24 Aug, 2024

Premiership

Harpenden v Hertford
Old Owens v North Mymms
Potters Bar v Radlett
Shenley Village v Totteridge Millhillians
Bishop's Stortford v West Herts

Championship

Dunstable Town v Broxbourne
Welwyn Garden City v Chorleywood
Hemel Hempstead Town v Letchworth Garden City
Flitwick v Preston
Hoddesdon v St Albans

Division 1

Old Elizabethans v Abbots Langley
Sawbridgeworth v Luton Town & Indians
Lutonian v Redbourn
Hitchin v Reed
Leverstock Green v St Margaretsbury

Division 2 A

Northwood v Ampthill Town
Radlett II v Berkhamsted
Stevenage v Eversholt
Langleybury v Harpenden II
West Herts II v Watford Town

Division 2 B

Knebworth Park v Bishop's Stortford II
Rickmansworth v Flitwick II
Holtwhites Trinibis v Kings Langley
Hertford II v Potters Bar II
Old Finchleians v Welwyn Garden City II

Division 3 A

St Albans II v Allenburys & County Hall
Bushey v Datchworth
Totteridge Millhillians II v Hemel Hempstead Town II
Ickleford v Potton Town
Letchworth Garden City II v Tewin

Division 3 B

Wheathampstead v Chipperfield Clarendon
Northwood Town v Dunstable Town II
Cockfosters v Hoddesdon II
Redbourn II v London Colney
Chorleywood II v Northchurch

Division 4 A

Old Camdenians v Cheshunt Rosedale
Old Haberdashers v Hatfield & Crusaders
Sandridge v Hitchin II
North Enfield v Leverstock Green II
Watford Town II v Shenley Village II

Division 4 B

Hatfield Hyde v Bayford & Hertford
Broxbourne II v Flamstead
Preston II v Harpenden III
Northampton Exiles v Holtwhites Trinibis II
Reed II v Stevenage II

Division 5 A

North Mymms II v Bentley Heath
Mill Hill Village v Boxmoor
Southgate Adelaide v Lutonian II
Clifton v Old Owens II
Luton Town & Indians II v Potten End

Division 5 B

Cheshunt Rosedale II v Botany Bay
Greenwood Park v Langleybury II
Old Albanians v Northwood II
Frogmore v Old Finchleians II
Berkhamsted II v Sawbridgeworth II

Division 6 A

Hemel Hempstead Town III v Baldock
Ampthill Town II v Pinner
Abbots Langley II v Rickmansworth II
Hertford III v Watton-at-Stone
Welwyn Garden City III v Weston

Division 6 B

Hatfield & Crusaders II v Eaton Bray
Aldenham v Ickleford II
Hertingfordbury v Knebworth Park II
Stevenage III v Old Elizabethans II
St Margaretsbury II v Southgate Adelaide II

Division 7 East

Old Minchendenians v Letchworth Garden City III
Harpenden Dolphins v Mill Hill Village II
Radlett III v Shenley Village III
Potters Bar III v St Albans III
Hitchin III v Wheathampstead II

Division 7 West

Northchurch II v Bushey II
Kings Langley II v Luton Town & Indians III
Ley Hill v Northwood Town II
Hatch End v Watford Town III
Flitwick III v West Herts III

Division 8 East

Bentley Heath II v Cockfosters II
Datchworth II v Hatfield Hyde II
Little Berkhamsted v Northampton Exiles II
Totteridge Millhillians III v Old Cholmeleians
Allenburys & County Hall II v Southgate Compton

Division 8 West

Dunstable Town III v Hemel Hempstead Town IV
Pinner II v Markyate
Boxmoor II v Preston III
Old Cholmeleians II v Radlett IV
Harpenden IV v Redbourn III

Division 9 East

Tewin II v Bamville
Baldock II v Broxbourne III
St Albans IV v North Enfield II
London Colney II v Sandridge II
Southgate Compton II v Stevenage IV

Division 9 West

Flamstead II v Berkhamsted III
Chipperfield Clarendon II v Leverstock Green III
Great Gaddesden v Offley & Stopsley
West Herts IV v Old Albanians II
Luton Town & Indians IV v Rickmansworth III

Division 10 North

Potton Town II v Hitchin IV
Stevenage V v Ickleford III
Preston IV v Knebworth Park III
Kimpton v Welwyn Garden City IV
Letchworth Garden City IV v Wheathampstead III

Division 10 South

Bushey III v Batchworth
Northwood Town III v Old Eastcotians
Abbots Langley III v Pinner III
Watford Town IV v Royal Herts
Edgware v West Herts V

Division 10 East

Bayford & Hertford II v Cheshunt Rosedale III
Hoddesdon III v Hatfield & Crusaders III
Broxbourne IV v Hertford IV
St Margaretsbury III v Reed III
Holtwhites Trinibis III v Ware

Division 10 West

Northwood III v Chorleywood III
Berkhamsted IV v Flitwick IV
West Herts VI v Langleybury III
Eaton Bray II v Ley Hill II
Lutonian III v Tring Park IV

Division 10 Central

Old Owens III v Harpenden V
Old Albanians III v Hatfield Hyde III
Shenley Village IV v Mill Hill Village III
Old Elizabethans III v Old Camdenians II
Botany Bay II v Old Haberdashers II

Division 11 North

Hitchin V v Bengeo
Ware II v Letchworth Garden City V
Knebworth Park IV v Tewin III
Datchworth IV v Welwyn Garden City V

Division 11 South

Kings Langley III v Hatch End III
Hemel Hempstead Town V v Hatch End II
Northwood V v Northwood Town IV
Rickmansworth IV v Old Minchendenians II
Pinner IV v Watford Town V

Division 11 East

Mill Hill Village IV v Botany Bay III
Cheshunt Rosedale IV v Holtwhites Trinibis IV
Enfield IV v Old Minchendenians III
Cockfosters III v Southgate Adelaide III

Division 11 West

Chipperfield Clarendon III v Abbots Langley IV
Leverstock Green IV v Dunstable Town IV
Boxmoor III v Kings Langley IV
Potten End II v Northwood IV
Chorleywood IV v Redbourn V

Division 11 Central

North Mymms III v Datchworth III
Redbourn IV v Hitchin VI
Harpenden VI v Little Berkhamsted II
Wheathampstead IV v Old Albanians IV
St Albans V v Potters Bar IV