03 Sep, 2022

Premier Division

Bishop's Stortford v Harpenden
Totteridge Millhillians v Hertford
West Herts v North Mymms
Potters Bar v Radlett
Welwyn Garden City v Hoddesdon

Championship

Hemel Hempstead Town v Luton Town & Indians
Preston v Flitwick
Broxbourne v Dunstable
Shenley Village v Reed
Old Owens v Hitchin

Division 1

Old Albanian v Ampthill Town
Langleybury v St Margaretsbury
Sawbridgeworth v St Albans
Letchworth Garden City v Leverstock Green
Harpenden II v Redbourn

Division 2 A

Old Elizabethans v Abbots Langley
Hoddesdon II v Ickleford
Watford Town v Bushey
Stevenage v Chorleywood
Berkhamsted v Holtwhites Trinibis

Division 2 B

Northwood v Northchurch
Flitwick II v Eversholt
Lutonian v Kings Langley
Radlett II v Potters Bar II
Hertford II v Letchworth Garden City II

Division 3 A

Chipperfield Clarendon v Totteridge Millhillians II
Datchworth v Rickmansworth
Potton Town v North Enfield
Dunstable II v West Herts II
Knebworth Park v Allenburys & County Hall

Division 3 B

Old Finchleians v London Colney
Reed II v Parkfield & Headstone
Bayford & Hertford v Wheathampstead
Cockfosters v Welwyn Garden City II
Sandridge v Hemel Hempstead Town II

Division 4 A

Old Haberdashers v Hatfield & Crusaders
Cheshunt Rosedale v Tewin
Luton Town & Indians II v Watford Town II
Southgate Adelaide v Northwood Town
Hitchin II v Bishop's Stortford II

Division 4 B

Holtwhites Trinibis II v Langleybury II
Redbourn II v Stevenage II
Chorleywood II v Hatfield Hyde
Ampthill Town II v Shenley Village II
St Albans II v Harpenden III

Division 5 A

Bentley Heath v Radlett III
Leverstock Green II v Old Camdenians
Northampton Exiles v Broxbourne II
Frogmore v Preston II
North Mymms II v Hertford III

Division 5 B

Baldock v Clifton
Ickleford II v Old Albanian II
Potten End v Boxmoor
Hertingfordbury v Sawbridgeworth II
Mill Hill Village v Flamstead

Division 6 A

Bushey II v Northwood II
Letchworth Garden City III v Old Owens II
Welwyn Garden City III v Knebworth Park II
Hemel Hempstead Town III v Watton-at-Stone
Radlett IV v Berkhamsted II

Division 6 B

Potters Bar III v Botany Bay
Bovingdon v Old Elizabethans II
Hatfield & Crusaders II v Luton Town & Indians III
Rickmansworth II v Cheshunt Rosedale II
Greenwood Park v Old Finchleians II

Division 7 A

Abbots Langley II v Lutonian II
Northwood Town II v Ware
St Margaretsbury II v Datchworth II
Flitwick III v Weston
Old Cholmeleians v Stevenage III

Division 7 B

West Herts III v Cockfosters II
Northchurch II v Northampton Exiles II
Allenburys & County Hall II v Southgate Adelaide II
Little Berkhamsted Sahibs v Harpenden Dolphins
Hatch End v Shenley Village III

Division 8 A

Watford Town III v Offley & Stopsley
Hitchin III v Chipperfield Clarendon II
Wheathampstead II v Old Cholmeleians II
Aldenham v Old Minchendenians
St Albans III v Pinner

Division 8 B

Boxmoor II v Totteridge Millhillians III
Kings Langley II v Langleybury III
Dunstable III v Bentley Heath II
Old Albanian III v Redbourn III
Harpenden IV v Mill Hill Village II

Division 9 A

Luton Town & Indians IV v Hemel Hempstead Town IV
Hertford IV v Southgate Compton
Sandridge II v Great Gaddesden
Hatfield Hyde II v Baldock II
Bamville v Hoddesdon III

Division 9 B

Stevenage IV v Bushey III
Pinner II v Knebworth Park III
Flamstead II v Reed III
Preston III v Leverstock Green III
London Colney II v Cheshunt Rosedale III

Division 10 North

Harpenden V v Ickleford III
Tewin II v Preston IV
Datchworth III v Markyate
Redbourn IV v Hitchin IV
Stevenage V v Letchworth Garden City IV

Division 10 South

Potters Bar IV v Letchmore
North Enfield II v Old Haberdashers II
Parkfield & Headstone II v Mill Hill Village III
Old Elizabethans III v Holtwhites Trinibis III
Botany Bay II v Southgate Adelaide III

Division 10 East

St Margaretsbury III v Abbots Langley III
Hoddesdon IV v St Albans IV
Shenley Village IV v Welwyn Garden City IV
Hatfield Hyde III v Bayford & Hertford II
Broxbourne III v Old Albanian IV

Division 10 West

Northwood III v West Herts IV
Chorleywood III v Watford Town IV
Rickmansworth III v Potten End II
Northwood Town III v Berkhamsted III
Berkhamsted IV v Old Eastcotians

Division 11 North

Letchworth Garden City V v Welwyn Garden City V
Hatfield & Crusaders III v Wheathampstead III
Tewin III v Flitwick IV
Hitchin V v Baldock III
Baldock IV v Harpenden VI

Division 11 South

Pinner III v Hatch End II
Leverstock Green IV v Rickmansworth IV
West Herts V v Northwood IV
Old Camdenians II v Chorleywood IV
Boxmoor III v Chipperfield Clarendon III

Division 11 East

Old Minchendenians II v Little Berkhamsted Sahibs II
Ware II v Hertingfordbury II
Northampton Exiles III v Cockfosters III
Edmonton v Broxbourne IV
Old Owens III v Tye Green

Division 12 North

Wheathampstead IV v Datchworth IV
Ickleford IV v Stevenage VI
Knebworth Park IV v Kimpton
Lutonian III v Hitchin VI

Division 12 South

Watford Town V v Kings Langley III
Northwood V v Edgware
Batchworth v Berkhamsted V
West Herts VI v Royal Herts
Langleybury IV v Northwood Town IV

Division 12 East

Holtwhite Trinibis IV v North Mymms III
Old Minchendenians III v Hatfield Hyde IV
Cheshunt Rosedale IV v St Margaretsbury IV
Southgate Compton II v Hoddesdon V
Mill Hill Village IV v Broxbourne V