First game of 2018 season:
Login here

Weekly results - 2018

Premier Division - 12 May, 2018

*Harpenden 106-4 (20) West Herts
*North Mymms 82-3 (18) Radlett
Hertford 125-6 (23) *Potters Bar
*Welwyn Garden City 86-2 (15.4) Totteridge Millhillians
Letchworth Garden City 105-1 (30) *Bishop's Stortford

Championship - 12 May, 2018

Hoddesdon 131-4 (33.2) *Ampthill Town
*Hemel Hempstead Town 108-4 (23) Sawbridgeworth
Dunstable 178-6 (39.2) *Reed
*Luton Town & Indians 71-3 (23.2) Leverstock Green
*Langleybury 146-7 (33.4) Flitwick

Division One - 12 May, 2018

*Broxbourne 176-4 (28.3) Stevenage
Kings Langley 26-2 (6.2) *Old Owens
Chorleywood 37-0 (9) *Knebworth Park
Harpenden II 33-2 (7) *Shenley Village
Ickleford 66-1 (16.2) *Old Albanian

Division Two A - 12 May, 2018

Berkhamsted 95-7 (27) *Totteridge Millhillians II
Preston 53-1 (15) *Hitchin
Bishop's Stortford II *Northwood Cancelled
Abbots Langley 31-3 (11) *St Albans
*Holtwhites Trinibis 54-2 (10.5) Watford Town

Division Two B - 12 May, 2018

Bushey 15-0 (5) *Cockfosters
*Radlett II 16-3 (9) Allenburys & County Hall
Eversholt 112-0 (21.1) *Hertford II
St Margaretsbury 57-0 (9) *Old Elizabethans
Potton Town 66-3 (20) *Southgate Compton

Division Three A - 12 May, 2018

Northchurch 114-3 (25) *Letchworth Garden City II
Bayford & Hertford 33-1 (8) *North Enfield
*Met Police Bushey 114-10 (33.1) Old Finchleians 20-1 (4.1) R
Redbourn 114-2 (25) *Datchworth
Welwyn Garden City II 71-1 (10) *Dunstable II

Division Three B - 12 May, 2018

Potters Bar II 12-0 (3) *Southgate Adelaide
Langleybury II 26-1 (9) *Flitwick II
Sawbridgeworth II Hemel Hempstead Town II Cancelled
*Wheathampstead 49-2 (19) Luton Town & Indians II

Division Four A - 12 May, 2018

Hatfield Hyde 203-8 (46) *Old Haberdashers 39-2 (9) R
*Chipperfield Clarendon 38-1 (10) Knebworth Park II
Parkfield & Headstone 27-2 (10) *North Mymms II
*Lutonian 116-1 (16) Cheshunt
Hoddesdon II 188-10 (34) *Sandridge 33-1 (8) R

Division Four B - 12 May, 2018

*Stevenage II 43-2 (13.1) Leverstock Green II
Ampthill Town II 31-2 (11) *Flamstead
*Northwood Town 38-0 (8) West Herts II
Chorleywood II 73-4 (17) *Reed II
Baldock 36-4 (21) *Northampton Exiles

Division Five A - 12 May, 2018

Ickleford II 52-0 (10) *Hatfield & Crusaders
Waltham X Rosedale 24-3 (8.4) *St Albans II
Hertford III 32-6 (6.5) *Preston II
*Holtwhites Trinibis II 64-0 (17) Watford Town II
*Bentley Heath 55-0 (11) London Colney

Division Five B - 12 May, 2018

*Radlett III 118-10 (40.3) Frogmore 119-5 (18.3)
*Luton Town & Indians III 130-10 (30) Broxbourne II 131-7 (27)
*Kings Langley II 9-1 (7) Hertingfordbury
*Clifton 40-0 (12) Old Albanian II
Hitchin II 228-9 (43) *Shenley Village II 96-4 (21) R

Division Six A - 12 May, 2018

Cockfosters II 123-10 (31.1) *Mill Hill Village 118-10 (34.5)
*Eversholt II 155-10 (45.4) Redbourn II
*Welwyn Garden City III 14-2 (3.3) Northwood II
*Rickmansworth 62-2 (13) Old Finchleians II
Tewin 202-9 (50) *Old Cholmeleians 133-10 (26.1)

Division Six B - 12 May, 2018

*Bovingdon 30-0 (7.1) Abbots Langley II
Boxmoor 25-3 (10) *Old Elizabethans II
*Hemel Hempstead Town III 84-0 (13) Allenburys & County Hall II
*Letchworth Garden City III 45-2 (15) Hatfield & Crusaders II

Division Seven A - 12 May, 2018

Old Owens II Old Camdenians Cancelled
Weston 145-4 (40) *Totteridge Millhillians III
Pirton 250-8 (47) *Knebworth Park III
Chipperfield Clarendon II 46-1 (9.3) *Berkhamsted II
Potters Bar III 228-10 (47) *Watton-at-Stone 104-6 (25.2) R

Division Seven B - 12 May, 2018

Datchworth II 241-10 (49) *Southgate Adelaide II 100-3 (27) R
Dunstable III 186-8 (48) *Stevenage III
Radlett IV 52-1 (11) *St Margaretsbury II
Hatch End 45-3 (10) *Baldock II
*Rickmansworth II 119-10 (38) Botany Bay 122-5 (26.4)

Division Eight A - 12 May, 2018

Ware 11-1 (8) *Potten End
*Harpenden IV 83-10 (31) Greenwood Park 84-2 (15.4)
*Wheathampstead II 161-7 (36) Luton Town & Indians IV
*Langleybury III 28-0 (11) St Albans III
*Flitwick III 92-3 (21) Old Cholmeleians II

Division Eight B - 12 May, 2018

Little Berkhamsted Sahibs 234-1 (45) *Redbourn III 81-2 (16) R
Northampton Exiles II 43-3 (16) *Northchurch II
Offley & Stopsley 69-2 (25) *Stevenage IV
Northwood Town II 5-0 (2.4) *Lutonian II
Great Gaddesden 85-1 (25) *West Herts III

Division Nine A - 12 May, 2018

*Old Albanian III 85-0 (12) Hertford IV
Hitchin III 117-10 (30.1) *Shenley Village III 118-1 (19.1)
*Welwyn Garden City IV 85-2 (25) Letchworth Garden City IV
Mill Hill Village II 71-10 (28.2) *Harpenden Dolphins 72-9 (22.4)
*Reed III 35-1 (12) Hatfield Hyde II

Division Nine B - 12 May, 2018

London Colney II 104-1 (23.1) *Abbots Langley III
Waltham X Rosedale II 46-3 (16) *Preston III
Boxmoor II 182-4 (39) *Harpenden V
*Old Minchendenians 241-10 (48.3) Sandridge II 40-2 (10) R
*Hemel Hempstead Town IV 36-2 (10.3) Leverstock Green III

Division Ten A - 12 May, 2018

*Holtwhites Trinibis III 44-2 (14) Datchworth III
*Rickmansworth III 50-2 (29) Frogmore II
Hoddesdon III 181-5 (44) *Aldenham
Ickleford III 177-10 (45) *Bayford & Hertford II 106-3 (24) R

Division Ten B - 12 May, 2018

Cockfosters III 103-5 (26) *Southgate Adelaide III
Chorleywood III 104-5 (33) *Southgate Compton II
Old Elizabethans III 156-8 (45) *Bentley Heath II
West Herts IV 191-10 (49.3) *Parkfield & Headstone II 100-2 (18.3) R

Regional Division A East - 12 May, 2018

*Hitchin IV 117-10 (38) Knebworth Park IV 116-10 (33.5)
St Margaretsbury III Baldock III Conceded
Hatfield & Crusaders III 6-0 (3) *Old Owens III
Hertingfordbury II Cheshunt II Conceded
Hoddesdon IV 158-9 (40) *Stevenage V 53-1 (15) R

Regional Division A West - 12 May, 2018

*Totteridge Millhillians IV 51-0 (14) Northampton Exiles III
*Bushey III 84-6 (19) Redbourn IV
*Berkhamsted III 12-0 (3) Northwood Town III
*Old Haberdashers II 50-7 (27) Mill Hill Village III
St Albans IV 79-10 (29) *Watford Town IV 80-6 (27)

Regional Division B East - 12 May, 2018

Preston IV 117-7 (40) *Ware II
Shenley Village IV 106-10 (22.5) *Botany Bay II
Potters Bar IV 168-9 (40) *Harpenden VI 138-7 (40)
*Wheathampstead III 44-1 (13) Tewin II
Old Albanian IV 178-8 (40) *Old Camdenians II 91-4 (22) R

Regional Division B West - 12 May, 2018

*Bushey IV 22-2 (8) Leverstock Green IV
Chipperfield Clarendon III Langleybury IV Conceded
West Herts V Berkhamsted IV Conceded
Old Eastcotians 53-0 (6) *Chorleywood IV
Flamstead II 214-7 (40) *Boxmoor III

Regional Division C East - 12 May, 2018

Datchworth IV 146-10 (39) *Little Berkhamsted Sahibs II 147-3 (35)
Stevenage VI 99-10 (25) *Broxbourne III 102-0 (9.4)
*Hatfield Hyde III 132-10 (40) Letchworth Garden City V 133-7 (37.3)

Regional Division C West - 12 May, 2018

*Northwood IV 86-10 (37) Potten End II 90-4 (20.1)
*Old Minchendenians II 60-5 (20) Rickmansworth IV
Hatch End II 111-10 (31.2) *Hatfield & Crusaders IV 75-10 (36.3)
© Copyright DragonStack 2016