23 May, 2020

Premier Division

West Herts v Radlett
North Mymms v Harpenden
Hertford v Reed
Totteridge Millhillians v Hoddesdon
Potters Bar v Welwyn Garden City

Championship

Dunstable v Luton Town & Indians
Flitwick v Shenley Village
Bishop's Stortford v Hemel Hempstead Town
Preston v Letchworth Garden City
Langleybury v Old Owens

Division One

Harpenden II v Hitchin
Ampthill Town v St Margaretsbury
Sawbridgeworth v Holtwhites Trinibis
Ickleford v Broxbourne
Leverstock Green v Old Albanian

Division Two A

Knebworth Park v Bushey
Redbourn v Stevenage
St Albans v Chorleywood
Berkhamsted v Abbots Langley
Watford Town v Kings Langley

Division Two B

Hoddesdon II v Northwood
Northchurch v Flitwick II
Welwyn Garden City II v Potters Bar II
Old Elizabethans v Hertford II
Radlett II v Allenburys & County Hall

Division Three A

Eversholt v Parkfield & Headstone
Luton Town & Indians II v Dunstable II
Potton Town v Totteridge Millhillians II
Letchworth Garden City II v North Enfield
Chipperfield Clarendon v Datchworth

Division Three B

Sandridge v Southgate Adelaide
Lutonian v Bayford & Hertford
Hemel Hempstead Town II v West Herts II
Reed II v Harpenden III
Cockfosters v Wheathampstead

Division Four A

Northwood Town v Bishop's Stortford II
Old Finchleians v Rickmansworth
Hatfield & Crusaders v Langleybury II
Old Haberdashers v Watford Town II
Cheshunt Rosedale v Leverstock Green II

Division Four B

Holtwhites Trinibis II v Hatfield Hyde
Shenley Village II v Ampthill Town II
Hitchin II v London Colney
Stevenage II v Flamstead
Chorleywood II v Northampton Exiles

Division Five A

Tewin v North Mymms II
Hertford III v Ickleford II
Old Camdenians v Radlett III
Frogmore v Knebworth Park II
Bentley Heath v St Albans II

Division Five B

Old Albanian II v Mill Hill Village
Welwyn Garden City III v Baldock
Broxbourne II v Redbourn II
Boxmoor v Luton Town & Indians III
Hertingfordbury v Sawbridgeworth II

Division Six A

Hemel Hempstead Town III v Old Cholmeleians
Letchworth Garden City III v Berkhamsted II
Bushey II v Old Finchleians II
Radlett IV v Clifton
Northwood II v Preston II

Division Six B

Allenburys & County Hall II v Watton-at-Stone
Rickmansworth II v Old Elizabethans II
Greenwood Park v Cheshunt Rosedale II
Abbots Langley II v Potten End
Potters Bar III v Hatfield & Crusaders II

Division Seven A

Stevenage III v Weston
St Margaretsbury II v Northwood Town II
Old Owens II v Cockfosters II
Botany Bay v Pirton
Datchworth II v Flitwick III

Division Seven B

Northampton Exiles II v Ware
Bovingdon v Offley & Stopsley
Hatch End v Harpenden Dolphins
Kings Langley II v Shenley Village III
Southgate Adelaide II v Northchurch II

Division Eight A

Luton Town & Indians IV v Chipperfield Clarendon II
St Albans III v Pinner
Harpenden IV v Little Berkhamsted Sahibs
Wheathampstead II v Aldenham
Old Cholmeleians II v Lutonian II

Division Eight B

Leverstock Green III v West Herts III
Watford Town III v Redbourn III
Dunstable III v Mill Hill Village II
Baldock II v Totteridge Millhillians III
Old Albanian III v Old Minchendenians

Division Nine A

Southgate Compton v Bentley Heath II
Langleybury III v Sandridge II
Knebworth Park III v Hemel Hempstead Town IV
Hoddesdon III v Welwyn Garden City IV
Hatfield Hyde II v Hitchin III

Division Nine B

Old Eastcotians v Great Gaddesden
Cheshunt Rosedale III v Stevenage IV
London Colney II v Preston III
Bayford & Hertford II v Hertford IV
Bushey III v Boxmoor II

Division Ten A

Bamville v Northwood III
Rickmansworth III v Letchworth Garden City IV
West Herts IV v Holtwhites Trinibis III
Pinner II v Old Haberdashers II
Reed III v Harpenden V

Division Ten B

Flamstead II v Old Elizabethans III
Parkfield & Headstone II v Northampton Exiles III
North Enfield II v Chorleywood III
Mill Hill Village III v Frogmore II
Preston IV v Hoddesdon IV

Regional Division A East

Hitchin IV v Hertingfordbury II
Cockfosters III v Potters Bar IV
St Margaretsbury III v Stevenage V
Broxbourne III v Tewin II
Ickleford III v Datchworth III

Regional Division A West

Shenley Village IV v St Albans IV
Potten End II v Markyate & Luton Town
Harpenden VI v Watford Town IV
Boxmoor III v Old Albanian IV
Berkhamsted III v Abbots Langley III

Regional Division B East

Stevenage VI v Welwyn Garden City V
Ware II v Hatfield & Crusaders III
Letchworth Garden City V v Hatfield Hyde III
Little Berkhamsted Sahibs II v Botany Bay II

Regional Division B West

Old Minchendenians II v Rickmansworth IV
Northwood IV v Leverstock Green IV
Redbourn IV v Chipperfield Clarendon III
Northwood Town III v Old Camdenians II
Wheathampstead III v Hatch End II

Regional Division C East

Hitchin V v Knebworth Park IV
Hatfield Hyde IV v Baldock III
Datchworth IV v Tye Green
Edmonton v Hoddesdon V

Regional Division C West

West Herts V v Berkhamsted IV
Southgate Adelaide III v North Mymms III
Watford Town V v Bushey IV
Chorleywood IV v Kings Langley III