13 Aug, 2022

Premier Division

Hertford v Bishop's Stortford
Totteridge Millhillians v Welwyn Garden City
Hoddesdon v Harpenden
Radlett v West Herts
North Mymms v Potters Bar

Championship

Hitchin v Broxbourne
Old Owens v Preston
Flitwick v Dunstable
Luton Town & Indians v Shenley Village
Reed v Hemel Hempstead Town

Division One

Harpenden II v Langleybury
St Albans v Old Albanian
St Margaretsbury v Leverstock Green
Ampthill Town v Sawbridgeworth
Redbourn v Letchworth Garden City

Division Two A

Watford Town v Berkhamsted
Ickleford v Old Elizabethans
Holtwhites Trinibis v Chorleywood
Bushey v Stevenage
Abbots Langley v Hoddesdon II

Division Two B

Potters Bar II v Northchurch
Letchworth Garden City II v Flitwick II
Kings Langley v Northwood
Eversholt v Hertford II
Lutonian v Radlett II

Division Three A

Rickmansworth v Totteridge Millhillians II
North Enfield v Knebworth Park
West Herts II v Chipperfield Clarendon
Allenburys & County Hall v Potton Town
Dunstable II v Datchworth

Division Three B

Sandridge v Reed II
Parkfield & Headstone v London Colney
Welwyn Garden City II v Bayford & Hertford
Hemel Hempstead Town II v Old Finchleians
Wheathampstead v Cockfosters

Division Four A

Tewin v Watford Town II
Northwood Town v Luton Town & Indians II
Southgate Adelaide v Cheshunt Rosedale
Bishop's Stortford II v Old Haberdashers
Hatfield & Crusaders v Hitchin II

Division Four B

Hatfield Hyde v St Albans II
Stevenage II v Holtwhites Trinibis II
Chorleywood II v Ampthill Town II
Langleybury II v Redbourn II
Shenley Village II v Harpenden III

Division Five A

Preston II v Northampton Exiles
Radlett III v Hertford III
Leverstock Green II v Bentley Heath
Old Camdenians v North Mymms II
Broxbourne II v Frogmore

Division Five B

Flamstead v Potten End
Hertingfordbury v Ickleford II
Sawbridgeworth II v Baldock
Boxmoor v Mill Hill Village
Old Albanian II v Clifton

Division Six A

Welwyn Garden City III v Hemel Hempstead Town III
Northwood II v Radlett IV
Knebworth Park II v Letchworth Garden City III
Berkhamsted II v Bushey II
Watton-at-Stone v Old Owens II

Division Six B

Cheshunt Rosedale II v Greenwood Park
Old Finchleians II v Rickmansworth II
Bovingdon v Hatfield & Crusaders II
Luton Town & Indians III v Botany Bay
Old Elizabethans II v Potters Bar III

Division Seven A

Old Cholmeleians v Flitwick III
Ware v St Margaretsbury II
Weston v Lutonian II
Stevenage III v Abbots Langley II
Datchworth II v Northwood Town II

Division Seven B

Cockfosters II v Southgate Adelaide II
Harpenden Dolphins v Hatch End
Northchurch II v West Herts III
Shenley Village III v Little Berkhamsted Sahibs
Northampton Exiles II v Allenburys & County Hall II

Division Eight A

Old Minchendenians v Hitchin III
Watford Town III v St Albans III
Chipperfield Clarendon II v Aldenham
Pinner v Old Cholmeleians II
Offley & Stopsley v Wheathampstead II

Division Eight B

Mill Hill Village II v Old Albanian III
Totteridge Millhillians III v Dunstable III
Langleybury III v Redbourn III
Bentley Heath II v Kings Langley II
Harpenden IV v Boxmoor II

Division Nine A

Baldock II v Luton Town & Indians IV
Southgate Compton v Great Gaddesden
Hoddesdon III v Sandridge II
Hemel Hempstead Town IV v Hatfield Hyde II
Hertford IV v Bamville

Division Nine B

Cheshunt Rosedale III v Flamstead II
London Colney II v Preston III
Knebworth Park III v Stevenage IV
Bushey III v Pinner II
Leverstock Green III v Reed III

Division 10 North

Letchworth Garden City IV v Tewin II
Markyate v Ickleford III
Redbourn IV v Datchworth III
Preston IV v Stevenage V
Hitchin IV v Harpenden V

Division 10 South

Potters Bar IV v Parkfield & Headstone II
Botany Bay II v North Enfield II
Old Haberdashers II v Holtwhites Trinibis III
Southgate Adelaide III v Old Elizabethans III
Mill Hill Village III v Letchmore

Division 10 East

Abbots Langley III v Welwyn Garden City IV
Hatfield Hyde III v St Margaretsbury III
St Albans IV v Broxbourne III
Bayford & Hertford II v Shenley Village IV
Old Albanian IV v Hoddesdon IV

Division 10 West

Old Eastcotians v Northwood III
West Herts IV v Berkhamsted IV
Northwood Town III v Rickmansworth III
Berkhamsted III v Chorleywood III
Potten End II v Watford Town IV

Division 11 North

Harpenden VI v Tewin III
Flitwick IV v Baldock IV
Baldock III v Letchworth Garden City V
Wheathampstead III v Welwyn Garden City V
Hitchin V v Hatfield & Crusaders III

Division 11 South

Pinner III v West Herts V
Chorleywood IV v Leverstock Green IV
Northwood IV v Chipperfield Clarendon III
Rickmansworth IV v Old Camdenians II
Hatch End II v Boxmoor III

Division 11 East

Tye Green v Northampton Exiles III
Cockfosters III v Old Owens III
Little Berkhamsted Sahibs II v Hertingfordbury II
Broxbourne IV v Ware II
Edmonton v Old Minchendenians II

Division 12 North

Stevenage VI v Lutonian III
Kimpton v Hitchin VI
Bengeo v Wheathampstead IV
Ickleford IV v Knebworth Park IV

Division 12 South

Royal Herts v Bushey IV
West Herts VI v Northwood V
Berkhamsted V v Watford Town V
Edgware v Northwood Town IV
Kings Langley III v Batchworth

Division 12 East

Broxbourne V v Hatfield Hyde IV
North Mymms III v Old Minchendenians III
Holtwhite Trinibis IV v Mill Hill Village IV
St Margaretsbury IV v Southgate Compton II
Hoddesdon V v Cheshunt Rosedale IV