29 Aug, 2020

Premier Division

Harpenden v West Herts
Reed v Radlett
Potters Bar v Hertford
North Mymms v Totteridge Millhillians
Welwyn Garden City v Hoddesdon

Championship

Flitwick v Langleybury
Luton Town & Indians v Hemel Hempstead Town
Shenley Village v Bishop's Stortford
Letchworth Garden City v Old Owens
Preston v Dunstable

Division One

Ampthill Town v Ickleford
St Margaretsbury v Harpenden II
Leverstock Green v Sawbridgeworth
Holtwhites Trinibis v Hitchin
Old Albanian v Broxbourne

Division Two A

Bushey v Abbots Langley
Watford Town v Redbourn
Kings Langley v Berkhamsted
Chorleywood v Stevenage
St Albans v Knebworth Park

Division Two B

Hertford II v Flitwick II
Northwood v Potters Bar II
Allenburys & County Hall v Northchurch
Radlett II v Welwyn Garden City II
Hoddesdon II v Old Elizabethans

Division Three A

Totteridge Millhillians II v North Enfield
Eversholt v Letchworth Garden City II
Parkfield & Headstone v Chipperfield Clarendon
Potton Town v Luton Town & Indians II
Dunstable II v Datchworth

Division Three B

West Herts II v Sandridge
Hemel Hempstead Town II v Cockfosters
Harpenden III v Southgate Adelaide
Lutonian v Reed II
Bayford & Hertford v Wheathampstead

Division Four A

Hatfield & Crusaders v Old Finchleians
Northwood Town v Cheshunt Rosedale
Bishop's Stortford II v Old Haberdashers
Langleybury II v Leverstock Green II
Rickmansworth v Watford Town II

Division Four B

Stevenage II v Holtwhites Trinibis II
Hatfield Hyde v Ampthill Town II
Flamstead v Northampton Exiles
Hitchin II v Chorleywood II
London Colney v Shenley Village II

Division Five A

Radlett III v Tewin
Knebworth Park II v North Mymms II
Old Camdenians v Bentley Heath
Ickleford II v St Albans II
Hertford III v Frogmore

Division Five B

Welwyn Garden City III v Old Albanian II
Sawbridgeworth II v Luton Town & Indians III
Baldock v Boxmoor
Redbourn II v Mill Hill Village
Broxbourne II v Hertingfordbury

Division Six A

Old Cholmeleians v Preston II
Old Finchleians II v Clifton
Berkhamsted II v Radlett IV
Letchworth Garden City III v Northwood II
Hemel Hempstead Town III v Bushey II

Division Six B

Greenwood Park v Rickmansworth II
Cheshunt Rosedale II v Hatfield & Crusaders II
Old Elizabethans II v Watton-at-Stone
Abbots Langley II v Potters Bar III
Potten End v Allenburys & County Hall II

Division Seven A

Datchworth II v Stevenage III
Pirton v Northwood Town II
Cockfosters II v Weston
Flitwick III v St Margaretsbury II
Old Owens II v Botany Bay

Division Seven B

Northchurch II v Kings Langley II
Ware v Harpenden Dolphins
Offley & Stopsley v Shenley Village III
Southgate Adelaide II v Hatch End
Northampton Exiles II v Bovingdon

Division Eight A

Little Berkhamsted Sahibs v Pinner
Aldenham v Lutonian II
Chipperfield Clarendon II v St Albans III
Luton Town & Indians IV v Old Cholmeleians II
Wheathampstead II v Harpenden IV

Division Eight B

West Herts III v Old Minchendenians
Mill Hill Village II v Baldock II
Redbourn III v Totteridge Millhillians III
Dunstable III v Old Albanian III
Leverstock Green III v Watford Town III

Division Nine A

Southgate Compton v Hatfield Hyde II
Hitchin III v Welwyn Garden City IV
Sandridge II v Hoddesdon III
Bentley Heath II v Hemel Hempstead Town IV
Langleybury III v Knebworth Park III

Division Nine B

Cheshunt Rosedale III v Old Eastcotians
Boxmoor II v London Colney II
Bushey III v Bayford & Hertford II
Stevenage IV v Hertford IV
Great Gaddesden v Preston III

Division Ten A

Pinner II v West Herts IV
Harpenden V v Letchworth Garden City IV
Northwood III v Holtwhites Trinibis III
Old Haberdashers II v Rickmansworth III
Bamville v Reed III

Division Ten B

North Enfield II v Mill Hill Village III
Preston IV v Flamstead II
Chorleywood III v Old Elizabethans III
Frogmore II v Northampton Exiles III
Hoddesdon IV v Parkfield & Headstone II

Regional Division A East

Hertingfordbury II v Datchworth III
Broxbourne III v St Margaretsbury III
Cockfosters III v Hitchin IV
Potters Bar IV v Stevenage V
Tewin II v Ickleford III

Regional Division A West

Old Albanian IV v Abbots Langley III
Watford Town IV v Markyate & Luton Town
Shenley Village IV v Berkhamsted III
St Albans IV v Potten End II
Boxmoor III v Harpenden VI

Regional Division B East

Welwyn Garden City V v Hatfield & Crusaders III
Letchworth Garden City V v Ware II
Stevenage VI v Little Berkhamsted Sahibs II
Botany Bay II v Old Owens III

Regional Division B West

Old Minchendenians II v Northwood IV
Wheathampstead III v Redbourn IV
Rickmansworth IV v Northwood Town III
Hatch End II v Leverstock Green IV
Chipperfield Clarendon III v Old Camdenians II