill Town II
Hitchin II v Northampton Exiles
Holtwhites Trinibis II v Chorleywood II

Division Five A

Hertford III v Tewin
Ickleford II v North Mymms II
Frogmore v Bentley Heath
Old Camdenians v St Albans II
Radlett III v Knebworth Park II

Division Five B

Redbourn II v Luton Town & Indians III
Baldock v Sawbridgeworth II
Welwyn Garden City III v Mill Hill Village
Broxbourne II v Boxmoor
Hertingfordbury v Old Albanian II

Division Six A

Berkhamsted II v Old Finchleians II
Old Cholmeleians v Clifton
Letchworth Garden City III v Preston II
Bushey II v Northwood II
Hemel Hempstead Town III v Radlett IV

Division Six B

Cheshunt Rosedale II v Watton-at-Stone
Potten End v Old Elizabethans II
Greenwood Park v Allenburys & County Hall II
Rickmansworth II v Potters Bar III
Abbots Langley II v Hatfield & Crusaders II

Division Seven A

Datchworth II v Weston
Old Owens II v St Margaretsbury II
Cockfosters II v Northwood Town II
Botany Bay v Stevenage III
Flitwick III v Pirton

Division Seven B

Ware v Shenley Village III
Northampton Exiles II v Kings Langley II
Southgate Adelaide II v Harpenden Dolphins
Northchurch II v Offley & Stopsley
Bovingdon v Hatch End

Division Eight A

Wheathampstead II v St Albans III
Harpenden IV v Old Cholmeleians II
Chipperfield Clarendon II v Little Berkhamsted Sahibs
Aldenham v Pinner
Luton Town & Indians IV v Lutonian II

Division Eight B

West Herts III v Totteridge Millhillians III
Dunstable III v Old Minchendenians
Leverstock Green III v Baldock II
Mill Hill Village II v Redbourn III
Watford Town III v Old Albanian III

Division Nine A

Sandridge II v Hitchin III
Southgate Compton v Hoddesdon III
Langleybury III v Hemel Hempstead Town IV
Hatfield Hyde II v Knebworth Park III
Bentley Heath II v Welwyn Garden City IV

Division Nine B

Old Eastcotians v Bayford & Hertford II
Bushey III v Hertford IV
Stevenage IV v Preston III
Cheshunt Rosedale III v London Colney II
Boxmoor II v Great Gaddesden

Division Ten A

Old Haberdashers II v Harpenden V
Bamville v Rickmansworth III
Reed III v West Herts IV
Pinner II v Holtwhites Trinibis III
Northwood III v Letchworth Garden City IV

Division Ten B

Mill Hill Village III v Flamstead II
Hoddesdon IV v Frogmore II
Preston IV v Old Elizabethans III
Chorleywood III v Northampton Exiles III
North Enfield II v Parkfield & Headstone II

Regional Division A East

Hitchin IV v St Margaretsbury III
Tewin II v Hertingfordbury II
Broxbourne III v Stevenage V
Cockfosters III v Ickleford III
Potters Bar IV v Datchworth III

Regional Division A West

Boxmoor III v Potten End II
Harpenden VI v Berkhamsted III
St Albans IV v Watford Town IV
Old Albanian IV v Markyate & Luton Town
Shenley Village IV v Abbots Langley III

Regional Division B East

Hatfield Hyde III v Botany Bay II
Little Berkhamsted Sahibs II v Ware II
Letchworth Garden City V v Hatfield & Crusaders III
Welwyn Garden City V v Old Owens III

Regional Division B West

Old Minchendenians II v Leverstock Green IV
Hatch End II v Old Camdenians II
Redbourn IV v Northwood IV
Rickmansworth IV v Chipperfield Clarendon III
Wheathampstead III v Northwood Town III