25 May, 2019

Premier Division

West Herts v Harpenden
Totteridge Millhillians v Potters Bar
North Mymms v Hertford
Welwyn Garden City v Radlett
Bishop's Stortford v Luton Town & Indians

Championship

Flitwick v Dunstable
Shenley Village v Leverstock Green
Ampthill Town v Hemel Hempstead Town
Hoddesdon v Old Owens
Reed v Letchworth Garden City

Division One

Harpenden II v Broxbourne
Knebworth Park v Old Albanian
Preston v Hitchin
Kings Langley v Sawbridgeworth
Ickleford v Langleybury

Division Two A

Old Elizabethans v Holtwhites Trinibis
Abbots Langley v Totteridge Millhillians II
Chorleywood v St Albans
St Margaretsbury v Watford Town
Berkhamsted v Stevenage

Division Two B

Cockfosters v Allenburys & County Hall
Bushey v Redbourn
Hertford II v Flitwick II
Radlett II v Welwyn Garden City II
Northwood v Potton Town

Division Three A

Datchworth v Eversholt
Dunstable II v Bayford & Hertford
Northchurch v Hoddesdon II
Luton Town & Indians II v Bishop's Stortford II
Letchworth Garden City II v North Enfield

Division Three B

Hemel Hempstead Town II v Southgate Adelaide
Potters Bar II v Chipperfield Clarendon
Langleybury II v West Herts II
Wheathampstead v Lutonian

Division Four A

Cheshunt Rosedale v Old Finchleians
Parkfield & Headstone v Knebworth Park II
Sandridge v Old Haberdashers
Leverstock Green II v Northwood Town
Hatfield Hyde v Hatfield & Crusaders

Division Four B

Stevenage II v Northampton Exiles
Hitchin II v Chorleywood II
Watford Town II v Reed II
Holtwhites Trinibis II v Flamstead
Sawbridgeworth II v Ampthill Town II

Division Five A

Hertford III v Bentley Heath
London Colney v North Mymms II
St Albans II v Frogmore
Radlett III v Rickmansworth
Clifton v Ickleford II

Division Five B

Redbourn II v Abbots Langley II
Welwyn Garden City III v Shenley Village II
Hertingfordbury v Baldock
Broxbourne II v Tewin
Old Albanian II v Luton Town & Indians III

Division Six A

Old Camdenians v Cockfosters II
Old Finchleians II v Preston II
Hemel Hempstead Town III v Letchworth Garden City III
Mill Hill Village v Old Cholmeleians

Division Six B

Boxmoor v Cheshunt Rosedale II
Watton-at-Stone v Radlett IV
Potters Bar III v Kings Langley II
Allenburys & County Hall II v Berkhamsted II
Hatfield & Crusaders II v Old Elizabethans II

Division Seven A

Greenwood Park v Northwood II
Old Owens II v Weston
Rickmansworth II v St Margaretsbury II
Chipperfield Clarendon II v Datchworth II
Pirton v Totteridge Millhillians III

Division Seven B

Hatch End v Ware
Southgate Adelaide II v Flitwick III
Bovingdon v Dunstable III
Potten End v Stevenage III
Offley & Stopsley v Botany Bay

Division Eight A

Knebworth Park III v St Albans III
Luton Town & Indians IV v Harpenden IV
Northampton Exiles II v Wheathampstead II
Old Cholmeleians II v Northchurch II
Northwood Town II v Harpenden Dolphins

Division Eight B

Redbourn III v Shenley Village III
Old Albanian III v Little Berkhamsted Sahibs
Lutonian II v West Herts III
Stevenage IV v Mill Hill Village II
Baldock II v Leverstock Green III

Division Nine A

Hitchin III v Sandridge II
Letchworth Garden City IV v Hemel Hempstead Town IV
Aldenham v Welwyn Garden City IV
Langleybury III v Hertford IV
Old Minchendenians v Hatfield Hyde II

Division Nine B

Harpenden V v Boxmoor II
Bayford & Hertford II v London Colney II
Watford Town III v Cheshunt Rosedale III
Hoddesdon III v Parkfield & Headstone II
Preston III v Great Gaddesden

Division Ten A

Ickleford III v Bushey III
Frogmore II v Rickmansworth III
West Herts IV v Holtwhites Trinibis III
Bentley Heath II v Reed III
Southgate Compton v Hoddesdon IV

Division Ten B

North Enfield II v Chorleywood III
Totteridge Millhillians IV v Old Eastcotians
Northampton Exiles III v Cockfosters III
Old Owens III v Abbots Langley III
Old Elizabethans III v Northwood III

Regional Division A East

Hatfield & Crusaders III v Hitchin IV
Mill Hill Village III v St Margaretsbury III
Datchworth III v Knebworth Park IV
Old Haberdashers II v Hertingfordbury II
Stevenage V v Potters Bar IV

Regional Division A West

St Albans IV v Old Albanian IV
Bamville v Watford Town IV
Chorleywood IV v Potten End II
Flamstead II v Berkhamsted III
Shenley Village IV v Redbourn IV

Regional Division B East

Broxbourne III v Letchworth Garden City V
Baldock III v Hatfield & Crusaders IV
Old Minchendenians II v Stevenage VI
Little Berkhamsted Sahibs II v Preston IV
Ware II v Hatfield Hyde III
Botany Bay II v Datchworth IV
Tewin II v Southgate Adelaide III

Regional Division B West

Bushey IV v Chipperfield Clarendon III
Kings Langley III v Northwood Town III
Northwood IV v Langleybury IV
Rickmansworth IV v Harpenden VI
Leverstock Green IV v Old Camdenians II
Wheathampstead III v Boxmoor III
West Herts V v Markyate & Luton Town
Berkhamsted IV v Hatch End II