15 May, 2021

Premier Division

Potters Bar v Welwyn Garden City
Harpenden v Radlett
Hoddesdon v Hertford
Totteridge Millhillians v Reed
West Herts v North Mymms

Championship

Dunstable v Bishop's Stortford
Langleybury v Preston
Flitwick v Luton Town & Indians
Hemel Hempstead Town v Old Owens
Letchworth Garden City v Shenley Village

Division One

Ampthill Town v Holtwhites Trinibis
Old Albanian v Broxbourne
Hitchin v Ickleford
Leverstock Green v Sawbridgeworth
St Margaretsbury v Harpenden II

Division Two A

Bushey v Abbots Langley
Stevenage v Kings Langley
Redbourn v Berkhamsted
St Albans v Watford Town
Knebworth Park v Chorleywood

Division Two B

Radlett II v Flitwick II
Welwyn Garden City II v Potters Bar II
Hertford II v Hoddesdon II
Old Elizabethans v Allenburys & County Hall
Northchurch v Northwood

Division Three A

Parkfield & Headstone v Dunstable II
Eversholt v Totteridge Millhillians II
Potton Town v Letchworth Garden City II
Chipperfield Clarendon v Datchworth
Luton Town & Indians II v North Enfield

Division Three B

Wheathampstead v Harpenden III
Lutonian v West Herts II
Reed II v Hemel Hempstead Town II
Cockfosters v Bayford & Hertford
Southgate Adelaide v Sandridge

Division Four A

Watford Town II v Old Finchleians
Bishop's Stortford II v Leverstock Green II
Cheshunt Rosedale v Rickmansworth
Hatfield & Crusaders v Northwood Town
Old Haberdashers v Langleybury II

Division Four B

Shenley Village II v Hitchin II
Chorleywood II v Flamstead
Northampton Exiles v Stevenage II
London Colney v Hatfield Hyde
Holtwhites Trinibis II v Ampthill Town II

Division Five A

Tewin v Radlett III
North Mymms II v Knebworth Park II
Bentley Heath v St Albans II
Ickleford II v Old Camdenians
Frogmore v Hertford III

Division Five B

Hertingfordbury v Redbourn II
Boxmoor v Mill Hill Village
Baldock v Welwyn Garden City III
Broxbourne II v Old Albanian II
Sawbridgeworth II v Luton Town & Indians III

Division Six A

Radlett IV v Bushey II
Old Finchleians II v Letchworth Garden City III
Berkhamsted II v Clifton
Northwood II v Old Cholmeleians
Preston II v Hemel Hempstead Town III

Division Six B

Rickmansworth II v Cheshunt Rosedale II
Greenwood Park v Potters Bar III
Potten End v Hatfield & Crusaders II
Abbots Langley II v Watton-at-Stone
Allenburys & County Hall II v Old Elizabethans II

Division Seven A

Northwood Town II v Botany Bay
Old Owens II v Stevenage III
Datchworth II v Cockfosters II
Weston v Flitwick III

Division Seven B

Offley & Stopsley v Northampton Exiles II
Hatch End v Southgate Adelaide II
Ware v Northchurch II
Harpenden Dolphins v Bovingdon
Kings Langley II v Shenley Village III

Division Eight A

Pinner v Chipperfield Clarendon II
Harpenden IV v Wheathampstead II
Luton Town & Indians IV v Lutonian II
Old Cholmeleians II v Aldenham
Little Berkhamsted Sahibs v St Albans III

Division Eight B

Mill Hill Village II v Watford Town III
Dunstable III v Old Minchendenians
Totteridge Millhillians III v West Herts III
Leverstock Green III v Redbourn III
Old Albanian III v Baldock II

Division Nine A

Hemel Hempstead Town IV v Langleybury III
Welwyn Garden City IV v Hitchin III
Hoddesdon III v Southgate Compton
Sandridge II v Knebworth Park III
Hatfield Hyde II v Bentley Heath II

Division Nine B

Stevenage IV v London Colney II
Cheshunt Rosedale III v Bushey III
Hertford IV v Old Eastcotians
Preston III v Great Gaddesden
Bayford & Hertford II v Boxmoor II

Division Ten A

Rickmansworth III v Pinner II
Northwood III v Harpenden V
West Herts IV v Reed III
Holtwhites Trinibis III v Old Haberdashers II
Letchworth Garden City IV v Bamville

Division Ten B

North Enfield II v Letchmore
Flamstead II v Parkfield & Headstone II
Chorleywood III v Hoddesdon IV
Mill Hill Village III v Preston IV
Northampton Exiles III v Old Elizabethans III

Regional Division A East

Ickleford III v Hertingfordbury II
Hitchin IV v Tewin II
Potters Bar IV v St Margaretsbury III
Datchworth III v Broxbourne III
Cockfosters III v Stevenage V

Regional Division A West

Watford Town IV v Berkhamsted III
St Albans IV v Potten End II
Harpenden VI v Markyate & Luton Town
Boxmoor III v Abbots Langley III
Shenley Village IV v Old Albanian IV

Regional Division B East

Baldock III v Ware II
Botany Bay II v Little Berkhamsted Sahibs II
Hatfield & Crusaders III v Hatfield Hyde III
Welwyn Garden City V v Old Owens III
Edmonton v Letchworth Garden City V

Regional Division B West

Northwood Town III v Rickmansworth IV
Chipperfield Clarendon III v Northwood IV
Old Camdenians II v Hatch End II
Wheathampstead III v Old Minchendenians II
Redbourn IV v Leverstock Green IV

Regional Division C East

St Margaretsbury IV v Tye Green
Cheshunt Rosedale IV v Mill Hill Village IV
Broxbourne IV v Southgate Adelaide III
North Mymms III v Hoddesdon V

Regional Division C West

Berkhamsted IV v Watford Town V
Northwood Town IV v Northwood V
Kings Langley III v West Herts V
Bushey IV v Pinner III
Batchworth v Chorleywood IV

Regional Division C North

Wheathampstead IV v Datchworth IV
Hatfield Hyde IV v Tewin III
Flitwick IV v Hitchin V
Knebworth Park IV v Ickleford IV