14 May, 2022

Premier Division

Hoddesdon v North Mymms
Harpenden v Welwyn Garden City
Bishop's Stortford v Potters Bar
Hertford v West Herts
Radlett v Totteridge Millhillians

Championship

Hitchin v Hemel Hempstead Town
Dunstable v Preston
Flitwick v Luton Town & Indians
Broxbourne v Shenley Village
Reed v Old Owens

Division One

Ampthill Town v Harpenden II
Redbourn v Sawbridgeworth
Leverstock Green v Langleybury
St Margaretsbury v St Albans
Letchworth Garden City v Old Albanian

Division Two A

Holtwhites Trinibis v Abbots Langley
Bushey v Old Elizabethans
Chorleywood v Berkhamsted
Ickleford v Watford Town
Stevenage v Hoddesdon II

Division Two B

Kings Langley v Hertford II
Northchurch v Radlett II
Eversholt v Lutonian
Northwood v Flitwick II
Potters Bar II v Letchworth Garden City II

Division Three A

West Herts II v Knebworth Park
North Enfield v Dunstable II
Chipperfield Clarendon v Potton Town
Totteridge Millhillians II v Datchworth
Rickmansworth v Allenburys & County Hall

Division Three B

Welwyn Garden City II v Sandridge
Old Finchleians v Cockfosters
Parkfield & Headstone v Wheathampstead
London Colney v Reed II
Hemel Hempstead Town II v Bayford & Hertford

Division Four A

Luton Town & Indians II v Old Haberdashers
Watford Town II v Cheshunt Rosedale
Hatfield & Crusaders v Southgate Adelaide
Northwood Town v Hitchin II
Tewin v Bishop's Stortford II

Division Four B

Hatfield Hyde v Redbourn II
Langleybury II v Chorleywood II
Shenley Village II v Stevenage II
St Albans II v Holtwhites Trinibis II
Harpenden III v Ampthill Town II

Division Five A

Preston II v Leverstock Green II
Radlett III v Broxbourne II
Old Camdenians v Northampton Exiles
North Mymms II v Frogmore
Hertford III v Bentley Heath

Division Five B

Sawbridgeworth II v Mill Hill Village
Boxmoor v Hertingfordbury
Baldock v Potten End
Clifton v Ickleford II
Old Albanian II v Flamstead

Division Six A

Knebworth Park II v Bushey II
Letchworth Garden City III v Radlett IV
Old Owens II v Hemel Hempstead Town III
Berkhamsted II v Welwyn Garden City III
Watton-at-Stone v Northwood II

Division Six B

Cheshunt Rosedale II v Bovingdon
Luton Town & Indians III v Old Finchleians II
Old Elizabethans II v Greenwood Park
Potters Bar III v Rickmansworth II
Botany Bay v Hatfield & Crusaders II

Division Seven A

Lutonian II v Flitwick III
Abbots Langley II v St Margaretsbury II
Stevenage III v Northwood Town II
Weston v Ware
Datchworth II v Old Cholmeleians

Division Seven B

Harpenden Dolphins v Northchurch II
Northampton Exiles II v Hatch End
Cockfosters II v Shenley Village III
Allenburys & County Hall II v Little Berkhamsted Sahibs
Southgate Adelaide II v West Herts III

Division Eight A

Old Cholmeleians II v St Albans III
Wheathampstead II v Aldenham
Offley & Stopsley v Hitchin III
Old Minchendenians v Watford Town III
Pinner v Chipperfield Clarendon II

Division Eight B

Bentley Heath II v Harpenden IV
Redbourn III v Boxmoor II
Mill Hill Village II v Kings Langley II
Old Albanian III v Dunstable III
Langleybury III v Totteridge Millhillians III

Division Nine A

Hemel Hempstead Town IV v Hertford IV
Hoddesdon III v Baldock II
Southgate Compton v Hatfield Hyde II
Sandridge II v Bamville
Great Gaddesden v Luton Town & Indians IV

Division Nine B

Flamstead II v Pinner II
Leverstock Green III v Bushey III
Reed III v Preston III
Knebworth Park III v London Colney II
Stevenage IV v Cheshunt Rosedale III

Division 10 North

Preston IV v Redbourn IV
Ickleford III v Datchworth III
Harpenden V v Tewin II
Markyate v Letchworth Garden City IV
Hitchin IV v Stevenage V

Division 10 South

Old Haberdashers II v Potters Bar IV
Southgate Adelaide III v Letchmore
Old Elizabethans III v Parkfield & Headstone II
Holtwhites Trinibis III v North Enfield II
Mill Hill Village III v Botany Bay II

Division 10 East

Abbots Langley III v Old Albanian IV
Shenley Village IV v Hoddesdon IV
Welwyn Garden City IV v St Margaretsbury III
St Albans IV v Hatfield Hyde III
Bayford & Hertford II v Broxbourne III

Division 10 West

Chorleywood III v Northwood III
Berkhamsted III v Berkhamsted IV
Potten End II v Old Eastcotians
West Herts IV v Northwood Town III
Watford Town IV v Rickmansworth III

Division 11 North

Wheathampstead III v Harpenden VI
Baldock III v Baldock IV
Letchworth Garden City V v Tewin III
Welwyn Garden City V v Hatfield & Crusaders III
Flitwick IV v Hitchin V

Division 11 South

Chipperfield Clarendon III v West Herts V
Boxmoor III v Leverstock Green IV
Rickmansworth IV v Pinner III
Hatch End II v Old Camdenians II
Northwood IV v Chorleywood IV

Division 11 East

Tye Green v Edmonton
Ware II v Old Owens III
Hertingfordbury II v Old Minchendenians II
Little Berkhamsted Sahibs II v Cockfosters III
Broxbourne IV v Northampton Exiles III

Division 12 North

Kimpton v Bengeo
Lutonian III v Wheathampstead IV
Datchworth IV v Ickleford IV
Hitchin VI v Knebworth Park IV

Division 12 South

Royal Herts v Batchworth
Bushey IV v Watford Town V
Northwood Town IV v Northwood V
Kings Langley III v West Herts VI
Edgware v Berkhamsted V

Division 12 East

Old Minchendenians III v Cheshunt Rosedale IV
Broxbourne V v Hoddesdon V
Hatfield Hyde IV v Mill Hill Village IV
North Mymms III v Southgate Compton II
St Margaretsbury IV v Holtwhite Trinibis IV