28 Aug, 2021

Premier Division

Reed v Hertford
Harpenden v Welwyn Garden City
Hoddesdon v West Herts
Potters Bar v Radlett
Totteridge Millhillians v North Mymms

Championship

Old Owens v Preston
Hemel Hempstead Town v Bishop's Stortford
Langleybury v Dunstable
Flitwick v Shenley Village
Letchworth Garden City v Luton Town & Indians

Division One

Broxbourne v Harpenden II
St Margaretsbury v Leverstock Green
Hitchin v Holtwhites Trinibis
Old Albanian v Sawbridgeworth
Ampthill Town v Ickleford

Division Two A

Redbourn v Abbots Langley
Watford Town v Kings Langley
Bushey v Berkhamsted
Stevenage v Knebworth Park
St Albans v Chorleywood

Division Two B

Northchurch v Allenburys & County Hall
Radlett II v Old Elizabethans
Northwood v Flitwick II
Hertford II v Potters Bar II
Welwyn Garden City II v Hoddesdon II

Division Three A

Potton Town v Datchworth
Dunstable II v North Enfield
Luton Town & Indians II v Eversholt
Parkfield & Headstone v Totteridge Millhillians II
Chipperfield Clarendon v Letchworth Garden City II

Division Three B

Southgate Adelaide v Bayford & Hertford
Wheathampstead v Reed II
West Herts II v Harpenden III
Cockfosters v Sandridge
Lutonian v Hemel Hempstead Town II

Division Four A

Hatfield & Crusaders v Langleybury II
Leverstock Green II v Rickmansworth
Old Haberdashers v Northwood Town
Cheshunt Rosedale v Watford Town II
Bishop's Stortford II v Old Finchleians

Division Four B

Northampton Exiles v Hitchin II
Flamstead v Ampthill Town II
Holtwhites Trinibis II v London Colney
Chorleywood II v Hatfield Hyde
Shenley Village II v Stevenage II

Division Five A

Tewin v Old Camdenians
Frogmore v Bentley Heath
Ickleford II v Radlett III
Knebworth Park II v Hertford III
North Mymms II v St Albans II

Division Five B

Sawbridgeworth II v Old Albanian II
Baldock v Broxbourne II
Boxmoor v Redbourn II
Hertingfordbury v Mill Hill Village
Luton Town & Indians III v Welwyn Garden City III

Division Six A

Old Finchleians II v Old Cholmeleians
Berkhamsted II v Hemel Hempstead Town III
Letchworth Garden City III v Bushey II
Radlett IV v Northwood II
Preston II v Clifton

Division Six B

Old Elizabethans II v Watton-at-Stone
Rickmansworth II v Hatfield & Crusaders II
Potten End v Cheshunt Rosedale II
Allenburys & County Hall II v Potters Bar III
Abbots Langley II v Greenwood Park

Division Seven A

Northwood Town II v St Margaretsbury II
Flitwick III v Cockfosters II
Weston v Stevenage III
Datchworth II v Old Owens II
Bishop's Stortford III v Botany Bay

Division Seven B

Offley & Stopsley v Ware
Hatch End v Shenley Village III
Bovingdon v Northampton Exiles II
Kings Langley II v Southgate Adelaide II
Harpenden Dolphins v Northchurch II

Division Eight A

Little Berkhamsted Sahibs v Wheathampstead II
Old Cholmeleians II v Lutonian II
Chipperfield Clarendon II v Aldenham
Harpenden IV v St Albans III
Pinner v Luton Town & Indians IV

Division Eight B

Old Albanian III v West Herts III
Dunstable III v Redbourn III
Totteridge Millhillians III v Baldock II
Old Minchendenians v Watford Town III
Mill Hill Village II v Leverstock Green III

Division Nine A

Hatfield Hyde II v Southgate Compton
Welwyn Garden City IV v Knebworth Park III
Sandridge II v Hitchin III
Bentley Heath II v Langleybury III
Hemel Hempstead Town IV v Hoddesdon III

Division Nine B

Stevenage IV v Bushey III
Preston III v Old Eastcotians
Bayford & Hertford II v Cheshunt Rosedale III
London Colney II v Boxmoor II
Hertford IV v Great Gaddesden

Division Ten A

Holtwhites Trinibis III v Letchworth Garden City IV
Rickmansworth III v Reed III
Harpenden V v Old Haberdashers II
Northwood III v Bamville
West Herts IV v Pinner II

Division Ten B

Flamstead II v Northampton Exiles III
North Enfield II v Preston IV
Hoddesdon IV v Old Elizabethans III
Mill Hill Village III v Letchmore
Chorleywood III v Parkfield & Headstone II

Regional Division A East

Ickleford III v Broxbourne III
Potters Bar IV v Stevenage V
Hitchin IV v Cockfosters III
St Margaretsbury III v Tewin II
Datchworth III v Hertingfordbury II

Regional Division A West

Abbots Langley III v Old Albanian IV
Shenley Village IV v Harpenden VI
Watford Town IV v Potten End II
Boxmoor III v Markyate & Luton Town
St Albans IV v Berkhamsted III

Regional Division B East

Welwyn Garden City V v Little Berkhamsted Sahibs II
Baldock III v Hatfield Hyde III
Botany Bay II v Old Owens III
Ware II v Letchworth Garden City V
Edmonton v Hatfield & Crusaders III

Regional Division B West

Leverstock Green IV v Rickmansworth IV
Old Minchendenians II v Hatch End II
Old Camdenians II v Wheathampstead III
Redbourn IV v Northwood IV
Northwood Town III v Chipperfield Clarendon III

Regional Division C West

Pinner III v Watford Town V
Bushey IV v Chorleywood IV
Northwood V v West Herts V
Kings Langley III v Northwood Town IV
Berkhamsted IV v Batchworth

Regional Division C North

Tewin III v Datchworth IV
Baldock IV v Ickleford IV
Wheathampstead IV v Flitwick IV
Hatfield Hyde IV v Hitchin V