24 Aug, 2019

Premier Division

Potters Bar v Harpenden
North Mymms v West Herts
Radlett v Luton Town & Indians
Totteridge Millhillians v Bishop's Stortford
Hertford v Welwyn Garden City

Championship

Letchworth Garden City v Hemel Hempstead Town
Dunstable v Reed
Flitwick v Hoddesdon
Shenley Village v Ampthill Town
Leverstock Green v Old Owens

Division One

Hitchin v Langleybury
Preston v Kings Langley
Old Albanian v Sawbridgeworth
Broxbourne v Knebworth Park
Harpenden II v Ickleford

Division Two A

Stevenage v St Margaretsbury
St Albans v Holtwhites Trinibis
Watford Town v Totteridge Millhillians II
Berkhamsted v Old Elizabethans
Chorleywood v Abbots Langley

Division Two B

Allenburys & County Hall v Radlett II
Potton Town v Flitwick II
Welwyn Garden City II v Redbourn
Cockfosters v Hertford II
Northwood v Bushey

Division Three A

North Enfield v Eversholt
Luton Town & Indians II v Datchworth
Hoddesdon II v Letchworth Garden City II
Northchurch v Dunstable II
Bishop's Stortford II v Bayford & Hertford

Division Three B

Langleybury II v Wheathampstead
Southgate Adelaide v Lutonian
Hemel Hempstead Town II v Potters Bar II
West Herts II v Harpenden III

Division Four A

Old Haberdashers v Parkfield & Headstone
Cheshunt Rosedale v Leverstock Green II
Old Finchleians v Hatfield & Crusaders
Knebworth Park II v Northwood Town
Sandridge v Hatfield Hyde

Division Four B

Flamstead v Watford Town II
Ampthill Town II v Northampton Exiles
Reed II v Chorleywood II
Holtwhites Trinibis II v Stevenage II
Sawbridgeworth II v Hitchin II

Division Five A

Ickleford II v Radlett III
Clifton v London Colney
Hertford III v St Albans II
Bentley Heath v North Mymms II
Rickmansworth v Frogmore

Division Five B

Abbots Langley II v Tewin
Baldock v Old Albanian II
Redbourn II v Welwyn Garden City III
Luton Town & Indians III v Shenley Village II
Hertingfordbury v Broxbourne II

Division Six A

Letchworth Garden City III v Preston II
Old Cholmeleians v Hemel Hempstead Town III
Mill Hill Village v Old Camdenians
Bushey II v Cockfosters II

Division Six B

Kings Langley II v Berkhamsted II
Old Elizabethans II v Watton-at-Stone
Potters Bar III v Boxmoor
Hatfield & Crusaders II v Allenburys & County Hall II
Radlett IV v Cheshunt Rosedale II

Division Seven A

St Margaretsbury II v Northwood II
Datchworth II v Totteridge Millhillians III
Old Owens II v Pirton
Chipperfield Clarendon II v Greenwood Park
Weston v Rickmansworth II

Division Seven B

Stevenage III v Flitwick III
Botany Bay v Ware
Dunstable III v Potten End
Bovingdon v Hatch End
Offley & Stopsley v Southgate Adelaide II

Division Eight A

Wheathampstead II v Luton Town & Indians IV
Harpenden IV v St Albans III
Harpenden Dolphins v Northchurch II
Northwood Town II v Knebworth Park III
Northampton Exiles II v Old Cholmeleians II

Division Eight B

Shenley Village III v Leverstock Green III
West Herts III v Stevenage IV
Mill Hill Village II v Little Berkhamsted Sahibs
Lutonian II v Baldock II
Redbourn III v Old Albanian III

Division Nine A

Old Minchendenians v Hitchin III
Welwyn Garden City IV v Sandridge II
Aldenham v Langleybury III
Hemel Hempstead Town IV v Hertford IV
Hatfield Hyde II v Letchworth Garden City IV

Division Nine B

London Colney II v Hoddesdon III
Boxmoor II v Cheshunt Rosedale III
Harpenden V v Preston III
Parkfield & Headstone II v Great Gaddesden
Bayford & Hertford II v Watford Town III

Division Ten A

Bushey III v Southgate Compton
Hoddesdon IV v Reed III
Frogmore II v Bentley Heath II
Ickleford III v West Herts IV
Rickmansworth III v Holtwhites Trinibis III

Division Ten B

Abbots Langley III v Cockfosters III
Chorleywood III v Northwood III
Old Eastcotians v North Enfield II
Old Owens III v Old Elizabethans III
Totteridge Millhillians IV v Northampton Exiles III

Regional Division A East

Knebworth Park IV v Hertingfordbury II
St Margaretsbury III v Potters Bar IV
Hitchin IV v Mill Hill Village III
Datchworth III v Stevenage V
Hatfield & Crusaders III v Old Haberdashers II

Regional Division A West

Old Albanian IV v Berkhamsted III
Potten End II v Redbourn IV
Watford Town IV v Chorleywood IV
St Albans IV v Shenley Village IV
Bamville v Flamstead II