20 Aug, 2022

Premier Division

Potters Bar v Hertford
Harpenden v Radlett
Bishop's Stortford v Hoddesdon
West Herts v Totteridge Millhillians
Welwyn Garden City v North Mymms

Championship

Broxbourne v Flitwick
Hemel Hempstead Town v Old Owens
Shenley Village v Hitchin
Dunstable v Reed
Preston v Luton Town & Indians

Division One

Leverstock Green v Ampthill Town
Letchworth Garden City v St Margaretsbury
Sawbridgeworth v Harpenden II
Langleybury v St Albans
Old Albanian v Redbourn

Division Two A

Berkhamsted v Abbots Langley
Chorleywood v Ickleford
Hoddesdon II v Bushey
Old Elizabethans v Watford Town
Stevenage v Holtwhites Trinibis

Division Two B

Hertford II v Lutonian
Northchurch v Eversholt
Radlett II v Letchworth Garden City II
Flitwick II v Kings Langley
Northwood v Potters Bar II

Division Three A

Totteridge Millhillians II v North Enfield
Datchworth v Allenburys & County Hall
Chipperfield Clarendon v Rickmansworth
Knebworth Park v Dunstable II
Potton Town v West Herts II

Division Three B

London Colney v Welwyn Garden City II
Bayford & Hertford v Sandridge
Cockfosters v Hemel Hempstead Town II
Reed II v Wheathampstead
Old Finchleians v Parkfield & Headstone

Division Four A

Luton Town & Indians II v Tewin
Old Haberdashers v Northwood Town
Cheshunt Rosedale v Bishop's Stortford II
Hitchin II v Southgate Adelaide
Watford Town II v Hatfield & Crusaders

Division Four B

St Albans II v Shenley Village II
Harpenden III v Langleybury II
Redbourn II v Chorleywood II
Ampthill Town II v Stevenage II
Holtwhites Trinibis II v Hatfield Hyde

Division Five A

North Mymms II v Radlett III
Frogmore v Old Camdenians
Bentley Heath v Broxbourne II
Hertford III v Preston II
Northampton Exiles v Leverstock Green II

Division Five B

Potten End v Sawbridgeworth II
Mill Hill Village v Hertingfordbury
Clifton v Boxmoor
Baldock v Old Albanian II
Ickleford II v Flamstead

Division Six A

Letchworth Garden City III v Watton-at-Stone
Hemel Hempstead Town III v Northwood II
Old Owens II v Berkhamsted II
Bushey II v Welwyn Garden City III
Radlett IV v Knebworth Park II

Division Six B

Botany Bay v Cheshunt Rosedale II
Hatfield & Crusaders II v Old Finchleians II
Potters Bar III v Luton Town & Indians III
Greenwood Park v Bovingdon
Rickmansworth II v Old Elizabethans II

Division Seven A

Northwood Town II v Old Cholmeleians
Abbots Langley II v Weston
St Margaretsbury II v Stevenage III
Lutonian II v Datchworth II
Flitwick III v Ware

Division Seven B

Southgate Adelaide II v Harpenden Dolphins
West Herts III v Shenley Village III
Hatch End v Northchurch II
Allenburys & County Hall II v Cockfosters II
Little Berkhamsted Sahibs v Northampton Exiles II

Division Eight A

Hitchin III v Watford Town III
Old Cholmeleians II v Old Minchendenians
Wheathampstead II v Pinner
St Albans III v Chipperfield Clarendon II
Aldenham v Offley & Stopsley

Division Eight B

Dunstable III v Mill Hill Village II
Kings Langley II v Harpenden IV
Boxmoor II v Totteridge Millhillians III
Old Albanian III v Langleybury III
Redbourn III v Bentley Heath II

Division Nine A

Great Gaddesden v Hoddesdon III
Hatfield Hyde II v Hertford IV
Luton Town & Indians IV v Southgate Compton
Sandridge II v Hemel Hempstead Town IV
Bamville v Baldock II

Division Nine B

Reed III v Knebworth Park III
Stevenage IV v London Colney II
Preston III v Bushey III
Pinner II v Cheshunt Rosedale III
Flamstead II v Leverstock Green III

Division 10 North

Tewin II v Hitchin IV
Stevenage V v Redbourn IV
Harpenden V v Markyate
Ickleford III v Preston IV
Datchworth III v Letchworth Garden City IV

Division 10 South

Old Elizabethans III v Old Haberdashers II
Letchmore v Botany Bay II
North Enfield II v Potters Bar IV
Holtwhites Trinibis III v Mill Hill Village III
Parkfield & Headstone II v Southgate Adelaide III

Division 10 East

St Margaretsbury III v Old Albanian IV
Hoddesdon IV v Bayford & Hertford II
Welwyn Garden City IV v St Albans IV
Broxbourne III v Hatfield Hyde III
Shenley Village IV v Abbots Langley III

Division 10 West

Watford Town IV v West Herts IV
Berkhamsted IV v Northwood Town III
Chorleywood III v Potten End II
Rickmansworth III v Old Eastcotians
Northwood III v Berkhamsted III

Division 11 North

Baldock IV v Hitchin V
Hatfield & Crusaders III v Harpenden VI
Welwyn Garden City V v Flitwick IV
Letchworth Garden City V v Wheathampstead III
Tewin III v Baldock III

Division 11 South

Old Camdenians II v Pinner III
Leverstock Green IV v Hatch End II
Boxmoor III v Northwood IV
Chipperfield Clarendon III v Rickmansworth IV
West Herts V v Chorleywood IV

Division 11 East

Northampton Exiles III v Edmonton
Ware II v Little Berkhamsted Sahibs II
Old Owens III v Broxbourne IV
Hertingfordbury II v Tye Green
Old Minchendenians II v Cockfosters III

Division 12 North

Hitchin VI v Datchworth IV
Lutonian III v Kimpton
Knebworth Park IV v Bengeo
Wheathampstead IV v Stevenage VI

Division 12 South

Northwood Town IV v Kings Langley III
Northwood V v Berkhamsted V
Bushey IV v Edgware
Batchworth v West Herts VI
Watford Town V v Royal Herts

Division 12 East

Cheshunt Rosedale IV v North Mymms III
Hatfield Hyde IV v St Margaretsbury IV
Mill Hill Village IV v Hoddesdon V
Southgate Compton II v Holtwhite Trinibis IV
Old Minchendenians III v Broxbourne V