31 Aug, 2019

Premier Division

West Herts v Totteridge Millhillians
Harpenden v North Mymms
Bishop's Stortford v Welwyn Garden City
Luton Town & Indians v Potters Bar
Radlett v Hertford

Championship

Ampthill Town v Reed
Old Owens v Flitwick
Hoddesdon v Shenley Village
Hemel Hempstead Town v Leverstock Green
Letchworth Garden City v Dunstable

Division One

Kings Langley v Knebworth Park
Langleybury v Harpenden II
Ickleford v Preston
Sawbridgeworth v Hitchin
Old Albanian v Broxbourne

Division Two A

Abbots Langley v St Margaretsbury
Old Elizabethans v Chorleywood
Watford Town v Stevenage
Totteridge Millhillians II v St Albans
Holtwhites Trinibis v Berkhamsted

Division Two B

Redbourn v Potton Town
Flitwick II v Cockfosters
Bushey v Radlett II
Hertford II v Northwood
Welwyn Garden City II v Allenburys & County Hall

Division Three A

Eversholt v Bishop's Stortford II
Dunstable II v Luton Town & Indians II
North Enfield v Hoddesdon II
Bayford & Hertford v Northchurch
Datchworth v Letchworth Garden City II

Division Three B

Potters Bar II v Harpenden III
Chipperfield Clarendon v Southgate Adelaide
Wheathampstead v Hemel Hempstead Town II
Lutonian v Langleybury II

Division Four A

Northwood Town v Old Finchleians
Hatfield & Crusaders v Sandridge
Knebworth Park II v Old Haberdashers
Hatfield Hyde v Cheshunt Rosedale
Leverstock Green II v Parkfield & Headstone

Division Four B

Reed II v Flamstead
Hitchin II v Watford Town II
Northampton Exiles v Holtwhites Trinibis II
Chorleywood II v Ampthill Town II
Stevenage II v Sawbridgeworth II

Division Five A

North Mymms II v Clifton
St Albans II v Radlett III
London Colney v Hertford III
Frogmore v Bentley Heath
Rickmansworth v Ickleford II

Division Five B

Luton Town & Indians III v Baldock
Broxbourne II v Redbourn II
Tewin v Hertingfordbury
Shenley Village II v Abbots Langley II
Welwyn Garden City III v Old Albanian II

Division Six A

Letchworth Garden City III v Old Cholmeleians
Old Finchleians II v Hemel Hempstead Town III
Cockfosters II v Mill Hill Village
Preston II v Bushey II

Division Six B

Boxmoor v Watton-at-Stone
Radlett IV v Old Elizabethans II
Berkhamsted II v Hatfield & Crusaders II
Allenburys & County Hall II v Potters Bar III
Cheshunt Rosedale II v Kings Langley II

Division Seven A

St Margaretsbury II v Weston
Totteridge Millhillians III v Old Owens II
Pirton v Chipperfield Clarendon II
Greenwood Park v Rickmansworth II
Northwood II v Datchworth II

Division Seven B

Southgate Adelaide II v Potten End
Stevenage III v Dunstable III
Ware v Bovingdon
Hatch End v Offley & Stopsley
Flitwick III v Botany Bay

Division Eight A

Harpenden IV v Wheathampstead II
Northchurch II v Northampton Exiles II
St Albans III v Harpenden Dolphins
Old Cholmeleians II v Northwood Town II
Knebworth Park III v Luton Town & Indians IV

Division Eight B

Mill Hill Village II v West Herts III
Little Berkhamsted Sahibs v Shenley Village III
Leverstock Green III v Lutonian II
Old Albanian III v Stevenage IV
Baldock II v Redbourn III

Division Nine A

Hertford IV v Welwyn Garden City IV
Langleybury III v Letchworth Garden City IV
Hitchin III v Aldenham
Sandridge II v Old Minchendenians
Hemel Hempstead Town IV v Hatfield Hyde II

Division Nine B

Cheshunt Rosedale III v Bayford & Hertford II
Preston III v Hoddesdon III
Great Gaddesden v Boxmoor II
Parkfield & Headstone II v London Colney II
Watford Town III v Harpenden V

Division Ten A

Hoddesdon IV v Bushey III
Reed III v Rickmansworth III
West Herts IV v Frogmore II
Bentley Heath II v Southgate Compton
Holtwhites Trinibis III v Ickleford III

Division Ten B

Old Elizabethans III v North Enfield II
Cockfosters III v Totteridge Millhillians IV
Chorleywood III v Old Eastcotians
Northwood III v Abbots Langley III
Northampton Exiles III v Old Owens III

Regional Division A East

Potters Bar IV v Knebworth Park IV
Hertingfordbury II v Hatfield & Crusaders III
Stevenage V v Mill Hill Village III
St Margaretsbury III v Hitchin IV
Old Haberdashers II v Datchworth III

Regional Division A West

Flamstead II v St Albans IV
Shenley Village IV v Chorleywood IV
Potten End II v Watford Town IV
Redbourn IV v Old Albanian IV
Berkhamsted III v Bamville