22 Aug, 2020

Premier Division

Radlett v Hertford
Reed v Welwyn Garden City
West Herts v North Mymms
Hoddesdon v Harpenden
Totteridge Millhillians v Potters Bar

Championship

Langleybury v Preston
Bishop's Stortford v Flitwick
Old Owens v Shenley Village
Luton Town & Indians v Letchworth Garden City
Hemel Hempstead Town v Dunstable

Division One

Hitchin v Sawbridgeworth
Ickleford v Leverstock Green
Broxbourne v St Margaretsbury
Holtwhites Trinibis v Old Albanian
Harpenden II v Ampthill Town

Division Two A

Redbourn v St Albans
Stevenage v Kings Langley
Berkhamsted v Watford Town
Abbots Langley v Knebworth Park
Bushey v Chorleywood

Division Two B

Flitwick II v Old Elizabethans
Welwyn Garden City II v Hoddesdon II
Northchurch v Radlett II
Hertford II v Northwood
Potters Bar II v Allenburys & County Hall

Division Three A

Datchworth v Luton Town & Indians II
Dunstable II v Totteridge Millhillians II
North Enfield v Parkfield & Headstone
Chipperfield Clarendon v Eversholt
Letchworth Garden City II v Potton Town

Division Three B

Wheathampstead v West Herts II
Cockfosters v Lutonian
Harpenden III v Bayford & Hertford
Southgate Adelaide v Reed II
Sandridge v Hemel Hempstead Town II

Division Four A

Watford Town II v Old Finchleians
Rickmansworth v Langleybury II
Leverstock Green II v Bishop's Stortford II
Old Haberdashers v Northwood Town
Cheshunt Rosedale v Hatfield & Crusaders

Division Four B

Chorleywood II v Stevenage II
Ampthill Town II v Holtwhites Trinibis II
Hatfield Hyde v Flamstead
Northampton Exiles v London Colney
Shenley Village II v Hitchin II

Division Five A

St Albans II v Radlett III
Knebworth Park II v Ickleford II
North Mymms II v Frogmore
Tewin v Old Camdenians
Bentley Heath v Hertford III

Division Five B

Old Albanian II v Broxbourne II
Boxmoor v Welwyn Garden City III
Luton Town & Indians III v Hertingfordbury
Mill Hill Village v Baldock
Sawbridgeworth II v Redbourn II

Division Six A

Old Finchleians II v Old Cholmeleians
Northwood II v Hemel Hempstead Town III
Preston II v Berkhamsted II
Radlett IV v Letchworth Garden City III
Clifton v Bushey II

Division Six B

Watton-at-Stone v Rickmansworth II
Potters Bar III v Greenwood Park
Allenburys & County Hall II v Abbots Langley II
Hatfield & Crusaders II v Potten End
Old Elizabethans II v Cheshunt Rosedale II

Division Seven A

Pirton v Cockfosters II
Flitwick III v Weston
St Margaretsbury II v Datchworth II
Northwood Town II v Botany Bay
Stevenage III v Old Owens II

Division Seven B

Hatch End v Northampton Exiles II
Offley & Stopsley v Ware
Harpenden Dolphins v Northchurch II
Shenley Village III v Bovingdon
Kings Langley II v Southgate Adelaide II

Division Eight A

Lutonian II v Chipperfield Clarendon II
Old Cholmeleians II v Wheathampstead II
Pinner v Harpenden IV
Little Berkhamsted Sahibs v Aldenham
St Albans III v Luton Town & Indians IV

Division Eight B

Redbourn III v West Herts III
Old Minchendenians v Mill Hill Village II
Baldock II v Dunstable III
Totteridge Millhillians III v Watford Town III
Old Albanian III v Leverstock Green III

Division Nine A

Southgate Compton v Knebworth Park III
Hitchin III v Bentley Heath II
Hemel Hempstead Town IV v Sandridge II
Hoddesdon III v Langleybury III
Welwyn Garden City IV v Hatfield Hyde II

Division Nine B

Bayford & Hertford II v Cheshunt Rosedale III
Great Gaddesden v Stevenage IV
Preston III v Old Eastcotians
Hertford IV v Boxmoor II
London Colney II v Bushey III

Division Ten A

Letchworth Garden City IV v Reed III
Harpenden V v Northwood III
Holtwhites Trinibis III v Old Haberdashers II
Pinner II v Rickmansworth III
West Herts IV v Bamville

Division Ten B

Parkfield & Headstone II v Preston IV
Old Elizabethans III v Hoddesdon IV
Mill Hill Village III v Northampton Exiles III
Letchmore v Chorleywood III
Flamstead II v North Enfield II

Regional Division A East

Hertingfordbury II v Potters Bar IV
St Margaretsbury III v Cockfosters III
Stevenage V v Tewin II
Datchworth III v Hitchin IV
Ickleford III v Broxbourne III

Regional Division A West

Potten End II v Shenley Village IV
Markyate & Luton Town v Harpenden VI
Abbots Langley III v St Albans IV
Watford Town IV v Old Albanian IV
Berkhamsted III v Boxmoor III

Regional Division B East

Hatfield & Crusaders III v Hatfield Hyde III
Botany Bay II v Welwyn Garden City V
Old Owens III v Little Berkhamsted Sahibs II
Ware II v Stevenage VI

Regional Division B West

Northwood Town III v Old Minchendenians II
Northwood IV v Wheathampstead III
Old Camdenians II v Redbourn IV
Chipperfield Clarendon III v Hatch End II
Leverstock Green IV v Rickmansworth IV

Regional Division C West

Berkhamsted IV v Watford Town V