22 May, 2021

Premier Division

Reed v Hoddesdon
Potters Bar v Totteridge Millhillians
Hertford v Harpenden
Radlett v West Herts
North Mymms v Welwyn Garden City

Championship

Bishop's Stortford v Shenley Village
Letchworth Garden City v Hemel Hempstead Town
Luton Town & Indians v Dunstable
Old Owens v Langleybury
Preston v Flitwick

Division One

Hitchin v Old Albanian
Harpenden II v Ampthill Town
Sawbridgeworth v Ickleford
Holtwhites Trinibis v Leverstock Green
Broxbourne v St Margaretsbury

Division Two A

Chorleywood v Berkhamsted
Redbourn v St Albans
Kings Langley v Bushey
Watford Town v Stevenage
Abbots Langley v Knebworth Park

Division Two B

Welwyn Garden City II v Northchurch
Northwood v Radlett II
Hoddesdon II v Old Elizabethans
Flitwick II v Hertford II
Allenburys & County Hall v Potters Bar II

Division Three A

Datchworth v Eversholt
Potton Town v Parkfield & Headstone
Totteridge Millhillians II v Letchworth Garden City II
North Enfield v Chipperfield Clarendon
Dunstable II v Luton Town & Indians II

Division Three B

Southgate Adelaide v Lutonian
West Herts II v Wheathampstead
Bayford & Hertford v Reed II
Harpenden III v Cockfosters
Hemel Hempstead Town II v Sandridge

Division Four A

Rickmansworth v Old Haberdashers
Leverstock Green II v Cheshunt Rosedale
Langleybury II v Watford Town II
Old Finchleians v Northwood Town
Hatfield & Crusaders v Bishop's Stortford II

Division Four B

Stevenage II v London Colney
Hatfield Hyde v Hitchin II
Ampthill Town II v Northampton Exiles
Flamstead v Holtwhites Trinibis II
Shenley Village II v Chorleywood II

Division Five A

St Albans II v Old Camdenians
Knebworth Park II v Frogmore
Hertford III v Tewin
Ickleford II v North Mymms II
Radlett III v Bentley Heath

Division Five B

Old Albanian II v Redbourn II
Welwyn Garden City III v Boxmoor
Hertingfordbury v Sawbridgeworth II
Mill Hill Village v Broxbourne II
Luton Town & Indians III v Baldock

Division Six A

Old Cholmeleians v Clifton
Bushey II v Preston II
Hemel Hempstead Town III v Northwood II
Letchworth Garden City III v Radlett IV
Berkhamsted II v Old Finchleians II

Division Six B

Old Elizabethans II v Abbots Langley II
Potters Bar III v Hatfield & Crusaders II
Potten End v Allenburys & County Hall II
Watton-at-Stone v Rickmansworth II
Cheshunt Rosedale II v Greenwood Park

Division Seven A

Stevenage III v Botany Bay
Northwood Town II v Weston
Flitwick III v Datchworth II
St Margaretsbury II v Old Owens II

Division Seven B

Northampton Exiles II v Kings Langley II
Shenley Village III v Ware
Bovingdon v Offley & Stopsley
Hatch End v Harpenden Dolphins
Northchurch II v Southgate Adelaide II

Division Eight A

Wheathampstead II v Luton Town & Indians IV
Lutonian II v St Albans III
Little Berkhamsted Sahibs v Old Cholmeleians II
Chipperfield Clarendon II v Harpenden IV
Aldenham v Pinner

Division Eight B

Watford Town III v Old Albanian III
Baldock II v Leverstock Green III
Redbourn III v West Herts III
Old Minchendenians v Mill Hill Village II
Totteridge Millhillians III v Dunstable III

Division Nine A

Southgate Compton v Knebworth Park III
Bentley Heath II v Hemel Hempstead Town IV
Langleybury III v Welwyn Garden City IV
Hitchin III v Hoddesdon III
Sandridge II v Hatfield Hyde II

Division Nine B

Boxmoor II v Hertford IV
Old Eastcotians v Cheshunt Rosedale III
Preston III v Stevenage IV
Bushey III v Great Gaddesden
London Colney II v Bayford & Hertford II

Division Ten A

Bamville v Reed III
Pinner II v Letchworth Garden City IV
Old Haberdashers II v Rickmansworth III
West Herts IV v Northwood III
Harpenden V v Holtwhites Trinibis III

Division Ten B

Mill Hill Village III v Chorleywood III
Hoddesdon IV v Northampton Exiles III
Letchmore v Flamstead II
Parkfield & Headstone II v Preston IV
Old Elizabethans III v North Enfield II

Regional Division A East

Tewin II v Datchworth III
Ickleford III v Potters Bar IV
Stevenage V v Hertingfordbury II
Broxbourne III v Cockfosters III
St Margaretsbury III v Hitchin IV

Regional Division A West

Berkhamsted III v Harpenden VI
Old Albanian IV v Watford Town IV
Markyate & Luton Town v Potten End II
St Albans IV v Boxmoor III
Abbots Langley III v Shenley Village IV

Regional Division B East

Letchworth Garden City V v Welwyn Garden City V
Old Owens III v Hatfield & Crusaders III
Botany Bay II v Baldock III
Hatfield Hyde III v Little Berkhamsted Sahibs II
Ware II v Edmonton

Regional Division B West

Old Camdenians II v Redbourn IV
Leverstock Green IV v Northwood Town III
Wheathampstead III v Chipperfield Clarendon III
Rickmansworth IV v Old Minchendenians II
Northwood IV v Hatch End II

Regional Division C East

Southgate Adelaide III v St Margaretsbury IV
Tye Green v Mill Hill Village IV
Cheshunt Rosedale IV v North Mymms III
Hoddesdon V v Broxbourne IV

Regional Division C West

Watford Town V v Northwood V
Pinner III v Berkhamsted IV
Chorleywood IV v West Herts V
Kings Langley III v Bushey IV
Northwood Town IV v Batchworth

Regional Division C North

Datchworth IV v Baldock IV
Wheathampstead IV v Tewin III
Knebworth Park IV v Hatfield Hyde IV
Hitchin V v Ickleford IV