14 Aug, 2021

Premier Division

Potters Bar v West Herts
Reed v North Mymms
Hoddesdon v Welwyn Garden City
Totteridge Millhillians v Harpenden
Hertford v Radlett

Championship

Langleybury v Shenley Village
Old Owens v Bishop's Stortford
Hemel Hempstead Town v Flitwick
Letchworth Garden City v Dunstable
Preston v Luton Town & Indians

Division One

Old Albanian v Ampthill Town
Hitchin v Leverstock Green
Harpenden II v Holtwhites Trinibis
Broxbourne v Sawbridgeworth
St Margaretsbury v Ickleford

Division Two A

Kings Langley v Abbots Langley
Watford Town v Chorleywood
Stevenage v Berkhamsted
Redbourn v Knebworth Park
St Albans v Bushey

Division Two B

Northwood v Allenburys & County Hall
Welwyn Garden City II v Old Elizabethans
Northchurch v Hertford II
Radlett II v Potters Bar II
Flitwick II v Hoddesdon II

Division Three A

Parkfield & Headstone v Chipperfield Clarendon
Luton Town & Indians II v Letchworth Garden City II
North Enfield v Datchworth
Dunstable II v Totteridge Millhillians II
Potton Town v Eversholt

Division Three B

Harpenden III v Bayford & Hertford
Southgate Adelaide v Reed II
Lutonian v Cockfosters
Wheathampstead v Sandridge
West Herts II v Hemel Hempstead Town II

Division Four A

Rickmansworth v Langleybury II
Bishop's Stortford II v Old Haberdashers
Cheshunt Rosedale v Northwood Town
Hatfield & Crusaders v Watford Town II
Leverstock Green II v Old Finchleians

Division Four B

Shenley Village II v London Colney
Flamstead v Hatfield Hyde
Chorleywood II v Northampton Exiles
Holtwhites Trinibis II v Hitchin II
Ampthill Town II v Stevenage II

Division Five A

Hertford III v Radlett III
Ickleford II v Bentley Heath
Knebworth Park II v St Albans II
Frogmore v Old Camdenians
North Mymms II v Tewin

Division Five B

Welwyn Garden City III v Mill Hill Village
Sawbridgeworth II v Boxmoor
Luton Town & Indians III v Old Albanian II
Hertingfordbury v Broxbourne II
Baldock v Redbourn II

Division Six A

Old Finchleians II v Preston II
Berkhamsted II v Northwood II
Radlett IV v Clifton
Letchworth Garden City III v Old Cholmeleians
Bushey II v Hemel Hempstead Town III

Division Six B

Allenburys & County Hall II v Rickmansworth II
Abbots Langley II v Hatfield & Crusaders II
Watton-at-Stone v Cheshunt Rosedale II
Old Elizabethans II v Potters Bar III
Potten End v Greenwood Park

Division Seven A

Cockfosters II v St Margaretsbury II
Northwood Town II v Old Owens II
Flitwick III v Stevenage III
Weston v Bishop's Stortford III
Datchworth II v Botany Bay

Division Seven B

Hatch End v Ware
Northampton Exiles II v Shenley Village III
Harpenden Dolphins v Kings Langley II
Offley & Stopsley v Southgate Adelaide II
Bovingdon v Northchurch II

Division Eight A

Chipperfield Clarendon II v Wheathampstead II
Aldenham v Lutonian II
Old Cholmeleians II v Harpenden IV
Pinner v St Albans III
Little Berkhamsted Sahibs v Luton Town & Indians IV

Division Eight B

Mill Hill Village II v West Herts III
Dunstable III v Old Albanian III
Watford Town III v Baldock II
Old Minchendenians v Redbourn III
Totteridge Millhillians III v Leverstock Green III

Division Nine A

Hatfield Hyde II v Welwyn Garden City IV
Hemel Hempstead Town IV v Knebworth Park III
Langleybury III v Hitchin III
Bentley Heath II v Southgate Compton
Sandridge II v Hoddesdon III

Division Nine B

Preston III v Cheshunt Rosedale III
Boxmoor II v Old Eastcotians
Bayford & Hertford II v Great Gaddesden
London Colney II v Bushey III
Stevenage IV v Hertford IV

Division Ten A

West Herts IV v Letchworth Garden City IV
Northwood III v Rickmansworth III
Old Haberdashers II v Pinner II
Harpenden V v Bamville
Holtwhites Trinibis III v Reed III

Division Ten B

Old Elizabethans III v Letchmore
Northampton Exiles III v Preston IV
Chorleywood III v North Enfield II
Mill Hill Village III v Flamstead II
Hoddesdon IV v Parkfield & Headstone II

Regional Division A East

Tewin II v Broxbourne III
Hitchin IV v Hertingfordbury II
Ickleford III v Cockfosters III
St Margaretsbury III v Stevenage V
Potters Bar IV v Datchworth III

Regional Division A West

Shenley Village IV v Potten End II
St Albans IV v Harpenden VI
Boxmoor III v Watford Town IV
Abbots Langley III v Markyate & Luton Town
Old Albanian IV v Berkhamsted III

Regional Division B East

Letchworth Garden City V v Old Owens III
Ware II v Hatfield Hyde III
Baldock III v Welwyn Garden City V
Edmonton v Little Berkhamsted Sahibs II
Botany Bay II v Hatfield & Crusaders III

Regional Division B West

Redbourn IV v Old Minchendenians II
Northwood Town III v Hatch End II
Rickmansworth IV v Wheathampstead III
Leverstock Green IV v Northwood IV
Old Camdenians II v Chipperfield Clarendon III

Regional Division C West

Bushey IV v Northwood V
Pinner III v Chorleywood IV
Berkhamsted IV v West Herts V
Watford Town V v Northwood Town IV
Kings Langley III v Batchworth

Regional Division C North

Hatfield Hyde IV v Baldock IV
Wheathampstead IV v Ickleford IV
Knebworth Park IV v Flitwick IV
Tewin III v Hitchin V