05 Sep, 2020

Premier Division

Hertford v North Mymms
West Herts v Welwyn Garden City
Radlett v Potters Bar
Totteridge Millhillians v Harpenden
Hoddesdon v Reed

Championship

Hemel Hempstead Town v Preston
Bishop's Stortford v Letchworth Garden City
Langleybury v Shenley Village
Old Owens v Luton Town & Indians
Dunstable v Flitwick

Division One

Harpenden II v Old Albanian
Broxbourne v Holtwhites Trinibis
Ickleford v St Margaretsbury
Hitchin v Leverstock Green
Sawbridgeworth v Ampthill Town

Division Two A

Abbots Langley v St Albans
Berkhamsted v Chorleywood
Knebworth Park v Watford Town
Redbourn v Kings Langley
Stevenage v Bushey

Division Two B

Northchurch v Northwood
Potters Bar II v Hertford II
Old Elizabethans v Radlett II
Flitwick II v Hoddesdon II
Welwyn Garden City II v Allenburys & County Hall

Division Three A

Luton Town & Indians II v Eversholt
Chipperfield Clarendon v Totteridge Millhillians II
Letchworth Garden City II v Parkfield & Headstone
North Enfield v Dunstable II
Datchworth v Potton Town

Division Three B

Cockfosters v West Herts II
Reed II v Hemel Hempstead Town II
Sandridge v Bayford & Hertford
Southgate Adelaide v Lutonian
Wheathampstead v Harpenden III

Division Four A

Leverstock Green II v Rickmansworth
Old Haberdashers v Langleybury II
Cheshunt Rosedale v Bishop's Stortford II
Old Finchleians v Northwood Town
Watford Town II v Hatfield & Crusaders

Division Four B

Ampthill Town II v Stevenage II
Holtwhites Trinibis II v Hitchin II
Shenley Village II v Flamstead
Chorleywood II v London Colney
Northampton Exiles v Hatfield Hyde

Division Five A

Bentley Heath v Radlett III
St Albans II v Knebworth Park II
North Mymms II v Hertford III
Frogmore v Old Camdenians
Tewin v Ickleford II

Division Five B

Luton Town & Indians III v Broxbourne II
Hertingfordbury v Welwyn Garden City III
Boxmoor v Redbourn II
Old Albanian II v Baldock
Mill Hill Village v Sawbridgeworth II

Division Six A

Northwood II v Berkhamsted II
Radlett IV v Old Cholmeleians
Clifton v Hemel Hempstead Town III
Preston II v Old Finchleians II
Bushey II v Letchworth Garden City III

Division Six B

Watton-at-Stone v Greenwood Park
Rickmansworth II v Abbots Langley II
Hatfield & Crusaders II v Old Elizabethans II
Allenburys & County Hall II v Cheshunt Rosedale II
Potters Bar III v Potten End

Division Seven A

Stevenage III v Flitwick III
St Margaretsbury II v Cockfosters II
Northwood Town II v Old Owens II
Botany Bay v Datchworth II
Weston v Pirton

Division Seven B

Harpenden Dolphins v Offley & Stopsley
Shenley Village III v Northampton Exiles II
Bovingdon v Southgate Adelaide II
Hatch End v Northchurch II
Kings Langley II v Ware

Division Eight A

Pinner v Wheathampstead II
Lutonian II v Little Berkhamsted Sahibs
St Albans III v Aldenham
Harpenden IV v Luton Town & Indians IV
Old Cholmeleians II v Chipperfield Clarendon II

Division Eight B

Baldock II v West Herts III
Old Albanian III v Mill Hill Village II
Watford Town III v Dunstable III
Old Minchendenians v Redbourn III
Totteridge Millhillians III v Leverstock Green III

Division Nine A

Hatfield Hyde II v Langleybury III
Hemel Hempstead Town IV v Hitchin III
Hoddesdon III v Bentley Heath II
Welwyn Garden City IV v Southgate Compton
Knebworth Park III v Sandridge II

Division Nine B

Old Eastcotians v Bushey III
Hertford IV v Great Gaddesden
Bayford & Hertford II v Boxmoor II
London Colney II v Stevenage IV
Preston III v Cheshunt Rosedale III

Division Ten A

Old Haberdashers II v West Herts IV
Holtwhites Trinibis III v Harpenden V
Reed III v Pinner II
Rickmansworth III v Northwood III
Letchworth Garden City IV v Bamville

Division Ten B

Parkfield & Headstone II v Chorleywood III
Northampton Exiles III v North Enfield II
Mill Hill Village III v Preston IV
Old Elizabethans III v Frogmore II
Flamstead II v Hoddesdon IV

Regional Division A East

Potters Bar IV v Ickleford III
Datchworth III v Cockfosters III
St Margaretsbury III v Tewin II
Stevenage V v Hertingfordbury II
Hitchin IV v Broxbourne III

Regional Division A West

Berkhamsted III v St Albans IV
Potten End II v Old Albanian IV
Abbots Langley III v Watford Town IV
Harpenden VI v Shenley Village IV
Boxmoor III v Markyate & Luton Town

Regional Division B East

Hatfield & Crusaders III v Botany Bay II
Old Owens III v Stevenage VI
Ware II v Hatfield Hyde III
Little Berkhamsted Sahibs II v Letchworth Garden City V

Regional Division B West

Northwood Town III v Hatch End II
Old Camdenians II v Wheathampstead III
Redbourn IV v Old Minchendenians II
Leverstock Green IV v Chipperfield Clarendon III
Northwood IV v Rickmansworth IV