27 Aug, 2022

Premier Division

Radlett v Bishop's Stortford
Hertford v Welwyn Garden City
Hoddesdon v Potters Bar
Harpenden v West Herts
North Mymms v Totteridge Millhillians

Championship

Reed v Broxbourne
Hitchin v Preston
Dunstable v Hemel Hempstead Town
Flitwick v Shenley Village
Luton Town & Indians v Old Owens

Division One

St Albans v Harpenden II
St Margaretsbury v Old Albanian
Redbourn v Langleybury
Leverstock Green v Sawbridgeworth
Ampthill Town v Letchworth Garden City

Division Two A

Bushey v Berkhamsted
Ickleford v Stevenage
Holtwhites Trinibis v Hoddesdon II
Abbots Langley v Watford Town
Chorleywood v Old Elizabethans

Division Two B

Kings Langley v Radlett II
Letchworth Garden City II v Lutonian
Potters Bar II v Flitwick II
Eversholt v Northwood
Northchurch v Hertford II

Division Three A

Rickmansworth v Potton Town
West Herts II v Datchworth
North Enfield v Chipperfield Clarendon
Totteridge Millhillians II v Knebworth Park
Allenburys & County Hall v Dunstable II

Division Three B

Parkfield & Headstone v Cockfosters
Wheathampstead v Sandridge
Welwyn Garden City II v Old Finchleians
London Colney v Bayford & Hertford
Hemel Hempstead Town II v Reed II

Division Four A

Watford Town II v Hitchin II
Bishop's Stortford II v Southgate Adelaide
Hatfield & Crusaders v Luton Town & Indians II
Northwood Town v Cheshunt Rosedale
Tewin v Old Haberdashers

Division Four B

Stevenage II v Chorleywood II
Langleybury II v St Albans II
Shenley Village II v Holtwhites Trinibis II
Hatfield Hyde v Ampthill Town II
Harpenden III v Redbourn II

Division Five A

Radlett III v Frogmore
Hertford III v Northampton Exiles
Broxbourne II v Leverstock Green II
Old Camdenians v Bentley Heath
Preston II v North Mymms II

Division Five B

Flamstead v Hertingfordbury
Old Albanian II v Potten End
Sawbridgeworth II v Ickleford II
Boxmoor v Baldock
Clifton v Mill Hill Village

Division Six A

Watton-at-Stone v Radlett IV
Knebworth Park II v Hemel Hempstead Town III
Northwood II v Welwyn Garden City III
Berkhamsted II v Letchworth Garden City III
Old Owens II v Bushey II

Division Six B

Cheshunt Rosedale II v Potters Bar III
Botany Bay v Greenwood Park
Luton Town & Indians III v Rickmansworth II
Old Elizabethans II v Hatfield & Crusaders II
Old Finchleians II v Bovingdon

Division Seven A

Ware v Old Cholmeleians
Stevenage III v Flitwick III
Weston v St Margaretsbury II
Lutonian II v Northwood Town II
Datchworth II v Abbots Langley II

Division Seven B

Shenley Village III v Northchurch II
Southgate Adelaide II v Hatch End
Northampton Exiles II v West Herts III
Cockfosters II v Little Berkhamsted Sahibs
Harpenden Dolphins v Allenburys & County Hall II

Division Eight A

Offley & Stopsley v St Albans III
Chipperfield Clarendon II v Watford Town III
Old Cholmeleians II v Hitchin III
Old Minchendenians v Wheathampstead II
Pinner v Aldenham

Division Eight B

Mill Hill Village II v Boxmoor II
Redbourn III v Kings Langley II
Langleybury III v Dunstable III
Bentley Heath II v Old Albanian III
Totteridge Millhillians III v Harpenden IV

Division Nine A

Southgate Compton v Bamville
Sandridge II v Hatfield Hyde II
Hemel Hempstead Town IV v Great Gaddesden
Hoddesdon III v Luton Town & Indians IV
Baldock II v Hertford IV

Division Nine B

Bushey III v London Colney II
Cheshunt Rosedale III v Preston III
Knebworth Park III v Flamstead II
Leverstock Green III v Pinner II
Reed III v Stevenage IV

Division 10 North

Markyate v Tewin II
Letchworth Garden City IV v Redbourn IV
Hitchin IV v Datchworth III
Ickleford III v Stevenage V
Preston IV v Harpenden V

Division 10 South

Old Haberdashers II v Parkfield & Headstone II
Southgate Adelaide III v North Enfield II
Potters Bar IV v Botany Bay II
Mill Hill Village III v Old Elizabethans III
Holtwhites Trinibis III v Letchmore

Division 10 East

Old Albanian IV v Hatfield Hyde III
Welwyn Garden City IV v Broxbourne III
Bayford & Hertford II v St Margaretsbury III
Abbots Langley III v Hoddesdon IV
St Albans IV v Shenley Village IV

Division 10 West

Old Eastcotians v Northwood Town III
Watford Town IV v Berkhamsted IV
Potten End II v Northwood III
West Herts IV v Chorleywood III
Berkhamsted III v Rickmansworth III

Division 11 North

Harpenden VI v Hitchin V
Welwyn Garden City V v Baldock IV
Flitwick IV v Letchworth Garden City V
Baldock III v Hatfield & Crusaders III
Wheathampstead III v Tewin III

Division 11 South

Chipperfield Clarendon III v Old Camdenians II
Northwood IV v Leverstock Green IV
Chorleywood IV v Pinner III
Rickmansworth IV v Boxmoor III
Hatch End II v West Herts V

Division 11 East

Cockfosters III v Edmonton
Little Berkhamsted Sahibs II v Old Owens III
Tye Green v Ware II
Broxbourne IV v Old Minchendenians II
Hertingfordbury II v Northampton Exiles III

Division 12 North

Kimpton v Wheathampstead IV
Stevenage VI v Knebworth Park IV
Datchworth IV v Lutonian III
Bengeo v Ickleford IV

Division 12 South

Edgware v Watford Town V
Berkhamsted V v West Herts VI
Northwood Town IV v Batchworth
Royal Herts v Northwood V
Kings Langley III v Bushey IV

Division 12 East

Hatfield Hyde IV v Southgate Compton II
St Margaretsbury IV v Old Minchendenians III
Broxbourne V v Cheshunt Rosedale IV
North Mymms III v Mill Hill Village IV
Hoddesdon V v Holtwhite Trinibis IV